Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janajakaks

Jaki fotelik samychodowy dla dziecka 10kg?

Polecane posty

Gość janajakaks

Chcialam Was zapytac jakie macie foteliki samochodowe.  Moje dziecko od urodzenia ma Maxi Cosi Cabriofix, jest do 13 kg ale synkowi wystaja juz nóżki i nie wiem kompletnie jaki kupic w dalszej kolejności. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ale nóżki mogą wystawać. To główka nie może wystawać z tego pierwszego fotelika. Gdy maluch już sam siada można zacząć rozglądać się następnym fotelem. Polecam Axkid Minikid lub Britax Max Way. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ushsjsjjs
7 minut temu, Gość Gosia napisał:

Ale nóżki mogą wystawać. To główka nie może wystawać z tego pierwszego fotelika. Gdy maluch już sam siada można zacząć rozglądać się następnym fotelem. Polecam Axkid Minikid lub Britax Max Way. 

 

Dzięki za odo.  Wydaje mi się ze jest mu juz po prostu niewygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam romero, do 18 kg, byłam mega zadowolona, młody zresztą też😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita

Axkid minikid. Ma test Plus. Trzeba go mierzyć do auta bo nie do każdego wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goaaasc

Be safe Isi fix do 25 kg tyłem. Rewelacyjny,  duzy i na pewno wygodny nawet dla 4latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My po tym pierwszym malutkim mieliśmy w jednym aucie maxi cosi tobi, a w drugim maxi cosi wpinany w bazę chyba Pearl się nazywał. Z tych dwóch lepszy jak a mnie byl tobi mimo że na pasach, bo maxi cosi w wersji do bazy miał mało zabudowana głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki, który pasuje do samochodu i dziecka. Nie każdy fotelik będzie się nadawał do każdego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×