Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

5 godzin temu, Grubasek1 napisał:

Dziękuje 😍dla ciebie tez gratulacje!

ciaza była super... aż do porodu biegałam z psem na długie spacery ... jedyne co mi doskwierało to wieczorem moje stopy robiły się strasznie gorące i nie mogłam przez to spać.... jakieś ostatnie 2 miesiące...

Leki brałam do 14 tyg. Encorton, heparynę i progesteron. Acard do 36tc.

to moje drugie dziecko... ale piersze z kd...

moja córeczka jest bardzo grzeczna wiec  jest super... jedyne co mi doskwiera to nieprzespane noce... do tej pory wstaje 3 razy w nocy do niej ( karmie)... ale za to śpi do 8 rano...😀

Grubasek gratulacje! 😊😊

a pamiętasz jakie dawki heparyny i acardu brałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 15:02, Krokus napisał:

Mi sie nie udało. Beta zero

Dopiero przeczytałam. Przykro mi.

Ale masz plan i to dobry. Trzeba walczyć dalej.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marysia 88 napisał:

Grubasek gratulacje! 😊😊

a pamiętasz jakie dawki heparyny i acardu brałaś? 

Dziekuje! 1x 0,4 heparyna, 2x50 acard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora czy Ty jesteś jeszcze z Nami?

Ja dzisiaj jestem 5dpt- bóle brzucha jakby się zmniejszyły- nie wien co o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sywi napisał:

Ja dzisiaj jestem 5dpt- bóle brzucha jakby się zmniejszyły- nie wien co o tym myśleć....

Ja jestem dzisiaj 6dpt ale dwóch zarodków, brzuch bolał mnie przez pierwsze 3 dni dość intensywnie 4 dnia mniej, a wczoraj już właściwie wcale, choć ciągle czuję delikatne ciągnięcia więzadeł, ale najważniejsze jest to, ze dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłości - to jeśli powoduje je ciąża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej. 

NO I NA TEŚCIE WYSZŁY MI DWIE KRESKI !!! ❤️❤️ 

Ta od ciąży dużo jaśniejsza od kontrolnej, ale widać ja wyraźnie 🙂 

Jutro mam drugą weryfikację wiec zobaczę jaki poziom hcg, nie mogę się doczekać. 

Nie mogę znaleźć wpisu o Twoim bólu brzucha, ale życzę Ci z całego serca, żeby był spowodowany ciążą jak u mnie 😄  ❤️❤️ 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wiosenka napisał:

Ja jestem dzisiaj 6dpt ale dwóch zarodków, brzuch bolał mnie przez pierwsze 3 dni dość intensywnie 4 dnia mniej, a wczoraj już właściwie wcale, choć ciągle czuję delikatne ciągnięcia więzadeł, ale najważniejsze jest to, ze dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłości - to jeśli powoduje je ciąża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej. 

NO I NA TEŚCIE WYSZŁY MI DWIE KRESKI !!! ❤️❤️ 

Ta od ciąży dużo jaśniejsza od kontrolnej, ale widać ja wyraźnie 🙂 

Jutro mam drugą weryfikację wiec zobaczę jaki poziom hcg, nie mogę się doczekać. 

Nie mogę znaleźć wpisu o Twoim bólu brzucha, ale życzę Ci z całego serca, żeby był spowodowany ciążą jak u mnie 😄  ❤️❤️ 

Jejuuu gratuluję serdecznie!!!! 

Podchodzisz w invicta?

U mnie jest identycznie! Przez pierwsze 3 dni było kłucie i ból brzucha- brałam np-spę do 3 razy dziennie. W czwartym dniu i w piątym czyli wczoraj i dzisiaj ból jest jakby mniejszy, jeny, oby i u mnie sie tak szczęśliwie skończyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszystkiego coś"weszło mi w szyję"- nie mogę się obrócić- jestem jak robocop😂 to oczywiście nie ma nic wspólnego ale jest uciążliwe😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sywi napisał:

Jejuuu gratuluję serdecznie!!!! 

Podchodzisz w invicta?

U mnie jest identycznie! Przez pierwsze 3 dni było kłucie i ból brzucha- brałam np-spę do 3 razy dziennie. W czwartym dniu i w piątym czyli wczoraj i dzisiaj ból jest jakby mniejszy, jeny, oby i u mnie sie tak szczęśliwie skończyło!!!

Tak w invicta 🙂 

Trzymam kciuki ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Wiosenka napisał:

Tak w invicta 🙂 

Trzymam kciuki ❤️ 

Daj koniecznie jutro znać hak beta❤ 

Ja dopiero 23.10 się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sywi napisał:

Daj koniecznie jutro znać hak beta❤ 

Ja dopiero 23.10 się dowiem

Dziewczyny trzymam za Was kciuki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam wyniki męża nasienia , martwi mnie wynik morfologii - 0% plemników prawidłowej budowy i w uwagach wpisane jest teratozoospermia 😔 do lekarza idziemy dopiero 28.10 , i nie wiem czy nadajemy się do in vitro z KD i czy otrzymamy tą gwarancję 3 zarodków 😔 może którejś z Was partner lub mąż miał taką przypadłość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kluska211 napisał:

Dziewczyny mam wyniki męża nasienia , martwi mnie wynik morfologii - 0% plemników prawidłowej budowy i w uwagach wpisane jest teratozoospermia 😔 do lekarza idziemy dopiero 28.10 , i nie wiem czy nadajemy się do in vitro z KD i czy otrzymamy tą gwarancję 3 zarodków 😔 może którejś z Was partner lub mąż miał taką przypadłość? 

Gwarancji niestety nie otrzymacie, do gwarancji trzeba mieć wyniki prawie ze idealne, 

ale nie martw się, dziewczyny z podobnymi problemami na pewno doradzą Ci jak podnieść u męża jakość nasienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wiosenka napisał:

Gwarancji niestety nie otrzymacie, do gwarancji trzeba mieć wyniki prawie ze idealne, 

ale nie martw się, dziewczyny z podobnymi problemami na pewno doradzą Ci jak podnieść u męża jakość nasienia. 

Masakra, a to tyle pieniędzy kosztuje 😔 ja wiem , że nie liczy się w takim przypadku kasy i zapłacilo by się każda cenę, ale nie jesteśmy majetnymi ludzmi i długo odkladalismy żeby podejść do tej procedury. Trochę mnie to zmartwilo, że gwarancji nie otrzymamy. Pytanie , czy w ogóle jest sens z taka morfologia podchodzić do in vitro z KD... Jestem załamana 😨 ciągle pod górkę . Może któraś z Was miała podobna sytuację? Już nie wiem co robić teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kluska211 napisał:

Masakra, a to tyle pieniędzy kosztuje 😔 ja wiem , że nie liczy się w takim przypadku kasy i zapłacilo by się każda cenę, ale nie jesteśmy majetnymi ludzmi i długo odkladalismy żeby podejść do tej procedury. Trochę mnie to zmartwilo, że gwarancji nie otrzymamy. Pytanie , czy w ogóle jest sens z taka morfologia podchodzić do in vitro z KD... Jestem załamana 😨 ciągle pod górkę . Może któraś z Was miała podobna sytuację? Już nie wiem co robić teraz 

Najlepiej zapytaj lekarza, czy jest sens podchodzić, bo on będzie wiedział, może młoda dorodna komórka + słabe nasienie są w stanie coś zdziałać i sprawdź na stronie kliniki warunki dotyczące gwarancji KD u mnie wszystko było wypisane i jasne. 

I oczywiście, że wydamy każde pieniądze, żeby osiągnąć swój cel, ale trzeba po drodze kalkulować i dawać sobie szansę wtedy kiedy ona istnieje. I ja absolutnie nie twierdzę, ze Ty nie masz szansy !!!!! Nie znam się na wynikach badań nasienia zupełnie.

1 godzinę temu, Sywi napisał:

Wiosenka krew oddana?

Tak o 10.00. Ostatnio wyniki były ok 12.30, ale nie stresuje mnie to wcale. Jak test ciążowy wyszedł pozytywnie to beta nie może nie wyjść. Ja już w swojej głowie jestem w ciąży. 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już powiedziałam w pracy ze jestem w ciąży - bo od dzisiaj jestem na zwolnieniu  🙂 

a i moja córka znalazła mój test ciążowy i jak dzisiaj wróciłam z badania to mnie zastrzeliła taką serią pytań gdzie byłam i dlaczego i co to za badania były, że aż się zamotałam a na koniec i tak powiedziała mi "po co kłamiesz jak u Ciebie na szafce leży pozytywny test ciążowy"   😄 

Więc ja już nie mam wyjścia tylko muszę być w ciąży 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kluska211 napisał:

Masakra, a to tyle pieniędzy kosztuje 😔 ja wiem , że nie liczy się w takim przypadku kasy i zapłacilo by się każda cenę, ale nie jesteśmy majetnymi ludzmi i długo odkladalismy żeby podejść do tej procedury. Trochę mnie to zmartwilo, że gwarancji nie otrzymamy. Pytanie , czy w ogóle jest sens z taka morfologia podchodzić do in vitro z KD... Jestem załamana 😨 ciągle pod górkę . Może któraś z Was miała podobna sytuację? Już nie wiem co robić teraz 

Może spróbujcie z nasieniem dawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kluska211 napisał:

Masakra, a to tyle pieniędzy kosztuje 😔 ja wiem , że nie liczy się w takim przypadku kasy i zapłacilo by się każda cenę, ale nie jesteśmy majetnymi ludzmi i długo odkladalismy żeby podejść do tej procedury. Trochę mnie to zmartwilo, że gwarancji nie otrzymamy. Pytanie , czy w ogóle jest sens z taka morfologia podchodzić do in vitro z KD... Jestem załamana 😨 ciągle pod górkę . Może któraś z Was miała podobna sytuację? Już nie wiem co robić teraz 

Moj maz mial 2%, podchodzilismy raz na naszych komorkach ja tez bez szalu bo amh 0,7 uzyskalismy 1 zarodek slabej jakosci oczywiscie sie nie udalo. Dodam ze maz przed cwiczyl, nie pil nie palil, bral suplementy robilismy co się dalo, wyniki mu sie nawet pogorszyly, podeszlismy do AZ najlepsza decyzja, obecnie 14tc😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kluska211 napisał:

Dziewczyny mam wyniki męża nasienia , martwi mnie wynik morfologii - 0% plemników prawidłowej budowy i w uwagach wpisane jest teratozoospermia 😔 do lekarza idziemy dopiero 28.10 , i nie wiem czy nadajemy się do in vitro z KD i czy otrzymamy tą gwarancję 3 zarodków 😔 może którejś z Was partner lub mąż miał taką przypadłość? 

Mój mąż miał tło 2% prawidłowych, fragmentacja strasznie wysoka 41%, a uzyskaliśmy sześć bladtek z KD. Kliniki mają dodatkowe srparcsje, nawet biopsję jąder mogą zrobić, skonsultujcie to najpierw z lekarzem, głowa do góry 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiosenka napisał:

Ja już powiedziałam w pracy ze jestem w ciąży - bo od dzisiaj jestem na zwolnieniu  🙂 

a i moja córka znalazła mój test ciążowy i jak dzisiaj wróciłam z badania to mnie zastrzeliła taką serią pytań gdzie byłam i dlaczego i co to za badania były, że aż się zamotałam a na koniec i tak powiedziała mi "po co kłamiesz jak u Ciebie na szafce leży pozytywny test ciążowy"   😄 

Więc ja już nie mam wyjścia tylko muszę być w ciąży 😉 

Hehe no to córcia domyślna😉

Niemniej jednak poproszę o wynik bety!! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za pocieszenie. Zobaczymy co powie lekarz na wizycie za tydzień 

Edytowano przez Kluska211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Sywi napisał:

Hehe no to córcia domyślna😉

Niemniej jednak poproszę o wynik bety!! ❤

No więc dopiero przyszły:

7dpt

beta: 27,6 😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

  ❤️❤️❤️  

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Wiosenka napisał:

No więc dopiero przyszły:

7dpt

beta: 27,6 😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

  ❤️❤️❤️  

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wynik proga 32.05 - 10t4d. Wcześniej za każdym razem między 14-18. Czy to możliwe że zaczął się na tym etapie już sam trochę produkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiosenka no to już oficjalnie gratulacje!!!❤❤❤

Alo77 oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiosenka napisał:

No więc dopiero przyszły:

7dpt

beta: 27,6 😄 

estadiol 3857

progesteron - 94

  ❤️❤️❤️  

Niby się spodziewałam, ale i tak cieszy 😄

Wiosenna gratulacje 😁 dla Ciebie i fasoleczki dużo zdrówka 😊 przypomnisz gdzie podchodzilas do in vitro ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiosenka gratuluje, jakos ostatnio duzo pozytywnych bet sie tu pojawia! Sywi trzymam mocno kciuki za twoja bete, my jakos tak zawsze kolo siebie. Ja 22 mam dopiero transfer zarodka. Na razie proboje przebolec te zastrzyki z progesteronu. Idzie mi to okropnie, jakos. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bounty90 napisał:

U mnie dzisiaj wynik proga 32.05 - 10t4d. Wcześniej za każdym razem między 14-18. Czy to możliwe że zaczął się na tym etapie już sam trochę produkować?

A ile bierzesz proga i co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×