Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Znacie jakieś ćwiczenia z internetu na ładne ciało?

Polecane posty

Gość Gość

Kompletnie się na tym nie znam... Coś tam przeglądałam, ale nie ogarniam tego. Znacie jakieś fajne ćwiczenia w domu na to, żeby schudnąć i wyrzeźbić ładne ciało? Siłownia odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile masz do zrzucenia? Podaj wagę i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego siłownia odpada? Trening oporowy to najlepsze rozwiązanie. I nie, od ciężarów nie będziesz wyglądać jak facet. Polecam współpracę z jakimś porządnym trenerem personalnym, który nauczy Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Wykup kilka godzin a potem ćwicz sama. Gwarantuje, ze osiągniesz lepsze rezultaty niż gdybyś ćwiczyła z Mel B czy Chodakowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Mizo napisał:

Dlaczego siłownia odpada? Trening oporowy to najlepsze rozwiązanie. I nie, od ciężarów nie będziesz wyglądać jak facet. Polecam współpracę z jakimś porządnym trenerem personalnym, który nauczy Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Wykup kilka godzin a potem ćwicz sama. Gwarantuje, ze osiągniesz lepsze rezultaty niż gdybyś ćwiczyła z Mel B czy Chodakowską.

Nie mam teraz takiej możliwości. Mamy domek na wsi. Godzinę drogi od większego miasta, gdzie są jakieś siłownie. W miasteczku obok są tylko sklepy, lekarz, itp... Siedzę w domu z dzieckiem, pracuję też zdalnie z domu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby poświęcić z 4 godziny na dojazd, trening, itp... Mam najwyżej godzinę dziennie na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kompletnie się na tym nie znam... Coś tam przeglądałam, ale nie ogarniam tego. Znacie jakieś fajne ćwiczenia w domu na to, żeby schudnąć i wyrzeźbić ładne ciało? Siłownia odpada.

175 cm 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam teraz takiej możliwości. Mamy domek na wsi. Godzinę drogi od większego miasta, gdzie są jakieś siłownie. W miasteczku obok są tylko sklepy, lekarz, itp... Siedzę w domu z dzieckiem, pracuję też zdalnie z domu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby poświęcić z 4 godziny na dojazd, trening, itp... Mam najwyżej godzinę dziennie na ćwiczenia.

Aha, no dobra. W takim razie proponuje sobie zakup gum oporowych, tzw. "mini band" i wykonywanie z nimi różnych ćwiczeń. Na yt są filmiki instruktażowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Blogilates (+dieta).

Siłowni nie lubię, nudzi mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilyChlopak
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Kompletnie się na tym nie znam... Coś tam przeglądałam, ale nie ogarniam tego. Znacie jakieś fajne ćwiczenia w domu na to, żeby schudnąć i wyrzeźbić ładne ciało? Siłownia odpada.

Jestem fizjo mogę Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Polecam Tiffany Rothe, Centrum Sportowca, ćwiczenia Mel By (łączone w kombinacje, bo są króciutkie) albo bardziej profesjonalne - Dla Dobrego Samopoczucia. 

Ja osobiście byłam na diecie i wspomagalam się ćwiczeniami z Moniką Kołakowski i też byłam baaaaaardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×