Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrzy ludzie pomozcie

mam piątke dzieci i z nikąd pomocy

Polecane posty

Gość Oddał
Dnia 24.08.2019 o 14:20, Gość Gość napisał:

Kobieto, nie wiem co bierzesz, ale wyszło ci to genialnie. 

A ja wręcz przeciwnie, nabrałam obrzydzenia do tej kobiety po przeczytaniu tego tekstu, nigdy nie wie w jakiej ona kiedyś się znajdzie sytuacji,nie żartuje się z biedniejszych od siebie.jest takie mądre motto "jeśli nie chcesz być krytykowana to nie krytykuj innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, miej jeszcze i szoste, a pomoc na pewno sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morda

Utkaj ...e nierobie ...y. Produkcja purchlakuf. Wypierdalaj do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio?
Dnia 22.08.2019 o 18:52, Gość dobrzy ludzie pomozcie napisał:

nie ma pomocy dla rodzin z dziećmi co to jest 500+ dla kogo i na co to starczy

300+ na dziecko a przecież ćwiczeniówki i zeszyty i struj na wf i przybory i ubrania na cały rok trzy trazy tyle kosztuja a co powiedziec o plecaku co potrafi sam te 30 kosztować

mam dzieci 1 2 4 5 9 lat i co ja mam se zrobić z tymi pieniędzmi chyba dupe podetrzeć bo tyle są warte

 

Ty sobie chyba zartujesz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok
Dnia 24.08.2019 o 10:20, Gość Gosc napisał:
Dnia 24.08.2019 o 10:16, Gość Irek napisał:

skoro dostaje 9000 zł to musi mieć z 12 dzieci to teraz weź utrzymaj 12 dzieci plus dwie osoby dorosłe za 9000!!!!

 

A co 9 tys to malo?? Jeszcze przed pincset plus byly tak liczne rodziny i zyly z jednej marnej wyplaty i dawali rade, skromnie bo skromnie. Dało sie dalo. A Ty piszesz ze 9 tys to malo na utrzymanie nawet tak licznej rodziny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.08.2019 o 11:33, Gość Gość napisał:

I tu się mylisz, żeby otrzymać mieszkanie komunalne trzeba być zaradnym trzeba mieć zarobków 1500 na osobę i 20 tys na remont mieszkania, które dostaniesz. Więc co ty gadasz? Osoba niepracujaca lub mająca mniej niż 1500 na os w życiu nie dostanie mieszkania komunalnego. Wiem, bo staram się o takie mieszkanie. 

Sama piszesz głupoty. Wszystko zależy od miejscowości. Każda ma swoje zasady i wymagania. Socjalne są dla tych niezaradnych, co siedzą na mopsie. Są to mieszkania o niskim standardzie i gminy pobierają  niski czynsz. A komunalka jest dla tych co pracują, ale zarobki nie pozwalają na wynajem, czy kupno, ale pozwalają opłacić mieszkanie komunalne. Do tego trzeba spełniać jeszcze kilka innych warunków, np bawić się w kotariankę u rodziców. I wiesz co? 1500 zł na osobę przy dwójce dzieci, to dochód, który pozwala na wynajem, czy kupno na kredyt własnościowego. W mojej gminie to stanowczo za dużo, żeby dostać komunalne. Widocznie u tej osoby, której odpisujesz jest podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

To pewnie prowo,choć w dzisiejszych czasach kto to wie.. Autorka uprawiała sex bez zabezpieczenia ( albo nie wie jak się posługiwać prezerwatywa, jak brać tabsy czy poprosić gina o spirale) i ma pretensje,że ma 5 dzieci i zero pomocy. Żałosne. Owszem w wielu krajach matki też dostają takie 500plus i nikt tak się nie burzy, jest to naturalna sprawa,ale chyba tylko w PL można być tak rozszczelniowym! Kto Ci kazał tyle dzieci naklepac w takim razie? Miej pretensje wyłącznie do siebie ,bo nikt ci pistoletu do głowy nie przystawił,że masz rodzic i już. Jak się uprawia sex to trzeba się liczyc z tym,że może być ciąża,ale w dzisiejszych czasach bawią mnie te historyjki o rzekomej wpadce. Tu zresztą na 5 dzieci wcale mało nie dostajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj ludzie ludzie
Dnia 22.08.2019 o 20:32, Gość Juszka napisał:

I na takie guufno roszczeniowe idą moje podatki! Mało masz królico? Trzebabyło mieć max 2 dzieci a nie jęczysz. Rusz duupe i do pracy!!

Przeciez to jest prowokacja , i ma na celu wlasnie wkur..enie ludzi na 500 plus i dobrowadzenie do wycofania tego dodatku na dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×