Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swieta

Odkąd prowadzę sklep nienawidzę bab

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W Korei gruba osoba nawet nie zostanie przyjęta do pracy na wysokim szczeblu bo tam się promuje zdrowy wygląd i estetyczna aparycje

Korea to zupełnie inna kultura, do tego taka która ma dużo więcej wad niż nasza - zwłaszcza jeżeli o pracę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To jest margines na skale 1 % 

A ilu mężczyzn wg Ciebie pociągają laski z ortoreksją? Czyli zaburzeniem, polegającym na obsesji na temat zdrowego odżywiania - tzn że taka dziewczyna nawet raz w roku nie wyjdzie zjeść na mieście lody czy pizzę, bo takie ma chore myślenie. I jedyne, co ma w głowie przez cały dzień, to co zjeść, żeby było wystarczająco zdrowo.

Myślę, że jest to podobny margines w granicach 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie są z natury szczuplejsi 😉 poprpstu w Korei kobiety się głodza dla pięknej sylwetki bo tam będąc grubasem albo brzydalem dobrej pracy nie znajdziesz 

Chocby slawne koreańskie piosenkarki które jedzą jednego tosta jedno jajko i szklankę coli dziennie, w Azji bez wyglądu człowiek może zamiatac ulice bo 50 % kwalifikacji zawodowych to wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skończyłaś się już mądrzyć? Czemu zawsze nieatrakcyjne fizycznie osoby udają mega inteligentne?

Zmartwię cię, ale jestem atrakcyjna fizycznie i inteligentna 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie są z natury szczuplejsi 😉 poprpstu w Korei kobiety się głodza dla pięknej sylwetki bo tam będąc grubasem albo brzydalem dobrej pracy nie znajdziesz 

Byłaś, że wiesz? A może obejrzałaś jakiś tendencyjny reportaż Wojciechowskiej czy merytorycznie beznadziejny film Agi Grzelak o operacjach w Korei i myślisz, że to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A ilu mężczyzn wg Ciebie pociągają laski z ortoreksją? Czyli zaburzeniem, polegającym na obsesji na temat zdrowego odżywiania - tzn że taka dziewczyna nawet raz w roku nie wyjdzie zjeść na mieście lody czy pizzę, bo takie ma chore myślenie. I jedyne, co ma w głowie przez cały dzień, to co zjeść, żeby było wystarczająco zdrowo.

Myślę, że jest to podobny margines w granicach 1%

Żadnego faceta nie obchodzi co jesz tylko jak wyglądasz ameno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Byłaś, że wiesz? A może obejrzałaś jakiś tendencyjny reportaż Wojciechowskiej czy merytorycznie beznadziejny film Agi Grzelak o operacjach w Korei i myślisz, że to prawda?

Tak się składa że pisze z koreanczykami i interesują się ta kultura od 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chocby slawne koreańskie piosenkarki które jedzą jednego tosta jedno jajko i szklankę coli dziennie, w Azji bez wyglądu człowiek może zamiatac ulice bo 50 % kwalifikacji zawodowych to wygląd 

Bosze... Piosenkarki głodzą się na całym świecie dziewczyno, nie tylko w Azji. Skąd Ty się urwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zmartwię cię, ale jestem atrakcyjna fizycznie i inteligentna 🙂

 

Jeśli ktoś jest gruby to nie jest atrakcyjny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Byłaś, że wiesz? A może obejrzałaś jakiś tendencyjny reportaż Wojciechowskiej czy merytorycznie beznadziejny film Agi Grzelak o operacjach w Korei i myślisz, że to prawda?

jest na ten temat bardzo dużo programów dokumentalnych. Podobnie jak na temat operacji plastycznych. W tej chwili koreańscy prawnicy specjalizują się w odzyskiwaniu pieniędzy po spartaczonych zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żadnego faceta nie obchodzi co jesz tylko jak wyglądasz ameno

Współczuję Ci partnera, który patrzy tylko na wygląd. Poczekaj, aż się zestarzejesz/rozjadą Ci się hormony czy przytyjesz po ciąży. Jak nic Cię zostawi, bo przecież w związku liczy się tylko wygląd 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Bosze... Piosenkarki głodzą się na całym świecie dziewczyno, nie tylko w Azji. Skąd Ty się urwałaś

Z kimś kto się nie interesuja Azja i nie zna tych ludzi nie ma co dyskutować, azjaci robią wszystko żeby być jak najdrobniejsi bo tam jest taka moda , że piękna osoba jest mega szczupła blada i ma duże oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś jest gruby to nie jest atrakcyjny 

ale ja nie jestem gruba 🙂 Za to mam naturalny biust, coś czego fanki ekstremalnego fintnesu nie posiadają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Współczuję Ci partnera, który patrzy tylko na wygląd. Poczekaj, aż się zestarzejesz/rozjadą Ci się hormony czy przytyjesz po ciąży. Jak nic Cię zostawi, bo przecież w związku liczy się tylko wygląd 🙈

Życzysz mi tego co sama przeszlas? Ile w tobie nienawiści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale ja nie jestem gruba 🙂 Za to mam naturalny biust, coś czego fanki ekstremalnego fintnesu nie posiadają 😄

Spóźniłas się z modą jakieś 10 lat bo teraz faceci mają w doopie biust wolą szerokie biodra i brazylijskie tylki z wąska talia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

jest na ten temat bardzo dużo programów dokumentalnych. Podobnie jak na temat operacji plastycznych. W tej chwili koreańscy prawnicy specjalizują się w odzyskiwaniu pieniędzy po spartaczonych zabiegach

Kolejny argument z d-u-p-y - spartaczone operacje plastyczne zdarzają się na całym świecie. Jakiś czas temu głośno było o Szwedce która zmarła po powiększeniu biustu. Możesz też  dla odmiany poczytać o skali problemu w USA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Życzysz mi tego co sama przeszlas? Ile w tobie nienawiści 

Oczywiście, Ty wiesz najlepiej że ja jestem samotną frustratką, a grubi ludzie są zawsze leniwi i obrzydliwi. Jakiś samozwańczy jasnowidz z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Życzysz mi tego co sama przeszlas? Ile w tobie nienawiści 

A u Ciebie za to pusto w głowie, skoro piszesz, że faceta obchodzi tylko wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A u Ciebie za to pusto w głowie, skoro piszesz, że faceta obchodzi tylko wygląd

Wolę mieć pusto w głowie i być szczupła niż mieć pusto w głowie jak ty I być dodatkowo brzydka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Kolejny argument z d-u-p-y - spartaczone operacje plastyczne zdarzają się na całym świecie. Jakiś czas temu głośno było o Szwedce która zmarła po powiększeniu biustu. Możesz też  dla odmiany poczytać o skali problemu w USA 

różnica jest w skali. Powstaje tam bardzo dużo klinik i leci się na ilość, nie jakość. Przez to coraz więcej osób ma powikłania lub/i wymagają kolejnych operacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spóźniłas się z modą jakieś 10 lat bo teraz faceci mają w doopie biust wolą szerokie biodra i brazylijskie tylki z wąska talia 

jaka szkoda, że mam gdzieś co faceci wolą. Gdyby było to dla mnie ważne to mogłabym w tej chwili poczuć się super szczęśliwa, że mam szerokie biodra i wąską talię. Wygrałam los na genetycznej loterii i mam to gdzieś...straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Swieta napisał:

No chyba..  ale serio. Ci jest z babami nie tak?? Przychodzi gruba baba i zamiast Bogu dziękować że mam cokolwiek w jej rozmiarze to jeszcze marudzi: a to guziczki za małe dekolt nie taki.... ale że ONA żle wygląda- tego nie widzi...

 

No tak, bo gruba to już źle wygląda 😄 Głupia zdecydowanie bardziej odstręcza.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 

jaka szkoda, że mam gdzieś co faceci wolą. Gdyby było to dla mnie ważne to mogłabym w tej chwili poczuć się super szczęśliwa, że mam szerokie biodra i wąską talię. Wygrałam los na genetycznej loterii i mam to gdzieś...straszne

Jasne A przed chwilą broniłas grubych , jak wy mało atrakcyjni ludzie zawsze się pocieszacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Swieta napisał:

Mam mały sklepik z fajną odzieżą. Naprawdę fajną. Dzis od rana 6 klientek które tylko weszły, omiotły wzrokiem i wyszły z obrażoną miną. Nawet nie sprawdziły co jest na wieszakach! Głupie picze.... i uprzedzając ataki: ciuchy są fajne w dobrych cenach ale- trzeba sobie poszukać, a księżniczkom się nie chce....

Fajną według ciebie. Dla kogoś innego może być tandetna i bezgustna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No tak, bo gruba to już źle wygląda 😄 Głupia zdecydowanie bardziej 

Grubi ludzie wyglądają okropnie, dlaczego tylko szczupłe barbie mają miliony obserwatorów na instagramie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Grubi ludzie wyglądają okropnie, dlaczego tylko szczupłe barbie mają miliony obserwatorów na instagramie ??

A im szczuplejsza tym bardziej się wszyscy zachwycają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jasne A przed chwilą broniłas grubych , jak wy mało atrakcyjni ludzie zawsze się pocieszacie

Nikogo nie bronię, bo nie ma przed czym. Wyśmiewam postawę kogoś kto taką wagę przywiązuje do cudzego wyglądu. Ta rozmowa nie jest o grubych osobach, tylko o tobie i twojej obsesji na ich punkcie. 

Jak już mówiłam, jesteś głupia. Wszystko trzeba ci łopatologicznie tłumaczyć, nawet to, że się z ciebie śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pokaż mi chociaż jedną gruba top modelkę, chociaż jedną gruba miss świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nikogo nie bronię, bo nie ma przed czym. Wyśmiewam postawę kogoś kto taką wagę przywiązuje do cudzego wyglądu. Ta rozmowa nie jest o grubych osobach, tylko o tobie i twojej obsesji na ich punkcie. 

Jak już mówiłam, jesteś głupia. Wszystko trzeba ci łopatologicznie tłumaczyć, nawet to, że się z ciebie śmieją

Śmieja to się z Twojego cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

To co Ty uznajesz za fajne, niekoniecznie musi podobać się innym osobom. Ja też czasem wchodzę, omiatam wzrokiem i wychodzę, bo stwierdzam, że to raczej odzież z kategorii 50+, albo zanadto elegancka.

Albo materiały kiepskiej jakości, wykończenie fatalne, skład byle jaki itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×