Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gosc

Nie piszcie bzdur, ze byla w takim stanie ze nie zwrocila uwagi co zaklada na siebie. Miala dobrane pierscionki, bransoletki, koczyki, ...enke z falbaneczkami i przeswitami, ze 20 cm powyzej kolan, przyjrzyjcie sie. I tak ubiera sie kobieta po 40, na pogrzeb meza? Maz ostatniej nocy zakpil z niej to ona zakpila na pogrzebie. A teraz tesciowie zadbali ze nawet na grob bez ich wiedzy nie pojdzie. Bo udzialow w fuledzie raczej nie bedzie miec. Wszystko jest na starakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Agnieszka wozniak starak badziak szulim. Dojdzie kolejne nazwisko i kolejny maz. Kolejna milosc zycia. Do jego smierci lub ich rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

No ale ja bym takiej posiadlosci gdzie ktos lezal nie chciala kupic

haha i tak cie nie stać :D :D  to co rozkminiasz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

No ale ja bym takiej posiadlosci gdzie ktos lezal nie chciala kupic

Wielu ludzi kupi nawet dom gdzie ktoś został zamordowany. Ciebie może to razić ale niektórych naprawdę to nie rusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To wszystkie zamki, pałacyki i większe szlacheckie posiadłości ci też odpadają. Dobrze, że prawdopodobnie nie mieszkasz w mojej okolicy, bo wodę pitną miałabyś ze zbiornika utworzonego na starym cmentarzu. Tak nawiasem najlepsza woda na pół Polski, bo nad morzem to tragedia.

Ale czy utworzenie na cmentarzu coś zmienia? Ma coś do rzeczy ten cmentarz czy tylko chodzi o ogólne skojarzenie?

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Po 1 to nie był mój post

Po 2 nie ja pisałam o mamie pws, która zresztą bardzo lubie

Po 3 może się zdziwisz a już na pewno nie uwierzysz, ale męża to ja straciłam 5 lat temu za granicą i nie masz pojęcia ile cierpienia i jakie problemy przez to przeszlam

Tyle i bez odbioru

Da się żyć normalnie po czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A pamietacie jak na zareczynach powiedzial, ze ojciec zdziwilby sie. Czyli ukryty gej.

Naciągane jak guma w gaciach. Niektórzy nie marzą o ustatkowaniu się. Gdy ktoś całe życie mówił, że nigdy się nie ożeni to nawet oświadczyny są zaskoczeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Naciągane jak guma w gaciach. Niektórzy nie marzą o ustatkowaniu się. Gdy ktoś całe życie mówił, że nigdy się nie ożeni to nawet oświadczyny są zaskoczeniem. 

Dokładnie- mógł po prostu być zatwardziałym kawalerem i negować ogólnie małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Podobno z Natalią Klimas

Nie podobno,  tylko na pewno. Swoją drogą bardzo tej Rodzinie współczuję. Pół Polski,  czy nawet więcej, analizuje każdy szczegół.  Wartość trumny,  długość kiecki,  ozdoby włosów,  katakumby etc...późno się żenił, podejrzany...pewnie ukrywał wiadomo co...ludzie ciszej nad tą trumną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale czy utworzenie na cmentarzu coś zmienia? Ma coś do rzeczy ten cmentarz czy tylko chodzi o ogólne skojarzenie?

Da się żyć normalnie po czymś takim?

Pisałaś, chyba ty pisałaś, że nie kupiłabyś posiadłości, gdzie jest grób, nawet wtedy gdyby zmarły był przeniesiony przed sprzedażą gdzie indziej. Jeśli nie chcesz mieszkać tam, gdzie wcześniej były jakieś groby, to woda w kranie pochodząca z takiego miejsca, też powinna być dla ciebie nie do pomyślenia. No chyba, że jesteś bojaźliwa i bałabyś się, że cię będzie straszyć. Jeśli nie jesteś bojaźliwa, to prawda jest taka, że ten grób masz dokładnie w takiej samej odległości, albo i sporo dalej, niż ludzie mieszkający koło cmentarzy, a uwierz, że wiele jest takich miejsc, gdzie z okna kamieniem na cmentarz spokojnie rzucisz. Więc myślę, że jakby coś, to dadzą radę sprzedać. Prędzej problemem mogła by być cena.

No właśnie chyba się nie da. A na pewno nie od razu. Gdyby ta osoba przeżyła, co wypisuje, to by się mnie głupio nie pytała o co mi chodzi, kiedy jej, czy komuś innemu napisałam, że życzę braku przedwczesnych okazji do odpowiedniego strojenia się. Raczej by mnie poparła, a nie zadała pytanie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Nie podobno,  tylko na pewno. Swoją drogą bardzo tej Rodzinie współczuję. Pół Polski,  czy nawet więcej, analizuje każdy szczegół.  Wartość trumny,  długość kiecki,  ozdoby włosów,  katakumby etc...późno się żenił, podejrzany...pewnie ukrywał wiadomo co...ludzie ciszej nad tą trumną. 

A jak wczesniej pchali zady przed aparaty, wszystko wrzucali do neta, nawet taki osobisty moment jak zareczyny przy kamerach i blasku fleszy to bylo dobrze. A teraz wielkie olaboga bo ludzie komentuja, a juz jak cos skrytykuja to tragedia. A jakby ktos anonimowy wsiadl do auta, jezdzil niebezpiecznie noca w miejscu gdzie nie wolno i spowodowalby wypadek w ktorym zginalby to tez tak bronilibyscie? No i sprawa narkotykow przycichla jakos. A pamietajcie ze w tvp agnieszka wz przyznala ze popala trawke za co wyleciala z tvp ostatecznie. Zatem z pws dobrsli sie pod tym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak wczesniej pchali zady przed aparaty, wszystko wrzucali do neta, nawet taki osobisty moment jak zareczyny przy kamerach i blasku fleszy to bylo dobrze. A teraz wielkie olaboga bo ludzie komentuja, a juz jak cos skrytykuja to tragedia. A jakby ktos anonimowy wsiadl do auta, jezdzil niebezpiecznie noca w miejscu gdzie nie wolno i spowodowalby wypadek w ktorym zginalby to tez tak bronilibyscie? No i sprawa narkotykow przycichla jakos. A pamietajcie ze w tvp agnieszka wz przyznala ze popala trawke za co wyleciala z tvp ostatecznie. Zatem z pws dobrsli sie pod tym wzgledem...

PWS też niby kiedyś przyszedł z Szulimową na jakąś galę czy premierę „zrobiony”. Rozpisywali się o tym na pudlach i kozakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Nie podobno,  tylko na pewno. Swoją drogą bardzo tej Rodzinie współczuję. Pół Polski,  czy nawet więcej, analizuje każdy szczegół.  Wartość trumny,  długość kiecki,  ozdoby włosów,  katakumby etc...późno się żenił, podejrzany...pewnie ukrywał wiadomo co...ludzie ciszej nad tą trumną. 

No to, ty też się zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No to, ty też się zamknij.

Nie chodzi o milczenie. Chodzi o to, aby w obliczu tragedii wykazać choć odrobinę empatii, nie wylewać z siebie jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Nie chodzi o milczenie. Chodzi o to, aby w obliczu tragedii wykazać choć odrobinę empatii, nie wylewać z siebie jadu.

A kto tu jad wylewa? Kulturalna dyskusja się z powrotem zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale czy utworzenie na cmentarzu coś zmienia? Ma coś do rzeczy ten cmentarz czy tylko chodzi o ogólne skojarzenie?

Da się żyć normalnie po czymś takim?

No sporo czasu już minęło, praca i inne zajęcia, jeśli się nie myśli o tym to ok. Jeśli tylko zacznę wspominać w wolnych chwilach to nie do opisania, bo z Hiszpanii dostałam info, że był w szpitalu i nie wiadomo na co zmarł, to największy szok. Sprawy z tym związane, załatwianie formalności w żałobie, nikomu nie życzę. Poza tym moimi sprawami nie przepadam za Aga, ale sytuacja przykra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Pudlu pod dzisiejszym artykułem o Sofii Vergarze ktoś pisze że Ewa się powiesiła????to prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.08.2019 o 16:54, Gość Gość napisał:

Mnie trochę zdziwiła  mowa  jego wspólnika na pogrzebie  - ze pws matkę kochał i wielbił, siostrę i ojca podobnie (wypowiedz w podobnym tonie) a aga była celem. Jakoś tak dziwnie. 

Co? O szok, jesteś w stanie rozwinąć tą wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 08:52, Gość Gość napisał:

Najlepsza Grażyna Torbicka bez biustonosza.

Dokładnie. Niepotrzebne to było. Duże zaskoczenie bo kobieta dotychczas naprawdę mogłaby uchodzić za wzór klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 13:19, Gość Gosc napisał:

Jakoś Rozenkowa mogla w garniturze przyjść. Bachleda też(dekolt do pępka pominę) więc chyba aż takiego skwaru nie bylo.

Moim zdaniem Bachleda bardzo ładnie wyglądała. Dekolt był może dość głęboki, ale wąziutki (właściwie tylko takie rozcięcie) i nie eksponował piersi. Całość stroju skromna i stosowna. Agnieszka też okej (widać że rozstrzęsiona) choć ...enka mogłaby być odrobinę dłuższa, ale strój też naprawdę okej.

Co mnie zastanowiło to mama Piotra w bardzo odświętnym stroiku na głowie (kurczę...moim zdaniem niepotrzebnie, rozumiem jeszcze skromną biżuterię, ale nie to) i sutki pani Torbickiej. Że o stroju Rafał Z i jego dziewczyny nie wspomnę bo ręce naprawdę opadają. Całkowity brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na Pudlu pod dzisiejszym artykułem o Sofii Vergarze ktoś pisze że Ewa się powiesiła????to prawda? 

No wlasnie? Czy to prawda czy plota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No wlasnie? Czy to prawda czy plota?

Jeśli prawda tą wątpię że sama się powiesiła. Na jakiej w ogóle zasadzie była trzymana pod ochroną u starakow? Przetrzymywali ją? Zmusili do mówienia że chce sam siedzieć? Nie była oskarżona, mogła iść gdzie chciała i ciężko uwierzyc ze wolalaby siedzieć z obcymi wrogo nastawionymi ludźmi zamiast rodziną i facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Na profilu Rybaczówki na FB pojawił się dwa dni temu filmik promujący restaurację. A w kuchni rybkę przyrządza kto...? Zobaczcie sobie. Ewa jednak kucharka chyba. Ciekawe kiedy to nakręcili, pewnie przed tym co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość aaa napisał:

Na profilu Rybaczówki na FB pojawił się dwa dni temu filmik promujący restaurację. A w kuchni rybkę przyrządza kto...? Zobaczcie sobie. Ewa jednak kucharka chyba. Ciekawe kiedy to nakręcili, pewnie przed tym co się stało.

Na pewno. To chyba wbrew prawu żeby obcy ludzie ją przetrzymywali? Chyba że podpisała „oficjalną zgodę na ochronę”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sprawdzcie ten fim na FB z Rybaczowki,za kazdym razem urywa sie po 50 sekundach jak ma byc pokazana kuchnia i nie chce sie wczytac dalej??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jeśli prawda tą wątpię że sama się powiesiła. Na jakiej w ogóle zasadzie była trzymana pod ochroną u starakow? Przetrzymywali ją? Zmusili do mówienia że chce sam siedzieć? Nie była oskarżona, mogła iść gdzie chciała i ciężko uwierzyc ze wolalaby siedzieć z obcymi wrogo nastawionymi ludźmi zamiast rodziną i facetem

Jestem ciekawa czy ten facet ewy jest prawdziwy czy na potrzeby ocieplania wizerunku.

I nie piszcie ze doszukuje sie spisku. 🤣 po prostu artykul pojawil sie po kilku dniach i jego tresc byla jak takie ocieplanie wizerunku na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ten jej facet wygląda, że prawdziwy. Mają dużo zdjęć. Wystarczy wpisać na FB jego imię i nazwisko i zobaczyć posty. Na profilu czysto ale w wyszukiwarce zostało. Zdjęcia są sprzed kilku lat już razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość aaa napisał:

Na profilu Rybaczówki na FB pojawił się dwa dni temu filmik promujący restaurację. A w kuchni rybkę przyrządza kto...? Zobaczcie sobie. Ewa jednak kucharka chyba. Ciekawe kiedy to nakręcili, pewnie przed tym co się stało.

Może była kucharką, a jak było zapotrzebowanie to i kelnerką.. mniejsza o to bo i tak od samego początku cała prawda z jakiegoś powodu jest zamiatana pod dywan... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dajcie dziewczynie spokój nie zazdroszczę jej tego przeżycia. Z jednej strony świadomość że mogła już nie żyć z drugiej wyrzuty sumienia że nie potrafiła pomoc.... I te komentarze i szpuegowanie kim jest itp.... Trudno stała się tragedia ale trzeba wyciągnąć wnioski i żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co z tą dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dajcie dziewczynie spokój nie zazdroszczę jej tego przeżycia. Z jednej strony świadomość że mogła już nie żyć z drugiej wyrzuty sumienia że nie potrafiła pomoc.... I te komentarze i szpuegowanie kim jest itp.... Trudno stała się tragedia ale trzeba wyciągnąć wnioski i żyć dalej

Stosować się do przepisów i nie jezdzic po nocy motorówką, bez kapoka w dodatku być może po kieliszku. A wróć... bogatych to się nie tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×