Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość

Workowata ...enka przed kolano, ciemne rajstopy no rzeczywiście ladacznica i tyłek jej widać. Czy ty imbecylko wiesz kiedy tyłek widać? Wyglądała bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Wwww napisał:

Nie nie wiedziałam byłam na lekach uspokajajacych oszolomiona a na pogrzebie tracilam przytomnosc . Uważam że Agnieszka wygląda normalnie A Ty robisz szum jakby na staniku przyszła.To ich msza nie Twoja do siebie na pogrzeby to chodź cała owinieta na czarno włącznie z grubymi czarnymi rajtochami. Kogo to obchodzi.  To jest teraz ważne? Człowiek nie żyje A Ty się zajmujesz co kto miał na sobie. To Twoje jedyne zajęcie? Musisz mieć bardzo ubogie życie i chyba jedyne co to chodzisz na pogrzeby swoich sąsiadek wiekowych na wsi. Bo nie wierzę że ogarnięta kobieta, zajmowalaby się takimi ...ami jak ubiór ludzi na cudzym pogrzebie . 

Nie karm tego zdebi/lałego trolla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Workowata ...enka przed kolano, ciemne rajstopy no rzeczywiście ladacznica i tyłek jej widać. Czy ty imbecylko wiesz kiedy tyłek widać? Wyglądała bardzo elegancko.

Jak? ty chyba zielonego pojęcia nie masz, czym jest elegancja, ale klasy i dobrego stylu nie kupi się za żadne pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Wwww napisał:

Nie nie wiedziałam byłam na lekach uspokajajacych oszolomiona a na pogrzebie tracilam przytomnosc . Uważam że Agnieszka wygląda normalnie A Ty robisz szum jakby na staniku przyszła.To ich msza nie Twoja do siebie na pogrzeby to chodź cała owinieta na czarno włącznie z grubymi czarnymi rajtochami. Kogo to obchodzi.  To jest teraz ważne? Człowiek nie żyje A Ty się zajmujesz co kto miał na sobie. To Twoje jedyne zajęcie? Musisz mieć bardzo ubogie życie i chyba jedyne co to chodzisz na pogrzeby swoich sąsiadek wiekowych na wsi. Bo nie wierzę że ogarnięta kobieta, zajmowalaby się takimi ...ami jak ubiór ludzi na cudzym pogrzebie . 

To po cholerę ty się tym zajmujesz wielce ogarnięta kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Skończ z farmazonami. Ja zauważyłam jej umęczona twarz, sylwetkę ledwo trzymającą się na nogach, okulary aby zakryć oczy, a nie na szpan i lans, paznokcie z odłupanym lakierem. Zawsze była szczupła ale teraz jest cieniem siebie. Widzę straszne cierpienie kobiety która straciła najukochańszą osobę w życiu. Może mąż ją lubił w takiej długości ...enki, może jej ja kupił.....kogo to interesuje. Tylko plotkary które nawet na pogrzebach potrafią obrobić tyłki każdemu z żałobników.

Żeby zauważyć odłupany lakier na paznokciach, to dopiero trzeba szczegółowo oglądać wdowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Ponieważ bronie biednych dotkniętych tragedia ludzi, nie pisałam stu postów A to jest trzeci. A Ciebie patusko widzę tu co drugi post od 40 stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy wy napewno 18 kat macie,bo to tragedia ale to co piszecie,albo komedia 😅😅😅 Czy naprawdę to ważne w czym tego niby męża pochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Wwww napisał:

Ponieważ bronie biednych dotkniętych tragedia ludzi, nie pisałam stu postów A to jest trzeci. A Ciebie patusko widzę tu co drugi post od 40 stron. 

Zacznij się leczyc- najpierw okulista, zaraz po nim psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Zainteresowała mnie ta historia, czytam tutaj w wolnym czasie ale miejcie ludzie przyzwoitości choć trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy wy napewno 18 kat macie,bo to tragedia ale to co piszecie,albo komedia 😅😅😅 Czy naprawdę to ważne w czym tego niby męża pochowie.

Co zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Macie rację okulista bo ubrałam na pogrzeb ...enkę 10 cm za krótka niż powinna być. A psychiatra bo widzę ...ke która produkuje się od kilku stron tym samym gownianym stylem pisania ! Joł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Wwww napisał:

Ponieważ bronie biednych dotkniętych tragedia ludzi, nie pisałam stu postów A to jest trzeci. A Ciebie patusko widzę tu co drugi post od 40 stron. 

Buahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Wwww napisał:

Macie rację okulista bo ubrałam na pogrzeb ...enkę 10 cm za krótka niż powinna być. A psychiatra bo widzę ...ke która produkuje się od kilku stron tym samym gownianym stylem pisania ! Joł 

Tak samo gowniany, jak twój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
31 minut temu, Gość gość napisał:

Workowata ...enka przed kolano, ciemne rajstopy no rzeczywiście ladacznica i tyłek jej widać. Czy ty imbecylko wiesz kiedy tyłek widać? Wyglądała bardzo elegancko.

Miała krótką ...enkę, nie dzi/wk/ar/skie mini ledwo za tyłek.. No ale to dalej mini. Ona się tak nosiła ogólnie więc widocznie innej czarnej kiecy pod ręką nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby zauważyć odłupany lakier na paznokciach, to dopiero trzeba szczegółowo oglądać wdowę...

Jedno zdjęcie w dosyć  dużym zbliżeniu i dłonie na pierwszym planie były. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Wwww napisał:

Macie rację okulista bo ubrałam na pogrzeb ...enkę 10 cm za krótka niż powinna być. A psychiatra bo widzę ...ke która produkuje się od kilku stron tym samym gownianym stylem pisania ! Joł 

Taplasz  się w tym zas/ranym temacie, jak inni, a masz się za kogoś lepszego? Nie bądź śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Wwww napisał:

Zainteresowała mnie ta historia, czytam tutaj w wolnym czasie ale miejcie ludzie przyzwoitości choć trochę. 

Czytając także jestem przerażona zjadliwością niektórych. Najlepsze wyjście to stąd wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Czytając także jestem przerażona zjadliwością niektórych. Najlepsze wyjście to stąd wyjść.

Dobrze że sobie poszedł ten zjepany troll co w każym poście widzial wypowiedź Ewki i przezywal jej zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co zrobi?

Pochowa,pójdzie na pogrzeb co za różnicamMoże mieć długą suknię,albo  

Mini czy same gacie Jezu zajmijcie się swoim życiem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jedno zdjęcie w dosyć  dużym zbliżeniu i dłonie na pierwszym planie były. To tyle.

No patrz, oglądałam jej zdjęcia specjalnie szukając tego lakieru i na żadnym z portali nie znalazłam, za to dobrane bransoletki i inne dodatki bardzo starannie, więc albo ktoś wrzuca coś na siebie odruchowo albo ma jednak czas i siłę skupić się na detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pochowa,pójdzie na pogrzeb co za różnicamMoże mieć długą suknię,albo  

Mini czy same gacie Jezu zajmijcie się swoim życiem 😅

A nie pochowie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosciowa napisał:

Dobrze że sobie poszedł ten zjepany troll co w każym poście widzial wypowiedź Ewki i przezywal jej zęby

Coś tam wczoraj mi mignęło ale uciekłam, bo jakieś wariactwa się odbywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

POCHOWIE!!! Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Jedno zdjęcie w dosyć  dużym zbliżeniu i dłonie na pierwszym planie były. To tyle.

Mówisz o tym ciemnym lakierze? To zdjęcia sprzed wielu, wielu miesięcy, a nie teraźniejsze. Używaj mózgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

No patrz, oglądałam jej zdjęcia specjalnie szukając tego lakieru i na żadnym z portali nie znalazłam, za to dobrane bransoletki i inne dodatki bardzo starannie, więc albo ktoś wrzuca coś na siebie odruchowo albo ma jednak czas i siłę skupić się na detalach

 

Chciałabym Ci pomóc i podpowiedzieć na jakim portalu było to zdjęcie ale nie pamiętam. Ja mam tak, że zawsze mam dobrane i bransoletki, i łańcuszek, i pierścionki, i je po prostu na siebie wrzucam, nie dobierając w danym momencie, kiedy mam gdzieś szybko wyjść. Nie myślę o tym. Automatycznie to robię. Chociaż zdarzają mi się dni kiedy o tym wszystkim zapominam a głowę mam akurat zajętą czymś innym.

Daj spokój już z tą ...enką. Może założyła co miała i za bardzo nie miała siły o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co zrobi?

POCHOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

POCHOWIE

W jakim to języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

W jakim to języku?

Kafeteriańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×