Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka

Jak żyć miesiąc za 350zl

Polecane posty

Gość Agatka

Oglądacie te pare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi sie wydaje ze ten filmik jak zyc za 350 byl prowokacja z ich strony, by zaciekawic kanalem. Klika sie bardzo dobrze.  I podobno tylko ona pracuje i utrzymuja sie wylacznie z jej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mi sie wydaje ze ten filmik jak zyc za 350 byl prowokacja z ich strony, by zaciekawic kanalem. Klika sie bardzo dobrze.  I podobno tylko ona pracuje i utrzymuja sie wylacznie z jej pensji.

No to tymbardziej wydaje mi się prawdopodobne jedzenie chleba tostowego z oferty codziennie przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Agatka napisał:

Oglądacie te pare ?

Nie oglądam.

39 minut temu, Gość Agatka napisał:

Jak żyć miesiąc za 350zl

Jeśli chodzi o samo jedzenie, można nawet nie płacić nic. Wystarczy wiedzieć, gdzie i jak się obrócić. Większość zaradnych skłotersów, bezdomnych, czy zwyczajnie ludzi, którzy chcą oszczędzać, zna sposoby. Niemniej, im więcej takich osób, tym większa konkurencja, więc oficjalne porady zazwyczaj ograniczają się do standardowych tanich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soja

Już wypowiedziałam się kiedyś pod ich filmikiem. O ile to studenciaki to spoko, kto nigdy nie musiał przeżyć na zupkach chińskich i tostach niech pierwszy rzuci kamień. Wiadomo, że ten czas rządzi się swoimi prawami. Ale jesli są to osoby teoretycznie pracujące i utrzymujące gospodarstwo domowe to przykro patrzeć. Są niezaradni życiowo, skoro muszą szukać aż takich oszczędności na własnym zdrowiu, bo żarcie prędzej czy później się odbije na ich zdrowiu. Niby produkty zróżnicowane ale o niskiej jakości. Nic tylko czekać, aż zaczną się rozmnażać i żyć z socjalu. W tym kierunku to zmierza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Oni mnie fascynują, nie ma w tym filmie niby nic ciekawego ale oglądajac ich czuje sie jakby Malinowski na wyspach Triobrianckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
27 minut temu, Nenesh napisał:

Nie oglądam.

Jeśli chodzi o samo jedzenie, można nawet nie płacić nic. Wystarczy wiedzieć, gdzie i jak się obrócić. Większość zaradnych skłotersów, bezdomnych, czy zwyczajnie ludzi, którzy chcą oszczędzać, zna sposoby. Niemniej, im więcej takich osób, tym większa konkurencja, więc oficjalne porady zazwyczaj ograniczają się do standardowych tanich zakupów.

Ale oni nie wiedzą jak się obrócić by zjeść za darmo, robią miesięczne zakupy za 350 zika i jedzą to co kupią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Chyba muszę pooglądać bo ja tygodnia za tyle nie przeżyje (rodzina 2+2)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miodek tez zarabia, nie wiem skad te komentarze. Oboje pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.p

Ktoś wie czym oni się zajmuja zawodowo, szczegóLnie Miodek vel Kelthuz?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już jest o nich temat: f.kafeteria.pl/temat-7605525-oglada-ktos-myche-i-miodka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×