Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość 1
11 godzin temu, Gość Gosć napisał:

Tak, ty byś pierwszy po wpadnięcu do wody w nocy, przy włączonej motorówce ryzykował w totalnej ciemności nurkował pod wodę, żeby wyciągnąć osobę, która wpadła pod motorówkę. Zapisz sie do wojska, jak jesteś taki hojrak. A poza tym ile raz ktoś ma tu jeszcze pisać, że policja została powiadomiona o 2, ale zignorowali zgłoszenie?

Nie przetłumaczysz, bo tu każdy wie lepiej jakby się zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kamizelki ratunkowe gdzie byly?to jak pas bezpieczenstwa w aucie, tak dla Waszej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość llllll napisał:

Aż mi się nie chcę Was czytać,,,,,,,,poznałam Agę jak była żoną Badziaka, no te wspólne rajdy motocyklowe, fajnie było i się skończyło, potem przez przypadek byliśmy na wakacjach w jednym hotelu, (Kefalonia)  była tam z Rodzicami, Siostrą i Wujkiem, no niestety udawała, że nas nie zna, więc, .. a super mały, kameralny, cudny i nowy hotel

Przecież ona nie ma rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

Znaleźli cialo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun

No i game over... 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

ale czemu na onecie pisza ze dalej szukaja ? To znalezli czy nie ????  dlaczego juz go usmiercili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozamiatane

Podobno znaleźli go juz we wtorek koło godziny 13, mniej wiecej wtedy gdy Agnieszka wyłączyla komentarze na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Przykre i smutne. Jednak zgubila go chęć popisania sie przed 'znajoma'. Gorsze sa wypadki na rusztowaniach gdzie gina ludzie nie ze swojej winy bo ktos zle postawil rusztowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozamiatane

Chłop chciał pociupciac chyba. Ciuchy byly w motorowce, laske znalezli gołą. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??kate

a skąd takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

Czemu wszyscy piszecie, ze on był nieodpowiedzialny, a nie przyszło wam do głowy, że moze to ta dziewczyna go naciągnęła na to, by dał jej posterować tą motorówką??? może to ona kierowała tak nieudolnie i szalala ze wypadli? czytałam wywiad z jego znajomym scenarzysta który twierdził, że Pan Piotr potrafił kierować i nie rzucał się jak nastolatek na szybkie samochody...może to ona go namówiła i uspiła jego czujnosć bo niby obeznana wodniaczka, są jej zdjęcia na wykopie z których mogłoby wynikac, ze ma wymagane patenty i uprawnienia, sama podobno pisała na portalach społ. że lubi sport etc. a moze dotad nie miała okazji żeby sie przepłynąć ekskluzywną motorówką tylko pływała jakimiś starymi łajbami, może jej zaufał i tak to sie skończyło...gdyby to ona spowodowała wypadek śmiertelny to przeciez teraz sie nie przyzna...jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ras

a gdzie pisano ze byla gola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość szok napisał:

Czemu wszyscy piszecie, ze on był nieodpowiedzialny, a nie przyszło wam do głowy, że moze to ta dziewczyna go naciągnęła na to, by dał jej posterować tą motorówką??? może to ona kierowała tak nieudolnie i szalala ze wypadli? czytałam wywiad z jego znajomym scenarzysta który twierdził, że Pan Piotr potrafił kierować i nie rzucał się jak nastolatek na szybkie samochody...może to ona go namówiła i uspiła jego czujnosć bo niby obeznana wodniaczka, są jej zdjęcia na wykopie z których mogłoby wynikac, ze ma wymagane patenty i uprawnienia, sama podobno pisała na portalach społ. że lubi sport etc. a moze dotad nie miała okazji żeby sie przepłynąć ekskluzywną motorówką tylko pływała jakimiś starymi łajbami, może jej zaufał i tak to sie skończyło...gdyby to ona spowodowała wypadek śmiertelny to przeciez teraz sie nie przyzna...jak myślicie?

Myślę, że to bez znaczenia. Myślę, że oboje mogli być pod wpływem alkoholu, na motorówce, w środku nocy, na środku jeziora. Samo to, że tam byli jest nieodpowiedzialne. Reszta to zrządzenie losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

oboje mogli być pod wpływem alkoholu

xx

to powinna sprawdzić prokuratura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Myślę, że to bez znaczenia. Myślę, że oboje mogli być pod wpływem alkoholu, na motorówce, w środku nocy, na środku jeziora. Samo to, że tam byli jest nieodpowiedzialne. Reszta to zrządzenie losu

Zgadzam się - jesli faktycznie byłby taki odpowiedzialny to po pierwsze, nie pływałby w środku nocy łamiąc strefę ciszy, po drugie on i dziewczyna mieliby kamizelki (bo woda, to woda jednak) po trzecie nie dałby jej prowadzić. 

Moim zdaniem chciał przykozaczyć i go to zgubiło. Pewnie byli pod wpływem alko (znalezli też "biały proszek" więc no..) chciał się popisać, a przepisy bezpieczeństwa miał za nic. Szkoda człowieka ale to śmierć na życzenie można powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Oki napisał:

Szkoda jej widać że była w nim zakochana , dobrze się ze sobą bawili , fajnie żeby była w ciąży coś by jej po nim zostało jakby okazało się że nie żyje , wyglądali na fajną i zgrana parę .

A jak się nie bawić dobrze jak nagle ma się kasy jak lodu? Nic tylko korzystać! A z tą ciążą to chyba za późno już się obejrzała, nie chodzi mi o to, że jej mąż jednak nie żyje ale o to, że ona ma już 41 lat więc teraz to już troche póżno. No chyba że adopcja. 

3 godziny temu, Gość gość 1 napisał:

Wiem, to niczego nie zmienia Tu 3/4 twierdzi, że nie wolno ci wsiąść do żadnego środka transportu z żonatym, bo zaraz zdrada. 

Jeśli nie zdrada to dlaczego była naga? Dlaczego zdjęła ciuchy na tej motorówce? Twierdzisz, że grali w rozbieranego pokera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość szok napisał:

Czemu wszyscy piszecie, ze on był nieodpowiedzialny, a nie przyszło wam do głowy, że moze to ta dziewczyna go naciągnęła na to, by dał jej posterować tą motorówką??? może to ona kierowała tak nieudolnie i szalala ze wypadli? czytałam wywiad z jego znajomym scenarzysta który twierdził, że Pan Piotr potrafił kierować i nie rzucał się jak nastolatek na szybkie samochody...może to ona go namówiła i uspiła jego czujnosć bo niby obeznana wodniaczka, są jej zdjęcia na wykopie z których mogłoby wynikac, ze ma wymagane patenty i uprawnienia, sama podobno pisała na portalach społ. że lubi sport etc. a moze dotad nie miała okazji żeby sie przepłynąć ekskluzywną motorówką tylko pływała jakimiś starymi łajbami, może jej zaufał i tak to sie skończyło...gdyby to ona spowodowała wypadek śmiertelny to przeciez teraz sie nie przyzna...jak myślicie?

 

 

Myślę, że możesz mieć trochę racji. Może i z tego powodu teraz śledztwo prokuratury? Może wyszło i jednak się przyznała, że to ona prowadziła? Piotr mógł ją zabrać na pokład aby sobie popływała, być może chciał jej sprawić przyjemność, być może i też odprawił ochroniarzy aby nie widzieli że komuś innemu przekazuje ster. Podobno był życzliwym człowiekiem i kochał ludzi. Może tu nie chodziło zaraz o jakąś schadzkę. Ale co to ma za znaczenie teraz. Przeraźliwie smutna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Pozamiatane napisał:

Podobno znaleźli go juz we wtorek koło godziny 13, mniej wiecej wtedy gdy Agnieszka wyłączyla komentarze na instagramie.

Znaleźli go  we wtorek, a nadal wykorzystywano służby państwowe i publiczne pieniądze w ramach wprowadzenia w błąd społeczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

 

Myślę, że możesz mieć trochę racji. Może i z tego powodu teraz śledztwo prokuratury? Może wyszło i jednak się przyznała, że to ona prowadziła? Piotr mógł ją zabrać na pokład aby sobie popływała, być może chciał jej sprawić przyjemność, być może i też odprawił ochroniarzy aby nie widzieli że komuś innemu przekazuje ster. Podobno był życzliwym człowiekiem i kochał ludzi. Może tu nie chodziło zaraz o jakąś schadzkę. Ale co to ma za znaczenie teraz. Przeraźliwie smutna historia.

Śledztwo prokuratury stąd, ze to normalne działania w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Śledztwo prokuratury stąd, ze to normalne działania w takich przypadkach

No to nawet jeżeli, to mogło tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy odpowie ktos gdzie napisane ze byla gola?bo podobno ktos gdzies rozkrecil wlasne fantazje i ludzie lykaja.Sprawa jak z kryminalnego serialu, tylko jedna osoba zna prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czy odpowie ktos gdzie napisane ze byla gola?bo podobno ktos gdzies rozkrecil wlasne fantazje i ludzie lykaja.Sprawa jak z kryminalnego serialu, tylko jedna osoba zna prawde....

Dorobili sobie teorie do scenariusza zdrady i tyle. Skoro koszula była wkręcona w śrubę to widać, że Piotr ją miał na sobie w chwili wypadku. A goliznę jej można już było sobie dorobić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nawet jak facet jest bez koszuli to jaka to golizna, niektorzy tak laza po ulicach w upal i nikt sie nie gorszy.Ale prochy znalezli.Moze ta laska popelnila przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja powiem tak. Kimkolwiek by nie był śmierć to zawsze ogromną strata zwłaszcza dla najbliższych. Jednakże śmiać mi się chce z osób które usilnie rozprawiaja nad tym kim byla dla niego i co robiła znana już wszystkim Ewą O. 

Na ludzki rozum każdego z nas a bynajmniej mój żony i matki w tym samym wieku co ta dziewczyna. Pomyślmy. Nie trzeba być przescieradlem ani znać faktów żeby samemu wysnuć nastepujace wnioski. 

1. Milioner w nocy odsyła ochronę... Dziwne ale jak już ktoś tu wspomniał być może chciał dać im chwilę wytchnienia (w co szczerze wątpię). 

2. Pojawiały się inf (domyślam się od ochrony) że nikt nie wie kiedy owa Pani dosiadla się do niego. 

3. Dziewczyna rzekoma milosniczka sportów wodnych, posiadająca patent ( kto się zna wie o co chodzi), instruktorka, łamie zakaz pływania noca w dodatku łamiąc standardy bezpieczeństwa (nie zakładanie kamizelek).Nie muszę już chyba nawet wspominac ze Ta Pani już chyba instruktorem nigdy nie będzie bo to wiemy napewno. Ale tak poświęcić prace i pasję? No to chyba jest jasne że coś było na rzeczy. 

4. Byli tylko we dwoje. On nie żyje a ona może powiedzieć wszystko. Prawdy się nigdy nie dowiemy. Nawet tego kto łódź prowadził jeśli faktycznie do wypadku doszło w taki sposób jak owa Pani to opisała bo tu też jest więcej pytań niż odpowiedzi bo jak ktoś słusznie zauważył dorośli ludzie  ważący trochę kg wylecieli a telefony i ubrania już nie???? 

Resztę jak już wyżej napisałam każdy zdrwoo myślący człowiek dopowie sobie sam. My i takprawdy nie poznamy. Rodzina o to zadba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pamietajcie zakladac kamizelki, z jeziorem nie ma zartow, nieraz male ma glebokosc wiezowca, no i wyobrazcie sobie spasc w dol z dziesiatego pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja powiem tak. Kimkolwiek by nie był śmierć to zawsze ogromną strata zwłaszcza dla najbliższych. Jednakże śmiać mi się chce z osób które usilnie rozprawiaja nad tym kim byla dla niego i co robiła znana już wszystkim Ewą O. 

Na ludzki rozum każdego z nas a bynajmniej mój żony i matki w tym samym wieku co ta dziewczyna. Pomyślmy. Nie trzeba być przescieradlem ani znać faktów żeby samemu wysnuć nastepujace wnioski. 

1. Milioner w nocy odsyła ochronę... Dziwne ale jak już ktoś tu wspomniał być może chciał dać im chwilę wytchnienia (w co szczerze wątpię). 

2. Pojawiały się inf (domyślam się od ochrony) że nikt nie wie kiedy owa Pani dosiadla się do niego. 

3. Dziewczyna rzekoma milosniczka sportów wodnych, posiadająca patent ( kto się zna wie o co chodzi), instruktorka, łamie zakaz pływania noca w dodatku łamiąc standardy bezpieczeństwa (nie zakładanie kamizelek).Nie muszę już chyba nawet wspominac ze Ta Pani już chyba instruktorem nigdy nie będzie bo to wiemy napewno. Ale tak poświęcić prace i pasję? No to chyba jest jasne że coś było na rzeczy. 

4. Byli tylko we dwoje. On nie żyje a ona może powiedzieć wszystko. Prawdy się nigdy nie dowiemy. Nawet tego kto łódź prowadził jeśli faktycznie do wypadku doszło w taki sposób jak owa Pani to opisała bo tu też jest więcej pytań niż odpowiedzi bo jak ktoś słusznie zauważył dorośli ludzie  ważący trochę kg wylecieli a telefony i ubrania już nie???? 

Resztę jak już wyżej napisałam każdy zdrwoo myślący człowiek dopowie sobie sam. My i takprawdy nie poznamy. Rodzina o to zadba... 

W punkt ,a teraz jak czytam te komentarze naszych "drogich" celebrytów :"jak oni się z Agnieszką kochali" takiej hipokryzji to chyba nigdzie nie znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czy odpowie ktos gdzie napisane ze byla gola?bo podobno ktos gdzies rozkrecil wlasne fantazje i ludzie lykaja.Sprawa jak z kryminalnego serialu, tylko jedna osoba zna prawde....

Przecież ludzie na Kafe wszystko wiedzą i wszystkich osądzili. Napisali byle gdzie i ludzie łykają i sobie dopowiadają jak im pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Wwww napisał:

rozumiem ludzi którzy śledzą i przeżywają bo to są ludzie medialni, których życie tak naprawdę sledzilismy na każdym kroku czytaliśmy o nich, stąd to niedowierzanie.

"Śledzisz na każdym kroku" celebytów? Gratulacje. Musisz się w życiu bardzo nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Wwww napisał:

Normalni ludzie jestescie ? Już ciążę jej planowaliscie.

Nie "wy", tylko portale plotkarskie, to cytaty. Oślepłaś? Normalna jesteś, że tak głupio pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość llllll napisał:

Aż mi się nie chcę Was czytać,,,,,,,,poznałam Agę jak była żoną Badziaka, no te wspólne rajdy motocyklowe, fajnie było i się skończyło, potem przez przypadek byliśmy na wakacjach w jednym hotelu, (Kefalonia)  była tam z Rodzicami, Siostrą i Wujkiem, no niestety udawała, że nas nie zna, więc, .. a super mały, kameralny, cudny i nowy hotel

Idź się lansować gdzie indziej. Cudza śmierć nie jest do tego odpowiednia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×