Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swieta

Odkąd prowadzę sklep nienawidzę bab

Polecane posty

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja tam juz wole srajacego psa niz osobe otyla 😃

No i git. Nie ma obowiązku przebywania w towarzystwie osób otyłych, więc nie widzę, w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja tam juz wole srajacego psa niz osobe otyla 😃

To był tylko przykład z tym psem. Ale te fit laski z super figurą są tak zapatrzone w swój wygląd, że nie łapią takich niuansów, jak "np" w poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Z dwojga złego wolę tak spożytkować moje podatki, niż na rządowe limuzyny albo utrzymywanie w więzieniach zwyrodnialców

Całkowicie się zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dola

Mnie smieszy napasc na grubych pod pozorem troski o ich zdrowie. ( nie mowie o chorobliwie otylych, ale ile ich sie widuje?). Jakos sie nikt nie roztkliwia, gdy ktos sie zachleje na imprezie, nawet" haha - to takie zabawne".A palacze, ktorzy dodatkowo smrodza pod nos innym ?Dziewczyny, ktoire biora non stop zwolnienia z wfu? Ludzie, ktorym sie nie chce przejsc paru krokow, bo wszedzie musza dojechac samochodem? A plazowicze, godzinami smazacy sie w pelnym sloncu bez ruchu? Dziewczyny nie rozstajace sie z wysokimi szpilkami, ktore wiadomo, jak deformuja nogi i kregoslup? A ci , ktorzy ukladaja   menu weselne i komunijne takie,ze nikt tego nie przezre? A co z tymi i, ktorzy nalogowo garbacieja przy kompie, chocby na kafe, tak tak? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoo

Jesli to nie prowo, autorka nie ma cienia wyobrazni i znajomosci rynku, Sklepow jest duzo i gdyby kazdy wchodzil do  kazdego ogladajac dokladnie asortyment, to by spędzał  tam cale zycie. Bardzo czesto jedno wejscie i spojrzenie wystarczy . Np - nie moj styl, nie moje ceny, zajrze czy maja tylko ciuchy, czy tez buty, dodatki, czy sa przeceny, co to w ogole za sklep, bo go nie znam  - itd . Tak wyglada zwyczajowe przejscie na zakupach  i na ogole taki jeden rzut oka najwięcej daje.  Pomijajac ,ze kazdy ma inny gust i szuka czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Swieta napisał:

Poza tym piszecie o moim do nich podejsciu: a wiecie jakie one mają do mnie?? Traktowanie z góry, przedmiotowe- bo to są pańcie a ja sprzedaję- a ja mam doktorat z historii...

Widocznie nie potrafisz wyeksponować porządnego towaru to i klientów nie masz. Jak powiesisz na wieszaku i niech sobie wisi to się nie dziw, że twój marny biznesik nie idzie. Nie kupują, bo masz kiepski towar i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w sumie 6 klientek od rana do prawie południa to kiepski wynik - zajrzeć powinno więcej osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co za błyskotliwa riposta, brawo 👍 Jestem pod wrażeniem i chyba się załamię...

Serio powinnaś zadbać o coś więcej, niż wygląd. Może chociaż jakąś książkę przeczytaj

A skąd pomysł że ona nie czyta ? Może właśnie czyta więcej od siebie choćby publikacji naukowych O ZDROWIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość dola napisał:

Mnie smieszy napasc na grubych pod pozorem troski o ich zdrowie. ( nie mowie o chorobliwie otylych, ale ile ich sie widuje?). Jakos sie nikt nie roztkliwia, gdy ktos sie zachleje na imprezie, nawet" haha - to takie zabawne".A palacze, ktorzy dodatkowo smrodza pod nos innym ?Dziewczyny, ktoire biora non stop zwolnienia z wfu? Ludzie, ktorym sie nie chce przejsc paru krokow, bo wszedzie musza dojechac samochodem? A plazowicze, godzinami smazacy sie w pelnym sloncu bez ruchu? Dziewczyny nie rozstajace sie z wysokimi szpilkami, ktore wiadomo, jak deformuja nogi i kregoslup? A ci , ktorzy ukladaja   menu weselne i komunijne takie,ze nikt tego nie przezre? A co z tymi i, ktorzy nalogowo garbacieja przy kompie, chocby na kafe, tak tak? :):)

Zadna z tych osob nie generuje w służbie zdrowia takich kosztów jak grubasy z ich cukrzycami i innymi kosztownymi chorobami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A skąd pomysł że ona nie czyta ? Może właśnie czyta więcej od siebie choćby publikacji naukowych O ZDROWIU

patrząc na to jak pisze...nie, nie czyta nic poza magazynami z chodakowską na okładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zadna z tych osob nie generuje w służbie zdrowia takich kosztów jak grubasy z ich cukrzycami i innymi kosztownymi chorobami 

cukrzycaMI? Czyli masz też problem z cukrzycą typu I? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

patrząc na to jak pisze...nie, nie czyta nic poza magazynami z chodakowską na okładce

Ta zaraz zacznij żenua wywody że każdy grubas należy do mensy i ma osiągnięcia naukowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Inteligentni ludzie nie są grubi koniec kropka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ta zaraz zacznij żenua wywody że każdy grubas należy do mensy i ma osiągnięcia naukowe 

dziękuję, nie musiałaś podawać kolejnego przykładu swojego "oczytania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

dziękuję, nie musiałaś podawać kolejnego przykładu swojego "oczytania"

No tak jak się nie ma wyglądu to się zaczyna udawać że się ma rozum , wybacz ale wyobraź sobie że są grubi i głupi oraz piękni i inteligentni, nie zawsze piękna osoba jest głupia choćby tego chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

patrząc na to jak pisze...nie, nie czyta nic poza magazynami z chodakowską na okładce

 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

cukrzycaMI? Czyli masz też problem z cukrzycą typu I? 😄

Właśnie to miałam wcześniej na myśli - te fit laski zapatrzone w Chodakowską, Lewandowską czy inne samozwańcze trenerki wszystkich Polek całe g-ó-w-n-o wiedzą o zdrowiu. Gdyby wiedziały, nie pisałyby takich bzdur, że od nadwagi można dostać 2 rodzaje cukrzycy, co jest ewidentną nieprawdą, bo cukrzyca typu pierwszego jest całkowicie niezależna od diety i trybu życia.

Im nie zależy na zdrowiu, tylko na "ładnym" - w ich mniemaniu - wyglądzie. Ich ideał to sześciopak i duże cycki - szczegół, że ich guru ma je sztuczne, czym wprowadza w błąd swoje wyznawczynie, które myślą, że całą jej figurę osiągną ćwicząc z jej ...ycznymi okrzykami: "Dasz radę! Uwierz w swoją wewnętrzną siłę!". Mają tak wyprane mózgi, że nie ogarniają tego, że każdy ma inny gust i inny typ sylwetki mu się podoba. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No tak jak się nie ma wyglądu to się zaczyna udawać że się ma rozum , wybacz ale wyobraź sobie że są grubi i głupi oraz piękni i inteligentni, nie zawsze piękna osoba jest głupia choćby tego chciała 

Oczywiście, nie istnieją naukowcy czy lekarze z nadwagą 🙂 

Od tych diet chyba głodna jesteś - zjadłaś przecinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dziękuję, nie musiałaś podawać kolejnego przykładu swojego "oczytania"

Twoje argumenty są żałosne Koreańczycy to najszczuplejsi ludzie świata a mimo to mają najwyższy poziom inteligencji na świecie,więc  cała twoja teoria leci na łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, nie istnieją naukowcy czy lekarze z nadwagą 🙂 

Od tych diet chyba głodna jesteś - zjadłaś przecinki

Tobie cukrzyca zjadła wzrok bo przecinki są i to w odpowiednich miejscach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość dola napisał:

Mnie smieszy napasc na grubych pod pozorem troski o ich zdrowie. ( nie mowie o chorobliwie otylych, ale ile ich sie widuje?). Jakos sie nikt nie roztkliwia, gdy ktos sie zachleje na imprezie, nawet" haha - to takie zabawne".A palacze, ktorzy dodatkowo smrodza pod nos innym ?Dziewczyny, ktoire biora non stop zwolnienia z wfu? Ludzie, ktorym sie nie chce przejsc paru krokow, bo wszedzie musza dojechac samochodem? A plazowicze, godzinami smazacy sie w pelnym sloncu bez ruchu? Dziewczyny nie rozstajace sie z wysokimi szpilkami, ktore wiadomo, jak deformuja nogi i kregoslup? A ci , ktorzy ukladaja   menu weselne i komunijne takie,ze nikt tego nie przezre? A co z tymi i, ktorzy nalogowo garbacieja przy kompie, chocby na kafe, tak tak? :):)

Dodałabym do tego jeszcze problemy ze stawami czy kręgosłupem po latach ćwiczeń według programów treningowych kobiet, które nie mają odpowiedniej wiedzy ani wykształcenia ale tysiące kobiet ślepo powtarzają ich skalpele i nie tylko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa

Spokojnie autorko, ja też prowadzę mały sklep z ciuszkami i dzisiaj prawie wszystkie panie omiatały wzrokiem i wychodziły. Tak dzisiaj było, zmiana pogody, klientki zdezorientowane. Dużo z nich zapowiedziało się na sobotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Właśnie to miałam wcześniej na myśli - te fit laski zapatrzone w Chodakowską, Lewandowską czy inne samozwańcze trenerki wszystkich Polek całe g-ó-w-n-o wiedzą o zdrowiu. Gdyby wiedziały, nie pisałyby takich bzdur, że od nadwagi można dostać 2 rodzaje cukrzycy, co jest ewidentną nieprawdą, bo cukrzyca typu pierwszego jest całkowicie niezależna od diety i trybu życia.

Im nie zależy na zdrowiu, tylko na "ładnym" - w ich mniemaniu - wyglądzie. Ich ideał to sześciopak i duże cycki - szczegół, że ich guru ma je sztuczne, czym wprowadza w błąd swoje wyznawczynie, które myślą, że całą jej figurę osiągną ćwicząc z jej ...ycznymi okrzykami: "Dasz radę! Uwierz w swoją wewnętrzną siłę!". Mają tak wyprane mózgi, że nie ogarniają tego, że każdy ma inny gust i inny typ sylwetki mu się podoba. 

 

"W ich mniemaniu " mowisz ? Pokaż mi faceta który się slini na widok otyłych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoje argumenty są żałosne Koreańczycy to najszczuplejsi ludzie świata a mimo to mają najwyższy poziom inteligencji na świecie,więc  cała twoja teoria leci na łeb 

W Korei gruba osoba nawet nie zostanie przyjęta do pracy na wysokim szczeblu bo tam się promuje zdrowy wygląd i estetyczna aparycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"W ich mniemaniu " mowisz ? Pokaż mi faceta który się slini na widok otyłych 

To wpisz w google "feedersi". Mało jeszcze widziałaś jak widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To wpisz w google "feedersi". Mało jeszcze widziałaś jak widać 

To jest margines na skale 1 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W Korei gruba osoba nawet nie zostanie przyjęta do pracy na wysokim szczeblu bo tam się promuje zdrowy wygląd i estetyczna aparycje

W Korei jest zupełnie inne podejście do odżywiania, a Koreańczycy są z natury szczuplejsi i mają "drobniejszą" posturę niż Europejczycy. Coś Ci dzwoni, ale nie do końca wiesz gdzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jest margines na skale 1 % 

A nie norma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tobie cukrzyca zjadła wzrok bo przecinki są i to w odpowiednich miejscach 

Nie, jeden powinnaś przesunąć, jednego brakuje. Do tego od "wybacz" powinno zacząć się nowe zdanie. Mowa żywa ma swoje prawa, ale przeczytaj to z taką interpunkcją jakiej użyłaś i zobaczysz co mam na myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dorla napisał:

W Korei jest zupełnie inne podejście do odżywiania, a Koreańczycy są z natury szczuplejsi i mają "drobniejszą" posturę niż Europejczycy. Coś Ci dzwoni, ale nie do końca wiesz gdzie niestety

Nie są z natury szczuplejsi 😉 poprpstu w Korei kobiety się głodza dla pięknej sylwetki bo tam będąc grubasem albo brzydalem dobrej pracy nie znajdziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie, jeden powinnaś przesunąć, jednego brakuje. Do tego od "wybacz" powinno zacząć się nowe zdanie. Mowa żywa ma swoje prawa, ale przeczytaj to z taką interpunkcją jakiej użyłaś i zobaczysz co mam na myśli. 

Skończyłaś się już mądrzyć? Czemu zawsze nieatrakcyjne fizycznie osoby udają mega inteligentne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×