Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość 1

Jest instruktorką żeglarstwa, ale dla was to pewnie nadal plebs i kelnereczka. Już dajcie dziewczynie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Jest instruktorką żeglarstwa, ale dla was to pewnie nadal plebs i kelnereczka. Już dajcie dziewczynie 

Co mnie obchodzi kim ona jest,to nie zmienia faktu ,że po nocy z żonatym nie miała nic do szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To czemu żona wyjmowałaby implanty, planując ciążę? Nie jest głupia.

x

Skąd wiesz że planowała ciążę? Stąd, że jedna kafeterianka wysnuła taki wniosek po zdjęciu, na którym Aga ma płaska klatę? Jprd, brak słów

implanty się wymienia co kilka lat. Może jej małżonek stwierdził, że woli mniejsze, więc zamiast wymienić całkiem wyjęła? :P siwiec też już wymieniła implanty na mniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm
21 godzin temu, Gość nooo napisał:

Jak wy wszytko najlepiej wiecie i w dodatku wszytko sie kojarzy z d..., jak księzom. Moj maz wiele razy np plywal ze znajomymi kobietami, sama go namawiałam,  bo mnie to srednio bawi. Juz powinnam sie kilkadziesiat razy rozwieźc? I wszystkie znajome to k, a maz ...arz? Pol swiata to kobiety, trzeba wszystkie  omijać?  Poki nie sie nie wie, wypada siedzic cicho, a nawet jak sie wie, to do kazdego sie mozna przyczepic. Co komu zlego zrobil Starak czy Agnieszka?

obys sie kiedys nie zdziwiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Laska była instruktorka żeglarstwa, Piotr był też miłośnikiem sportów wodnych a tu każda zaraz seks itp.... Tragiczny wypadek niestety tak jak dobre samochody tak samo dobre motorówki maja niezłego kopa i trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.08.2019 o 11:44, Gość Gość napisał:

Może on chciał zniknąć i zniknął? Będzie zaginiony i za kilka tygodni wszyscy zapomną a on zacznie nowe życie gdzieś daleko 

Za dużo filmów oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.08.2019 o 11:44, Gość Gość napisał:

Może on chciał zniknąć i zniknął? Będzie zaginiony i za kilka tygodni wszyscy zapomną a on zacznie nowe życie gdzieś daleko 

Za dużo filmów oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe co będzie jak ciała nie znajdą przez najbliższy tydzień? Dalej będą szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ho
57 minut temu, Gość Gosc napisał:

Laska była instruktorka żeglarstwa, Piotr był też miłośnikiem sportów wodnych a tu każda zaraz seks itp.... Tragiczny wypadek niestety tak jak dobre samochody tak samo dobre motorówki maja niezłego kopa i trzeba uwazac

Ty jestes taka glupia,  czy taka udajesz? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Laska była instruktorka żeglarstwa, Piotr był też miłośnikiem sportów wodnych a tu każda zaraz seks itp.... Tragiczny wypadek niestety tak jak dobre samochody tak samo dobre motorówki maja niezłego kopa i trzeba uwazac

Aż mi się przypomniało "Alo, alo", akcje Rene z Yvette i tekst "Ty głupia kobieto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Plotki: podobno na wodzie pływała męska koszula, a fragmenty koszuli oraz ludzkie włosy znaleziono także na śrubie motorówki. Możliwe że pod nią po prostu wpadł. Dziewczyna, skoro miała doświadczenie, popłynęła w przeciwnym kierunku i się uratowała. Motorówka pływała tak długo, aż skończyło się paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.08.2019 o 10:31, Gość gość napisał:

"Och mamuśki, żyjecie cudzym życiem, aż tak wam się nudzi? Może dziećmi się zajmijcie?"

"ciężko zapracowane na macierzyńskich, wychowawczych itp. A potem będą wmawiać że macierzyński to nie urlop a ciężka praca 😄"

No jasne. Tylko ty tutaj ciężko pracujesz zawodowo na kafe, a cała reszta to nieroby na wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hol

Legenda okolicznych mieszkancow głosi że na tych jeziorach żyje  kilka groznych krakenów , może to jest z tym związane? Na logikę one właśnie atakują w środku nocy! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gość lubił ostry seks widać coś poszło nie tak..... Była duża fala która uderzyła w motorowe i wylecieli. Laska znajomą Piotra jest tylko przykrywką a on już dawno siedzi na jednej z wysp i delektuje się życiem......Biały proszek na motorowe to mąka która się im ostatnio rozsypala gdy wracali z biedry Bez sensu te wasze domysły i tak prawdy się nie dowiemy rodzina ma pieniądze i wpływy i nie pozwolą żeby jakieś brudy ujrzały światło dzienne. Zresztą co nas to obchodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem

Ale już wiadomo 

 

piotrek nie żyje a ta Ewa z Łodzi na swoim insta może nie  najpiękniejsza ale kobieta nie jak Szukimowa za wielka za chuda za wysokie progi na jego nogi itd itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

ten gość nie wygląda na szatana seksu to taki misiek z grubym portfelem, lubił się zabawić i piękne kobiety , nawet z oczu mu dobrze patrzy, szkoda go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U z x y t p j

Jak spotykała się z tak bogatym facetem to mogłaby trochę się ogarnąć . Z ładna fryzura , makijaż i odpowiednie gesty no i zęby . Byłaby całkiem ładna . Bo kęsy zgrana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

 

oczuwiscie ty sądzisz ze wymalowane lale to jedyne co interesuje facetów 

zreszta na jej insta pisała ze najlepszym jej upiekszaczem jest sport , zdrowe odżywianie a z kosmetykow to najwyżej plyn z AFPV i to tylko dlatego ze nie zmywa się w wodzie . Ze przy jej trybie życia sportowego nie interesuje ja szminka ani hybryda . 

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Tonik AFPV nie płyn kochanieńka . Ja na jej insta czytałam że lubi się odstawić Ale  nie na codzień tylko na duże wyjścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rys

 Jeżeli - wierzyć plotkom to było to jej wielkie

i prawdopodobnie ostatnie wyjście . Przeżyła to rodzina  Starakown dużo zapłaci tylko żeby  siedziała cicho 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesina

Forsa forsą a wyglad wyglądem . Będą  ją przesłuchiwać więc trochę ogarnąć się może byle nie wulgarnie 

ten tonik i krem z AFPV napewno jej dobrze zrobi bo naturalny ale ładny wyglad jeszcze nikomu nie zaszkodził 

Nie zazdroszczę dziewczynie . Ze zdjęć wyglada przyjaźnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldo

Im mniej makijażu tym bardziej kochamy nasze dziewczyny. Kiedy ro zrozumiecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldo

W czym przeszkadza ci ten tonik . Jak go stosuje to nikt nie widzi u mnie makijażu tylko ładny , równy kolor skory. Do tego jak dam go na ciało to wizualnie mnie wyszczupla . Zdjęcia wtedy lepiej wychodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Ja tez nie lubię mocno się malować i tez wiem ze faceci tak wola i ze sami go tez używają. Ale jak ktoś ma brzydkie rysy to sam nawet najładniejszy kolor skory nie wystarczy . Ja zamierzam operować nos i żuchwę . I co mi zrobisz . Po operacji może zechce się malować czy to tobie się podoba czy tez nie 

i jeszcze . Waldo . Jeżeli nie lubisz jak inni się malują to dlaczego sam stosujesz ten  tonik ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldo

Ja muszę bo mam na skórze gdzie niegdziw brak pigmentu wogole . I zamiast nakładać na te białe kropki kładę ten tonik na cała skore. Krócej mi ro wychodź . Mniej czasu zabiera a wyglada estetycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomy

Czy jak ktoś ma ciemne plamiska to zakryje tym tonikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldo

Dowiedz sie sam . Nie jestem twoim reklamodawcą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stas

Starak wpadł do wody nago . A przecież było zimno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomy
18 minut temu, Iibed napisał:

nawet w temacie o smierci jacys sprzedawcy gównianego toniku go reklamuja, kazdy normalny czlowiek po czyms takim powinien przestac go kupowac. 

 

Jak nie widzisz różnicy między pomocą a reklamą to twoj problem . Mnie to interesuje i tyle a ty idz  i prowadź swoje dochodzenia . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×