Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gość.
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja go kojarzę że związków z Curuś  czy Klimas

Akurat ten ranking byl chyba w Sukcesie a tam nie pisali o tym kto z kim 😉 zreszta i tak bym nie wiedziała, i nadal nie wiem kim jest ta droga pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Piszą, że na motorówce znaleźli narkotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
44 minuty temu, Iibed napisał:

wystarczajacy aby uznac ze jest glupi i pragnie sie dowartoscioac wklejac tam zdjecia. 

 

Tak sie sklada, ze sporo osob wkleja ciekawe i wartościowe zdjecia czy informacje na insta. Niektorzy maja cos do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Szkoda mi Agnieszki. Wielka tragedia, a stan konta bankowego czy sława są tu zupełnie bez znaczenia. Lepiej milczeć niż wypisywać głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

informacje ? przeciez tam ludzie wklejaja ...skie hasztagi zeby im dupy lajkowac a nie infomacje 😄 infomacje to sobie mozna znalezc w necie na tematycznych stronach a nie na portalu dla kompletnych glupkow gdzie srednie iq jest ponizej poziomu chomika. mysle ze miedzy glonojadem a chomikiem. 

gratuluje szukania tam infmacji z pewnoscia sa wiarygodne. 

 

tak samo informacje na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
1 minutę temu, Iibed napisał:

z cala pewnoscia 😄 najwartosciowesze sa te zdjecia tylka w stringach albo bez bo one maja najwiecej wyswietlen 😄

wartosciowe rzeczy na isntagramie leze 😄

 

Obejrzyj insta ludzi zwiazanych ze sztuka, chocby dobrych aktorów, to nie sa profile promujące wlasny tylek.

Jezeli masz jakies zainteresowania to wpisz haslo w wyszukiwarke i zobacz co ci wyskoczy. Lubisz, urzadzasz wlasny dom czy ogrod? Zobacz ile tam znajdziesz ciekawych i inspiryjacych profili.

Interesujesz sie fitnessem, podrozami, gotowaniem ... itd ...jest duzo osob ktorych insta bedzie dla Ciebie wartosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galdan

Piękną parą ona była ale z BADZIAKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

w tej motorowce to wydaje mi sie ze byl jeden aktor czyli to foto z mtorowki to byl przyklad inspirujacego profilu ludzi zwiazanych ze sztuika 😄 ?

 

jeżeli chodzi Ci o sztuke picia wódy... to tak, to ten profil 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotkara

Szulima zawsze jom lubiłam i musze powiedzie że wstrząsła mną ta historia. On piękny i ona piękna a tutaj takie coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość plotkara napisał:

Szulima zawsze jom lubiłam i musze powiedzie że wstrząsła mną ta historia. On piękny i ona piękna a tutaj takie coś 

jaka ty musisz byc brzydka skoro oni wg ciebie są piękni 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

no ja tam zadnej sztuki nie widzialem juz lepsze te sztuk w stringach ale dajmy szanse gosciowi niech pokaze te inspirujace profile spowiedzwam sie linku do profilu z malowaniem paznokci albo justina bibera 😄

 

Em? Facet na kafe? Musi Ci się nudzić stary... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest twardy

piotr się jeszcze odnajdzie. To jest twardy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Sadzicie tak po ludzku szczerze, że jest jeszcze jakakolwiek nadzieja ?choć jeden procent? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Wwww napisał:

Sadzicie tak po ludzku szczerze, że jest jeszcze jakakolwiek nadzieja ?choć jeden procent? 

zapytaj wroza Macieja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

tu chyba kazdy jest z nudow i dla zabawy. 

 

chyba

1 minutę temu, Gość Wwww napisał:

Sadzicie tak po ludzku szczerze, że jest jeszcze jakakolwiek nadzieja ?choć jeden procent? 

2 opcje:

już dawno powinni go znaleźć jeżeli faktycznie zaginął

albo

stuka się kieliszkami razem z Kulczykiem gdzieś gdzie nas nie stać nawet Ryanairem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
12 minut temu, Iibed napisał:

powtarzam to potal dla bezmózgów a wklejaja tam szczatki informacji ci ktorzy sami siebie promuja. 

wpisz w googla dostaniesz wiecej info i ciekawsze wiec po co tam szukac ? tam sie ludzie wymieniaja lajkami to potal spoelcznosciowy a nie informacyjny. 

jak wpisuje swoje zainteresowanie to wyskakuja mi zdjecia tylkow na tle tego co mnie interesuje 😄 malo jest zdjec z interesujacym tlem bez tylkow 😄

inspirujace profile kto to pisal 😄 ? leze 😄

moze daj przyklad tego inspirujacego profilu byc moze sie myle 😄

Skoro wyskakuja ci tyłki to znaczy, że interesują cie tylki.

Ja wpisuje ogrod i mam odpowiednie profile bez tylkow. Tu ważniejszy jest obraz niz słowo pisane. Mam rozne  katalogi z roślinami, tam mam  informacje, na insta szukam.kompozycji, inspiracji.

Lubie Dorocinskiego, on  dzieli sie swoja praca, czesto zachęca do akcji na rzecz zwierząt czy srodowiska, co jest mi bliskie.

Itd, itp ... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

No właśnie dzięki za odpowiedź. Tak po ludzku chciałam odpowiedź kogoś normalnego . Bo tu już jedyna dyskusja zamieniła się w jakieś gowniane gadki ludzie się nabijaja. Co by nie było śmieszne to nie jest. Już każdy ma teorię już kochanki nagi czy nie. Przecież to nieważne teraz jest. A nikt nic nie wie tak naprawdę, wszystko to jedynie przeczytane i zaslyszane plotki. Bardzo nieładnie . Nie ma ludzi świętych i nieważne czy bogaty czy nie, wszyscy jesteśmy rowni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

po 40stce to chyba za pozno na ciążę.

To nie zachodź, każe ci ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Myślę że szans na odnalezienie go żywego już nie ma. Przykra sprawa. Oby odnalazł się jak najszybciej, bo świadomość że on leży wciąż gdzieś na dnie jeziora, musi być dla rodziny straszna.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tak. Tyle, że p. Starak nie zawdzięcza kasy umiejętnościom czy pracy. Ma po ojcu. Ciekawe czy gdyby startował od zera bez wsparcia portfela i znajomości czy mógłby ganiać bezkarnie motorówką w strefie ciszy. 

Po ojczymie. To jego ojczym Starak, jest właścicielem Polfarmy. Jego ojciec biologiczny Woźniak, za sprawą śmierci syna, też może zostać milionerem. Jako spadkobierca prawny, ma prawo do 1/4 majątku syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno rano go znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, amBrożyk napisał:

proponuję sprawdzić, jakie Piotr ostatnio miał problemy finansowe !

 

Żadne. Przychód za zaszły tylko kwartał 28 ml na czysto. Był multimilionerem. To go zgubiło. 29 sierpnia byłaby 3 rocznica ślubu, będzie pogrzeb jak go węgorze nie zjedzą. 

 

Łasce z knajpy nie zazdroszczę. Mogą jej postawić zarzut niedzielenia pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żadne. Przychód za zaszły tylko kwartał 28 ml na czysto. Był multimilionerem. To go zgubiło. 29 sierpnia byłaby 3 rocznica ślubu, będzie pogrzeb jak go węgorze nie zjedzą. 

 

Łasce z knajpy nie zazdroszczę. Mogą jej postawić zarzut niedzielenia pomocy. 

Ja jej nie zazdroszczę nawet jak jej nie postawią zarzutów. W necie krążą jej pełne dane, zdjęcia. Nie dadzą jej żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żadne. Przychód za zaszły tylko kwartał 28 ml na czysto. Był multimilionerem. To go zgubiło. 29 sierpnia byłaby 3 rocznica ślubu, będzie pogrzeb jak go węgorze nie zjedzą. 

 

Łasce z knajpy nie zazdroszczę. Mogą jej postawić zarzut niedzielenia pomocy. 

Zeby komus jakis zarzut postawic to trzeba miec niezbite dowody.Rownie dobrze wg twojego widzimisie mogliby jej postawic zarzut morderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
8 minut temu, Iibed napisał:

za to po wpisaniu tego samego czyli amalfi ale juz bez instagram mam same piekne widoki w tym i z rozslinoscia w tle a tepe dzunie gdzies ze zdjec poznikaly wiesz jaki z tego wniosek ? 

takie ze ja mam racje a tym sama przez soba sie nie rpzyznajesz ze sledzisz te dziunie albo sama jestes durniejsza od nich i sie wystawiasz tam w dodatku za darmo 😄

 

Uśmiałam się z mojego rzekomego profilu 🤣 szybki jesteś w ocenianiu. Zgaduj dalej.

Oczywiscie wiele profili jest pelna samo.j.e.b.e.k ale nie tylko. Jak wpisze wspomniany ogrod to tez moge trafić na tylek panny w ogrodzie ale moge tez trafic na profil osoby, która zamieszcza zdjecia ze swoich ogrodowych podrozy. Jak wpisze imptesjonizm to moge trafic na tylek panny w slonecznikach, zdjecia obrazów, ktore znam, profile współczesnych malarzy albo osob robiących zdjecia inspirowane impresjonizmem.

Tak dziala caly internet, masz ogrom obrazow i informacji. Wybierasz to co cie interesuje.  W google grafik znam wiekszosc interesujących mnie  obrazow, do instytutami wciaz dochodza nowe.

A roznica miedzy panną wstawiajaca zdjecie tyłka a aktorem zdjęcie z planu jest taka, ze ona sprzedaje swoja prywatność  a  on swoja pracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galdan

STRASZNA TRAGEDIA. żAL MI RODZINY wOŻNIAKÓW, sTARAKÓW, BADZIAKOW I SZULIMÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość galdan napisał:

STRASZNA TRAGEDIA. żAL MI RODZINY wOŻNIAKÓW, sTARAKÓW, BADZIAKOW I SZULIMÓW.

A Badziaków dlaczego ci zal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Bogaci mysla ze sa krolami zycia , ze ich sie smierc nie ima, ze moga nieprzestrzegac przepisow ( kto bogatemu mandat wlepi i jakiej wysokosci 100zl czy 1000zl 😬) koles jezdzil kladem po rezerwatach , tam gdzie nikt jezdzic ni3 moze , wystarczylo odpowiednia posmarowac  kasa . Zero poszanowania dla zwierzat i przyrody 

a tu bums 

i ta szopka ze slubem z Szulim 🤢 oj jacy zakochani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
16 minut temu, Gość galdan napisał:

STRASZNA TRAGEDIA. żAL MI RODZINY wOŻNIAKÓW, sTARAKÓW, BADZIAKOW I SZULIMÓW.

Wozniaki Staraki mogli wychowac syna na porzadnego czlowieka z kregoslupem moralnym a nie na nadzianego kasa rodzicow bubka ( bez kasy nawet k3lnerka by sie nim ni3 zainteresowala, uroda nie grzeszyl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×