Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Przyśniło mi się, że mąż mnie zdradził i się na niego obraziłam.

Polecane posty

Gość gosc

Sen był realistyczny. Nakryłam go w łóżku z inną. A on nawet nie przeprosił. Dałam mu w twarz i naplułam. A ta kobieta triumfowała, bo wiedziała, że mój mąż z nią zostanie. Uciekłam z płaczem i potem się obudziłam. Pokłóciłam się o ten sen z mężem. On mówi, że to absurd, bo to tylko sen. A ja po tym śnie nie mogę na niego patrzeć i nie wiem czy mu wybaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozew o rozwód, koniecznie z orzeczeniem o winie, w przypadku posiadania dzieci - o alimenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie niejedna z nas miała taki sen i też dziwnie się potem czuła. Przytul swojego męża i pokaż że go kochasz.  To tylko sen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę... Też nie raz mi się takie rzeczy snily, rano uszczypnelam męża w posladek i przypomniałam co bym mu zrobiła gdyby to była prawda i to tyle, jaka jego wina ze coś Ci się przysnilo? Owszem, pozostaje taki niesmak w głowie, ale to tylko uświadamia nam ile ta osoba dla nas znaczy. A Ty nigdy nie miałaś snu erotycznego z innym facetem? Mi się zdarzyło, nawet z kimś kogo nie lubię fuuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoła się zaczęła, a coraz głupsze te prowokacje, leniwe kury domowe je wymyślają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To swojej wyobraźni musisz wybaczyć, a nie jemu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był taki dowcip 

Ona: Śniło mi się, że mnie zdradzasz. Przepros! 

On: Śniło mi się, że robisz mi loda. Dokończ 

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

A mnie sie cala noc snil sex z dziewczynami. Bylo cudownie Tez powinien sie moj maz obrazic. Albo autorka blefuje albo jestes mega przyglupem hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym się teraz rozwiodła jeśli cię nie przeprosił na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzę... Też nie raz mi się takie rzeczy snily, rano uszczypnelam męża w posladek i przypomniałam co bym mu zrobiła gdyby to była prawda i to tyle, jaka jego wina ze coś Ci się przysnilo? Owszem, pozostaje taki niesmak w głowie, ale to tylko uświadamia nam ile ta osoba dla nas znaczy. A Ty nigdy nie miałaś snu erotycznego z innym facetem? Mi się zdarzyło, nawet z kimś kogo nie lubię fuuj 

Ja miałam taki sen z wujkiem w roli glównej. Do dziś mnie obrzydzenia bierze jak sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×