Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Teściom szacunek? Żartujesz? Przecież teściowa to zło konieczne, przynajmniej na kafe, to jaki szacunek? Obyś nigdy w wieku innym, niż podeszłym, nie musiała się zastanawiać, czy twój ubiór jest stosowny. Wiesz, co mam na myśli. 

Nie na mój post odpowiadalas, ale nie kumam o co Ci laska chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro dało się załatwić prase, poszukiwania na taką skale, pogrzeb, a nawet miejsce pochówku to z panem Woźniakiem-Starakiem równa jestem tylko w śmierci. Jakoś to wydarzenie uwydatniło mi jak bardzo kasa rządzi wszystkim, ile rzeczy można za nią kupić. Właściwie jedyną rzeczą, której nie kupisz jest nieśmiertelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gosccc napisał:

Szaraki

 

 

-  nie. Staraki - tak.

???

szaraki- czyli zwykli ludzie nie pozwolą sobie na pogrzeb na terenie swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skoro dało się załatwić prase, poszukiwania na taką skale, pogrzeb, a nawet miejsce pochówku to z panem Woźniakiem-Starakiem równa jestem tylko w śmierci. Jakoś to wydarzenie uwydatniło mi jak bardzo kasa rządzi wszystkim, ile rzeczy można za nią kupić. Właściwie jedyną rzeczą, której nie kupisz jest nieśmiertelność.

Oj kasa rządzi, zdecydowanie. Zwłaszcza jak ma się miliardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
4 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Mają chatę z odpowiednim podziemiem, to sobie chowają swoich zmarłych tam. Pewnie tam 4 pokolenia już leżą. Jako zwykły szaraczek, możesz sobie wykupić większy placyk na cmentarzu i postawić sobie własną prywatną kryptę razem z kaplicą i niech ludziska podziwiają twój grobowiec. 

4 pokolenia? Przeciez Starak dorobił sie w latach 90-tych, czyli dzieci to raptem 2 pokolenie bogaczy. A ziemie tez kupili i pobudowali wszystko raczej po 2000 roku. Może swoich rodzicow tam pochowali, bo wczesniejszych przodków raczej nie przenosili z jakis cmentarzy. No i jak juz bylo cytowane, dół to nie podziemia a i podziemia to.jeszcze nie katakumby o ktorych pisze prasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ktoś napisał:

4 pokolenia? Przeciez Starak dorobił sie w latach 90-tych, czyli dzieci to raptem 2 pokolenie bogaczy. A ziemie tez kupili i pobudowali wszystko raczej po 2000 roku. Może swoich rodzicow tam pochowali, bo wczesniejszych przodków raczej nie przenosili z jakis cmentarzy. No i jak juz bylo cytowane, dół to nie podziemia a i podziemia to.jeszcze nie katakumby o ktorych pisze prasa.

Te katakumby to chyba chwyt wymyślony przez prawnika dla prasy. Coś jak odwiezienie motorówką tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gośc napisał:

Teściom szacunek? Żartujesz? Przecież teściowa to zło konieczne, przynajmniej na kafe, to jaki szacunek? Obyś nigdy w wieku innym, niż podeszłym, nie musiała się zastanawiać, czy twój ubiór jest stosowny. Wiesz, co mam na myśli. 

Tu nie chodzi o teściów jako takich, tylko jako rodziców zmarlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny przesadzacie ze strojem Agi. Nie przepadam za nią, ale wyglądała stosownie do uroczystości. Kiecka czarna, zabudowana na dekolcie, długi rękaw plus czarne rajstopy. Pamiętajcie że mamy lato, jest bardzo ciepło a jednak nie przyszła z gołymi nogami i w klapkach do tego, tylko jak należy - zabudowana kiecka, czarne rajstopy i kryte buty a nie sandałki jakieś. Moim zdaniem wygląda odpowiednio.

Ja moją mamę pochowałam wiosną. I też było bardzo ciepło. Tez miałam ...enkę i czarne rajstopy, żeby nie świecić gołymi nogami. 

Nieodpowiednio to wyglądał ten aktorzyna "holiłudzki". Rozumiem sukces, nie wycieli go super! No ale chyba troche sodówka strzeliła mu do głowy. Moim zdaniem faceci mają łatwiej z ubiorem na taką uroczystość i ciemny garnitur powinien być obowiązkowy. A ten co? Jakby z wakcji przyjechał. Mogł chociaż czarną koszulę włożyć! Nie mówiąc o jego partnerce, który wyglądała jakby szła prosto z plaży.

Na marginesie - dziwi mnie, ze wogle jakieś fotki z pogrzebu się pojawiły. Rodzona Staraków dość dobrze kontrolowała i blokowała przepływ informacji począwszy od wypadku poprzez poszukiwania i wszystko to co się tam działo. Równie dobrze mogli nie życzyć sobie dziennikarzy na pogrzebie i z pewnością NIKT by nie zrobił ani jednego zdjęcia. Nie wiem po co im to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny przesadzacie ze strojem Agi. Nie przepadam za nią, ale wyglądała stosownie do uroczystości. Kiecka czarna, zabudowana na dekolcie, długi rękaw plus czarne rajstopy. Pamiętajcie że mamy lato, jest bardzo ciepło a jednak nie przyszła z gołymi nogami i w klapkach do tego, tylko jak należy - zabudowana kiecka, czarne rajstopy i kryte buty a nie sandałki jakieś. Moim zdaniem wygląda odpowiednio.

Ja moją mamę pochowałam wiosną. I też było bardzo ciepło. Tez miałam ...enkę i czarne rajstopy, żeby nie świecić gołymi nogami. 

Nieodpowiednio to wyglądał ten aktorzyna "holiłudzki". Rozumiem sukces, nie wycieli go super! No ale chyba troche sodówka strzeliła mu do głowy. Moim zdaniem faceci mają łatwiej z ubiorem na taką uroczystość i ciemny garnitur powinien być obowiązkowy. A ten co? Jakby z wakcji przyjechał. Mogł chociaż czarną koszulę włożyć! Nie mówiąc o jego partnerce, który wyglądała jakby szła prosto z plaży.

Na marginesie - dziwi mnie, ze wogle jakieś fotki z pogrzebu się pojawiły. Rodzona Staraków dość dobrze kontrolowała i blokowała przepływ informacji począwszy od wypadku poprzez poszukiwania i wszystko to co się tam działo. Równie dobrze mogli nie życzyć sobie dziennikarzy na pogrzebie i z pewnością NIKT by nie zrobił ani jednego zdjęcia. Nie wiem po co im to.

Nie zrobili zdjęć pogrzebu tylko jak ci ludzie wysiadali na parkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Te katakumby to chyba chwyt wymyślony przez prawnika dla prasy. Coś jak odwiezienie motorówką tej kobiety.

To mogl się bardziej postarac 😉 Bo wersji z tą kobieta nikt nie jest w stanie zweryfikowac. Ale jak wygladaja katakumby to kazdy moze w necie sprawdzic. No i moralność zmarłego nie ma wpływu na mieszkancow   czy turystów ( o ile nie łamał prawa a wiadomo, ze nie łamał), natomiast to jak i gdzie chowamy zmarłych ma znaczrnie, nie bez powodu nie robimy tego w przydomowych ogródkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kiecka jak kiecka. Ona zawsze nosiła krótkie kiecki. Więc wiadome było że teraz długiej nie założy. Ale ludzie i tak swoje. Za to jego matka założyła długa kieckę to się trzeba było doczepić tego wianka albo co to było. Że się stroi. Ale źle nie wyglądała.

Wiesz niektórzy to by chcieli by założyła czarny worek pokutny, zdezelowane buty. No ale wtedy by pisali że nie ma szacunku, bo powinna elegancko się ubrać. Jejku niektórym niedogodzisz. Jak dla mnie to pięknie i elegancko, i stosownie do sytuacji się ubrała. Gdyby tak się ubrała zaniedbana kobieta z nadwagą niższa, brzydsza, to nikt by nic nie napisał. A tu kobieta po śmierci męża nie zbrzydła wygląda pięknie choć widać po twarzy, że przeżyła śmierć męża dość mocno i się czepiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jakim podziemiem? Kamień stoi na grobie, na terenie posiadłości.

Ja muszę wykupić plac na cmentarzu, a ktoś inny nie?

To ja też nie muszę koniec kropka

No popatrz, bo ja znalazłam takie info:

"W przypadku grobów ziemnych, grobów murowanych i kolumbariów obowiązuje wymóg ich lokalizacji na terenie cmentarza. Przepis ten nie obejmuje katakumb - pomieszczeń z niszami w ścianie, przeznaczonych do pochówku zwłok. Właśnie w takim miejscu została złożona urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka."

Nie rozumiesz. Nie musisz. Jak masz swoją chatę, to sobie wykop katakumby, polataj za pozwoleniami, dowiedz się dokładnie jak to ma być i masz. Jeśli oni nie musieli mieć pozwolenia sanepidu, tzn, że ich teren, kupiony za ich pieniądze spełnia warunki. Podejrzewam, że zanim umrzesz, to przepisy się zmienią i jak się skremujesz, to będziesz mogła stać obok telewizora u syna. 

Co do tej trumny, co piszecie, że się z urna nie zgadza. Zmarłego kremuje się w trumnie. Z resztą wystarczy popatrzeć na samą trumnę. Na porządną, to ona nie wyglądała, żeby szła do ziemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ciekaw jak w przyszlosci ktos bedzie chcial ta posiadloscs przedac...i co powiedza ze tam zmarly lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie na mój post odpowiadalas, ale nie kumam o co Ci laska chodzi

Na twój, na twój. Masz cytat twojej wypowiedzi w moim poście? Masz. Ty wyskoczyłaś z szacunkiem do teściów, a przecież teściowej na kafeterii szacunek się nie należy. Dlatego cię wyśmiałam z tym szacunkiem do teściów. Ty też napisałaś, że wdowa była ubrana nieodpowiednio i że to brak szacunku, jakby szacunek do drugiego człowieka wyrażało się tylko poprzez worek pokutny. Jedyną wina tej kiecki było to, że nie była za kolano, albo pod kostkę, a ty się podniecasz brakiem szacunku. A cała reszta tobie podobnych przeżywa długość kiecki, ze zła. A prawda jest taka, że tak naprawdę chcecie się czego uczepić, a nie macie czego.

Nie kumasz? A wydawało mi się, że jesteś inteligentniejsza. No cóż mój błąd. Ja po prostu ci życzę braku tego typu sytuacji. Ciekawe jak bardzo twoje myśli byłyby zajęte ubiorem, będąc młodą wdową. Dopóki nie będziecie w takiej sytuacji, to może trochę pokory co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciekaw jak w przyszlosci ktos bedzie chcial ta posiadloscs przedac...i co powiedza ze tam zmarly lezy

Ale problem. To se go przeniosą gdzie indziej. Jak będzie jeszcze do tego czasu co przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ale problem. To se go przeniosą gdzie indziej. Jak będzie jeszcze do tego czasu co przenosić.

No ale ja bym takiej posiadlosci gdzie ktos lezal nie chciala kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

No ale ja bym takiej posiadlosci gdzie ktos lezal nie chciala kupic

Ojej na pewno ich wystraszyłaś tym wyznaniem 😄 Jakby wcześniej wiedzieli, to by go na pewno tam nie pochowali 😄 Ta ziemia raczej zostanie w rodzinie na zawsze więc co ich obchodzi czy ktoś by to kupił czy nie. Oni sprzedawać nie będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

A czytaliscie ze na stolach byly nawet czarne obrusy i kaszanka 😛 no bardziej wypasione jedzenie tez. Ciekawe czy zastawa i widelce tez czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buza

Nie rozumiem kogo obchodzi ta cała sprawa i strój Woźniakowo Starakowej Badziakowej. Facet się utopił i tyle. Zdarza się, trudno nie on jeden. To czy był z kochanką czy bez nic mnie nie interesuje, nie znałam go osobiście i z tego względu w ogóle mi to zwisa tak samo jak rzekomo za krótka kiecka pani o 4 nazwiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buza
35 minut temu, Gość buza napisał:

Nie rozumiem kogo obchodzi ta cała sprawa i strój Woźniakowo Starakowej Badziakowej. Facet się utopił i tyle. Zdarza się, trudno nie on jeden. To czy był z kochanką czy bez nic mnie nie interesuje, nie znałam go osobiście i z tego względu w ogóle mi to zwisa tak samo jak rzekomo za krótka kiecka pani o 4 nazwiskach.

Dlatego wlasnie wchodze na temat o pws, czytam co piszecie na ten temat i komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

No ale ja bym takiej posiadlosci gdzie ktos lezal nie chciala kupic

To wszystkie zamki, pałacyki i większe szlacheckie posiadłości ci też odpadają. Dobrze, że prawdopodobnie nie mieszkasz w mojej okolicy, bo wodę pitną miałabyś ze zbiornika utworzonego na starym cmentarzu. Tak nawiasem najlepsza woda na pół Polski, bo nad morzem to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ta nawiedzona cały czas tylko zdradzał i zdradzał. Z tobą zdradzał, że tak wiesz doskonale?

Weź ty się lecz kobieto psychiatrycznie, nikt normalny z tobą nie wytrzyma, bo ty tylko bredzisz o urojonych zdradach.

Zdradzał niestety i nieraz była mowa o tym, a Ty głupia czy ślepa? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tam cos wiecej musialo byc. Facet zenil sie w wieku 36 lat, czyli pozno, wybral starsza od siebie kobiete, moze cos chcial zatuszowac.

Czy oprocz alicji bc byl jeszcze z kims w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Na twój, na twój. Masz cytat twojej wypowiedzi w moim poście? Masz. Ty wyskoczyłaś z szacunkiem do teściów, a przecież teściowej na kafeterii szacunek się nie należy. Dlatego cię wyśmiałam z tym szacunkiem do teściów. Ty też napisałaś, że wdowa była ubrana nieodpowiednio i że to brak szacunku, jakby szacunek do drugiego człowieka wyrażało się tylko poprzez worek pokutny. Jedyną wina tej kiecki było to, że nie była za kolano, albo pod kostkę, a ty się podniecasz brakiem szacunku. A cała reszta tobie podobnych przeżywa długość kiecki, ze zła. A prawda jest taka, że tak naprawdę chcecie się czego uczepić, a nie macie czego.

Nie kumasz? A wydawało mi się, że jesteś inteligentniejsza. No cóż mój błąd. Ja po prostu ci życzę braku tego typu sytuacji. Ciekawe jak bardzo twoje myśli byłyby zajęte ubiorem, będąc młodą wdową. Dopóki nie będziecie w takiej sytuacji, to może trochę pokory co?

Po 1 to nie był mój post

Po 2 nie ja pisałam o mamie pws, która zresztą bardzo lubie

Po 3 może się zdziwisz a już na pewno nie uwierzysz, ale męża to ja straciłam 5 lat temu za granicą i nie masz pojęcia ile cierpienia i jakie problemy przez to przeszlam

Tyle i bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po 1 to nie był mój post

Po 2 nie ja pisałam o mamie pws, która zresztą bardzo lubie

Po 3 może się zdziwisz a już na pewno nie uwierzysz, ale męża to ja straciłam 5 lat temu za granicą i nie masz pojęcia ile cierpienia i jakie problemy przez to przeszlam

Tyle i bez odbioru

To po co się odzywasz, jak post nie do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tam cos wiecej musialo byc. Facet zenil sie w wieku 36 lat, czyli pozno, wybral starsza od siebie kobiete, moze cos chcial zatuszowac.

Czy oprocz alicji bc byl jeszcze z kims w zwiazku?

Podobno z Natalią Klimas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pamietacie jak na zareczynach powiedzial, ze ojciec zdziwilby sie. Czyli ukryty gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdziłam. Z natalia k byl 2.5 roku. Chwile z abc bedac mlodzikiem i pozniej niby chwile flirtowali. Z aws badziak szulim ostatnie 5 lat. Czyli i tak wiekszosc zycia doroslego byl sam a zone wybral sobie taka ze tu juz byly male szanse na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A pamietacie jak na zareczynach powiedzial, ze ojciec zdziwilby sie. Czyli ukryty gej.

A może po prostu dziecinny lekkoduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smieszne to jest jak tacy celebryci zyja w blasku fleszy. Wszystko wrzucaja na insta, wszedzie pozuja zeby tylko nimi zachwycac sie. A jak cos pojdzie nie tak to wielkie halo, blokowanie mozliwosci komentarzy, zeby nic nie pisac. Ukrywanie informacji, te klauzule poufnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×