Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Kinga

A mnie się wydaje, że łaską na boku handlowała dragami... Dlatego on i ona wracali osobno, bo miała być transakcja. Jej umiejętności miały być wymówką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tak z innej beczki coście się tak uczepili tych Grażyn i Januszy,znam paru i to są bardzo fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooop

są te zwłoki czy dalej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi
58 minut temu, Gość gość 1 napisał:

A ty przeżywając taką tragedię, mając świadomość prawdopodobnej śmierci małżonka nie chciałbyś spokoju i poszanowania prywatności? O PR być myślał? Wiesz co ludzie potrafią pisać? Chciałbyś to czytać? Nie ma już żadnych granic? Żadnych? To że ktoś nie ma nic do ukrycia to nie znaczy, że można go na insta czy gdzie tam hejtować, to nie to samo. Nic do ukrycia to niech ma przed policją, a nie anonimami z neta, którzy i tak już wszystkich osądzili.

o PR myśli sztab PRowy u milionerów i celebrytów, wystarczy wyrazić zgodę na to by obsługa rzuciła post, widać zgody nie było, a spokoju nie będzie......

Mnie to ani ziębi ani grzeje, ale gdyby nie brak komentów pod artykułem na Inetrii w życiu bym po kafeterii tematów nie szukała (nawiasem mówiąc jedyne miejsce gdzie są), a tak to mnie sprawa na tyle zaintrygowała, że tu jestem :P czyli uzyskali efekt przeciwny do zamierzonego - ciszy i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
4 minuty temu, Gość phi napisał:

o PR myśli sztab PRowy u milionerów i celebrytów, wystarczy wyrazić zgodę na to by obsługa rzuciła post, widać zgody nie było, a spokoju nie będzie......

Mnie to ani ziębi ani grzeje, ale gdyby nie brak komentów pod artykułem na Inetrii w życiu bym po kafeterii tematów nie szukała (nawiasem mówiąc jedyne miejsce gdzie są), a tak to mnie sprawa na tyle zaintrygowała, że tu jestem :P czyli uzyskali efekt przeciwny do zamierzonego - ciszy i spokoju.

Myślisz, że post zapewniłby spokój. Byłoby dokładnie odwrotnie. Agnieszka przemówiła i dziesięć wykrzykników na każdym portalu. Po co? W takiej sytuacji milczenie to najrozsądniejsze co można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi
1 godzinę temu, Gość gosć napisał:

Nie tłumacz amebie, bo ameba tego nie zrozumie. Ameba wychodzi z założenia, że celebryci mają obowiązek wręcz w obliczu tragedii, informować takie amebki na bieżąco o szczegółach śledztwa. Ameba nie rozumie, że kelnerka zablokowała swoje strony w sieci, bo jej foty latają w w necie, łącznie z pełnymi danymi, jest posądzana o qrestwo i nawet pozbawienia życia. Postaw się amebko w sytuacji tej dziewczyny, jeśli masz choć odrobinę wyobraźni. Bo o empatię nawet ciebie nie posądzam..

foty krążą krążyły i będą krążyć, bo co raz trafi do neta nigdy z niego nie znika osobo inteligentna inaczej bo pierwotniaków nie będę obrażać :P niby polokowane a ja sobie wszystko przejrzałam właśnie dlatego że po blokowane, inaczej by mnie to nie obeszło wcale.

no wiec właśnie skoro Aga wiedziała, że mąż odwoził koleżankę instruktorkę z którą byli w przyjacielskich relacjach nie powinna dać jej wsparcia, coby jej ludziska o nierząd nie posądzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi
3 minuty temu, Gość gość 1 napisał:

Myślisz, że post zapewniłby spokój. Byłoby dokładnie odwrotnie. Agnieszka przemówiła i dziesięć wykrzykników na każdym portalu. Po co? W takiej sytuacji milczenie to najrozsądniejsze co można zrobić.

wchodzę na pierwszy lepszy portal i mam 3 artykuły w głównych miejscach z dwudziestoma wykrzyknikami, więc ?

 

ale co tam, nie moja sprawa, dzięki temu miałam godzinkę zabawy ze śledzeniem sprawy, która by mnie normalnie w ogóle nie obeszła.

 

bajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 minuty temu, Gość phi napisał:

foty krążą krążyły i będą krążyć, bo co raz trafi do neta nigdy z niego nie znika osobo inteligentna inaczej bo pierwotniaków nie będę obrażać :P niby polokowane a ja sobie wszystko przejrzałam właśnie dlatego że po blokowane, inaczej by mnie to nie obeszło wcale.

no wiec właśnie skoro Aga wiedziała, że mąż odwoził koleżankę instruktorkę z którą byli w przyjacielskich relacjach nie powinna dać jej wsparcia, coby jej ludziska o nierząd nie posądzali?

Może dała wsparcie, ale nie musi tego okraszać postami na insta, żeby cała Polska widziała. Poza tym mniemam, że Agnieszka myśli teraz głównie o własnym bólu, a nie cudzym, w pierwszej kolejności. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? Media społecznościowe już wyżarły wam szare komórki? Ty tracąc najbliższą osobę myślałbyś w pierwszej kolejności o takich głupotach jak rozprawianie się z domysłami ludzi których nie znasz? Internet wszystko przyjmie, ale internet to nie życie. Część życia Agnieszki umarła/skończyła się, a ty oczekujesz postów na insta od-zakładam-wdowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość phi napisał:

foty krążą krążyły i będą krążyć, bo co raz trafi do neta nigdy z niego nie znika osobo inteligentna inaczej bo pierwotniaków nie będę obrażać :P niby polokowane a ja sobie wszystko przejrzałam właśnie dlatego że po blokowane, inaczej by mnie to nie obeszło wcale.

no wiec właśnie skoro Aga wiedziała, że mąż odwoził koleżankę instruktorkę z którą byli w przyjacielskich relacjach nie powinna dać jej wsparcia, coby jej ludziska o nierząd nie posądzali?

Foty krążą bo to zasługa portali, które nie zważając na tragedię i prywatność tej dziewczyny, zadbały o klikalność i zaspokojenie ciekawości takich hien jak ty. Bo to że jesteś hieną cmentarną, nie mam wątpliwości, po tym jak napisałaś. jak trafiłaś na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

O godz drugiej w nocy ludzie zglosili ze lodz halasuje na wodzie , o 4 przyjechaly dopiero sluzby , pytanie jak dlugo lodz halasowala zanim o godz 2 ktos juz mial dosc i to zglosil. Wychodzi na to ze PWS nie plywal z ta laska o 4 tylko duzo wczesniej , moz3 ten fakt cos zmienia? 

Wspolczuje rodzinie i bliskim , bo jakim by nie byl bananowym dzianym chlopcem , to jednak byl synem , bratem, mezem, pewnie czyims przyjacielem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
Przed chwilą, Gość Olga napisał:

O godz drugiej w nocy ludzie zglosili ze lodz halasuje na wodzie , o 4 przyjechaly dopiero sluzby , pytanie jak dlugo lodz halasowala zanim o godz 2 ktos juz mial dosc i to zglosil. Wychodzi na to ze PWS nie plywal z ta laska o 4 tylko duzo wczesniej , moz3 ten fakt cos zmienia? 

Wspolczuje rodzinie i bliskim , bo jakim by nie byl bananowym dzianym chlopcem , to jednak byl synem , bratem, mezem, pewnie czyims przyjacielem 

Niech by sobie był bananowym chłopcem. Wolę takiego, który grosza dorzucił do polskiej kultury i parę niezłych filmów wyprodukował niż, przykładowo, Daniela Martyniuka nieskalanego głębszą myślą. Był mężem, synem, osobą o jakimś dorobku zawodowym, pewnie miał swoje wady. Kto ich nie ma? Może popełnił błąd i dlatego zginął. Nie zmienia to faktu, że zostawił osoby, które będą po nim płakać, ale ludzi bardziej interesuje "kelnerka", bo jak "kelnerka" to pewnie .... Jak masz mało poważany w społeczeństwie zawód to ludzie wychodzą z założenia, że dobre prowadzenie się ciebie nie dotyczy. Już wydali osąd, co robiła, czego chciała. Ciekawe co by pisali gdyby była np. sędziną czy lekarką? Czy tak łatwo posądzaliby ją o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
41 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Niech by sobie był bananowym chłopcem. Wolę takiego, który grosza dorzucił do polskiej kultury i parę niezłych filmów wyprodukował niż, przykładowo, Daniela Martyniuka nieskalanego głębszą myślą. Był mężem, synem, osobą o jakimś dorobku zawodowym, pewnie miał swoje wady. Kto ich nie ma? Może popełnił błąd i dlatego zginął. Nie zmienia to faktu, że zostawił osoby, które będą po nim płakać, ale ludzi bardziej interesuje "kelnerka", bo jak "kelnerka" to pewnie .... Jak masz mało poważany w społeczeństwie zawód to ludzie wychodzą z założenia, że dobre prowadzenie się ciebie nie dotyczy. Już wydali osąd, co robiła, czego chciała. Ciekawe co by pisali gdyby była np. sędziną czy lekarką? Czy tak łatwo posądzaliby ją o...

Posądzaliby ponieważ jest kobietą, to wystarczy większości aby osądzić, nawet innym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Zadziwiaja mnie osoby oczekujące jakis oswiadczen na temat prywatnych spraw czy pożycia malzenskiego osob znanych jedynie z gazet i telewizji. Ponadto trwa sledztwo i jakiejkolwiek komentarze sa niewskazane. Przeciez odprawienie ochrony to wymarzony moment na porwanie czy zabicie osoby o takiej pozycji. Przeciez policja ma tylko zeznania panny, nie ma ciala, nie ma autopsji ... 

Ciekawe czy te osoby szukające sensacji, po wypadku wlasnego meza, ktory np podwozil sąsiadkę,  siedzialyby w szpitalu przy facecie lub co gorsza ogarnialy formalności pogrzebowe, czy biegaly po osiedlu dementujac plotki na temat relacji meza z sąsiadka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
7 minut temu, Gość Ktoś napisał:

Zadziwiaja mnie osoby oczekujące jakis oswiadczen na temat prywatnych spraw czy pożycia malzenskiego osob znanych jedynie z gazet i telewizji. Ponadto trwa sledztwo i jakiejkolwiek komentarze sa niewskazane. Przeciez odprawienie ochrony to wymarzony moment na porwanie czy zabicie osoby o takiej pozycji. Przeciez policja ma tylko zeznania panny, nie ma ciala, nie ma autopsji ... 

Ciekawe czy te osoby szukające sensacji, po wypadku wlasnego meza, ktory np podwozil sąsiadkę,  siedzialyby w szpitalu przy facecie lub co gorsza ogarnialy formalności pogrzebowe, czy biegaly po osiedlu dementujac plotki na temat relacji meza z sąsiadka ...

Dokładnie. Oczekują racjonalnego zachowania od kogoś kto stracił męża lub od dziewczyny, która ledwo uszła z życiem i PR-owego bredzenia "bo tak". Trwa śledztwo, a was tylko obchodzi poblokowany instagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Dokładnie. Oczekują racjonalnego zachowania od kogoś kto stracił męża lub od dziewczyny, która ledwo uszła z życiem i PR-owego bredzenia "bo tak". Trwa śledztwo, a was tylko obchodzi poblokowany instagram.

Mnie tam obchodzi gdzie są zwłoki jeśli są bo jak nic nie znajdą to on pewnie  jest w Szwajcarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie tam obchodzi gdzie są zwłoki jeśli są bo jak nic nie znajdą to on pewnie  jest w Szwajcarii.

A wiesz jak duże to jezioro??? To nie kałuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Niech by sobie był bananowym chłopcem. Wolę takiego, który grosza dorzucił do polskiej kultury i parę niezłych filmów wyprodukował niż, przykładowo, Daniela Martyniuka nieskalanego głębszą myślą. Był mężem, synem, osobą o jakimś dorobku zawodowym, pewnie miał swoje wady. Kto ich nie ma? Może popełnił błąd i dlatego zginął. Nie zmienia to faktu, że zostawił osoby, które będą po nim płakać, ale ludzi bardziej interesuje "kelnerka", bo jak "kelnerka" to pewnie .... Jak masz mało poważany w społeczeństwie zawód to ludzie wychodzą z założenia, że dobre prowadzenie się ciebie nie dotyczy. Już wydali osąd, co robiła, czego chciała. Ciekawe co by pisali gdyby była np. sędziną czy lekarką? Czy tak łatwo posądzaliby ją o...

To nie kwestia wykonywanej pracy, gdyby była lekarzem to wszyscy pisaliby „ lekarka „ wez wyluzuj. To ty twierdzisz ze kelnerki się puszczają nikt nie generalizuje poza tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie tam obchodzi gdzie są zwłoki jeśli są bo jak nic nie znajdą to on pewnie  jest w Szwajcarii.

Zwłoki przez pewien czas ciągle się przemieszczaja. Nie ma ich na dnie, nie ma ich na powierzchni wody. Dla tego bardzo często znajdują kogoś po długim czasie i to w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość1 napisał:

A wiesz jak duże to jezioro??? To nie kałuża

Wiem że Kisajno to nie kałuża. Niech szukają nawet i miesiąc, nikt im nie broni, ale co będzie jak nic nie znajdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem że Kisajno to nie kałuża. Niech szukają nawet i miesiąc, nikt im nie broni, ale co będzie jak nic nie znajdą?

Uznają go za zmarłego za jakiś czas gdy rodzina wystąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
12 minut temu, Gość Greg napisał:

To nie kwestia wykonywanej pracy, gdyby była lekarzem to wszyscy pisaliby „ lekarka „ wez wyluzuj. To ty twierdzisz ze kelnerki się puszczają nikt nie generalizuje poza tobą 

To ja czytam o "plebsie" i "pewnie kelnerka aktorką chciała zostać , taka okazja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość 1 napisał:

Uznają go za zmarłego za jakiś czas gdy rodzina wystąpi

I nikt się nie pofatyguje aby sprawdzić czy nie czmychnął za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
21 minut temu, Gość Greg napisał:

To nie kwestia wykonywanej pracy, gdyby była lekarzem to wszyscy pisaliby „ lekarka „ wez wyluzuj. To ty twierdzisz ze kelnerki się puszczają nikt nie generalizuje poza tobą 

Masz, lektura dla ciebie:

https://noizz.pl/opinie/zaginiecie-piotra-wozniaka-staraka-a-hejterskie-komentarze-w-sieci/5q0t0cs?utm_source=fb_onet&utm_medium=social&utm_campaign=allonet_social_7d&fbclid=IwAR1AY039SYuXW8xwthu8bgR8fANi8FH6O5OMGIpXrIRIPg0O1xO3EYZrdxs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam nadzieję że szybko go znajdą bo dla rodziny musi to być straszny czas. Współczuję. Niestety nie ma  dnia żeby nie było jakiejś tragedi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

To czemu żona wyjmowałaby implanty, planując ciążę? Nie jest głupia.

x

Skąd wiesz że planowała ciążę? Stąd, że jedna kafeterianka wysnuła taki wniosek po zdjęciu, na którym Aga ma płaska klatę? Jprd, brak słów

Nie p.....l, bo rodzinę  nieodpowiedzialnie powiększysz. Ktoś tu (albo na tym drugim wątku) napisał, podając źródło informacji. Nie ekscytuj się niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Iibed napisał:

moze oan tez mial audany zwiazek ze zdjec jakie zamieszczala nie wygladal na samotna 😄 ja nada uwazem ze jak sie trafi milioner to 90% bedzie romansowac niezaleznie od tego w jakim jest zwiazku. nie uwazam zeby byl jakis szczegolnie brzydki jak na swoje lata to tak w okolicy sredniej wiekszosc kobiet ma znacznie brzydkich ferdkow w dodatku bez motorowki a dla kobiety istotniejsze sa inne czynniki niz wyglad zwlaszcza w tym wieku w ktorym byla ta. 

 

Współczuję otoczenia, tych "ferdków". W moim kobiety mają relatywnie przystojnych, a przede wszystkim: odpowiedzialnych mężczyzn/ mężów, którzy je szanują. I zamożnych, ale to już mniej istotne. W każdym razie nie zdradzają ich za przejażdżkę motorówką. Ani za więcej. Żal cię, że masz do czynienia z takimi kobietami. I zapewne wśród takich się wychowałeś, skoro tak twierdzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
14 minut temu, Gość gość napisał:

Nie p.....l, bo rodzinę  nieodpowiedzialnie powiększysz. Ktoś tu (albo na tym drugim wątku) napisał, podając źródło informacji. Nie ekscytuj się niezdrowo.

A to źródło to jakie? Fakt albo Pudelek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość 1 napisał:

Niech by sobie był bananowym chłopcem. Wolę takiego, który grosza dorzucił do polskiej kultury i parę niezłych filmów wyprodukował niż, przykładowo, Daniela Martyniuka nieskalanego głębszą myślą. Był mężem, synem, osobą o jakimś dorobku zawodowym, pewnie miał swoje wady. Kto ich nie ma? Może popełnił błąd i dlatego zginął. Nie zmienia to faktu, że zostawił osoby, które będą po nim płakać, ale ludzi bardziej interesuje "kelnerka", bo jak "kelnerka" to pewnie .... Jak masz mało poważany w społeczeństwie zawód to ludzie wychodzą z założenia, że dobre prowadzenie się ciebie nie dotyczy. Już wydali osąd, co robiła, czego chciała. Ciekawe co by pisali gdyby była np. sędziną czy lekarką? Czy tak łatwo posądzaliby ją o...

Podali już, że to jakaś zapalona wodniaczka z uprawnieniami, prowadząca kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koti

Szkoda że go nie ratowała jak taka zapalona żeglarka , wydaje mi się że żeglarze też mają ratować innych a nie zwiewać , dziwne że z brzegu nie wzywała pomocy , może ktoś ich napadł na motorówce i wrzucił do wody i była w szoku , może nawet jej zazdrosny chłopak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość 1 napisał:

Nie zmienia to faktu, że zostawił osoby, które będą po nim płakać, ale ludzi bardziej interesuje "kelnerka", bo jak "kelnerka" to pewnie .... Jak masz mało poważany w społeczeństwie zawód to ludzie wychodzą z założenia, że dobre prowadzenie się ciebie nie dotyczy. Już wydali osąd, co robiła, czego chciała. Ciekawe co by pisali gdyby była np. sędziną czy lekarką? Czy tak łatwo posądzaliby ją o...

Lekarce nie imponuje byle "bananowy chłopiec", sama zarabia wystarczająco dużo. Uwierz, nie poleciałaby na faceta tylko dlatego, że ma motorówkę. Ale to tylko drobna dywagacja, bo dziewczyna podobno była wodniaczką i stąd wspólny wypad na łodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×