Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Janusz Korwin-Mikke: Przeciętny wyborca PiS nie jest człowiekiem inteligentnym

Polecane posty

Gość URL
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No popatrz, bo moja matka ma przepracowane 40 lat, a urodziła i wychowała 5 dzieci. Moja teściowa ma 20 lat przepracowane i też 5 dzieci. Prawda jest taka, że guzik wiesz. Biedy nie ma w rodzinach, gdzie są dzieci. W momencie skończenia przez dzieci 18 lat, bieda powraca. Tak nawiasem, kto tym biednym żyjącym w nędzy rodzinom, każe się tak rozmnażać? Prawda jest taka, z ezdecydowana większość rodzin wielodzietnych, to patologia. W tej chwili popiera się taką właśnie patologię, robi się z dzieci narzędzie do zarobku, zamiast ułatwiać pracującym kobietom decyzje o kolejnym dziecku. Niejedna pracująca chciałaby mieć więcej niż jedno-dwoje, ale jak, skoro pierwszeństwo do przedszkoli mają niepracujące wielodzietne? Jeszcze 10 lat temu to było nie do pomyślenia. Nie pracujesz, nie masz prawa do przedszkola.

jak dziecko kończy 18 lat przestaje mieć 500 plus więc  może iść od razu do pracy. Ale chyba te 500 zł. w budżecie domowym nie robi aż takiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tel

Nie chce mi wejść link. Wpisz sobie w Googlach "Gus-poziom skrajnego ubóstwa w Polsce maleje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

niech konsekwentnie świecą przykładem inaczej robią z siebie hipokrytów 😉 to tak jak homofob propagował tradycyjny model rodziny, ostro krytykował LGBT a w zaciszu gabinetu wdał się w romans z przedstawicielem tej samej płci

Wszystko juz zostało na ten temat powiedziane wyżej, jak nie jestes tepa to doczytasz i zrozumiesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Tel napisał:

Nie chce mi wejść link. Wpisz sobie w Googlach "Gus-poziom skrajnego ubóstwa w Polsce maleje"

Wpisałam i otrzymałam link do buisnessinsider com pl z 28 czerwca 2019, który wyraźnie udowadnia,  że ubóstwo rośnie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

niech konsekwentnie świecą przykładem inaczej robią z siebie hipokrytów 😉 to tak jak homofob propagował tradycyjny model rodziny, ostro krytykował LGBT a w zaciszu gabinetu wdał się w romans z przedstawicielem tej samej płci

Problem w tym, że homofoba nikt nie zmuszał do bycia homofobem, jest nim z własnej woli. Natomiast osoba pracująca, czy chce czy nie MUSI  utrzymywać niepracujących nieudaczników. Dlatego jestem za tym, aby każdy kto wypracowuje PKB odbierał sobie z powrotem swoją własność, jaką jest odebrane wcześniej z kieszeni 500+. Czaisz ta delikatna różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z ostatniej chwili - wasz ukochany, umiłowany PiS jest za wprowadzeniem kary za edukację seksualną młodzieży do 5 lat 😄Wczoraj odbyło się czytanie, dzisiaj głosowanie. Najlepiej gdyby ciemnogród tylko jadł, s r a ł, modlił się i rozmnażał ku chwale ojczyzny.

Jak to jest, że zazwyczaj banda niedouczonych katolickich stulejarzy 60+ ma zawsze najwięcej do powiedzenia w kwestii rozmnażania, antykoncepcji i przy okazji spraw kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Z ostatniej chwili - wasz ukochany, umiłowany PiS jest za wprowadzeniem kary za edukację seksualną młodzieży do 5 lat 😄Wczoraj odbyło się czytanie, dzisiaj głosowanie. Najlepiej gdyby ciemnogród tylko jadł, s r a ł, modlił się i rozmnażał ku chwale ojczyzny.

Jak to jest, że zazwyczaj banda niedouczonych katolickich stulejarzy 60+ ma zawsze najwięcej do powiedzenia w kwestii rozmnażania, antykoncepcji i przy okazji spraw kobiet?

Oczywiście chodziło mi o 5 lat więzienia a nie o młodzież do lat 5 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość Tel napisał:

Nie chce mi wejść link. Wpisz sobie w Googlach "Gus-poziom skrajnego ubóstwa w Polsce maleje"

Wszystkie strony biznesowe mówia dokładnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ale nie rozumiesz, że ja sobie nie życzę utrzymywać nieudaczników za moje pieniądze? Masz ewidentnie problem z myśleniem przyczynowo-skutkowym.

Problemu z myśleniem ja nie mam, to raczej Ty masz ten problem. Nie życzyć, to Ty sobie możesz. Żyjesz DEMOKRATYCZNYM kraju i większość co sobie tego życzy za Ciebie zdecydowała. Chyba że zbierzesz większość, co sobie tego nie życzą i będzie wtedy po Twojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Problemu z myśleniem ja nie mam, to raczej Ty masz ten problem. Nie życzyć, to Ty sobie możesz. Żyjesz DEMOKRATYCZNYM kraju i większość co sobie tego życzy za Ciebie zdecydowała. Chyba że zbierzesz większość, co sobie tego nie życzą i będzie wtedy po Twojemu.

Aha, czyli jak większość zdecyduje, ze ma mi odebrać 100% mojej wypłaty dla patoli, to mam sie cieszyć? Rzeczywiście, gratuluję horyzontów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Problemu z myśleniem ja nie mam, to raczej Ty masz ten problem. Nie życzyć, to Ty sobie możesz. Żyjesz DEMOKRATYCZNYM kraju i większość co sobie tego życzy za Ciebie zdecydowała. Chyba że zbierzesz większość, co sobie tego nie życzą i będzie wtedy po Twojemu.

Problem w tym, że większość (mniej inteligentna część społeczeństwa) tłamsi i narzuca swoje prawa tej bardziej ogarniętej cześci, która zawsze będzie poszkodowana, bo zawsze będzie w mniejszości. Tutaj Korwin ma rację, demokracja to najgłupszy ustrój świata.

"Tak wygląda demokracja, że żeruje się na ludziach wabiąc ich kwotą 500 zł. Mądrzy wiedzą, że za każde 500 zł, zapłacą 700 w podatkach ponieważ jak mówiła śp. lady Małgorzata Thatcherowa "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

Niestety, trzeba zauważyć, że ludzie dają się na to nabrać. Podrożeją różne produkty: bułeczki zdrożeją 10 groszy, piwo o 60 groszy, benzyna o 50 groszy, itd. Z tego uzbiera się te 700 zł, z których oni zapłacą za ten dodatek. Cała sztuka rządzenia w tym Najgłupszym Ustroju Świata, czyli (tfu!) demokracji, polega właśnie na tym, by możliwie głośno i z przytupem dać te 500 zł - a możliwie po cichu zabrać te 700 zł. Ludzie nie widzą jednak tego, co zapłacą, a jedynie to, co dostaną. Ten, kto zajmuje się gospodarką, powinien widzieć również to, czego inni nie widzą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Problemu z myśleniem ja nie mam, to raczej Ty masz ten problem. Nie życzyć, to Ty sobie możesz. Żyjesz DEMOKRATYCZNYM kraju i większość co sobie tego życzy za Ciebie zdecydowała. Chyba że zbierzesz większość, co sobie tego nie życzą i będzie wtedy po Twojemu.

I właśnie dlatego, że mniej inteligentna większość zagłosowała za czymś, czego nie chciałam uważam, że jak najbardziej na miejscu jest, żebym jako przeciwniczka 500+ co miesiąc odbierała sobie ten dodatek, jako moje skradzione dobro. To samo dotyczy innych pracujących, nawet najbardziej zagorzałych korwinistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Problem w tym, że większość (mniej inteligentna część społeczeństwa) tłamsi i narzuca swoje prawa tej bardziej ogarniętej cześci, która zawsze będzie poszkodowana, bo zawsze będzie w mniejszości. Tutaj Korwin ma rację, demokracja to najgłupszy ustrój świata.

"Tak wygląda demokracja, że żeruje się na ludziach wabiąc ich kwotą 500 zł. Mądrzy wiedzą, że za każde 500 zł, zapłacą 700 w podatkach ponieważ jak mówiła śp. lady Małgorzata Thatcherowa "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

Niestety, trzeba zauważyć, że ludzie dają się na to nabrać. Podrożeją różne produkty: bułeczki zdrożeją 10 groszy, piwo o 60 groszy, benzyna o 50 groszy, itd. Z tego uzbiera się te 700 zł, z których oni zapłacą za ten dodatek. Cała sztuka rządzenia w tym Najgłupszym Ustroju Świata, czyli (tfu!) demokracji, polega właśnie na tym, by możliwie głośno i z przytupem dać te 500 zł - a możliwie po cichu zabrać te 700 zł. Ludzie nie widzą jednak tego, co zapłacą, a jedynie to, co dostaną. Ten, kto zajmuje się gospodarką, powinien widzieć również to, czego inni nie widzą."

Po co sie tak produkować, utrzymanki z kafeterii i tak tego nie zrozumieją. Nie dla nich praca czy wiedza ekonomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Aha, czyli jak większość zdecyduje, ze ma mi odebrać 100% mojej wypłaty dla patoli, to mam sie cieszyć? Rzeczywiście, gratuluję horyzontów 🙂

Ja sobie nie życzyłam jak kiedyś większość zajumała moje zarobione pieniądze z OFE, ten rudy powiedział że to nie są moje pieniądze. Nie życzyłam sobie również jak kazali mi robić 7 lat dłużej, bo 25 lat pracy to za mało wtedy miałam, ale widzę że 5mln obywateli popiera ten system, dobrze jednak że są teraz w mniejszości. Jeżeli ktoś uważa że system demokratyczny jest zły, to dajmy koronę Korwinowi niech zostanie królem, a szlachta niech decyduje za chłopów pańszczyźnianych jak mają żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Wszystko juz zostało na ten temat powiedziane wyżej, jak nie jestes tepa to doczytasz i zrozumiesz 😉

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja sobie nie życzyłam jak kiedyś większość zajumała moje zarobione pieniądze z OFE, ten rudy powiedział że to nie są moje pieniądze. Nie życzyłam sobie również jak kazali mi robić 7 lat dłużej, bo 25 lat pracy to za mało wtedy miałam, ale widzę że 5mln obywateli popiera ten system, dobrze jednak że są teraz w mniejszości. Jeżeli ktoś uważa że system demokratyczny jest zły, to dajmy koronę Korwinowi niech zostanie królem, a szlachta niech decyduje za chłopów pańszczyźnianych jak mają żyć.

albo Brałniarzowi czy tam innemu Braunowi, że Polska to kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym i to jest właśnie krańcowy produkt efektywności narodowców, wielki Polak Dmowski się w grobie przewraca pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Problem w tym, że homofoba nikt nie zmuszał do bycia homofobem, jest nim z własnej woli. Natomiast osoba pracująca, czy chce czy nie MUSI  utrzymywać niepracujących nieudaczników. Dlatego jestem za tym, aby każdy kto wypracowuje PKB odbierał sobie z powrotem swoją własność, jaką jest odebrane wcześniej z kieszeni 500+. Czaisz ta delikatna różnicę?

i bardzo dobrze, podatki są częśćią umowy społecznej, jak nie chcesz podatków wyprowadź się do Somalii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja sobie nie życzyłam jak kiedyś większość zajumała moje zarobione pieniądze z OFE, ten rudy powiedział że to nie są moje pieniądze. Nie życzyłam sobie również jak kazali mi robić 7 lat dłużej, bo 25 lat pracy to za mało wtedy miałam, ale widzę że 5mln obywateli popiera ten system, dobrze jednak że są teraz w mniejszości. Jeżeli ktoś uważa że system demokratyczny jest zły, to dajmy koronę Korwinowi niech zostanie królem, a szlachta niech decyduje za chłopów pańszczyźnianych jak mają żyć.

No i sama sobie odpowiedziałaś, co jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

Jesteś ewidentnie troszkę za mało inteligentna. Nikt mi nie przystawia pistoletu do głowy razem z wnioskiem, to fakt, ale za to kradną moje pieniądze, straszakiem nie jest pistolet a US, drogie dziecko Poza tym ja pracuję, generuję pkb i rozumiem, czym jest ekonomia. Furiatką, leniem i nieukiem jest tutaj ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

Jesteś ewidentnie troszkę za mało inteligentna. Nikt mi nie przystawia pistoletu do głowy razem z wnioskiem, to fakt, ale za to kradną moje pieniądze, straszakiem nie jest pistolet a US, drogie dziecko 🙂 Poza tym ja pracuję, generuję pkb i rozumiem, czym jest ekonomia. Furiatką, leniem i nieukiem jest tutaj ktoś inny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

i bardzo dobrze, podatki są częśćią umowy społecznej, jak nie chcesz podatków wyprowadź się do Somalii 🙂

A gdzie ja napisałam, że podatki są złe? Sama sobie generujesz w główce problemy, nad interpretując moje zdania. Owszem, podatki sa dobre ale na wsparcie dla chorych, na drogi, służbę zdrowia, straż itp.  A nie na wycieczki zagraniczne dla nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

Jak to nie???????  Przecież jestem okradana co miesiąc. Ty pewnie tego nie doświadczasz....bo nie pracujesz 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas
21 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

won do garuuuuufffffff tępa roooroo

gunwo wiesz o ekonomii, potem takie tępe shmule idą głosować BO DAJO!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej ty jesteś tępa hipokrytka, nikt na siłę wniosku ci nie wręcza i pistoletu do głowy nie przystawia abyś go wypełniła, jeśli popularyzujesz tezę, że program jest z gruntu rzeczy szkodliwy i wskazujesz, że rozleniwia patologie to zgadnij do którego grona się sama zapędziłaś furiatko? 🙂

dyskusja powyżej unaocznia jedynie fakt, że zwolennicy korwina są niestabilni w poglądach, lawirują tak aby było im wygodnie (sama koalicja stworzona z przeciwstawnych środowisk by... dać 11 posłów ekhem już jest tego świadectwem) i dodajmy do tego jeszcze niestabilność emocjonalna jak u dziecka z piaskownicy "nie popierasz dziadzia korwina to jezdeź głupi!"

👍 👏Dobrze napisane, w punkt.👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

👍👏Dobrze napisane, w punkt.👌

shmooooola sama sobie odpisuje. troll jeden i obibok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale czym sie ludzie spinacie? 😉

Wybrocy pisu zawsze byli wyjątkowo zawzięci i nierozgarnięci, jeśli trzeba, to z pocałowaniem sygnetu zrobią laskę panu, jeśli trzeba. Ważne, żeby pieniążki z socjalu się zgadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a dajcie spokój mamusie, nie ma co się stresować. wskazano, że Korwin i cała jego konfederacja cieszyła się szczególną popularnością u nie znających życiach 20 letnich glutów albo i w ogóle po maturze. oni chcieliby taniego państwa, cięcia podatków, ale w takim zakresie aby było im wygodnie czyli od urodzenia korzystać z publicznych szpitali, chodzić na darmowe uczelnie i przemieszczać się hubrydowym zbiorkomem, nie to co ta "patologia 500 plus".

jak dojrzewają i przychodzi czas na założenie rodziny (jak sami sie zaorali) to jednak naturalnym okazuje się, że 500 plus nie śmierdzi i chętnie pobierają. także ich punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i okazują się chorągiewkami politycznymi podatnymi na demagogów i populistów.

trzeba to przeczekać, młodość ma swoje prawa, jak dorośleją, hormony i bunt im opadnie nieco trzeźwiej spojrzeją na system dystrybucji podatków w tym kraju 🙂 pewnie jeszcze będą lecieć składać podanie do Razem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak to nie???????  Przecież jestem okradana co miesiąc. Ty pewnie tego nie doświadczasz....bo nie pracujesz 😉

 

 

to idź na policje jeśli cię okradają 😄 dyżurny skrzywi tylko gębę i cię na dołek zawinie, że śmiesz sugerować, że on pobierająć pensje w abstrakcyjny sposób niby cię okrada 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość gosc napisał:

Jesteś ewidentnie troszkę za mało inteligentna. Nikt mi nie przystawia pistoletu do głowy razem z wnioskiem, to fakt, ale za to kradną moje pieniądze, straszakiem nie jest pistolet a US, drogie dziecko Poza tym ja pracuję, generuję pkb i rozumiem, czym jest ekonomia. Furiatką, leniem i nieukiem jest tutaj ktoś inny

akurat PKB generuje w największym stopniu konsumpcja wewnętrzna, troche więcej danych a nie populizmu od Korwina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to idź na policje jeśli cię okradają 😄 dyżurny skrzywi tylko gębę i cię na dołek zawinie, że śmiesz sugerować, że on pobierająć pensje w abstrakcyjny sposób niby cię okrada 😄

Tacy ekonomiczni analfabeci ekonomiczni jak ty zawsze poprawiaja mi humor. Dzięki 😄 Kończę dyskusji, bo z dyletantami nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×