Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Alimenty zestawienie kosztow utrzymania 10 latki

Polecane posty

Gość gość

Autorka pisala, że 11000 przez 8 miesiący, w tym roku. Czytać nie umiesz? Autorko, nie da się wyliczyć, Ty liczysz mniej wiecej, a ile wydalas na kino czy pizze czy jakieś zakupy w międzyczasie to nawet teraz nie pamietasz. 1000zl powinien płacić, ja już dawno sobie przeliczyłam mniej wiecej i uważam że to są alimenty minimalne - 1000zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Autorka pisala, że 11000 przez 8 miesiący, w tym roku. Czytać nie umiesz? Autorko, nie da się wyliczyć, Ty liczysz mniej wiecej, a ile wydalas na kino czy pizze czy jakieś zakupy w międzyczasie to nawet teraz nie pamietasz. 1000zl powinien płacić, ja już dawno sobie przeliczyłam mniej wiecej i uważam że to są alimenty minimalne - 1000zl. 

Umiem. Zaokrągliłam tak jak wy maDki zaokrąglacie co wam się należy. Na szczęście nikt wam nie da takich pięniędzy utrzymanki, do roboty hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie zrozumiem dlaczego kobiety tak bronią alimenciarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
Dnia 30.08.2019 o 21:12, Gość Gość napisał:

Wszystko. Zrób w tabeli xls kolumny dla wydatków codziennych, miesięcznych i okazjonalnych. Podziel na 2. Wyjdzie znacznie więcej niż 350zł...

Później jeszcze raz na dwa i takiej sumy się domagaj w sądzie, bo to że Ty się dzieckiem zajmujesz to nie znaczy że ojciec ma pokrywać wszystkie koszty, a tylko połowę kosztów dziecka a jak nie pasuje to oddaj dziecko dla ojca i Ty płać alimenty byłem ostatnio światkiem na rozprawie rozwodowej i matka dziecka chciała 1000zł a dostała 400zł i sąd uzasadnił to tym że bierze 500+ a koszty utrzymania dziecka powinno ponosić obydwoje rodziców a nie tylko ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O, następna obrończyni tatusiów którzy mają swoje dzieci w doopie!

Jesteś dziewczyną alimenciarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Xyz1 napisał:

bo to że Ty się dzieckiem zajmujesz to nie znaczy że ojciec ma pokrywać wszystkie koszty, a tylko połowę kosztów dziecka

Przeczytaj dokładnie kodeks rodzinny, a dopiero później szczekaj publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Xyz1 napisał:

 byłem ostatnio światkiem 

Ach te światki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
40 minut temu, Gość Gość napisał:

O, następna obrończyni tatusiów którzy mają swoje dzieci w doopie!

Jesteś dziewczyną alimenciarza???

Żaden obrońca tatusiów, byłem w sądzie i napisałem to co widziałem i słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ach te światki.

Wina słownika w telefonie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeczytaj dokładnie kodeks rodzinny, a dopiero później szczekaj publicznie.

Kodeks kodeksem a wyrok zależy od sędziny, sędziego każdy wie jak jest w naszym dzikim państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500+ nie jest przyznawane dzieciom po to żeby "odciążyć" ich tatusiów od płacenia alimentów!!!

To nie jest prezent dla alimenciarzy od podatników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Xyz1 napisał:

Kodeks kodeksem a wyrok zależy od sędziny, sędziego każdy wie jak jest w naszym dzikim państwie

Kodeks stanowi wyraźnie: opieka nad dzieckiem jest takim samym alimentowaniem jak środki finansowe!

Naprawdę uważacie za sprawiedliwe składanie się po połowie jeśli chodzi o pieniądze podczas gdy tylko jeden z rodziców opiekuje się dzieckiem 24/h a drugi nie ma żadnych obowiązków???

Jak założyciel firmę ze wspólnikiem i tylko Wy będziecie pracowali na rzecz firmy a wspólnik nic nie będzie robił to też uznanie ze zyski firmy trzeba dzielić po połowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Kodeks stanowi wyraźnie: opieka nad dzieckiem jest takim samym alimentowaniem jak środki finansowe!

Naprawdę uważacie za sprawiedliwe składanie się po połowie jeśli chodzi o pieniądze podczas gdy tylko jeden z rodziców opiekuje się dzieckiem 24/h a drugi nie ma żadnych obowiązków???

Jak założyciel firmę ze wspólnikiem i tylko Wy będziecie pracowali na rzecz firmy a wspólnik nic nie będzie robił to też uznanie ze zyski firmy trzeba dzielić po połowie???

skoro tak madkom źle niech oddadzą tatusiom dzieci i same płacą alimenty, jest wielu ojców którzy chętnie by wychowywali dzieci, ale sąd wie lepiej niech dziecko siedzi w patologii z madką ale ojciec jego nie dostanie, całe szczęście że powoli coraz więcej ojców dostaje prawa do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

umiałaś rozłożyć nogi to zarób na dziecko

x

a "tatuś" jak umiał kootasme machać to niech teraz płaci 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Kodeks stanowi wyraźnie: opieka nad dzieckiem jest takim samym alimentowaniem jak środki finansowe!

Naprawdę uważacie za sprawiedliwe składanie się po połowie jeśli chodzi o pieniądze podczas gdy tylko jeden z rodziców opiekuje się dzieckiem 24/h a drugi nie ma żadnych obowiązków???

Jak założyciel firmę ze wspólnikiem i tylko Wy będziecie pracowali na rzecz firmy a wspólnik nic nie będzie robił to też uznanie ze zyski firmy trzeba dzielić po połowie???

Co do firmy to sąsiad kilka lat temu założył firmę ze znajomym, sąsiad zapierdzielał a ten się opierdzielał i niestety zyski szły na pół, tak samo za jakiś czas długi wspólnika sąsiad musiał spłacać, chore prawo ale nic nie poradzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaa

"skoro tak madkom źle niech oddadzą tatusiom dzieci i same płacą alimenty, jest wielu ojców którzy chętnie by wychowywali dzieci, ale sąd wie lepiej niech dziecko siedzi w patologii z madką ale ojciec jego nie dostanie, całe szczęście że powoli coraz więcej ojców dostaje prawa do opieki."-   jaasne, bo tatusiowie tak się garną do opieki, zwłaszcza jak mają nową panią, której nie w smak opieka 24 h nad jego dziećmi 😛 Większość woli zapłacić i mieć święty spokój, taka prawda, dlatego nie walczą o prawo do mieszkania z dzieckiem, a połowa z tego małego procenta którzy walczą robią to tylko po to, aby zrobić na złość byłej partnerce. Moja koleżanka tak miała, przegrała sprawę, bo tatuś miał kasę na dobrego adwokata, a po miesiącu tatuś dał dziecko do swojej matki, bo niby delegacje miał cały czas haha jasne, a po klubach się szlajał (zdjęcia sama mu robiłam z koleżanką), babce też dziecko zaczęło przeszkadzać, bo do sanatoriów lubiła jeździć i po kilku m-cach na kolejnej sprawie którą koleżanka założyła nawet się nie upierał tatuś żeby córka z nim została. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
3 minuty temu, Gość Kalaa napisał:

"skoro tak madkom źle niech oddadzą tatusiom dzieci i same płacą alimenty, jest wielu ojców którzy chętnie by wychowywali dzieci, ale sąd wie lepiej niech dziecko siedzi w patologii z madką ale ojciec jego nie dostanie, całe szczęście że powoli coraz więcej ojców dostaje prawa do opieki."-   jaasne, bo tatusiowie tak się garną do opieki, zwłaszcza jak mają nową panią, której nie w smak opieka 24 h nad jego dziećmi 😛 Większość woli zapłacić i mieć święty spokój, taka prawda, dlatego nie walczą o prawo do mieszkania z dzieckiem, a połowa z tego małego procenta którzy walczą robią to tylko po to, aby zrobić na złość byłej partnerce. Moja koleżanka tak miała, przegrała sprawę, bo tatuś miał kasę na dobrego adwokata, a po miesiącu tatuś dał dziecko do swojej matki, bo niby delegacje miał cały czas haha jasne, a po klubach się szlajał (zdjęcia sama mu robiłam z koleżanką), babce też dziecko zaczęło przeszkadzać, bo do sanatoriów lubiła jeździć i po kilku m-cach na kolejnej sprawie którą koleżanka założyła nawet się nie upierał tatuś żeby córka z nim została. 

Bywa i tak, tak samo jak bywa że i matki oddają dziecko ojcom bo znalazły nowego fagasa i jemu dziecko nie pasuje. Mój znajomy np. chce dziecko i walczy o dziecko bo nie chce żeby się wychowywało w patologii i oby je dostał bo na 100% będzie lepiej się nim zajmował niż madka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

na jakie tipsy..jak juz wyzej napisalam w ciagu tego roku przez 8 miesiecy wydalam na dziecko juz ok 11000zł,podzielic to na 2 osoby. to ja pokrywam prawie 70% kosztow utrzymania dziecka.bo ja dostaje tylko 350zł alimentow z fundusz. idzie jesien i zima.na jesien ubrania mam ale na zime wszystko musze kupic.Kurtka za mala buty tez.i koejne kilka stówek pojdzie.

 

W tyg. umowilam sie ze znajoma, i pomoze mi napisac wniosek.Jest ona w takiej samej sytuacji jak ja.dostawala 400zł a w sadzie wywalczyla podwyzke na 600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

O, następna obrończyni tatusiów którzy mają swoje dzieci w doopie!

Jesteś dziewczyną alimenciarza???

Nie hahaha. I nóg tez nie rozkładam przed pierwszym lepszym żeby mi bachora zrobił na 1 randce jak wy roszczeniowe szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
54 minuty temu, Gość xxxxxxxxxxxxxxx napisał:

umiałaś rozłożyć nogi to zarób na dziecko

x

a "tatuś" jak umiał kootasme machać to niech teraz płaci 😛

Płaci, ale widać tobie wiecznie mało 😂😂 do roboty leserko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja to na miejscu tych waszych ex wam dzieci poodobierała, skoro takie niezaradne jesteście i na nic wam nie starcza, wyszczególniacie że nie macie na rachunki, na kurtkę dla dziecka to za co chcecie je utrzymać ? Z pieniędzy byłego partnera? To równie dobrze były partner może je zabrać do siebie skoro ma sam na nie łożyć. I od was ciągnąć alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

czy ty rozumiuesz co piszesz.Takie brednie ze szok.Czy ja napislam ze mnie nie stac na kuipno ubran na rzeczy."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość autorrkkaaa napisał:

czy ty rozumiuesz co piszesz.Takie brednie ze szok.Czy ja napislam ze mnie nie stac na kuipno ubran na rzeczy."?

Jakby cię było stać to byś poszła do sklepu i kupiła a nie jęczała po forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala
4 godziny temu, Gość Hahaa napisał:

11000 i ojciec ma płacić 700? A dlaczego tyle skoro córka jest wspólna? Wytłumacz mi sensownie dlaczego on ma ci sponsorować życie, bo nie jestem w stanie tego zrozumieć. Rozumiem żeby chociaż po połowie. 

11000 rocznie to prawie 1000na miesiąc. On 700 a ty 300? No jasne. Pewnie jeszcze z 500plus które dostajesz, 200zostaje jeszcze na tipsy i rzęsy hahaha 

umiałaś rozłożyć nogi to zarób na dziecko

Czyżby zawiedziona konkubina? Za malo pieniążków nnpa twoje bachory?! A wkład własny matki, paliwo, czas na wywiadówki, zakupy, lekcje, wozenie na to wszystko, leki, czuwanie podczas choroby, itp? Każdy sędzia tak powie, bo tak to się liczy!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakby cię było stać to byś poszła do sklepu i kupiła a nie jęczała po forach

Nie jęczy, tylko pyta. A kasę dostaje z funduszu. Nawet gdyby nie miała na kurtkę to ma oddać do domu dziecka? Skoro tatuś nie płaci to raczej ma dziecko w poważaniu i się nim nie zajmie. Bronicie ich jak głupie, aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
57 minut temu, Gość Ala napisał:

Ja to na miejscu tych waszych ex wam dzieci poodobierała, skoro takie niezaradne jesteście i na nic wam nie starcza, wyszczególniacie że nie macie na rachunki, na kurtkę dla dziecka to za co chcecie je utrzymać ? Z pieniędzy byłego partnera? To równie dobrze były partner może je zabrać do siebie skoro ma sam na nie łożyć. I od was ciągnąć alimenty

Niech zabiera hahaha! Padłam! Z tego co wiem to dziecko ma dwoje rodziców i matka ma prawo jęczeć że eks nie dba o ich wspólne dziecko. Nie mogę uwierzyć że to pisze kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
4 minuty temu, Gość Olala napisał:

Czyżby zawiedziona konkubina? Za malo pieniążków nnpa twoje bachory?! A wkład własny matki, paliwo, czas na wywiadówki, zakupy, lekcje, wozenie na to wszystko, leki, czuwanie podczas choroby, itp? Każdy sędzia tak powie, bo tak to się liczy!!!! 

Już pisałam wyżej, nie mam faceta alimenciarza. Nie jestem konkubiną. Jestem żoną i mój mąż ma dziecko tylko ze mną. Nie jestem też utrzymanką i sama potrafiłabym ogarnąć i siebie i dzieciaka gdyby kiedyś przyszło mi się rozstać. Skoro ty nie potrafisz, nie powinnaś mieć dzieci, dzieci kosztują. Taki twòj pech, jeśli jesteś nieudacznikiem, nie powinnaś się rozmnażać  🤷🏻‍♀️ 

Jakby każdy sędzia tak liczył to nie srałybyście po forach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykła żona i matka
1 minutę temu, Gość Haha napisał:

Już pisałam wyżej, nie mam faceta alimenciarza. Nie jestem konkubiną. Jestem żoną i mój mąż ma dziecko tylko ze mną. Nie jestem też utrzymanką i sama potrafiłabym ogarnąć i siebie i dzieciaka gdyby kiedyś przyszło mi się rozstać. Skoro ty nie potrafisz, nie powinnaś mieć dzieci, dzieci kosztują. Taki twòj pech, jeśli jesteś nieudacznikiem, nie powinnaś się rozmnażać  🤷🏻‍♀️ 

Jakby każdy sędzia tak liczył to nie srałybyście po forach. 

Boże! Kobieto! Pamiętaj że jest coś takiego jak karma. Zamilcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahhaa
7 minut temu, Gość Zwykła żona i matka napisał:

Boże! Kobieto! Pamiętaj że jest coś takiego jak karma. Zamilcz!

W doope mnie pocałuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech Cię twój alimenciarz całuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×