Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Janusz Korwin-Mikke: Przeciętny wyborca PiS nie jest człowiekiem inteligentnym

Polecane posty

Gość gość

Głosowałam na Janusza Korwin-Mikke. Robię to od lat. Jego teksty mnie nie obrażają. Tak, sumarycznie więcej jest bardziej inteligentnych mężczyzn niż kobiet, to są fakty naukowo udowodnione. nie obraża mnie to. On uważa że kobieta może, ale nie musi pracować. I tu też się zgadzam. Bo pracując, zamienia się w gorszego mężczyznę. Oprócz etatu w robocie dostaje drugi przy dzieciach, garach i mopie bo, umówmy się, wielu facetów nadal nie potrafi zrobić prawdziwego podziału ról.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I niekażda zarobi tyle żeby opłacić gosposio-kucharko-sprzątaczkę. Choć teraz na kafe takich burzujek coraz więcej. Pińcet plusa dostały to chojraczą, wydając na sprzątaczki. ja się tylko będę śmiała jak ten wasz cudowny pisoland się zawali. Jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Głosowałam na Janusza Korwin-Mikke. Robię to od lat. Jego teksty mnie nie obrażają. Tak, sumarycznie więcej jest bardziej inteligentnych mężczyzn niż kobiet, to są fakty naukowo udowodnione. nie obraża mnie to. On uważa że kobieta może, ale nie musi pracować. I tu też się zgadzam. Bo pracując, zamienia się w gorszego mężczyznę. Oprócz etatu w robocie dostaje drugi przy dzieciach, garach i mopie bo, umówmy się, wielu facetów nadal nie potrafi zrobić prawdziwego podziału ról.

Jest demokracja i każdy niech głosuje na kogo chce. Tylko niektórzy mają problem, że jak demokratycznie większością zostanie wybrana jakaś partia, to mniejszość nie potrafi z tym się pogodzić i robią zamieszanie i wyzywają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

To w takim razie skoro odbierasz co Twoje, to nie bądź przeciwna, bo jak zabiorą 500+, to już nie odbierzesz co Twoje, weźmie je kto inny np ci którzy są przy korycie sobie wezmą Twoje.

Proponuję zapoznać się jak działa rynek 🙂 Oczywiście ci przy korycie zawsze mogą sobie coś zabrać i niewykluczone, że teraz również biorą sobie do kieszeni.

Ale jak zniknie 500+ to jest szansa, że inflacja zwolni, nikt z kieszeni nie będzie mi w podatku zabierał 800, żeby dac mi ochłap jako socjal. Dzięki, wolę sama odpowiadać za swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest demokracja i każdy niech głosuje na kogo chce. Tylko niektórzy mają problem, że jak demokratycznie większością zostanie wybrana jakaś partia, to mniejszość nie potrafi z tym się pogodzić i robią zamieszanie i wyzywają innych.

Oczywiście. Ale jak to zwykle bywa, większość to idioci i ludzie którym się nie chciało do szkoły chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Ale jak to zwykle bywa, większość to idioci i ludzie którym się nie chciało do szkoły chodzić.

Tak czy siak, nie zmienia to faktu że demokracja polega na tym że rządzi większość. Jeżeli Ci źle, to pozakładaj szkoły, oświeć wszystkich, tak żeby wygrała Twoja partia i wtedy będziesz sobie żył jak pączek w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Proponuję zapoznać się jak działa rynek 🙂 Oczywiście ci przy korycie zawsze mogą sobie coś zabrać i niewykluczone, że teraz również biorą sobie do kieszeni.

Ale jak zniknie 500+ to jest szansa, że inflacja zwolni, nikt z kieszeni nie będzie mi w podatku zabierał 800, żeby dac mi ochłap jako socjal. Dzięki, wolę sama odpowiadać za swoje pieniądze.

W takim razie idź do sejmu i przekonaj wszystkich o swojej racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Korwin ma w sumie 7 dzieci z różnymi. Kobietami  . Dla niego każda kobieta to sz... która nadaje się tylko do jednego.  Dziwię się że jeszcze ktoś na niego głosuje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwer
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja wiem, odpowiem Ci że nie można przekroczyć prędkości światła, a Ty  skoro uważasz że moje pytanie jest na poziomie szkoły podstawowej i nie znasz odpowiedzi, to znaczy że jesteś poniżej, czyli na poziomie przedszkola i się tylko przechwalasz przemądrzała.

A ten dalej bije pianę -:) jedyne wrażenie jakie robisz to wywołujesz politowanie na wesoło. Chciałam napisać ze temat jest o Korwinie a nie o protekcjonalnych bufonach jak ty ale w sumie on tez traktuje wszystkich z góry mimo ze, tak jak ty jest żenujący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemadra
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja wiem, odpowiem Ci że nie można przekroczyć prędkości światła, a Ty  skoro uważasz że moje pytanie jest na poziomie szkoły podstawowej i nie znasz odpowiedzi, to znaczy że jesteś poniżej, czyli na poziomie przedszkola i się tylko przechwalasz przemądrzała.

Oj i do tego nie rozumiesz co czytasz, twoj pseudowyklad nie nazwałam pytaniem tylko „ wykładem „ i wez już się uspokój bo nie wiesz z kim tańczysz 😁🤗 po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

W takim razie idź do sejmu i przekonaj wszystkich o swojej racji.

Mam inne ambicje, wolę uświadamiać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak czy siak, nie zmienia to faktu że demokracja polega na tym że rządzi większość. Jeżeli Ci źle, to pozakładaj szkoły, oświeć wszystkich, tak żeby wygrała Twoja partia i wtedy będziesz sobie żył jak pączek w maśle.

Nie mam ochoty tego robić. Próbuję cie tylko uświadomić, że średni iloraz inteligencji Polaków to tylko 99 punktów IQ, niżej niż u obywateli Szwajcarii, Korei Południowej czy Singapuru ,którzy juz dawno temu zrozumieli, że socjal prowadzi donikąd 🙂 Niestety statystyk nie oszukasz. Wyniki wyborów nie są więc dla mnie zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Ale jak to zwykle bywa, większość to idioci i ludzie którym się nie chciało do szkoły chodzić.

Niestety demokracja polega na tym, że nie ważne kto co ma w głowie, tylko liczy się ilość szabel. Jeżeli ci się nie podoba demokracja, to usiądź na tronie i zarządź że głosować ma tylko szlachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

75 się, wyborcy pisu to ekonomiczni imbecyle.

Znam kilku takich, nie maja pojęcia czym się rożni socjalizm od kapitalizmu, co to jest kwota wolna od podatku, ile wynosi podatek dochodowy, ile zus, nie maja pojecia, że sa koszty pracy. Ile trzeba hajsu wyłożyć, żeby oni mieli swoje 1500 na łape. I ile ich wymarzone 500+ kosztuje ludzi, którzy na to zarabiają.

Wszystko to wiem wyborca pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Niestety demokracja polega na tym, że nie ważne kto co ma w głowie, tylko liczy się ilość szabel. Jeżeli ci się nie podoba demokracja, to usiądź na tronie i zarządź że głosować ma tylko szlachta.

Ale ja nie neguję, tego co właśnie napisałaś, wiem czym jest demokracja. Więc rozluźnij poślady 🙂 Po raz kolejny powtórzę, że to, że władzę "sprawuje" większość nie oznacza, że ta większość jest dobra. O inteligencji średniej juz pisałam, nie jest za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na wyborach nie byłam. Ale w sumie to dobrze ze wygrał. PiS.  Przeciwnicy pis są strasznie agresywni (co widać na tym.forum) ..niech im.się d.. trochę ugotuje z złości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wszystko to wiem wyborca pis

Szkoda, że jako wyborca pis, nie wiesz, czym jest interpunkcja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie mam ochoty tego robić. Próbuję cie tylko uświadomić, że średni iloraz inteligencji Polaków to tylko 99 punktów IQ, niżej niż u obywateli Szwajcarii, Korei Południowej czy Singapuru ,którzy juz dawno temu zrozumieli, że socjal prowadzi donikąd 🙂 Niestety statystyk nie oszukasz. Wyniki wyborów nie są więc dla mnie zaskakujące.

To, że kogoś uświadomisz, to i tak niczego nie zmienisz, bo demokracja polega na tym że rządzi większość. Czyli, skoro żyjesz w demokratycznym kraju, to nie masz wyboru jak tylko się podporządkować większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie mam ochoty tego robić. Próbuję cie tylko uświadomić, że średni iloraz inteligencji Polaków to tylko 99 punktów IQ, niżej niż u obywateli Szwajcarii, Korei Południowej czy Singapuru ,którzy juz dawno temu zrozumieli, że socjal prowadzi donikąd 🙂 Niestety statystyk nie oszukasz. Wyniki wyborów nie są więc dla mnie zaskakujące.

Tak sobie tłumaczycie nie było socjalu i nie było lepiej ekonomicznie .Zresztą w tych wyborach wszystkie partie poparły 500 plus

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyborca pis
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Szkoda, że jako wyborca pis, nie wiesz, czym jest interpunkcja 🙂

Zabrakło kropki nad i. 🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To, że kogoś uświadomisz, to i tak niczego nie zmienisz, bo demokracja polega na tym że rządzi większość. Czyli, skoro żyjesz w demokratycznym kraju, to nie masz wyboru jak tylko się podporządkować większości.

Niestety. Dlatego jako osoba z bardzo wysokim IQ w stosunku do reszty społeczeństwa, ubolewam nad tym niemiłosiernie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale ja nie neguję, tego co właśnie napisałaś, wiem czym jest demokracja. Więc rozluźnij poślady 🙂 Po raz kolejny powtórzę, że to, że władzę "sprawuje" większość nie oznacza, że ta większość jest dobra. O inteligencji średniej juz pisałam, nie jest za wysoka.

A ja Tobie próbuję nie ważne co jest dobre a co złe. Jak będzie 1000 baranów i 500 małp, to będą rządzić barany tylko dlatego że jest ich 1000, a nie dlatego że są inteligentne. Jak jesteś małą i barany zarządzą że nie wolno skakać po drzewach tylko beczeć, to niestety musisz tak robić, chyba że zbierzesz 1500 małp, to wtedy barany będą musiały skakać po drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak sobie tłumaczycie nie było socjalu i nie było lepiej ekonomicznie .Zresztą w tych wyborach wszystkie partie poparły 500 plus

 

Socjal idzie z kieszeni podatników, więc nie ma szans, żeby było gorzej (lub tak samo), gdyby nagle przestali rozdawać wcześniej zabrane pieniądze. To, że jest lepiej (chociaz nie wiem, z której strony, bo jako przedsiębiorca jestem dojona znacznie bardziej za rządów pis) to prawdopodobnie wynik uszczelnienia systemu, podwyższenia vatu i opodatkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja Tobie próbuję nie ważne co jest dobre a co złe. Jak będzie 1000 baranów i 500 małp, to będą rządzić barany tylko dlatego że jest ich 1000, a nie dlatego że są inteligentne. Jak jesteś małą i barany zarządzą że nie wolno skakać po drzewach tylko beczeć, to niestety musisz tak robić, chyba że zbierzesz 1500 małp, to wtedy barany będą musiały skakać po drzewach.

Nic nie zrozumiałaś, najwyraźniej zaliczasz się do tych pod kreską 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak sobie tłumaczycie nie było socjalu i nie było lepiej ekonomicznie .Zresztą w tych wyborach wszystkie partie poparły 500 plus

 

Poparły, bo wiedzą, że większość populacji jest tępa i złapie się na ta kiełbasę wyborczą.

Lepiej jest tylko nierobom na zasiłkach albo na najniższych krajowych, którzy wyciągają łapy po 500+.  P r z e s r a n e mają przedsiębiorcy i ci, co uczciwie zasuwają, za teoretycznie wysokie stawki, z których sa obdzierani, żeby zostało dla nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja Tobie próbuję nie ważne co jest dobre a co złe. Jak będzie 1000 baranów i 500 małp, to będą rządzić barany tylko dlatego że jest ich 1000, a nie dlatego że są inteligentne. Jak jesteś małą i barany zarządzą że nie wolno skakać po drzewach tylko beczeć, to niestety musisz tak robić, chyba że zbierzesz 1500 małp, to wtedy barany będą musiały skakać po drzewach.

No niestety tak teraz jest, barany jak rządziły, to małpom siłą narzucali swoją wyższość, a jak teraz małpy rządzą i pozwolili wdzystkim włazić na drzewa, to barany beczą że łamane są prawa obywatelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czczcz

Miał rację, ale przeciętny (a nawet każdy) wyborca Konfederacji jest na dokładnie tym samym poziomie intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No niestety tak teraz jest, barany jak rządziły, to małpom siłą narzucali swoją wyższość, a jak teraz małpy rządzą i pozwolili wdzystkim włazić na drzewa, to barany beczą że łamane są prawa obywatelskie.

Wychodzi na to, że barany musiały głosować na małpy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Poparły, bo wiedzą, że większość populacji jest tępa i złapie się na ta kiełbasę wyborczą.

Lepiej jest tylko nierobom na zasiłkach albo na najniższych krajowych, którzy wyciągają łapy po 500+.  P r z e s r a n e mają przedsiębiorcy i ci, co uczciwie zasuwają, za teoretycznie wysokie stawki, z których sa obdzierani, żeby zostało dla nieudaczników.

MOPS/GOPS nie istnieje od dzisiaj. Wszyscy co pobierają jakiekolwiek pieniądze z MOPS-u, powinno zagonić się ich do pracy tak żeby zarobili na swoje utrzymanie. Ci co pracują, odbierają swoje, a pijaki, narkomani i kryminaliści, to powinno stworzyć się dla nich obozy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosuje na Korwina od 10 lat. To oranie z mównicy pisowskich socjalistów i ich elektoratu to będzie coś pięknego.  

Pamiętajcie, TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×