Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swieta

Odkąd prowadzę sklep nienawidzę bab

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość000 napisał:

Którego naczelnikiem jest kobieta, akurat to stany promują może na szczupłe barbie 

Im bardziej się denerwujesz tym mniej sensowne zdania składasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
6 minut temu, Gość gość napisał:

Z ciekawości: co to za "kategoria"? 🤣

W  naszym języku oznacza to bluzeczki "babcine", czyli takie dla babci a nie dla młodej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 minuty temu, Gość Gość000 napisał:

Grube osoby zawsze są takie wredne?

Wy szczupłe za to jesteście łagodne jak baranki 😂 

Czym Wam grubi ludzie przeszkadzają? Samym faktem, że istnieją i wychodzą z domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Anoreksja to również "stan prowadzący do różnych chorób", do ustania funkcji fizjologicznych (miesiączka) a nawet do wyniszczenia organizmu. Idąc tym tokiem myślenia należałoby obśmiewać i sekować chude szkielety.  

Tylko że w kulturze europejskiej szczupła kobieta jest seksy gruba nie , to czynnik kulturowy , udajesz taka mądra a tego nie pojmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tylko że w kulturze europejskiej szczupła kobieta jest seksy gruba nie , to czynnik kulturowy , udajesz taka mądra a tego nie pojmujesz ?

Nie zawsze tak było. Obrazy Rubensa coś Ci mówią? i tzw. rubensowskie kształty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość xyz napisał:

Wy szczupłe za to jesteście łagodne jak baranki 😂 

Czym Wam grubi ludzie przeszkadzają? Samym faktem, że istnieją i wychodzą z domów

Ludzie zostali tak skonstruowani ze podobaja im sie rzeczy ladne , ludzie żywią sympatię do ludzi atrakcyjnych , nie lubią brzydkich rzeczy , ja np nie lubię wachac kupy bo jest fe, tak samo jak wolę patrzeć na piękne szczupłe kobiety bo są ładne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zostali tak skonstruowani ze podobaja im sie rzeczy ladne , ludzie żywią sympatię do ludzi atrakcyjnych , nie lubią brzydkich rzeczy , ja np nie lubię wachac kupy bo jest fe, tak samo jak wolę patrzeć na piękne szczupłe kobiety bo są ładne 

Istnieje też coś takiego jak efekt aureoli, ludzi atrakcyjnych od razu się uważa za milszych i lepszych, tak że szczupła szatynka o długich włosach będzie wzbudzać sympatię a gruba z jakimiś defektami będzie uważana za mniej miła i dobra , ludzie podświadomie kojarzą piękno z dobrem , dlatego grubi nie budzą sympatii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa

W moim sklepiku ubrania dla tęższych kobiet wiszą zaraz przy wejściu, ponieważ zauważyłam że nie chce im się chodzić po całym sklepie, lubią być obsłużone i mieć wszystko podane. Tęższe kobiety bardzo często siadają na taborecie, który stoi zaraz przy drzwiach, są bardziej zmęczone zakupami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zostali tak skonstruowani ze podobaja im sie rzeczy ladne , ludzie żywią sympatię do ludzi atrakcyjnych , nie lubią brzydkich rzeczy , ja np nie lubię wachac kupy bo jest fe, tak samo jak wolę patrzeć na piękne szczupłe kobiety bo są ładne 

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Istnieje też coś takiego jak efekt aureoli, ludzi atrakcyjnych od razu się uważa za milszych i lepszych, tak że szczupła szatynka o długich włosach będzie wzbudzać sympatię a gruba z jakimiś defektami będzie uważana za mniej miła i dobra , ludzie podświadomie kojarzą piękno z dobrem , dlatego grubi nie budzą sympatii 

 

Dziwne, ja zawsze uważałam, że można być szczupłą i brzydką, tak samo jak piękną (piękne rysy twarzy, włosy itp) ale z nadwagą... Twoim zdaniem jakby jakaś piękna kobieta nagle przytyła, to jednocześnie stanie się brzydulą? Przecież to 2 zupełnie różne aspekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko jak to się ma to dziwnej niechęci tej kobiety do ludzi z nadwagą? Mnie się nie podobają faceci w dresach, ale nie przypisuję im negatywnych cech, ani nie robię z siebie ...ki wymyślając podowdy dla których nie powinni nosić dresów i obrażając ich przez 8 stron na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wredota przynajmniej świadczy o inteligencji, które pustym lalkom jedzącym tylko sałatę brakuje jak widać po tym wątku 

Jednak efekt aureoli to prawda , ludzie grubi i brzydcy są wredni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tylko jak to się ma to dziwnej niechęci tej kobiety do ludzi z nadwagą? Mnie się nie podobają faceci w dresach, ale nie przypisuję im negatywnych cech, ani nie robię z siebie ...ki wymyślając podowdy dla których nie powinni nosić dresów i obrażając ich przez 8 stron na forum

Sama obrażasz szczupłe i to jeszcze nie przebierasz w słowach,hipokryzja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jednak efekt aureoli to prawda , ludzie grubi i brzydcy są wredni 

Raczej po prostu, nie udają że deszcz pada, jak ktoś po nich jedzie przez kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa

Mnie smieszy napasc na grubych pod pozorem troski o ich zdrowie. ( nie mowie o chorobliwie otylych, ale ile ich sie widuje?). Jakos sie nikt nie roztkliwia, gdy ktos sie zachleje na imprezie, nawet" haha - to takie zabawne".A palacze, ktorzy dodatkowo smrodza pod nos innym ?Dziewczyny, ktoire biora non stop zwolnienia z wfu? Ludzie, ktorym sie nie chce przejsc paru krokow, bo wszedzie musza dojechac samochodem? A plazowicze, godzinami smazacy sie w pelnym sloncu bez ruchu? Dziewczyny nie rozstajace sie z wysokimi szpilkami, ktore wiadomo, jak deformuja nogi i kregoslup? A ci , ktorzy ukladaja   menu weselne i komunijne takie,ze nikt tego nie przezre? A co z tymi i, ktorzy nalogowo garbacieja przy kompie, chocby na kafe, tak tak? :):)

Zadna z tych osob nie generuje w służbie zdrowia takich kosztów jak grubasy z ich cukrzycami i innymi kosztownymi chorobami 

x

 No to chyba malo masz doswiadczen w temacie.,

Jestem w takim wieku,ze sporo znajomych juz zmarlo na raka lub jest po mastektomii. Tak sie sklada,ze kazda z tych osób paliła - a nie dotyczylo to akurat raka płuc.( ze byly chude, jako palące, to inny temat) Wiencówka to choroba dyrektorska - duzo stresu, suedzacy tryb życia. A to dwie najwieksze przyczyny smiertelnosci.

Poza tym teraz wytyka sie jako otylosc kobietom nawet nieduza nadwagę , ktora ( sparwdz wyniki badan ) jest korzystniejsza, niż niedowaga, pomijajac , ze standardy poziomu nadwagi sa o wiele bardziej rygorystyczne niz np 30 lat temu ( leki na odchudznie to dla koncernow farmaceutycznych zyla zlota, zwlaszac,ze skutecznego leku nie wynaleziono).

Dodam, ze przyczyny cukrzycy typu 1 sa  wirusy, a dla typu 2 otyłosc jest jedna z WIELU przyczyn

Nie promuje, broń Boze, otyłosci, ale nie lubie, jak wciska się kit.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dorla napisał:

 

 

Dziwne, ja zawsze uważałam, że można być szczupłą i brzydką, tak samo jak piękną (piękne rysy twarzy, włosy itp) ale z nadwagą... Twoim zdaniem jakby jakaś piękna kobieta nagle przytyła, to jednocześnie stanie się brzydulą? Przecież to 2 zupełnie różne aspekty

Jak osoba z rysami twarzy rozmytymi od tłuszczu może być piękna? Weź już jak coś wymyślasz to rób to lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Raczej po prostu, nie udają że deszcz pada, jak ktoś po nich jedzie przez kilka stron

A ty jak jedziesz po szczupłych że głupie że same kości? Udajesz ofiarę a sama jesteś krwiozercza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa

Ja jestem szczupła i brzydka. Sama niska waga osoby nie oznacza że jest piękna. Twarz jest tym co określa naszą atrakcyjność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci wolą szczupłe i zgrabne tak samo jak kobiety wolą wysokich i umiesnionych , ciekawe czy wszystkie otyle wzdychaja do grubych facetów, HIPOKRYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gościowa napisał:

Ja jestem szczupła i brzydka. Sama niska waga osoby nie oznacza że jest piękna. Twarz jest tym co określa naszą atrakcyjność 

Przestań się podszywac bo sie robi śmiesznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przestań się podszywac bo sie robi śmiesznie 

Jestem właścicielką małego sklepiku dla kobiet i kilka postów napisałam od siebie, nie myl mnie z kimś innym. Ja nie biorę udziału w waszej  mini kłótni. Piszę tu pod nickiem "gościowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbvcbn
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zostali tak skonstruowani ze podobaja im sie rzeczy ladne , ludzie żywią sympatię do ludzi atrakcyjnych , nie lubią brzydkich rzeczy , ja np nie lubię wachac kupy bo jest fe, tak samo jak wolę patrzeć na piękne szczupłe kobiety bo są ładne 

Czy na ich kupy też lubisz patrzeć bardziej niż na kupę grubasa? Czy kupa szczupłej mniej śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci wolą szczupłe i zgrabne tak samo jak kobiety wolą wysokich i umiesnionych , ciekawe czy wszystkie otyle wzdychaja do grubych facetów, HIPOKRYZJA

Znam facetów, którzy wolą "pełniejsze" kobiety, takie w rozmiarze 40-44. Tylko nie wiem, czy według Was takie kobiety mogą jeszcze wychodzić z domu, czy już powinny siedzieć w piwnicy, żeby przypadkiem nie urazić Waszego poczucia estetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Grube osoby mają cię gdzieś

Mogą mieć wszystkich gdzieś i mogą "mieć wywalone" dopóki nie powoduje to jakichś uciążliwości dla innych. Grubas w komunikacji miejskiej, PKP i wszelkich środkach transportu zajmujący 1,5 miejsca i uniemożliwiający wygodne siedzenie obok osobie o normalnej wadze i figurze jest uciążliwy i w takiej sytuacji musi się liczyć ze współpasażerami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mogą mieć wszystkich gdzieś i mogą "mieć wywalone" dopóki nie powoduje to jakichś uciążliwości dla innych. Grubas w komunikacji miejskiej, PKP i wszelkich środkach transportu zajmujący 1,5 miejsca i uniemożliwiający wygodne siedzenie obok osobie o normalnej wadze i figurze jest uciążliwy i w takiej sytuacji zdecydowanie musi się liczyć ze współpasażerami. 

Zwłaszcza w upalny dzień- te tłuste spocone opony ocierające się o osobę siedzącą obok...kiedy żadne odsuwanie się nie pomaga. Fuuuj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dodałabym do tego jeszcze problemy ze stawami czy kręgosłupem po latach ćwiczeń według programów treningowych kobiet, które nie mają odpowiedniej wiedzy ani wykształcenia ale tysiące kobiet ślepo powtarzają ich skalpele i nie tylko.

 

Akurat problemy ze stawami i kręgosłupem otyli mają nagminnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Mogą mieć wszystkich gdzieś i mogą "mieć wywalone" dopóki nie powoduje to jakichś uciążliwości dla innych. Grubas w komunikacji miejskiej, PKP i wszelkich środkach transportu zajmujący 1,5 miejsca i uniemożliwiający wygodne siedzenie obok osobie o normalnej wadze i figurze jest uciążliwy i w takiej sytuacji musi się liczyć ze współpasażerami. 

i dalej ma cię gdzieś

Każdy na ulicy ma cię gdzieś, nikt nie będzie zmieniał swoich nawyków dla ciebie, chcesz żyć wśród ludzi to musisz to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gościowa napisał:

W  naszym języku oznacza to bluzeczki "babcine", czyli takie dla babci a nie dla młodej osoby. 

Ciekawe, czyj to język 😛 

Szkodliwa generalizacja. Może gdzieś na prowincji to funkcjonuje, w wielkich miastach kobiety w tym wieku ubierają się na czasie, a babciami raczej nie są, bo mają jeszcze często niepełnoletnie dzieci. Na głuchych wsiach zapewne to tak działa, ale takie kobiety nie odwiedzają butików. Z obserwacji; jedno z największych miast w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kbvcbn napisał:

Czy na ich kupy też lubisz patrzeć bardziej niż na kupę grubasa? Czy kupa szczupłej mniej śmierdzi?

Zapewne mniej- w przypadku osoby szczupłej żywiącej się zdrowo, niż grubasa wpychającego w siebie fastfoody i wszelkie śmieciowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

i dalej ma cię gdzieś

Każdy na ulicy ma cię gdzieś, nikt nie będzie zmieniał swoich nawyków dla ciebie, chcesz żyć wśród ludzi to musisz to zaakceptować

To szczupły "ma gdzieś", że tłusty się nie mieści, niech sobie wykupi dwa miejsca, skoro ma problem ze sobą i jest ponadnormatywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też często wchodzę i tylko się rozglądam bo np. Szukam konkretnego koloru czy wzoru. Ja jako klient nie lubię gdy ledwo wejdę do sklepu i słyszę w czym pomoc.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×