Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówisz o tym ciemnym lakierze? To zdjęcia sprzed wielu, wielu miesięcy, a nie teraźniejsze. Używaj mózgu 

 

No patrz, następnym razem z mózgiem pod pachą będę z wielką pieczołowitością oglądała plotkarskie portale. Może i notatki porobię, kto i kiedy, i z kim i dlaczego, zakłada krótkie ...enki rękoma z lakierem sprzed wielu miesięcy. Ok, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No pl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No pl chyba

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kafeteriańskim.

Aaa, no to się zgodzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Aaa, no to się zgodzę 

A jest tu jeszcze jakiś inny język?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A jest tu jeszcze jakiś inny język?????

Polski- znasz taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Polski- znasz taki?

No niestety na tym forum nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie gadajcie, ma zbyt krótką. Jakieś 30 cm przed kolano. To wg was nie jest mini? To ja się pytam jaką długość wg was ma mini? Mam wrażenie, że wszyscy inni byli ubrani bardziej stosownie niż ona. 

Gdzie ty widziałaś 30 cm przed kolano? Jak już to 20. 

Jprdl co za sępiarstwo się zleciało. Żeby się kiecki czepiać? Jakby szacowny małżonek się nie popisywał przed panienkami, albo założył kapok i zapiął zrywkę, to byście się mogły czepiać jej wpadek modowych na ściance, programie, czy premierze filmu w kinie. Ale pogrzeb? Wstydziły byście się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiedziałaś, co na siebie wkładasz? Serio? Ale że była czarna, to wiedziałaś.  Wieśniarą jest ktoś, kto nie potrafi się ubrać stosownie do sytuacji, ponieważ również poprzez ubiór wyraża się swój szacunek do innych

Dokładnie! Zresztą nie tylko wdowa nie potrafiła ubrać się stosownie do sytuacji. Te odkryte ramiona, buty w cętki, głębokie dekolty, ...enki przed kolano, t-shirty - ludzie obyci, elita, powinni wiedzieć, jak ubrać się na pogrzeb, ale to jest pseudoelita, 'gwiazdy' za dychę, na czele z zarozumiałą wdówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteście okropni kobieta straciła męża a wy się czepiacie ...enki ?W takiej długości dobrze wygląda ok bardzo schudła widać że przeżywa dramat.Nigdy wcześniej nie była tak chuda....enka ma długie rękawy ,brak dekoltu co wy chcecie .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Mogła rzeczywiście założyć coś dłuższego ale bez przesady żeby takie tyrady na ten temat urządzać. Normalnie jak stare baby w oknach. Co za mentalność. Małomiasteczkowe idio/tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteście okropni kobieta straciła męża a wy się czepiacie ...enki ?W takiej długości dobrze wygląda ok bardzo schudła widać że przeżywa dramat.Nigdy wcześniej nie była tak chuda....enka ma długie rękawy ,brak dekoltu co wy chcecie .

 

 

 

12 minut temu, Gość alka napisał:

Mogła rzeczywiście założyć coś dłuższego ale bez przesady żeby takie tyrady na ten temat urządzać. Normalnie jak stare baby w oknach. Co za mentalność. Małomiasteczkowe idio/tki.

 

No okienne plotkary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale macie problemy....jej decyzja w co sie ubierze, moze akurat dostala od niego ta kiecke, albo lubil jak sie w nia ubiera, albo poprostu zalozyla cos co wpadło jej w rece bo nie ma głowy do takich głupot. Lepiej na siebie popatrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsza Grażyna Torbicka bez biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość alka napisał:

Mogła rzeczywiście założyć coś dłuższego ale bez przesady żeby takie tyrady na ten temat urządzać. Normalnie jak stare baby w oknach. Co za mentalność. Małomiasteczkowe idio/tki.

Ojojojoj...będę lepsza od was, małomiasteczkowe ...ki, ale jednocześnie rzucę uwagę, ze jednak miała zbyt krótką kieckę buahahaaaa jesteś taka sama, wlazłaś tu i tak samo się rzucasz w temacie jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ojojojoj...będę lepsza od was, małomiasteczkowe ...ki, ale jednocześnie rzucę uwagę, ze jednak miała zbyt krótką kieckę buahahaaaa jesteś taka sama, wlazłaś tu i tak samo się rzucasz w temacie jak inni.

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rzucila mi sie ta ...enka w oczy ale bardziej zaskoczył mnie stroj jego matki, ta opaska na glowoe czy co to bylo, naszyjnik. Wystrojona.

Mam dwojke dzieci i jakos sobie nie wyobrazam zebym miala do tego glowe. Ja wiem, ze ja ubrali stylisci zapewne ale nie chcialabym. 

Jedna i druga powinny ubrac dluzsze czarnw ...enki, czarne okulary i tylw. 

A tu stylizacja za stylizacją, nie podobalo mi sie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

W punkt.

sama sobie punktujesz i się podniecasz depilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

sama sobie punktujesz i się podniecasz depilko

Depilko  :D nie sama sobie, bo ja również popieram to zdanie- tak szczekacie, jak to życia własnego nie mamy, doope obrabiamy, a same gnijecie  w tym temacie i robicie dokładnie to samo, to się nazywa hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przebijające przez materiał damskie sutki, przezroczysta kreacja pierwszej trenerki Polek, dekolt do pępka u byłej dziewczyny czy aspirujący do hollywoodzkich ról aktor w jeansach z przetarciami. A jego partnerka na dodatek w bluzeczce na cieniutkich ramiączkach i mini spódniczce. Te stylizacje pogrzebowe mogłyby trafić do poradnika: jak się nie ubierać na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przebijające przez materiał damskie sutki, przezroczysta kreacja pierwszej trenerki Polek, dekolt do pępka u byłej dziewczyny czy aspirujący do hollywoodzkich ról aktor w jeansach z przetarciami. A jego partnerka na dodatek w bluzeczce na cieniutkich ramiączkach i mini spódniczce. Te stylizacje pogrzebowe mogłyby trafić do poradnika: jak się nie ubierać na pogrzeb

Wg mnie Anna i Julia Starak ubrały się odpowiednio. Na pogrzeb powinno się założyć czarny strój ale również odświętny- nie zwykły. Inaczej wygląda się jak Lefteris- mąż Chodakowskiej.

A one obie miały czarne ...enki- bez dekoltów, za kolano, ze stonowaną biżuterią(odnośnie Julii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wg mnie Anna i Julia Starak ubrały się odpowiednio. Na pogrzeb powinno się założyć czarny strój ale również odświętny- nie zwykły. Inaczej wygląda się jak Lefteris- mąż Chodakowskiej.

A one obie miały czarne ...enki- bez dekoltów, za kolano, ze stonowaną biżuterią(odnośnie Julii).

Oczywiście, niektórzy żałobnicy ubrali się jak najbardziej stosownie - włączając w to najbliższą rodzinę. Nie zmienia to faktu, że kilka stylizacji jest zupełnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Ach wy k...wy,przekupy ,stylistki z Koziej Wólki.To wszystko do was wróci mam nadzieję ,że niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie wiem czy to było godne czy nie ale ogarniacie, że jest prawie 40 stopni i w garsonkach by się ugotowali? Szacunek nie ma nic do rzeczy przy takich temperaturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I patrzę na te zdjęcia na expressie i kilka razy myślałam że Agnieszka a podpis inny, one wyglądają tak samo wszystko, te same policzki, usta, brody, w jednej stajni wszystkie robione nic dziwnego że mąż szukał czegoś nowego, plastik miał na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc
27 minut temu, Gość gość napisał:

I patrzę na te zdjęcia na expressie i kilka razy myślałam że Agnieszka a podpis inny, one wyglądają tak samo wszystko, te same policzki, usta, brody, w jednej stajni wszystkie robione nic dziwnego że mąż szukał czegoś nowego, plastik miał na codzień

Idź do okulisty, zawistna istoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Goscc napisał:

Idź do okulisty, zawistna istoto. 

Czemu zawistna? Takie mam zdanie, stać mnie na te wszystkie wypełniacze ale ich nie chce bo z puli genow wylosowałam korzystne i nie muszę sie podrasowywac pod te klony. Już pomijajac ze pani Agnieszka ma paskudny charakter i jak bardzo nie próbuje tak w ogóle mi jej nie szkoda. Tylko Staraka żal bo głupio zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość Kalina napisał:

Ach wy k...wy,przekupy ,stylistki z Koziej Wólki.To wszystko do was wróci mam nadzieję ,że niebawem

Nie ma to, jak dobrze życzyć innym, zapewne jesteś przykładną katoliczką i kobietą idealną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja nie wiem czy to było godne czy nie ale ogarniacie, że jest prawie 40 stopni i w garsonkach by się ugotowali? Szacunek nie ma nic do rzeczy przy takich temperaturach

Oczywiście, ze szacunek ma wiele do rzeczy w KAZDEJ sytuacji, a materiały na ubrania są rozne- z gołą du/pą w lecie nie biegasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Czemu zawistna? Takie mam zdanie, stać mnie na te wszystkie wypełniacze ale ich nie chce bo z puli genow wylosowałam korzystne i nie muszę sie podrasowywac pod te klony. Już pomijajac ze pani Agnieszka ma paskudny charakter i jak bardzo nie próbuje tak w ogóle mi jej nie szkoda. Tylko Staraka żal bo głupio zginął

A do kogo niby taka podobna? Do Grażyny Torbickiej?  Czy do Julii Starak? A może do ABC? Ja jakoś bez trudu rozpoznaję osoby bez podpisu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×