Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_kk

Dlaczego on się tak zachowuje???!

Polecane posty

Gość monika_kk

Słuchajcie, mam do was pytanie odnośnie zachowania nawet nie chłopaka po prostu faceta z którym sypiam...więc on zawsze kończy we mnie, zawsze mi sie spuszcza, nawet często nie pyta mnie czy mam płodne czy nie po prostu to robi, kiedyś nawet pytał czy może zeby nie było ciąży a teraz już tego nie robi...Raz nawet była dziwna rozmowa zaraz po seksie. Zapytał mnie czy ja oby nie jestem bezpłodna!! Tak jakby się dziwił, że ja jeszcze nie jestem w ciąży! Ostatnio jak leżeliśmy w łóżku to zaczął się przytulać do mojego brzucha, potem się kochaliśmy i oczywiście skończył we mnie. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale czasami mam takie wrażenie jakby on podświadomie chciał dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli sie spuszcza tobie w ***** to znaczy ze raczej chce mieć dziecko ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia
Przed chwilą, Gość monika_kk napisał:

Słuchajcie, mam do was pytanie odnośnie zachowania nawet nie chłopaka po prostu faceta z którym sypiam...więc on zawsze kończy we mnie, zawsze mi sie spuszcza, nawet często nie pyta mnie czy mam płodne czy nie po prostu to robi, kiedyś nawet pytał czy może zeby nie było ciąży a teraz już tego nie robi...Raz nawet była dziwna rozmowa zaraz po seksie. Zapytał mnie czy ja oby nie jestem bezpłodna!! Tak jakby się dziwił, że ja jeszcze nie jestem w ciąży! Ostatnio jak leżeliśmy w łóżku to zaczął się przytulać do mojego brzucha, potem się kochaliśmy i oczywiście skończył we mnie. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale czasami mam takie wrażenie jakby on podświadomie chciał dziecka

 Może on jest bezpłodny i doskonale wie o tym, z ciebie zrobił sobie wór na spermę? Ty tak poważnie? Pier... się bez żadnego uczucia, dla sportu? Orgazmy ci chociaż zapewnia, czy zaleje i zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość monika_kk napisał:

Słuchajcie, mam do was pytanie odnośnie zachowania nawet nie chłopaka po prostu faceta z którym sypiam...więc on zawsze kończy we mnie, zawsze mi sie spuszcza, nawet często nie pyta mnie czy mam płodne czy nie po prostu to robi, kiedyś nawet pytał czy może zeby nie było ciąży a teraz już tego nie robi...Raz nawet była dziwna rozmowa zaraz po seksie. Zapytał mnie czy ja oby nie jestem bezpłodna!! Tak jakby się dziwił, że ja jeszcze nie jestem w ciąży! Ostatnio jak leżeliśmy w łóżku to zaczął się przytulać do mojego brzucha, potem się kochaliśmy i oczywiście skończył we mnie. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale czasami mam takie wrażenie jakby on podświadomie chciał dziecka

Czy K4k?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kk

My nie jesteśmy razem, to jest mój były chłopak ale jakiś sentyment pozostał...dlatego nadal to robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

najpierw stane teroche w obronie, po pierwsze to prawie wszystkie tematu tu są co najmniej troche glupie, ale takie jest to forum i po co zostało założone wlasnie dla takich miedzy innymi pytan wiec wkurza mnie jak juz przy którymś z kolei temacie widze zdanie od kogos "ty tak serio?" xd ludzie tak, bo po to jest kafeteria, jak ktos nie chce tego czytac to niech tu nie wchodzi, proste!

a teraz odniose sie do samego tematu - jest możliwe ze on podświadomie tego chce, ale musisz jeszcze bardziej go obserwowac i zwracac uwage na kazde slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość monika_kk napisał:

My nie jesteśmy razem, to jest mój były chłopak ale jakiś sentyment pozostał...dlatego nadal to robimy

Pewien etap kończy się a nie z sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kk

Nie chce byc nieuprzejma ale ja nie pytam tu was czy mam cos zakonczyc czy nie tylko pytam o cos innego...temat dotyczy inne kwestii! Chamstwo ludzi nie zna granic 🙂 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Skoro z nim sypiasz, to mozesz przy okazji zapytac...

...jego samego :)

Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość monika_kk napisał:

Nie chce byc nieuprzejma ale ja nie pytam tu was czy mam cos zakonczyc czy nie tylko pytam o cos innego...temat dotyczy inne kwestii! Chamstwo ludzi nie zna granic 🙂 Pozdrawiam

 Ludzie trzymajcie mnie k**wi*szon o chamstwie mówi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego kobieta uprawiająca seks której facet się spuszcza jest ...iszonem? To co druga laska w takim razie jest !! Brawo za komentarz powyżej naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość monika_kk napisał:

Nie chce byc nieuprzejma ale ja nie pytam tu was czy mam cos zakonczyc czy nie tylko pytam o cos innego...temat dotyczy inne kwestii! Chamstwo ludzi nie zna granic 🙂 Pozdrawiam

Nie wywala sie prywaty tu.Jak ci zrobi dziecko to bedziesz prac gotowac i wychowywac a on bedzie nadal były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kobieta uprawiająca seks której facet się spuszcza jest ...iszonem? To co druga laska w takim razie jest !! Brawo za komentarz powyżej naprawdę

Przeczytaj jeszcze raz co ona napisała. Tak ona robi za wór na spermę! Jak inaczej traktować taką "kobietę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×