Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Janusz Korwin-Mikke: Przeciętny wyborca PiS nie jest człowiekiem inteligentnym

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Wychodzi na to, że barany musiały głosować na małpy 🙂

Nie koniecznie. To zależy ile baranów, a ile małp poszło na wybory. Ten co nie głosował, to niech nie narzeka że ktoś inny rządzi. Skoro nie był na wyborach, to znaczy że jest mu obojętne kto rządzi, małpy, czy barany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Korwin ma w sumie 7 dzieci z różnymi. Kobietami  . Dla niego każda kobieta to sz... która nadaje się tylko do jednego.  Dziwię się że jeszcze ktoś na niego głosuje 😞

Bez przesady, tych kobiet nie było tak wiele.  Ale fakt, że zostawił swoja wieloletnią, poczciwa żonę dla młodej doopy - feministki 😉

Pamiętajcie, że politycy mówią jedno a robią drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie koniecznie. To zależy ile baranów, a ile małp poszło na wybory. Ten co nie głosował, to niech nie narzeka że ktoś inny rządzi. Skoro nie był na wyborach, to znaczy że jest mu obojętne kto rządzi, małpy, czy barany.

Przecież było powiedziane, że baranów jest 1000 a małp 500. Oeeeeeesssu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowiemWamPrawde

Na pis glosuja ludzie biedni z malych miast i wsi jak ja. Bezrobotna od kilku lat matka.

Otworze sobie firme z MALYM ZUSEM, a przez pol roku bez zusu.

biore tez 500+ i dzieki temu moge jakos zyc.

w miastach gdzie sa prawie sami burzuje lub fanatycy koalicji czy korwina wysmiewaja pisowcow i biednych. Taka prawda. Tak jak widac w tym watku. Jakas z burzuazji z zamoznej lub srednio zamoznej rodziny ktora biedy nie zaznala i nigdy nie byla o to wysmiewana, byc moze dostala mieszkanko lub dom od rodzicow lub zarabia 3 tys zl i wiecej bo w duzym miescie - taka moze sobie glosowac na koalicje. A ze w polszy jest podzilal spoleczenstwa na biedote i bogaczy to wygrywa pis.

to nie sa totalnie moje poglady religijne blizej mi do lewicy. Ale obnizyli zus i daja to 500. Dla biednego to bardzo wiele. Po prostu boje sie ze koalicja to odbierze.

co prawda za pisu zus wzrosl do 1500 ale mali przedsiebiorcy maja niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowiemWamPrawde

Bylam za granica i mialam juz swoja firme bez dofinansowania ale wrocilismy do tego grajdolu i glosuje na pis.

teraz otworze druga dzialalnosc bo obnizyli zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

Przecież było powiedziane, że baranów jest 1000 a małp 500. Oeeeeeesssu

Wybranych.

A dodam jeszcze, że dostało się 10 indorów i zamias cieszyć się weszli do sejmu i dostają żarcie, to gulgoczą że im się krzywda dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

a najlepsze jest to, żę ma szanse zostać marszałkiem seniorem i będzie otwierać pierwsze posiedzenie parlamentu, ja się chyba zapłacze ze śmiechu 😄

Zaplaczesz się ze śmiechu bo jesteś głupia i ćwierćinteligentna. Korwinowi możesz buty czyścić. Ten człowiek m ogromną wiedzę a dla ciemnogrodu jest tylko oszolomem. Im kto ma niższa inteligencję albo im więcej w historii jego rodziny jest czerwonych czyli komuchow, tym bardziej będzie krzyczeć że korwin to oszolom. Ludzie nie chcą na niego głosować z prostej przyczyny, nie chca decydować o sobie lecz żeby państwo za nich robiło, ustalalo i myślało, żeby kradlo ich kasę i dawało pijakom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe jaka Korwin ma wiedze?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie nie chcą na niego głosować z prostej przyczyny, nie chca decydować o sobie lecz żeby państwo za nich robiło, ustalalo i myślało, 

O to to. Ale o tym już pisał po trosze Erich Fromm.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Facet  ma 7 dzieci z 4 kobietami . W tym.2 które zrobił sobie na boku w trakcie trwania swoich małżeństw...PATOLOGIA!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaplaczesz się ze śmiechu bo jesteś głupia i ćwierćinteligentna. Korwinowi możesz buty czyścić. Ten człowiek m ogromną wiedzę a dla ciemnogrodu jest tylko oszolomem. Im kto ma niższa inteligencję albo im więcej w historii jego rodziny jest czerwonych czyli komuchow, tym bardziej będzie krzyczeć że korwin to oszolom. Ludzie nie chcą na niego głosować z prostej przyczyny, nie chca decydować o sobie lecz żeby państwo za nich robiło, ustalalo i myślało, żeby kradlo ich kasę i dawało pijakom. 

Tylko głupi mówi o kimś że jest głupi. Mądry wie że nie jest mądry, a głupi myśli że jest mądry, a inni są głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najbardziej dziwi mnie to, że Neumann wyzywał Tczewian i mówił, że rzyga tym Tczewem, a i tak Tczewianie wspaniałomyślnie go wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość PowiemWamPrawde napisał:

Ale obnizyli zus i daja to 500. Dla biednego to bardzo wiel

Masakra, typowy wyborca PiS. Zero logicznego myslenia....
Nie dziwota, żeś biedna, skoro taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS
5 godzin temu, Gość Jaa napisał:

"jeżeli są ludzie, którzy wierzą, że w państwie będzie lepiej, gdy "rząd zabierze im 700 zł, a da 500", to są to osoby "nie przy zdrowych zmysłach".

"Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stanie zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. Równie dobrze można im tłumaczyć teorię względności"

Zgadzacie się z nim?

Co za głupoty 😅😅😅

kto ci co zabrał ?? Co za tępi ludzie PiS dał ci 500 plus na dzieci i w dupach im jeszcze źle powinniście się cieszy że mamy taki rząd bo są państwa gdzie ludzie klepią biedę a u nas nie jest tak zle tylko... całe szczęście że większość Polaków ma głowę na karku i głosowało na PiS 

Zwycięstwo po naszej stronie a tym co nie głosowali lepiej niech się pakują haha 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Poparły, bo wiedzą, że większość populacji jest tępa i złapie się na ta kiełbasę wyborczą.

To znaczy, że te partie okłamują swoich wyborców. Oszwabią żeby tylko oddali na nich głos. Kiedyś PO obiecywało że nie podniosą wieku emerytalnego, a jak ich wybrali to podnieśli wiek do 67lat. Widzę że 5mln Polaków jest szczęśliwa, że zmusza się ich do pracy do 67 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość PiS napisał:

Co za głupoty 😅😅😅

kto ci co zabrał ?? Co za tępi ludzie PiS dał ci 500 plus na dzieci i w dupach im jeszcze źle powinniście się cieszy że mamy taki rząd bo są państwa gdzie ludzie klepią biedę a u nas nie jest tak zle tylko... całe szczęście że większość Polaków ma głowę na karku i głosowało na PiS 

Zwycięstwo po naszej stronie a tym co nie głosowali lepiej niech się pakują haha 😅

Troll Alert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Jaa napisał:

"jeżeli są ludzie, którzy wierzą, że w państwie będzie lepiej, gdy "rząd zabierze im 700 zł, a da 500", to są to osoby "nie przy zdrowych zmysłach".

"Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stanie zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. Równie dobrze można im tłumaczyć teorię względności"

Zgadzacie się z nim?

Minie do tej pory rządy zawsze zabierały połowę moich zarobków. Ten rząd również zabiera połowę tego co zarobię. To że odda mi z moich zabranych pieniędzy 500zł to jest coś złego? Sam gościu nie jesteś przy zdrowych zmysłach. Idź się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Minie do tej pory rządy zawsze zabierały połowę moich zarobków. Ten rząd również zabiera połowę tego co zarobię. To że odda mi z moich zabranych pieniędzy 500zł to jest coś złego? Sam gościu nie jesteś przy zdrowych zmysłach. Idź się lecz.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Pis napisał:

Dokładnie 

Imbecyle, najpierw zabierają wam 800 zł, żeby oddać 500zł. A wy dalej swoje, rzeczywiście fajnie, że DAJO 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Imbecyle, najpierw zabierają wam 800 zł, żeby oddać 500zł. A wy dalej swoje, rzeczywiście fajnie, że DAJO 😄

Mi nikt nie zabrał 800 zł 😅😅 u mnie finansowo wszystko dobrze jeszcze lepiej bym powiedziała odkąd jest 500 plus wiec nie narzekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reqwrew

Janusz Korwin Mikke nie rozumie wydarzeń, które komentuje. Rząd zabiera może 700 zł ale niekoniecznie tym samym, którym potem daje 500. I z perspektywy "biorcy" 500 zł ja najbardziej jest to mądra decyzja.

Po drugie zarówno koalicja czy tam platforma obywatelska jak i inne partie (poza właśnie JKM, poprawcie jeśli się mylę) zadeklarowały chęć zachowania tego programu, więc nie jest to żaden argument za Pisem już teraz.

Po trzecie wyborcy z doświadczenia wiedzą, że cięcia socjalne prawie nigdy nie równają się obniżce podatków - ja pamiętam setki cięć, setki zlikwidowanych szkół, przychodni itd. - obniżkę podatku pit dopiero pierwszą wprowadza pis od wielu lat (i tak nieodczuwalnie małą). Owszem, w teorii niby duży socjal wymaga dużych podatków. W praktyce jest odwrotnie i każdy to widzi.

A po czwarte argumentacja jest na poziomie przedszkola. Mam głosować zgodnie z poglądami Janusza ze strachu że mnie wyzwie od głupków? Będę mądra wtedy? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Imbecyle, najpierw zabierają wam 800 zł, żeby oddać 500zł. A wy dalej swoje, rzeczywiście fajnie, że DAJO 😄

Jakie zabierają 800zł?  Policz sobie ile zabierają: składki rentowne, składki emerytalne, PIT, koszty pracownicze, do tego 23% VAT, to się zbierze łącznie ok.3000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Masakra, typowy wyborca PiS. Zero logicznego myslenia....
Nie dziwota, żeś biedna, skoro taka głupia.

Mam znajomego co popiera konfederację i tak samo mówi jak ty, ale 2000zł na 4 dzieci to bierze i nie zrezygnuje, chociaż wrzeszczy że nie powinni dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Konfederacja uważa, że o wiele lepiej by było jakby płacenie zusu nie było obowiązkowe. Już to widzę jak ten co nie płacił zusu robi z siebie ofiarę, że lekarz nie chce go przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam znajomego co popiera konfederację i tak samo mówi jak ty, ale 2000zł na 4 dzieci to bierze i nie zrezygnuje, chociaż wrzeszczy że nie powinni dawać.

Głupi by zrezygnował ale 500 plus to nie jest zarobek na życie bo kiedyś dzieci skończą 18 lat i już nie dostanie, patologia żyje z 500 plus ale do czasu jednak mądrzy ludzie chodzą do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to dobrze, ze jest demokracja i przeciętny człowiek ma tez prawo głosu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Głosowałam na Janusza Korwin-Mikke. Robię to od lat. Jego teksty mnie nie obrażają. Tak, sumarycznie więcej jest bardziej inteligentnych mężczyzn niż kobiet, to są fakty naukowo udowodnione. nie obraża mnie to. On uważa że kobieta może, ale nie musi pracować. I tu też się zgadzam. Bo pracując, zamienia się w gorszego mężczyznę. Oprócz etatu w robocie dostaje drugi przy dzieciach, garach i mopie bo, umówmy się, wielu facetów nadal nie potrafi zrobić prawdziwego podziału ról.

Zgadzam się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie nie zgadzam się z nim. Jakby 70% nie rozumiała treści rozkładu autobusów, to by nie jeździła nimi. Odpowiedz gościu Jaa czy Ty rozumiesz teorię względności?

Ja kurat rozuimem teorie wzglednosci chociaz oczywiscie nie w zadnych szczegolach.  Zgadzam sie.  Ludzie nie mysla logicznie.  Ludzie w ogole nie mysla szczerze mowiac to robia wiekszosc rzeczy z automatu i tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Jaa napisał:

"jeżeli są ludzie, którzy wierzą, że w państwie będzie lepiej, gdy "rząd zabierze im 700 zł, a da 500", to są to osoby "nie przy zdrowych zmysłach".

"Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stanie zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. Równie dobrze można im tłumaczyć teorię względności"

Zgadzacie się z nim?

tak, chociaż nie wiem, czy to chodzi o brak inteligencji czy mądrości czy uczciwości

jest też dużo ludzi z pokolenia prl, dla których pis to mityczny sędzia komuchów

gdyby zobaczyli zdjęcia itd. pisu przy okrągłym stole strzelili by sobie w łeb

dla nich to jak dla mnie jakby się okazało, że Braun jest  satanistą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Facet który opowiada głupoty jakby uciekł z psychiatryka, ma jakieś uwagi do innych ludzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×