Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrzy ludzie pomozcie

mam piątke dzieci i z nikąd pomocy

Polecane posty

Gość gość
11 godzin temu, Gość dobrzy ludzie pomozcie napisał:

nie ma pomocy dla rodzin z dziećmi co to jest 500+ dla kogo i na co to starczy

300+ na dziecko a przecież ćwiczeniówki i zeszyty i struj na wf i przybory i ubrania na cały rok trzy trazy tyle kosztuja a co powiedziec o plecaku co potrafi sam te 30 kosztować

mam dzieci 1 2 4 5 9 lat i co ja mam se zrobić z tymi pieniędzmi chyba dupe podetrzeć bo tyle są warte

 

a dzieci zrobili ci "dobrzy ludzie" że mają je teraz utrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trollerskie prowo, a wy ły

Trollerskie prowo, a wy łykacie jak pelikany.

10 godzin temu, Gość gość napisał:

Trollerskie prowo, a wy łykacie jak pelikany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna kobieta

Najgorsze jest to, ze to może być prawda. Głupie baby istnieją. 

A ten chory kraj jeszcze tylko takie wspiera. 

Ja jestem samotna mama jedynaka i nie mam kompletnie nic. No teraz 500. Jestem po ciężkich, ścisłych studiach ale zarabiam grosze, bo taki rejon. Przenieść sie z dzieckiem do dużego miasta nie ma jak, bo niby zarobi sie 1000 zl więcej, ale i tak ponad połowę pensji pochlonie wynajem, na wszelkie mieszkania komunalne, socjalne itp jestem za zaradna (bo pracuje), alimentów nie dostaje. O zapomogach itp mogę jedynie pomarzyc. A dzień w dzień zapierdalam od 6 rano,. Zeby takie dup0dajki i głupie baby mogły plodzic kolejne bachory. Wpaść można raz czy 2. Szkoda, ze glupim babom mózgu nie sprzedadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Jhdhdhd napisał:

No ale dlaczego w Polsce panuje przekonanie że to państwo (czyt. Podatnicy) ma utrzymywać cudze dzieci. Te pieniądze są po to aby pomóc. To rodzic powinien pokryć zdecydowana większość kosztów. Z resztą jak ci się no ie podoba to po co bierzesz? Możesz oddać przecież i da komuś kto uczciwie zarabia. 

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja sama sobie zarabiam na emeryturę, płace składkę emerytalną od 12 lat i będę płacić jeszcze ze 30 lat, nie odzyskam tych pieniędzy nigdy, Państwo wypłaci mi ułamek tej kwoty, wolałabym wpłacić to na lokatę i byłabym bogata na stare lata. Zamiast lokaty i zysku z procentów utrzymuje czyjeś dzieci, które jak już pisałam oddadzą mi ułamek tej kwoty, albo i nie, bo same będą wychowywać dzieci i siedzieć w domach bez pracy. 

Zgadzam się w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Odpowiedzia jest szóste dziecko! Wtedy będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja siostra ma czwórke dzieci jej mąż zapierdala na budowie na umowie najniższa krajowa do ręki może ze dwieście złotych wiecej i szlag go strzela że buduje teraz dom na który nawet w snach go nie stać bo s...ysyny się dorobiły na takich jak ona. Ten kraj to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Znikąd pomocy? :classic_biggrin:

Wymieńmy: 

1. Becikowe na każde dziecko

2. Kosiniakowe przez rok po urodzeniu dziecka

3. 500 plus

4. 300 plus

5. Ulgi PIT - przy takiej liczbie dzieci pewnie płacicie bardzo mało podatku

To jest ten brak pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uskaa
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Znikąd pomocy? :classic_biggrin:

Wymieńmy: 

1. Becikowe na każde dziecko

2. Kosiniakowe przez rok po urodzeniu dziecka

3. 500 plus

4. 300 plus

5. Ulgi PIT - przy takiej liczbie dzieci pewnie płacicie bardzo mało podatku

To jest ten brak pomocy?

Jeszcze rodzinne na kazde dziecko, dodatek do czynszu, celowka na opał, ubrania, leki, rachunek za prąd. A i bank żywności. Przecież ... nic nie ma, no takie grosze ma ojej🤪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illll

WTF?? O czym Ty kobieto piszesz? Jakie nic? To oddaj mi wezme chętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iridhnb

Istnieją takie roszczeniowe sz.m.aty tylko „Dej mie bo mnie siem nalerzy bo mam tyle bombelkiuw” rusz to dupsko i zarób na te bachory! Chyba liczyła na frajera stąd, może ktoś by sie zlitował i paczki wysłał jej bachorom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukjgf

Wypad z tymi obesranymi bękartami. Twoje bachory, umiałaś je wy.sr.ać to teraz zarób na nie s.uko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukjgf

Oj taka bieda!! Tyle dzieci, tak mało pieniążków a więcej by się chciało. No co robić, co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj zrobić sobie 6 dziecko, pewnie będzie lżej... Matko nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdvhh

Puknij sie w tą zrytą pałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja siostra pracuje w MOPS i jedna z jej klientek dostaje co miesiąc 9 tyś. zapomog i dodatków. Czasy są przedziwne, lenistwo, nierobstwo i patogia sa bardziej opłacalne niż uczciwa praca 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
15 godzin temu, Gość Uskaa napisał:

Jeszcze rodzinne na kazde dziecko, dodatek do czynszu, celowka na opał, ubrania, leki, rachunek za prąd. A i bank żywności. Przecież ... nic nie ma, no takie grosze ma ojej🤪 

bardzo wątpię żeby mieli dopłaty do czynszu i do prądu bo wtedy trzeba mieć naprawdę bardzo niski dochód na osobę. Wydaje mi się że chyba dochód nie może przekroczyć 300 czy 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
12 minut temu, Gość gość napisał:

Moja siostra pracuje w MOPS i jedna z jej klientek dostaje co miesiąc 9 tyś. zapomog i dodatków. Czasy są przedziwne, lenistwo, nierobstwo i patogia sa bardziej opłacalne niż uczciwa praca 😞

skoro dostaje 9000 zł to musi mieć z 12 dzieci to teraz weź utrzymaj 12 dzieci plus dwie osoby dorosłe za 9000!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Irek napisał:

skoro dostaje 9000 zł to musi mieć z 12 dzieci to teraz weź utrzymaj 12 dzieci plus dwie osoby dorosłe za 9000!!!!

Widocznie nie jest tak zle z tym utrzymaniem skoro tacy ludzie dorabiaja sobie kolejne dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ona 30

Macie dobra zmiane, a powaznie to zamiast dzieciakow trzeba bylo sprawic sobie TV z TVP info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
17 godzin temu, Gość Ania napisał:

Znikąd pomocy? :classic_biggrin:

Wymieńmy: 

1. Becikowe na każde dziecko

2. Kosiniakowe przez rok po urodzeniu dziecka

3. 500 plus

4. 300 plus

5. Ulgi PIT - przy takiej liczbie dzieci pewnie płacicie bardzo mało podatku

To jest ten brak pomocy?

jakie podatki? od czego? od zasiłków nie da sie odliczyć ulgi na dzieci 😄 Kosiniakowe tez w sumie od niedawna. Z tej ekipy 300+ i tak sie nalezy tylko na jedno dziecko. 

 

Mam jeszcze jedno pytanie , co to jest i skąd problem z "dyrekcją dzwonków tramwajowych"

 

Po za tym prowokacja i to kiepska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.08.2019 o 07:44, Gość Pewna kobieta napisał:

Najgorsze jest to, ze to może być prawda. Głupie baby istnieją. 

A ten chory kraj jeszcze tylko takie wspiera. 

Ja jestem samotna mama jedynaka i nie mam kompletnie nic. No teraz 500. Jestem po ciężkich, ścisłych studiach ale zarabiam grosze, bo taki rejon. Przenieść sie z dzieckiem do dużego miasta nie ma jak, bo niby zarobi sie 1000 zl więcej, ale i tak ponad połowę pensji pochlonie wynajem, na wszelkie mieszkania komunalne, socjalne itp jestem za zaradna (bo pracuje), alimentów nie dostaje. O zapomogach itp mogę jedynie pomarzyc. A dzień w dzień zapierdalam od 6 rano,. Zeby takie dup0dajki i głupie baby mogły plodzic kolejne bachory. Wpaść można raz czy 2. Szkoda, ze glupim babom mózgu nie sprzedadzą. 

I tu się mylisz, żeby otrzymać mieszkanie komunalne trzeba być zaradnym trzeba mieć zarobków 1500 na osobę i 20 tys na remont mieszkania, które dostaniesz. Więc co ty gadasz? Osoba niepracujaca lub mająca mniej niż 1500 na os w życiu nie dostanie mieszkania komunalnego. Wiem, bo staram się o takie mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gośćiu napisał:

Znikąd pomocy? 

Wymieńmy: 

1. Becikowe na każde dziecko

2. Kosiniakowe przez rok po urodzeniu dziecka

3. 500 plus

4. 300 plus

5. Ulgi PIT - przy takiej liczbie dzieci pewnie płacicie bardzo mało podatku

To jest ten brak pomocy?

Becikowe sie dostaje jednorazowo. Zresztą ja na zakup wyprawki, łóżeczka ect wydałam zdecydowanie więcej niż 1000 zł. Dziecko jest drogie. Chociaż jakby ktoś wszystko dostał od kogoś to te 1000 tylko na plus 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ona 30
35 minut temu, Gość gość napisał:

Moja siostra pracuje w MOPS i jedna z jej klientek dostaje co miesiąc 9 tyś. zapomog i dodatków. Czasy są przedziwne, lenistwo, nierobstwo i patogia sa bardziej opłacalne niż uczciwa praca 😞

Brata nie masz? Nieladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zly

Ludzie ktorzyvsa bezrefleksyjnymi I bezkrytycznymi wyznawcami PiS ktore wcale nie jest lepsze od PO i takim zasrancom jak wy glosujacym na Partie ukladu OKRAGLOSTOLOWEGO(Partie PiS PO SLD PSL) to powinno odbierac sie prawo glosu, bo to nie sztuka wpedzic panstwo w klopoty.Zero argumentow tylko paplanina o socjalu.Przez takich jak wy to panstwo czeka bolesny upadek gorszy niz.Najgorsze jest to ze Przez to skazujecie na to samo reszte niewinnego spoleczenstwa ktore nie chodzi na wybory bo ma swoj rozum i nie chlonie propagandy tych partii jak woda gabke I wiedza ze PiS PO sa siebie warte.Bo ci ktorzy glosuja na zlodzieji nieudacznikow I szubrawcow nie sa ich ofiarami sa ich wspolnikami, a jak juz Komornik przyjdzie(Izrael)ze swoim ochroniarzem(USA)zeby zajac ziemie za dlugi to bedziemy zepchnieci do rolilnarodu 3 kategorii i my Polacy we wlasnym kraju zostaniemy niewolnikami juz nimi Jestesmy ale to niewolnictwo ktore nasz czeka bedzie pieklem.Jak Polacy sa takimi glupcami to niech w koncu oni przyjda i zrobia z nami porzadek I niech ten styropianowy kraj przezarty agentura zdycha.Mimo ze jestem Polakiem to gardze Polakami ktorzy glosuja na te 4 partie.Pal szesc jakbyscie utopili samych siebie ale wy utopicie nas wszystkich caly narod.Macie geby pelne frazesow a jestescie zwyklymi palantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zacznij zjadać dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
26 minut temu, Gość gośćiu napisał:

jakie podatki? od czego? od zasiłków nie da sie odliczyć ulgi na dzieci 😄 

Po za tym prowokacja i to kiepska. 

Ale mąż pracuje więc płaci podatki.Z samego socjalu nie da się wyżyć a poza tym jeśli mąż nie pracuje to nie dostaje się socjalu!wiem o tym,moja koleżanka której mąż nie pracuje i nie jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna bo by zaraz dali mu pracę są o  nie chce to starali się o social i nie dostali. Jedna osoba musi pracować( jeśli jest zdolna do pracy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
27 minut temu, Gość Gość napisał:

I tu się mylisz, żeby otrzymać mieszkanie komunalne trzeba być zaradnym trzeba mieć zarobków 1500 na osobę i 20 tys na remont mieszkania, które dostaniesz. Więc co ty gadasz? Osoba niepracujaca lub mająca mniej niż 1500 na os w życiu nie dostanie mieszkania komunalnego. Wiem, bo staram się o takie mieszkanie. 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.08.2019 o 02:03, Gość BeataSa napisał:

Droga autorko, też jestem w trudnej sytułacji rzyciowej, mam dziewięć dzieci: 3 miesiące, rok, 2,3,4,5,6,8 i 9 lat. Mieszkamy w szałasie na czyjeś działce bo zły los pod postacią komornika odebrał nam mieszkanie a lokal zastępczy mąż przegrał w pokera. Do tego musimy ukrywać się przed komornikiem,bo nabraliśmy kredytów w parabankach a ci mają w zwyczaju egzekwować swoje należności w sposób nieco brutalny, do tego ścigają nas za długi w sieci komórkowej, elektrowni i gazowni. Żywimy się Lebioda i znalezionymi w lesie i na różnych polach owocami i warzywami.Sama szyję moim dzieciom ubrania i to tylko dlatego, że kradnę len z pobliskich pól. Czasem mąż chodził nałowić rybek w pobliskim stawie "na prąd", ale odkąd został niesłusznie oskarżony o wtargnięcie na teren prywatny, kłusownictwo, pobicie właściciela stawu, znieważenie funkcjonariuszy publicznych i niepłacenie abonamentu RTV nie możemy sobie pozwolić zbyt często na rybkę... Dobrze, że dzieci przynoszą ze szkoły owoce i mleko to chociaż przez tych 10 miesięcy mamy rarytasy. Najgorsze są zimy,bo w szałasie zimno i dzieci marzną, a z lnu kołder zrobić się nie da. Wiesz ile muszę się najeździc na rowerze, by znaleźć w śmietniku jakieś kołdry, poduszki czy ciuchy? Wiesz, ile czasu i stresu kosztuje rozmontowanie blokady na czymś rowerze???

W najgorsze mrozy śpimy po piwnicach. Lubimy to z mężem bardzo, bo piwnice kryją wiele ciekawych skarbów. Nie mamy 500 plus ani innych świadczeń bo musimy stałe się ukrywać przed złymi ludźmi: wierzycielami, policją, strażą miejską, właścicielami działek i posesji, strażą graniczną, prokuraturą, skarbkòwką i dyrekcją dzwonków tramwajowych. Ty jesteś bogata, dostajesz zapomogi, proszę, pomuuuusz mi finansowo!!!!!oneone!!!!!

Ps. Mam horom curke...

Kobieto, nie wiem co bierzesz, ale wyszło ci to genialnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Oj ja biednam, tyle dziciontkiuw mam i pinionrzkuw znikond!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×