Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukas324

Dlaczego polki o siebie nie dbają i są tandetne?

Polecane posty

Gość Gość

O, ja tylko używam perfum z Sephory, reszta mnie nie dotyczy, więc już je wyrzucam i od razu zasłuże na miano kobiety zadbanej! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak polki jak w żadnym innym kraju UE nie mają popsute zęby

 

 

Niech mi  ktoś k...wyjaśni , co autor miał na mysli, bo to zdanie jest nie po polsku i nie ma ani ładu , ani składu, ani sensu. a ja tak lu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2019 o 00:04, Gość Gość napisał:

Ale wiesz że tłusta cerę się po prostu ma. Nie da się jej wysuszyć . Przesuszenie,pryszcze można jakoś ogarniać,ale żadnym zabiegiem nie zmienisz typu skóry.  To jak z kolorem oczu.

Bzdury to tak jakbym czytal grubym sie jest bo ma sie takie geny. Na cere wplywa dieta, styl zycia i inne czynniki. Mozna to kontrolowac. Mowimy o tendencjach a nie o normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Koczownik napisał:

Bzdury to tak jakbym czytal grubym sie jest bo ma sie takie geny. Na cere wplywa dieta, styl zycia i inne czynniki. Mozna to kontrolowac. Mowimy o tendencjach a nie o normie.

Istnienia różnych typów skóry nie da się podważyć. Podstawowe typy to skóra sucha, mieszana i tłusta, można do tego dołożyć wrażliwość czy skłonność do wyprysków. 
Ookreślony typ skóry i predyspozycje do jej pewnych reakcji dziedziczymy. Kosmetyki natomiast są w stanie jedynie łagodzić pewne objawy i przynosić skórze komfort na krótszy bądź dłuższy czas.

Co ciekawe, eksperci twierdzą, że z dużą trafnością typ skóry można poprawnie określić już u noworodków.

Generalnie zatem na zmianę typu skóry nie ma szans – można ją odwodnić lub przetłuścić, wywołać wrażliwość lub zmniejszyć ją odpowiednią pielęgnacją, jednak genetyki nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Istnienia różnych typów skóry nie da się podważyć. Podstawowe typy to skóra sucha, mieszana i tłusta, można do tego dołożyć wrażliwość czy skłonność do wyprysków. 
Ookreślony typ skóry i predyspozycje do jej pewnych reakcji dziedziczymy. Kosmetyki natomiast są w stanie jedynie łagodzić pewne objawy i przynosić skórze komfort na krótszy bądź dłuższy czas.

Co ciekawe, eksperci twierdzą, że z dużą trafnością typ skóry można poprawnie określić już u noworodków.

Generalnie zatem na zmianę typu skóry nie ma szans – można ją odwodnić lub przetłuścić, wywołać wrażliwość lub zmniejszyć ją odpowiednią pielęgnacją, jednak genetyki nie da się oszukać.

dA Się podważyć i właśnie podważylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Koczownik napisał:

dA Się podważyć i właśnie podważylem

aha,  no ok, ale następnym razem jak będziesz o czymś pisał to uzyj najpierw mózgu, mniejszy będzie wstyd przed obcymi , ze głupoty piszesz. Powodzenia, jakoś dasz radę, jak poćwiczysz myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Koczownik napisał:

dA Się podważyć i właśnie podważylem

a teraz wybacz, ale ciebie opuszczę, naprawdę  nie chce mi sie marnować czasu na kogoś kto bredzi bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość gość napisał:

a teraz wybacz, ale ciebie opuszczę, naprawdę  nie chce mi sie marnować czasu na kogoś kto bredzi bez sensu

A ty z tym belkotem idz na uczelnie do studenciakow a nie na kafe nudny marudziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co za arogancja i pycha do bogactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Koczownik napisał:

A ty z tym belkotem idz na uczelnie do studenciakow a nie na kafe nudny marudziarzu

o jakie kompleksy ma nasz mały frustrat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Tutaj się nie zgodzę z autorem bo Polki są zadbane.Szczególnie te po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2019 o 12:05, Gość gość napisał:

o jakie kompleksy ma nasz mały frustrat:D

Rozpierdalaja mnie tacy jak ty filozofowie profesorzy spod budki z piwem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Koczownik napisał:

Rozpierdalaja mnie tacy jak ty filozofowie profesorzy spod budki z piwem 😄

no to jesteś teraz roz...ony. Może sie kiedyś zbierzesz znowu do kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×