Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy facebook pomaga pielęgnować znajomości

Polecane posty

Gość Taka prawda
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak uwazacie?

facebook ryje ci banie, w y p i e r d o l  to badziewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Facebook, już przez wymiane kilku zdań może znajomośc pogorszyć. A jak tylko on pozostał to już całkowicie schrzanić. To inny odbiór drugiej osoby, pozwolisz sobie na szczerość taką jakiej nie byłoby w realnym świecie.

Chyba, że ktoś zaczyna od fejsbuka znajomości to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Onsam napisał:

Facebook, już przez wymiane kilku zdań może znajomośc pogorszyć. A jak tylko on pozostał to już całkowicie schrzanić. To inny odbiór drugiej osoby, pozwolisz sobie na szczerość taką jakiej nie byłoby w realnym świecie.

Chyba, że ktoś zaczyna od fejsbuka znajomości to już inna sprawa.

Dokładnie, może pogorszyć bo latwo nieporozumienia, niedomowienia, nie da się wtedy odczytać calkiem emocji drugiej strony, nie slyszy sie jego tonu głosu (co ważne gdy ktoś np ma ostre żarty ale jednak to żarty a nie na serio, takie przekomarzanie i potem są nieporozumienia). Juz nieraz moje znajomości się schrzanily przez FB a teraz jak tak myślę to mogłam to lepiej poprowadzić, jeśli byśmy na te same tematy (omawiane na FB) porozmawiali na żywo to może by to inaczej wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolo

Ja mam nie do pielegnacji tylko dla realnego kontaktu. Nie pisania tylko do wymiany zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×