Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Janusz Korwin-Mikke: Przeciętny wyborca PiS nie jest człowiekiem inteligentnym

Polecane posty

Gość Jaa

"jeżeli są ludzie, którzy wierzą, że w państwie będzie lepiej, gdy "rząd zabierze im 700 zł, a da 500", to są to osoby "nie przy zdrowych zmysłach".

"Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stanie zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. Równie dobrze można im tłumaczyć teorię względności"

Zgadzacie się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudno sie nie zgodzić. Mam w otoczeniu zwolenników PiS i są dość.... specyficzni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie nie zgadzam się z nim. Jakby 70% nie rozumiała treści rozkładu autobusów, to by nie jeździła nimi. Odpowiedz gościu Jaa czy Ty rozumiesz teorię względności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((

Zgadzam się w 100%. Płakać się chce nad tym śmiesznym krajem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korwin jest oszołomem.Niech idzie się leczyć ,a nie pcha się do Sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Korwin jest oszołomem.Niech idzie się leczyć ,a nie pcha się do Sejmu.

No i co z tego, że jest oszołomem? Powiedział prawdę. Większość wyborców PIS to chamy i analfabeci ekonomiczni. Wśród grupy 300 moich znajomych tylko jedna osoba przyznała się do zagłosowania na PIS i to jest zdziwaczała, samotna kobieta z manią sprzątania. Nienawidzę PISU a jego wyborcy mnie wkoorwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zgadzam się, wyborcy pisu to ekonomiczni imbecyle.

Znam kilku takich, nie maja pojęcia czym się rożni socjalizm od kapitalizmu, co to jest kwota wolna od podatku, ile wynosi podatek dochodowy, ile zus, nie maja pojecia, że sa koszty pracy. Ile trzeba hajsu wyłożyć, żeby oni mieli swoje 1500 na łape. I ile ich wymarzone 500+ kosztuje ludzi, którzy na to zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaką prawdę powiedział? Że ktoś nie rozumie teorii względności? A ty rozumiesz? Korwin, to jest chory człowiek z demencją starczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kradka

Ale w sumie będą jajca ze korwin będzie miał prawo głosu i to z mównicy -:) on jest bardzo niepoprawny politycznie i w sumie nie ma nic do stracenia wiec Kaczyński nie raz i nie dwa usłyszy o swoich wojskach wyznawców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Kradka napisał:

Ale w sumie będą jajca ze korwin będzie miał prawo głosu i to z mównicy -:) on jest bardzo niepoprawny politycznie i w sumie nie ma nic do stracenia wiec Kaczyński nie raz i nie dwa usłyszy o swoich wojskach wyznawców 

Zgadzam się, może rozrusza to drętwe towarzystwo. Z chęcią posłucham 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja znam takich co popierają Korwina. Są przeciwko 500+ a je pobierają. Żyją z socjalu, a wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemadra
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaką prawdę powiedział? Że ktoś nie rozumie teorii względności? A ty rozumiesz? Korwin, to jest chory człowiek z demencją starczą.

 

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaką prawdę powiedział? Że ktoś nie rozumie teorii względności? A ty rozumiesz? Korwin, to jest chory człowiek z demencją starczą.

Tak ja rozumiem teorie względności oraz wiem na czym polega demencja starcza i gwarantuje tobie ze korwin  na te przypadłość nie cierpi :-)  a prawdę powiedział z tym , ze mocno wyolbrzymiona aby zobrazować tych którzy wychwalają człowieka który łamie wszelkie prawa i kręgosłupy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja znam takich co popierają Korwina. Są przeciwko 500+ a je pobierają. Żyją z socjalu, a wyzywają.

No i prawidłowo. Dlaczego maja nie brać, skoro co miesiąc sa okradani? Patologia może brać a oni juz nie?Ja tez jestem przeciwna 500+ ale jak urodze, chętnie odbiorę, co moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość przemadra napisał:

Tak ja rozumiem teorie względności 

To wytłumacz przemądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryś
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja znam takich co popierają Korwina. Są przeciwko 500+ a je pobierają. Żyją z socjalu, a wyzywają.

Jak dają to biorą a dlaczego maja nie pobierać ? Aby kuchcinski, Banaś i wielu im podobnych mogli żyć jeszcze dostatniej  ? Wez nie myl jednej bajki z druga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja znam takich co popierają Korwina. Są przeciwko 500+ a je pobierają. Żyją z socjalu, a wyzywają.

no i tu się kłania brak znajomości praw ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

akurat wyborcy PISu są mądrzejsi niż wyborcy Konfederacji, więc można powiedzieć, że inteligentni nie są ale wyborcy konfederacji są po prostu antyspołecznymi jełopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemądra
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To wytłumacz przemądra.

Nie po to jest mądra abym czuła ze muszę to udowadniać ale podpowiem ze dotyczy czasu i przestrzeni - dla mnie to tyle co dla ciebie bulka z masłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

No i prawidłowo. Dlaczego maja nie brać, skoro co miesiąc sa okradani? Patologia może brać a oni juz nie?Ja tez jestem przeciwna 500+ ale jak urodze, chętnie odbiorę, co moje.

To w takim razie skoro odbierasz co Twoje, to nie bądź przeciwna, bo jak zabiorą 500+, to już nie odbierzesz co Twoje, weźmie je kto inny np ci którzy są przy korycie sobie wezmą Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

akurat wyborcy PISu są mądrzejsi niż wyborcy Konfederacji, więc można powiedzieć, że inteligentni nie są ale wyborcy konfederacji są po prostu antyspołecznymi jełopami.

Zgadzam się, konfederacja ma ideologie kukluxklanu , niebezpieczni oszołomi wrzeszczący chwała wielkiej Polsce oraz bóg honor i ojczyzna. Takich to strach się bać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Zgadzam się, może rozrusza to drętwe towarzystwo. Z chęcią posłucham 😄

a najlepsze jest to, żę ma szanse zostać marszałkiem seniorem i będzie otwierać pierwsze posiedzenie parlamentu, ja się chyba zapłacze ze śmiechu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się, konfederacja ma ideologie kukluxklanu , niebezpieczni oszołomi wrzeszczący chwała wielkiej Polsce oraz bóg honor i ojczyzna. Takich to strach się bać 

już nawet nie chodzi o ten ich awangardowy "partiotyzm", ale państwo jest jak rodzina i jeden dokłada do drugiego, jak im się to nie podoba to niech sobie pojadą na antarktydę i każdy tam żyją i każdy robi sam na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Przemądra napisał:

Nie po to jest mądra abym czuła ze muszę to udowadniać ale podpowiem ze dotyczy czasu i przestrzeni - dla mnie to tyle co dla ciebie bulka z masłem 

Jak byś wiedziała to byś odpowiedziała, a jak nie wiesz to ja Tobie wytłumaczę. 

Wyobraź sobie że jedziesz samochodem z prędkością 100km/h, a ja jadę samochodem też z prędkością 100km/h ale w przeciwnym kierunku. I teraz uważaj teoria względności mówi, że będąc w poruszającym się samochodzie, to Ty stoisz w miejscu, a wszystko wokół Ciebie się porusza. I teraz pytanie: Z jaką prędkością my oddalamy się względem siebie, zakładając że Ty stoisz, a ja się poruszam? Nie wiesz? To Ci odpowiem z prędkością 200km/h. A teraz drugie pytanie: Te nasze samochody jadą z prędkością 200000km/s, więc z jaką teraz prędkością ja oddalam się od Ciebie? Nie wiesz? To znaczy że się tylko przechwalasz. "Wiem, wiem, ale nie powiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzemadra
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak byś wiedziała to byś odpowiedziała, a jak nie wiesz to ja Tobie wytłumaczę. 

Wyobraź sobie że jedziesz samochodem z prędkością 100km/h, a ja jadę samochodem też z prędkością 100km/h ale w przeciwnym kierunku. I teraz uważaj teoria względności mówi, że będąc w poruszającym się samochodzie, to Ty stoisz w miejscu, a wszystko wokół Ciebie się porusza. I teraz pytanie: Z jaką prędkością my oddalamy się względem siebie, zakładając że Ty stoisz, a ja się poruszam? Nie wiesz? To Ci odpowiem z prędkością 200km/h. A teraz drugie pytanie: Te nasze samochody jadą z prędkością 200000km/s, więc z jaką teraz prędkością ja oddalam się od Ciebie? Nie wiesz? To znaczy że się tylko przechwalasz. "Wiem, wiem, ale nie powiem".

Uznałeś ze powinnam dowartościowywać się kosztem kogoś kto sam twierdzi ze nie ma bladego pojęcia 😊  o tym ? Ciebie nikt nie pytał a dajesz „ wykład” na poziomie szkoły podstawowej 😂 i do tego z błędami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak byś wiedziała to byś odpowiedziała, a jak nie wiesz to ja Tobie wytłumaczę. 

Wyobraź sobie że jedziesz samochodem z prędkością 100km/h, a ja jadę samochodem też z prędkością 100km/h ale w przeciwnym kierunku. I teraz uważaj teoria względności mówi, że będąc w poruszającym się samochodzie, to Ty stoisz w miejscu, a wszystko wokół Ciebie się porusza. I teraz pytanie: Z jaką prędkością my oddalamy się względem siebie, zakładając że Ty stoisz, a ja się poruszam? Nie wiesz? To Ci odpowiem z prędkością 200km/h. A teraz drugie pytanie: Te nasze samochody jadą z prędkością 200000km/s, więc z jaką teraz prędkością ja oddalam się od Ciebie? Nie wiesz? To znaczy że się tylko przechwalasz. "Wiem, wiem, ale nie powiem".

Głosowałeś na PiS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Zapomniałaś jeszcze dodać co Janusz mówił o kobietach.... nie, nie jestem wyborca pisu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwią mnie ludzie, którzy chcą aby przeciwnicy tej partii nie pobierali 500+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaką prawdę powiedział? Że ktoś nie rozumie teorii względności? A ty rozumiesz? Korwin, to jest chory człowiek z demencją starczą.

Bardzo pięknie wykazałaś się nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Pzemadra napisał:

Uznałeś ze powinnam dowartościowywać się kosztem kogoś kto sam twierdzi ze nie ma bladego pojęcia 😊  o tym ? Ciebie nikt nie pytał a dajesz „ wykład” na poziomie szkoły podstawowej 😂 i do tego z błędami 

Ja wiem, odpowiem Ci że nie można przekroczyć prędkości światła, a Ty  skoro uważasz że moje pytanie jest na poziomie szkoły podstawowej i nie znasz odpowiedzi, to znaczy że jesteś poniżej, czyli na poziomie przedszkola i się tylko przechwalasz przemądrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwią mnie ludzie, którzy chcą aby przeciwnicy tej partii nie pobierali 500+. 

Nie przeciwnicy tej partii, tylko przeciwnicy 500+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×