Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gosć
4 minuty temu, Gość Koti napisał:

Szkoda że go nie ratowała jak taka zapalona żeglarka , wydaje mi się że żeglarze też mają ratować innych a nie zwiewać , dziwne że z brzegu nie wzywała pomocy , może ktoś ich napadł na motorówce i wrzucił do wody i była w szoku , może nawet jej zazdrosny chłopak 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
21 minut temu, Gość Koti napisał:

Szkoda że go nie ratowała jak taka zapalona żeglarka , wydaje mi się że żeglarze też mają ratować innych a nie zwiewać , dziwne że z brzegu nie wzywała pomocy , może ktoś ich napadł na motorówce i wrzucił do wody i była w szoku , może nawet jej zazdrosny chłopak 😉

Tak, ty byś pierwszy po wpadnięcu do wody w nocy, przy włączonej motorówce ryzykował w totalnej ciemności nurkował pod wodę, żeby wyciągnąć osobę, która wpadła pod motorówkę. Zapisz sie do wojska, jak jesteś taki hojrak. A poza tym ile raz ktoś ma tu jeszcze pisać, że policja została powiadomiona o 2, ale zignorowali zgłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
23 minuty temu, Gość Koti napisał:

Szkoda że go nie ratowała jak taka zapalona żeglarka , wydaje mi się że żeglarze też mają ratować innych a nie zwiewać , dziwne że z brzegu nie wzywała pomocy , może ktoś ich napadł na motorówce i wrzucił do wody i była w szoku , może nawet jej zazdrosny chłopak 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
24 minuty temu, Gość Koti napisał:

Szkoda że go nie ratowała jak taka zapalona żeglarka , wydaje mi się że żeglarze też mają ratować innych a nie zwiewać , dziwne że z brzegu nie wzywała pomocy , może ktoś ich napadł na motorówce i wrzucił do wody i była w szoku , może nawet jej zazdrosny chłopak 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć 567
3 minuty temu, Gość Gosć napisał:

Tak, ty byś pierwszy po wpadnięcu do wody w nocy, przy włączonej motorówce ryzykował w totalnej ciemności nurkował pod wodę, żeby wyciągnąć osobę, która wpadła pod motorówkę. Zapisz sie do wojska, jak jesteś taki hojrak. A poza tym ile raz ktoś ma tu jeszcze pisać, że policja została powiadomiona o 2, ale zignorowali zgłoszenie?

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie zapodała na tt, że Onet podał do publicznej wiadomości, nieprawdziwe info o zgłoszeniu.Oficer dyżurny otrzymał pierwsze zgłoszenie  o dryfującej motorówce ok. godz 3.30

Zródło

https://twitter.com/KWP_Olsztyn/status/1164177514866053121?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1164177514866053121&ref_url=https%3A%2F%2Ftko.pl%2F35659%2C2019%2C08%2C21%2Cszok-portal-onet-wprowadza-w-blad-opinie-publiczna-odnosnie-wypadku-piotra-wozniak-staraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nene
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Tak . Świat się zatrzymał na jednym dramacie a w tym czasie inni którzy przezywają swoje tragedie się nie liczą . To musi ich bardzo bolec jak patrzą na umierająca matkę czy ojca a mowa tylko o Staraku we wszystkich mediach. Każdy ma swój ból i niech robią swoje dochodzenie to jest normalne ale dziennikarze chcą zarobić  na tych  co  pieniądze maja . Taka jest prawda i ro jest dla nich rodzaj reklamy pani : panie Libed 

 

Większych glupot w życiu nie czytałam. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość gosć napisał:

A to źródło to jakie? Fakt albo Pudelek? 😄

Nie wszyscy czytają wyłącznie to, co ty 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Współczuję otoczenia, tych "ferdków". W moim kobiety mają relatywnie przystojnych, a przede wszystkim: odpowiedzialnych mężczyzn/ mężów, którzy je szanują. I zamożnych, ale to już mniej istotne. W każdym razie nie zdradzają ich za przejażdżkę motorówką. Ani za więcej. Żal cię, że masz do czynienia z takimi kobietami. I zapewne wśród takich się wychowałeś, skoro tak twierdzisz. 

Kobieto w jakim ty świecie żyjesz? Znam sporo takich rodzin z świecznika gdzie mąż czy żona chodzili na lewizne tyle że tacy bardziej się pilnują, lepiej graja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
14 minut temu, Gość gość napisał:

 

To podziel się swoim sekretnym źródłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Qrwa, chodził, nie chodził, kogo to obchodzi? Chłopa nie ma już kolejny dzień, a twoim jedynym zmartwieniem czy komuś doopy nie nadstawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 minut temu, Gość gosć napisał:

Qrwa, chodził, nie chodził, kogo to obchodzi? Chłopa nie ma już kolejny dzień, a twoim jedynym zmartwieniem czy komuś doopy nie nadstawił..

Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

""Przy Piotrze Woźniaku-Staraku życie Agnieszki stało się bajką. Opływa w luksusy, prowadzi szalone życie i otwarty dom, w którym zawsze trwa impreza. W ostatnich miesiącach Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła mówić o zajściu w ciążę. Choć przez lata zarzekała się, że nie chce mieć dzieci, gdy trafiła na producenta, zaczęła zmieniać zdanie."

  Linku nie da się wkleić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto w jakim ty świecie żyjesz? Znam sporo takich rodzin z świecznika gdzie mąż czy żona chodzili na lewizne tyle że tacy bardziej się pilnują, lepiej graja

W odróżnieniu od ciebie - w normalnym. Wracaj do swojego Matrixu, króliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki

Szkoda jej widać że była w nim zakochana , dobrze się ze sobą bawili , fajnie żeby była w ciąży coś by jej po nim zostało jakby okazało się że nie żyje , wyglądali na fajną i zgrana parę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Oki napisał:

Szkoda jej widać że była w nim zakochana , dobrze się ze sobą bawili , fajnie żeby była w ciąży coś by jej po nim zostało jakby okazało się że nie żyje , wyglądali na fajną i zgrana parę .

100% racji, też tak myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Myślicie że są szanse choćby 0.1 procent ?? A jak siedzi na jakiejś wysepce? Nie o takich rzeczach ludz8e słyszeli .  Dziwię się bo on z tego co czytałam sporty wodne uprawiał od lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
3 minuty temu, Gość www napisał:

Myślicie że są szanse choćby 0.1 procent ?? A jak siedzi na jakiejś wysepce? Nie o takich rzeczach ludz8e słyszeli .  Dziwię się bo on z tego co czytałam sporty wodne uprawiał od lat. 

Mysle ze raczej nie , mysle ze mogl byc pod wplywem alko a to nie ulatwia sprawy , wypadl z lodzi w nocy , niespodziewanie dla siebie , to tez nie ulatwia sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

A co do komentarzy na insta , Agnieszka jest pod opieka psychologa , nikt kto nie przezyl naglej nieoczekiwanej straty bliskiej osoby ( mi to bylo dane) nie wie jaki to szok , jaki bol , tyle nie wypowiedzianych slow , tyle niezrealizowanych planow , wyparcie ze tej osoby juz nie spotkamy , niedowierzanie i spadanie w czarna rozpacz , to jest cos strasznego , straszniejszego niz utrata osoby ktora np dlugo chorowala . Nie dziwcie sie ze ona na instagramie nie siedzi . Nawt jak by ja zdradzal , to ona z pewnoscia tego teraz pod tym katem nie analizuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Nigdy za p Agnieszka nie przepadałam szczególnie a o p. Staraku dowiedziałam sie z gazet i pudelka tak naprawde, i dzisiaj w wolnym czasie tak sobie czytałam o nich od początku i najbardziej razi mnie ilość bolesnych i obrzydliwych komentarzy na tym portalu, dotyczących ich wyglądu szczególnie. Co by nie mówić facet ma coś w sobie, Ona też nie jest brzydka . Zmierzam do tego, że ludzie są okropni i fałszywi połowa z tych która kiedyś skomentowała ich źle teraz rozpacza. Co do mojego posta wyżej, czy ktokolwiek z was zakłada inny scenariusz niż utopienie się? Bo co tak naprawdę jeśli jego nie znajdą tam wcale ? Nie znam się na tym to pytam. Czytałam, że to jezioro jest ogromne ale jest możliwość że mogę to nie znaleźć? Wiem masa tragedii na codzień ale jednak rozumiem ludzi którzy śledzą i przeżywają bo to są ludzie medialni, których życie tak naprawdę sledzilismy na każdym kroku czytaliśmy o nich, stąd to niedowierzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Mogą Jego nie znalezc miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkk
2 minuty temu, Gość Wwww napisał:

Nigdy za p Agnieszka nie przepadałam szczególnie a o p. Staraku dowiedziałam sie z gazet i pudelka tak naprawde, i dzisiaj w wolnym czasie tak sobie czytałam o nich od początku i najbardziej razi mnie ilość bolesnych i obrzydliwych komentarzy na tym portalu, dotyczących ich wyglądu szczególnie. Co by nie mówić facet ma coś w sobie, Ona też nie jest brzydka . Zmierzam do tego, że ludzie są okropni i fałszywi połowa z tych która kiedyś skomentowała ich źle teraz rozpacza. Co do mojego posta wyżej, czy ktokolwiek z was zakłada inny scenariusz niż utopienie się? Bo co tak naprawdę jeśli jego nie znajdą tam wcale ? Nie znam się na tym to pytam. Czytałam, że to jezioro jest ogromne ale jest możliwość że mogę to nie znaleźć? Wiem masa tragedii na codzień ale jednak rozumiem ludzi którzy śledzą i przeżywają bo to są ludzie medialni, których życie tak naprawdę sledzilismy na każdym kroku czytaliśmy o nich, stąd to niedowierzanie.

 

Myślę tak samo i też dzisiaj poczytałam sobie o ich początkach i małżeństwie. Zadajcie sobie może i ten trud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Nie jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Dokładnie wpisalam nazwisko i od pierwszej strony leciałam.  Tyle pomyj się na nich wylewalo.  Jest dużo gwiazd za którymi nie przepadam albo mniej lub bardziej ale do glowy by mi ni3 przyszło komentować ich wygląd ani tym bardziej styl życia. Czytam pudełka regularnie, czasem z nudów czasem dla zabicia czasu i bardzo przykro naprawdę, tym bardziej, że ten Starak naprawde nie jest brzydkim facetem, według mnie coś w sobie ma. Ale ludzie zawsze znajda pożywkę. Naprawdę dzisiaj czytałam cały ten temat i w sumie wczoraj też.. Z tych teorii to się śmiałam i byłam załamana. Zdradzal ja to zdradzal, okropnosc ale nie on jeden i w obliczu śmierci myślę, że zdrada to nic. Niektórzy nawet nie wiedzą jak krzywda komentarzami . Z ciekawości weszłam wczoraj  na profil p. Agnieszki i to co ludzie tam pisali w komentarzach to aż mi było wstyd. Czy wiecie co za tragedia ? Stracić kogoś z dnia na dzień?? Myślę że dużo z Was wie ale wlaczcie myślenie, wy jakieś oświadczenia chcecie od rodziny ? Od p Agnieszki ?? Normalni ludzie jestescie ? Już ciążę jej planowaliscie. A o wulgaryzmach nie wspomnę. Po śmierci prezydenta Gdańska każdy był "stop hejt " na pięć minut, na pokaz, slepo podążając za tlumem.. dziś już chyba nikt o tym nie pamięta i nie mówię tylko o w/w sprawie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll

Aż mi się nie chcę Was czytać,,,,,,,,poznałam Agę jak była żoną Badziaka, no te wspólne rajdy motocyklowe, fajnie było i się skończyło, potem przez przypadek byliśmy na wakacjach w jednym hotelu, (Kefalonia)  była tam z Rodzicami, Siostrą i Wujkiem, no niestety udawała, że nas nie zna, więc, .. a super mały, kameralny, cudny i nowy hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 godzinę temu, Gość Wwww napisał:

Nigdy za p Agnieszka nie przepadałam szczególnie a o p. Staraku dowiedziałam sie z gazet i pudelka tak naprawde, i dzisiaj w wolnym czasie tak sobie czytałam o nich od początku i najbardziej razi mnie ilość bolesnych i obrzydliwych komentarzy na tym portalu, dotyczących ich wyglądu szczególnie. Co by nie mówić facet ma coś w sobie, Ona też nie jest brzydka . Zmierzam do tego, że ludzie są okropni i fałszywi połowa z tych która kiedyś skomentowała ich źle teraz rozpacza. Co do mojego posta wyżej, czy ktokolwiek z was zakłada inny scenariusz niż utopienie się? Bo co tak naprawdę jeśli jego nie znajdą tam wcale ? Nie znam się na tym to pytam. Czytałam, że to jezioro jest ogromne ale jest możliwość że mogę to nie znaleźć? Wiem masa tragedii na codzień ale jednak rozumiem ludzi którzy śledzą i przeżywają bo to są ludzie medialni, których życie tak naprawdę sledzilismy na każdym kroku czytaliśmy o nich, stąd to niedowierzanie.

Myślę że on nie żyje. Gdyby żył, już dawno dał by znak życia. Z Agnieszką może mu się nie układać, ale nie pozwoliłby aby rodzice cierpieli. Kwestia porwania..może.., myślę że już dawno byłoby wiadomo o okupie. Jest to jakaś ewentualność, myślę że jednak nierealna.  Ucieczki za granicę, nawet nie biorę pod uwagę, nie miał długów, a nawet gdyby je miał, to bogaci rodzice i wpływowi znajomi pomogli by mu w tarapatach. To nie był jakiś tam drobny biznesmenik, któremu grozi bankructwo, ale facet z ogromnymi wpływami i możliwościami, również tymi politycznymi. Jezioro faktycznie jest rozległe, i jego obszar niestety utrudnia rychłe jego odnalezienie. Nie wiadomo gdzie on jest, bo ciało się przemieszcza, mógł się gdzieś również zaplątać na dnie i jest niewidoczny dla sonarów. Nie wiadomo kiedy zostanie znaleziony, może jutro, może za kilka dni, może za wiele tygodni. Wszystko zależy w dużej mierze od szczęścia, czy się uda wcelować w odpowiedni obszar do poszukiwań.  Może jakiś porządny jasnowidz był pomógł. Mam nadzieję że znajdzie się jak najszybciej, bo czas działa na niekorzyść, wiadomo co się dzieje z ciałem, a to może utrudniać sekcję. Do tego dochodzą kwestie psychologiczne, dla bliskich jest lepiej jak zostanie jak najszybciej pochowany, bo świadomość że on gdzieś tam leży na dnie jeziora, jest dla bliskich dramatyczna. Współczuję rodzinie, współczuję Agnieszce, nie lubiłem jej, ale czegoś takiego człowiek nie życzyłby nawet największemu wrogowi.Jeszcze ta atmosfera skandalu obyczajowego...Współczuję jej bardzo, życzę jej aby ten koszmar jak najszybciej się skończył. Jak go pochowają, media zajmą się czymś innym, wyjdzie jakiś kolejny skandal, a dziewczyna może w spokoju przeżyć żałobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yut

Już ciało odnalezione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrr

Pan Piotr nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Podali już, że to jakaś zapalona wodniaczka z uprawnieniami, prowadząca kursy.

Wiem, to niczego nie zmienia Tu 3/4 twierdzi, że nie wolno ci wsiąść do żadnego środka transportu z żonatym, bo zaraz zdrada. Ja nie wiem na jakim wy świecie żyjecie, że wszystko wam się ze zdradą kojarzy. Są różne układy towarzyskie w życiu. Nie każda zaraz musi mieć podtekst.  Łatwo się wydaje osądy. Ciało podobno znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znaleźli go..... Wyrazy współczucia dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×