Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To jest mój nick

Znaleźli ciało Staraka

Polecane posty

Gość gość
4 godziny temu, Gość gość 1 napisał:

Szulim zaistniała na Dodzie? Miała swój dorobek zawodowy na długo przed tą sprawą. Nie wiem co tam Agnieszka nagadała, wisi mi to, pewnie nie powinna, ale już nie bredź, że przed aferą była nikomu nieznana. Aferę z "jakiegoś pobicia"? Rozumiem, że pobicie to takie nic? Zresztą sama Doda pewnie, w przeciwieństwie do was, nie cieszy się z tego co się stało i pewnie daruje sobie komentarze. Tak samo zrobiła po aferze z Saletą gdy się okazało, że ten jest w śpiączce. Są pewne granice. Nawet Doda czasami potrafi je wyznaczyć. Wy macie z tym trudność.

O ile dobrze pamiętam, to Dorcia w tym czasie pobiła jeszcze ze dwie osoby. Dokładnie. I to spory dorobek. Nie jestem jakąś fanką Szulim, też mnie drażni, ale pisanie takich głupot mnie rozwala. Mogę kogoś nie lubić, ale to nie oznacza, że mam ujmować mu kwalifikacji, czy sugerować dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

O ile dobrze pamiętam, to Dorcia w tym czasie pobiła jeszcze ze dwie osoby. Dokładnie. I to spory dorobek. Nie jestem jakąś fanką Szulim, też mnie drażni, ale pisanie takich głupot mnie rozwala. Mogę kogoś nie lubić, ale to nie oznacza, że mam ujmować mu kwalifikacji, czy sugerować dziwne rzeczy.

Szulim prędzej oberwała za przyjaźń z Nergalem. O nieślubnej córce Rabczewskiego pisały wszystkie plotkarskie media plotkarskie, a Doda tylko Agnieszkę pobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ciekawe czy Szulim ma już w zanadrzu następcę Piotra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnml

Na pewno, moze byc tylko trudno znalezc takiego z grubszym portfelem,. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze mu z oczu patrzylo tzn że sprawiał wrażenie mądrego, dobrego, inteligentnego człowieka, trochę smutne, jakby refleksyjne miał spojrzenie, ale glebokie i dobre. A jaki był? Nie wiem, nie znałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szkoda chłopa tak samo jak turystów z Tatr.... Ciężkie czasy dla ich rodzin, muszą się a uczyć żyć w innej rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
13 minut temu, Gość gość napisał:

Dobrze mu z oczu patrzylo tzn że sprawiał wrażenie mądrego, dobrego, inteligentnego człowieka, trochę smutne, jakby refleksyjne miał spojrzenie, ale glebokie i dobre. A jaki był? Nie wiem, nie znałam. 

wg wypowiadajacych się przyjaciół własnie był dobrym człowiekiem i nie wywyższał się, smutno że odszedł, choć tez nie znałam go ale mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość aaa napisał:

wg wypowiadajacych się przyjaciół własnie był dobrym człowiekiem i nie wywyższał się, smutno że odszedł, choć tez nie znałam go ale mi żal

No trudno żeby mówili, że był niefajnym, nadętym snobem. Nie wiem czemu łykacie wszystko, co w mediach napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×