Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

METAMORFOZA ASI Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA

Polecane posty

Gość gość

Jak Wam sie podoba metamorfoza Asi z Chłopaków do wzięcia, byłej dziewczyny Ryśka "Szczeny"? Kobieta jak widać nie jest głupia, jak kreował ją ten program. Obecnie wygląda zjawiskowo, współpracuje z firmami kosmetycznymi i ich produkty reklamuje, bywa wśród celebrytów. Widać, że służy jej taka zmiana życia, wypiękniała, nie wygląda już jak upośledzona dziewczyna ze wsi, dała sobie radę w życiu. Oglądałam dziś jej stronę na fb i  super metamorfoza i zmiana życia. Jak widać- chcieć to móc, kobieta miała sporo samozaparcia, by wyjść z patologii i zacząć normalne życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowałam cie

zamiast pisać z gościa mogłaś się podpisać-Asia z chłopaków do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81

W kazdej chwili moge stad wyjsc i juz wiecej tu nie wrocic.PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wygląda już zupełnie inaczej. W Chłopakach.. wyglądała jak alkoholiczka, była taka zniszczona, teraz widać, ze dba o siebie, sylwetka też już lepiej wygląda. Ponoc jej się żyje już lepiej z daleka od tej patologii, współpracuje z firmami kosmetycznymi, czyli widać, że wzięła sie za siebie, skoro firmy chciały z nią nawiazać współpracę. Oby utrzymała ten stan, bo dostała mega szansę od losu na lepsze życie- finansowe i osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjjsjsjq

Sama metamorfoza to za malo. Mozg jeszcze by trzeba przeszczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

MOże już poszła do szkoły i się kształci? Nie wiadomo. Teraz w mądrzejszym towarzystwie przebywa to zapewne będzie ją wstyd i się będzie edukowac, by dorównać. Mojej siostry mąż miał zawodówkę, gdy ją poznał, moja siostra natomiast była po  studiach. On po roku znajomości postanowił, ze zdobędzie lepsze wykształcenie, poszedł do LO, zrobił maturę i potem poszedł na studia, dziś jest inżynierem, już nie pracuje jako robotnik-murarz. Więc- chcieć to móc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,d,d,d,d

Ona i tka jest brzydka i staro wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale już lepiej niż przed tą zmianą, przed zmianą to jak alkoholiczka wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×