Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Dnia 20.12.2019 o 11:01, Gość Marlena9002 napisał:

Cześć dziewczyny! Jestem nowa, nazywam się Marlena  Dopiero zaczynamy starania, jestem już po pierwszych badaniach - ginekolog kazał nam zgłosić się do kliniki leczenia niepłodności. Powiedział, że na moich komórkach nie uda mi się zajść w ciąże. Mam AMH 0,6 powiedział też, że to wskazanie do in vitro z komórką od dawczyni. Mąż nie badał jeszcze nasienia, czy naprawdę musimy udać się do kliniki czy starać się naturalnie? Nie zabezpieczamy się od 3 miesięcy i nic.

proszę napiszcie mi co robić.

Hej! Myślę, że wizyta w klinice pozwoli ci uzyskać więcej informacji. Na pewno będą potrzebne dodatkowe badania, bo samo amh mówi tylko tyle, że masz zmniejszoną ilość komórek. No i badanie nasienia na pewno, ale to już lekarz Was pokieruje. 3 miesiace to krótko, ale wizyta wszystko potwierdzi. Wiem, że pewnie sie niecierpliwisz, bo sama przez to przechodziłam, ale niestety nie ma  nic od razu 🙂

17 godzin temu, pelne_szczescie napisał:

Dziewczyny weszłam na forum żeby życzyć wam wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku 🙂 żeby największe marzenia wam się spełniły czyli pewnie te o byciu mamą 🙂 w nowym roku żebyśmy miały tutaj masę nowych dzieciatek bo widzę ze do forum dołączylo duzo nowych osób 🙂 kibicuje wam i trzymam kciuki za grudniowe transfery, oby święta dały wam trochę magi 😉 trzymajcie sie i życzę wszystkim smacznych smakołyków bo wiadomo że w święta się nie tyje wiec jemy do woli 😉😘

Kochana Dziekujemy i naprawdę mam nadzieję, że te życzenia spełnią się dla każdej z nas tutaj! Dla Was też wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2019 o 21:19, pelne_szczescie napisał:

Dziewczyny weszłam na forum żeby życzyć wam wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku 🙂 żeby największe marzenia wam się spełniły czyli pewnie te o byciu mamą 🙂 w nowym roku żebyśmy miały tutaj masę nowych dzieciatek bo widzę ze do forum dołączylo duzo nowych osób 🙂 kibicuje wam i trzymam kciuki za grudniowe transfery, oby święta dały wam trochę magi 😉 trzymajcie sie i życzę wszystkim smacznych smakołyków bo wiadomo że w święta się nie tyje wiec jemy do woli 😉😘

Pelne szczescie dziękujemy za wspaniałe życzenia. Wam również Wesołych Świąt, chociaż jestem pewna, ze radości u Was nie brakuje od kilku miesięcy. Niech chłopcy zdrowo rosną i czasami dają mamusi odpocząć 😍😃 U nas jeszcze 14 tygodni. Synek się rusza i cudownie się z tym czuję. Będę za tym tęskniła jak już przyjdzie na świat. Całujemy 😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagoda, Moni78, Meggmartin Wam i maleństwom również Wesołych Świat. 

Wszystkim Kadetkom czekającym na bety, procedury i transfery - życzę dużo szczęścia przede wszystkim i nadziei i wiary. Abyście już w przyszłe Święta miały dodatkowego członka rodziny 😍😍 Musi się udać 😘😘
 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dolaczam juz dzis do wszystkich pieknych zycze swiatecznych. Jedniczesnie dziekuje z calego serca za to, ze dziewczyny, które juz sa na dalszym etapie nadal wspieraja dobry slowem i rada. 

Niech Wam wszystkim te swieta przyniosa wiele bozych lask, napelnia serca spokojem i wiara. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dolaczam juz dzis do wszystkich pieknych zycze swiatecznych. Jedniczesnie dziekuje z calego serca za to, ze dziewczyny, które juz sa na dalszym etapie nadal wspieraja dobry slowem i rada. 

Niech Wam wszystkim te swieta przyniosa wiele bozych lask, napelnia serca spokojem i wiara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora bardzo mi przykro 😞 daj znać dzisiaj po becie, obyś Nas miło zaskoczyła dobrą wiadomością😘

I ja dołączam do życzeń: zdrowych wesołych świąt, aby każdej z Nas spełniło się jak najszybciej marzenie o urodzeniu dzieciątka, bo wszystkie na to zasługujemy!! I dużo zdrowia oraz cierpliwości bo to się na pewno przyda😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002
Dnia 20.12.2019 o 15:41, Alo77 napisał:

I tak bym poszła do kliniki, a naturalnie zawsze trzeba się starać. Amh nie jest zależne od wieku. 

A od czego zalezy AMH? dziękuję, za odpwiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002
Dnia 21.12.2019 o 15:33, Maja12 napisał:

Hej! Myślę, że wizyta w klinice pozwoli ci uzyskać więcej informacji. Na pewno będą potrzebne dodatkowe badania, bo samo amh mówi tylko tyle, że masz zmniejszoną ilość komórek. No i badanie nasienia na pewno, ale to już lekarz Was pokieruje. 3 miesiace to krótko, ale wizyta wszystko potwierdzi. Wiem, że pewnie sie niecierpliwisz, bo sama przez to przechodziłam, ale niestety nie ma  nic od razu 🙂

Kochana Dziekujemy i naprawdę mam nadzieję, że te życzenia spełnią się dla każdej z nas tutaj! Dla Was też wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 

Maja czy mogłabyś mi powiedzieć jakie badania powinnam zrobić? nie wiem czy najpierw je zrobić i iść do kliniki, czy poczekac na zlecenie lekarza? Jak uważacie?? 

Badanie nasienia? Czy Wasi mężowie to robili, jak się na to zapatrywali?? Mój pewnie nie będzie zachwycony, no ale ja bym wolała miec komplet badań. 

Chciałabym Wam też życzyć wszystkiego dobrego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonieta

Marlena ja poczekalabym na wizyte u lekarze, on powie dokladnie co robic. Chyba kazdy w naszej sytuacji robi badanie nasienia. Moj partner jakos nie mial z tym klopotow. On ma podejscie zadaniowe, musi to robi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002
3 godziny temu, Gość Tonieta napisał:

Marlena ja poczekalabym na wizyte u lekarze, on powie dokladnie co robic. Chyba kazdy w naszej sytuacji robi badanie nasienia. Moj partner jakos nie mial z tym klopotow. On ma podejscie zadaniowe, musi to robi 🙂

Tonieta, no właśnie nie wiem - mam takie poczucie, że ciągle czas mi ucieka. A długo się czeka w takich klinikach leczenia niepłodności od wizyty na wizytę?? Bo boję, że pójdziemy na pusto potem 2 miesiące badania... nie chcę tego przedłużać.

Ah zazdroszczę... mój rozkminia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

Marlena - zamiast pytać tylko na forum usiądź, podzwoń po klinikach - czeka się różnie w zależności od kliniki, od lekarza itd. I umów się na wizytę. Lekarz zrobi wywiad, da skierowanie na badania i Tobie i mężowi i działaj. Od samego pisania na forum nic się nie zadzieje. Sorry za szczerość - i życzę szybkich działań i powodzenia w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonieta

Marlena, u nas calosc zajela 3 miesiace. Popieram Hejka, jesli jestescie zdecydowani to pora na dzialanie. 🙂Macie juz wybrana klinike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Marlena9002 napisał:

Maja czy mogłabyś mi powiedzieć jakie badania powinnam zrobić? nie wiem czy najpierw je zrobić i iść do kliniki, czy poczekac na zlecenie lekarza? Jak uważacie?? 

Badanie nasienia? Czy Wasi mężowie to robili, jak się na to zapatrywali?? Mój pewnie nie będzie zachwycony, no ale ja bym wolała miec komplet badań. 

Chciałabym Wam też życzyć wszystkiego dobrego 🙂

Badanie nasienia możesz zrobić, ale lekarz na pewno zaleci też pogłębioną diagnostykę. Badaliście już coś poza amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
23 godziny temu, Batidora napisał:

Ja dolaczam juz dzis do wszystkich pieknych zycze swiatecznych. Jedniczesnie dziekuje z calego serca za to, ze dziewczyny, które juz sa na dalszym etapie nadal wspieraja dobry slowem i rada. 

Niech Wam wszystkim te swieta przyniosa wiele bozych lask, napelnia serca spokojem i wiara. 

Batidora, robilas dzisiaj bete? 
 

ja jestem po transferze, lekarz sam zadecydowal ze da to endo glue. Mam pytanie czy wy po transferze tez bralyscie progesteron dopochwowo? Wlozylambdzisiaj jedna tabletke ale sie przestraszylam ze moze za wczesnie

 

No i dziewczyny, wesolych swiat wam wszystkim zycze. Spelnienia tego jedynego marzenia ktore wszystkie mamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mkk zycze Ci swiatecznego malego-wielkiego cudu! 

Moja beta taka jak juz bylo wiadomo. Ale jeszcze lzami po niej okrasilam pierogi, które kleily sie dzis wyjatkowo dobrze. A ja sie rozklejalam. I taka to gra. Czasem sie zastanawiam ile lez juz w naszych staraniach wylalam. I czy jest jakis limit na jednego czlowieka? 

Dobrze, ze jutro wigilia i Swieta! Uwielbiam je. Przychodza goscie, tesciowie - Rodzina Partnera i z calego serca sie na ten wieczor ciesze. Jest magiczny - Maryja niestrudzenie w nieprzychylnych okolicznosciach co roku rodzi Jezusa. Cud. Mnie zo daje nadzieje. 

Sciskam❤️

P. S Ja po transferach normalnie aplikowalam progesteron dopochwowo. 

Edytowano przez Batidora
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja

Marlena dziewczyny maja racje najlepiej zapisać się do kliniki ja od pierwszej wizyty do udanego transferu z kd minęło 7 miesięcy badania wszystkie robiliśmy prywatnie ekspresowo 

maz nie miał problemu z badaniem nasienia wręcz cieszył się ze sprawdzi czy wszystko ok 🙂 

zycze wszystkim wesołych i rodzinnych swiat 

batidora bardzo mi przykro ściskam ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Mkk zycze Ci swiatecznego malego-wielkiego cudu! 

Moja beta taka jak juz bylo wiadomo. Ale jeszcze lzami po niej okrasilam pierogi, które kleily sie dzis wyjatkowo dobrze. A ja sie rozklejalam. I taka to gra. Czasem sie zastanawiam ile lez juz w naszych staraniach wylalam. I czy jest jakis limit na jednego czlowieka? 

Dobrze, ze jutro wigilia i Swieta! Uwielbiam je. Przychodza goscie, tesciowie - Rodzina Partnera i z calego serca sie na ten wieczor ciesze. Jest magiczny - Maryja niestrudzenie w nieprzychylnych okolicznosciach co roku rodzi Jezusa. Cud. Mnie zo daje nadzieje. 

Sciskam❤️

P. S Ja po transferach normalnie aplikowalam progesteron dopochwowo. 

Batidora, doczekasz się swojego cudu. Mam nadzieję, że wszystkie się odczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Mkk zycze Ci swiatecznego malego-wielkiego cudu! 

Moja beta taka jak juz bylo wiadomo. Ale jeszcze lzami po niej okrasilam pierogi, które kleily sie dzis wyjatkowo dobrze. A ja sie rozklejalam. I taka to gra. Czasem sie zastanawiam ile lez juz w naszych staraniach wylalam. I czy jest jakis limit na jednego czlowieka? 

Dobrze, ze jutro wigilia i Swieta! Uwielbiam je. Przychodza goscie, tesciowie - Rodzina Partnera i z calego serca sie na ten wieczor ciesze. Jest magiczny - Maryja niestrudzenie w nieprzychylnych okolicznosciach co roku rodzi Jezusa. Cud. Mnie zo daje nadzieje. 

Sciskam❤️

P. S Ja po transferach normalnie aplikowalam progesteron dopochwowo. 

Ściskam, trzymaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę spełnienia marzeń i samych wysokich bet. Spokoju i radości w ten magiczny czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Moni i wszystkim Wam Kochane za życzenia! Wierzę, że każda doświadczy tego cudu. Życzę zdrowych, spokojnych Świąt z nadzieją, że następne będą jeszcze piękniejsze. 😀 😘 Moni ja jeszcze teraz tęsknię za moim brzuszkiem i tym wspaniałym uczuciem. Mała ma już 6,5 miesiąca i pierwsze jej Święta, a jeszcze nie dawno tak bardzo cierpiałam i długo marzyłam o ciąży i córeczce. Aż wreszcie się udało, czego i Wam życzę oraz trzymam nieustannie kciuki. 😘 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny , chcialam Wam zyczyc udanych, radosnych i wspanialych Swiat.

Mi sie nie udalo poraz kolejny , trudno jakos musze to przezyc i zastanowic sie co dalej.

pozdrawiam Was sredecznie i nieustajaco zycze tego najwiekszego cudu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  ja mam transfer 30.12.

Dr zalecił wlew z atosibanu w dniu transfer i dzień po, czy któraś z Was tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  ja mam transfer 30.12.

Dr zalecił wlew z atosibanu w dniu transfer i dzień po, czy któraś z Was tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dziewczyny nie było mnie tu bardzo dawno, życzę wszystkim Wesołych Świat i udanych transferów, aby szczęście się uśmiechnęło do nas wszystkich 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_02

Dziewczyny chciałabym życzyć wam wszystkim Wesołych Świąt 💓 Spełnienia marzeń oraz szczęśliwe nowego roku. Pamiętajcie żeby nigdy nie tracić wiary że się uda 😉 a udaję się naprawdę. Jestem tego dowodem a obok mnie śpi moja córeczka która jest zdecydowanie moim zeszłorocznym świątecznym cudem 💓💓💓 ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_02
Dnia 22.12.2019 o 17:34, Moni napisał:

Jagoda, Moni78, Meggmartin Wam i maleństwom również Wesołych Świat. 

Wszystkim Kadetkom czekającym na bety, procedury i transfery - życzę dużo szczęścia przede wszystkim i nadziei i wiary. Abyście już w przyszłe Święta miały dodatkowego członka rodziny 😍😍 Musi się udać 😘😘
 

Moni moja kochana ściskam cię Waszej trójce również życzę cudownych świąt i spełnienia marzeń 💓 aby wasze maleństwo zdrowo rosło i dawało wam mnóstwo radości 😘 gdzie spędzasz święta i jak się czujesz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_02

Kasia tobie również kochana najcudowniejszych świat oraz szczęśliwego nowego roku 😘 co u Ciebie. Ściskam cię mocno 💓💓👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Jagoda_02 napisał:

Moni moja kochana ściskam cię Waszej trójce również życzę cudownych świąt i spełnienia marzeń 💓 aby wasze maleństwo zdrowo rosło i dawało wam mnóstwo radości 😘 gdzie spędzasz święta i jak się czujesz?? 

Dziękujemy. My tylko we dwójkę z pieskami i kotem w tym roku. Czuje się srednio od kilku dni. Kolanka często wysiadają jak się nachodzę. I nigdy w życiu nie miałam zgagi, a teraz niestety daje się we znaki i odbija mi się samymi kwasami. Ale synka ruchy wynagradzają wszystko. Już nie mogę się doczekać jak go zobaczę 😍❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lka bardzo Ci wspolczuje. Doskonale wiem przez co przechodzisz. Nie takich wiesci zyczyl sobie czlowiek na Swieta. 

Alo77 ja mialam kroplowke z atosibanu przed, w trakcie i pol godziny po pierwszym transferze. Nie mialam jednak dzien po i pierwszy raz o tym slysze. Moze to jakas skuteczna nowinka, która przyniesie sukces. Bardzo bym Ci tego zyczyla w ten dzisiejszy bozonarodzeniowy poranek. Jaka masz aktywnosc skurczowa macicy? Ja mialam 12 przy normie do 8.

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×