Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

19 minut temu, Gość Mkk napisał:

Dziewczyny, mialam robiony transfer 5 dniowej blastki 23 grudnia, czy test ciazowy powinnien byc juz miarodajny?

Tak, powinien już wyjść. Ale bete tez zrób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałam wyniki fsh i LH 

Fsh 5,93....lh 4.73 ktoś się zna? Co to znaczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
4 godziny temu, Moni napisał:

Tak, powinien już wyjść. Ale bete tez zrób 

Moni dzieki, nie mam zadnych obiawow a teraz to juz jednak cos powinno byc wiec ten test to juz tylko czysta proforma zeby potwierdzic wyrok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonieta

Mkk. Oczywiscie, i test, a przede wszystkim beta wyjdzie. Ja 9dpt testowalam 3 dniowy zarodek i wszystko wyszlo. Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
1 godzinę temu, Gość Tonieta napisał:

Mkk. Oczywiscie, i test, a przede wszystkim beta wyjdzie. Ja 9dpt testowalam 3 dniowy zarodek i wszystko wyszlo. Trzymam kciuki 🙂

Hej, tak ale ty moze mialas jakies obiawy? Ja nic, kompletnie nic nie czuje a jednak to juz przeciez 2 tygodnie po transferze. Jutro rano zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonieta

Mkk, tylko dziwnie mi sie odbijalo samym powietrzem, i pobolewalo mnie delikatnie podbrzusze. Tak w ogole, to nie martw sie brakiem objawow, to o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia

Cześć, i mnie przyszło zmierzyć się z tematem.... Czy klinika Reprofit Ostrava to dobry wybór? Czy jest tutaj ktoś, kto ma pierwsze biologiczne dziecko i drugie dziecko z KD? Mamy niepłodność idiopatyczną, mam świetne amh. Jestem po 6ciu stymulacjach na własnych komórkach. Naszym problemem jest brak rozwoju zarodków po 3 dobie przy bdb wszelakich wynikach nasienia. Mamy bardzo niski odsetek blastocyst. Z 1 transferu mamy biologiczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja

mkk ja nie miałam żadnych objawów a tym czasem jestem w 16 tc 🤰♥️
nie ma reguły... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tonia juz wybralas te klinike czy sie zastanawiasz? Ja zabieram informacje na temat czeskich wlasnie i za jakies 2 tygodnie bede decydowac. Reprofit tez jest na mojej "liscie". 

Poezja Ty juz 16 tc! Ale ten czas leci! Mialam moj pierwszy transfer kd prawie razem z Toba w pazdzierniku. Na kiedy masz termin i jak sie czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis czekamy na test Mkk (kciuki 👍) i na weryfikacje Alo77 (👍). Juz przebieram nogami na wiesci. Potrzebna nam pierwszej ciazy na 3 czesci watku, która zapoczatkuje dobra passe. 

Sywi a jak u Ciebie? Transferujesz swoja blastusie w lutym czy marcu? 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Tonia juz wybralas te klinike czy sie zastanawiasz? Ja zabieram informacje na temat czeskich wlasnie i za jakies 2 tygodnie bede decydowac. Reprofit tez jest na mojej "liscie". 

Poezja Ty juz 16 tc! Ale ten czas leci! Mialam moj pierwszy transfer kd prawie razem z Toba w pazdzierniku. Na kiedy masz termin i jak sie czujesz? 

Pamietam mój tez To był pierwszy transfer miałam 8.10.19♥️  Termin mam na 25.06.20 ale ciąża będzie rozwiązana prawdopodobnie w maju bo mam wysokie cisnienie ok 32 tc. Ogólnie czuje się dobrze męczą mnie tylko boke głowy z powodu ciśnienia. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Dzis czekamy na test Mkk (kciuki 👍) i na weryfikacje Alo77 (👍). Juz przebieram nogami na wiesci. Potrzebna nam pierwszej ciazy na 3 czesci watku, która zapoczatkuje dobra passe. 

Sywi a jak u Ciebie? Transferujesz swoja blastusie w lutym czy marcu? 

No to ja już po beta nawet nie drgneka. Dziś 6dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alo77 napisał:

No to ja już po beta nawet nie drgneka. Dziś 6dpt

Rozmawialam z lekarzem,  jest jeszcze iskierka bo ta beta troszkę za wcześnie, ale ja już obmyslam plac C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia
4 godziny temu, Batidora napisał:

Tonia juz wybralas te klinike czy sie zastanawiasz? Ja zabieram informacje na temat czeskich wlasnie i za jakies 2 tygodnie bede decydowac. Reprofit tez jest na mojej "liscie". 

Poezja Ty juz 16 tc! Ale ten czas leci! Mialam moj pierwszy transfer kd prawie razem z Toba w pazdzierniku. Na kiedy masz termin i jak sie czujesz? 

Wstępnie tak. Wybieram się do nich w styczniu. Zależy mi na Czechach, gdyż chcę całkowitą anonimowość. W PL jest rejestr. Ale też miotają mną wątpliwości.... na razie jadę rozeznać temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alo77 napisał:

Rozmawialam z lekarzem,  jest jeszcze iskierka bo ta beta troszkę za wcześnie, ale ja już obmyslam plac C

Trzymam kciuki żeby jeszcze ruszyła 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Mkk napisał:

Moni dzieki, nie mam zadnych obiawow a teraz to juz jednak cos powinno byc wiec ten test to juz tylko czysta proforma zeby potwierdzic wyrok. 

MKk Robiłaś test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
18 minut temu, Moni napisał:

MKk Robiłaś test? 

Tak, wyszedl tak jak sie spodziewalam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Mkk napisał:

Tak, wyszedl tak jak sie spodziewalam 😞

Kurcze czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy. 

Dziewczyny czy Wy macie stwierdzone jakieś nieprawidłowość, bo dziś tak analizowałam że u mnie wszystko ok tylko wiek i  cukier ale ten już unormowalam. A i tak się nie udaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Alo77 napisał:

Kurcze czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy. 

Dziewczyny czy Wy macie stwierdzone jakieś nieprawidłowość, bo dziś tak analizowałam że u mnie wszystko ok tylko wiek i  cukier ale ten już unormowalam. A i tak się nie udaje. 

Właśnie oprócz złej rezerwy macie jeszcze inne problemy zdrowotne? Ja w lutym podchodzę do invitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M333

Tonia witaj. 

Ja mam doswiadczenie z Czechami ale inna klinika. Wszystko pozytywnie. Mam podobna historie-wysokie AMH ( poza biologicznym dzieciatkiem ). Powodzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2019 o 08:49, Batidora napisał:

Ja mam swoja malutka teorie na ten temat, ale nigdy jej nie przedyskutowalam z lekarzem... 

Wydaje mi sie, ze ten klej moze dzialac nie kiedy przy blastocytach jesli nie bylo scratchingu. U mnie sie to jednak nie sprawdzilo za pierwszym razem, ale mysle, ze przyczyna byla inna and the (nieuregulowana homocysteina, malo witaminy d i brak scratching) . W przypadku 3 dniowych wyobrazam sobie to tak, ze one moga przez ten klej miec mniej swobody na podzial. Nie jest to informacja medyczna potwierdzona publikacjami naukowymi, ale takie moje rozwazania (jak ktos ma na dniach wizyte u lekarza moze podpytac-moze znajdziesz sie rozmowny lekarz). Odkad zainteresowalam sie budowa endometrium, to powstala w mojej glowie inna teoria. Endo jest takie lekko pofaldowane z jakby leciutkimi dolkami gotowymi wchlonac zarodek. Faldko-dolki sa jednak pokryte cieniutka warstewka ochronna. Warstewka to "otwiera" sie jesli nawiaze dobry dialog (enzymatyczny, ale nie wiadomo jakie enzymy na to wplywaja).. Jesli zarodek jest silny i ma "gadane" to rachu ciachu przebija sie przez ta oslonke i implantuje- klej moze mu pomoc skupic sie na jednym miejscu, a nie wedrowac w poszukiwaniu dobrego "rozmowcy". Oszukaniem tego poglebionego dialogu jest mom zdaniem scretching, ktory powoduje, ze w tym miejscu oslonka jest slaba lub niekompletna i zarodek wie dokladnie, gdzie bez wysilku moze znalezc dojscie do miejsca, gdzie sie zadokuje. I tu chyba emryo glue nie ma znaczenia. To tak jakby juz ktos ten dialog wykonal i "sezamie otworz sie" nastapilo. 

Co mysli ie na temat mojej teorii? Ma to sens??? 

Batidora- nie dziekowałam za odpowiedz i podzielenie sie przemysleniami:) całkiem sensowne. 

Trzymam kciuki za bete! Przesyłam ciążowe fluidy:)

Walczcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora— rety bardzo Cie przepraszam..za szybko chcialam nadrobic forum i wszystko mi sie pomieszalo:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 5 dpt to za wczesnie zeby wyrokowac. Mozliwe, ze cos powinno juz byc, ale nie musi jeszcze. Zatestuj w przyszlym tygodniu. Ja tez nie mam zadnych nieprawidlowosci stwierdzonych - oprocz AMH nieoznaczalnego. Nie zmagam sie z zadna choroba i nigdy nie mialam problemow ginekologicznych. Oprocz niemoznosci zajscia w ciaze mimo jeszcze regularnych miesiaczek i widocznych pecherzykow w czasie owulacji. Ale przeciez gdzies musi byc przyczyna. 

M333 wszystko w porzadku - zyczenia powodzenia przydadza mi sie na kolejny raz 🙂 Ja bym jednak na Twoim miejscu jeszcze bHCG zrobila. 

 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Poezja napisał:

Pamietam mój tez To był pierwszy transfer miałam 8.10.19♥️  Termin mam na 25.06.20 ale ciąża będzie rozwiązana prawdopodobnie w maju bo mam wysokie cisnienie ok 32 tc. Ogólnie czuje się dobrze męczą mnie tylko boke głowy z powodu ciśnienia. 
 

Poezja czyli juz bedziesz miala dzieciatko na lato. Pokazesz mu piekny, letni, cieply i radosny swiat. Pieknie. Wiadomo juz czy chlopiec czy dziewuszka? 

A cisnienie Ci sie podnioslo ze wzgledu na ciaze, czy juz wczesniej mialas problemy? Mozna jakies leki brac? I jakie cisnienie nalezy juz do wysokich? Powyzej 130/80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Tonia napisał:

Wstępnie tak. Wybieram się do nich w styczniu. Zależy mi na Czechach, gdyż chcę całkowitą anonimowość. W PL jest rejestr. Ale też miotają mną wątpliwości.... na razie jadę rozeznać temat.

Jak bedziesz miala jakies info "od kuchni" o tej klinice to prosze podziel sie na forum. Zawsze to lepiej, jak ktos na miejscu zbada sytuacje i opisze wrazenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora-troche mi glupio! Nie udzielam sie ale zagladam tu regularnie. Teraz mialam chwile przerwy bo chcialam sie wyciszyc! Ja robilam juz bete dwa razy i jest ładny przyrost:) Mam nadzieje ze juz wkrotce kazda z Was tego doczeka!!!

Mam nadzieje ze przełamałam ta złą passe na forum!!

Edytowano przez M333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M333 to ja slabo zrozumialam😊 to chwal sie tutaj jakie wartości w ktorym dniu i w ogole pisz porady dla nas😉 gratuluje Ci mega przeogromnie!!!

Mamy ciaze! Woohoo! 

Ja chyba pomylilam Cie z Mkk... Teraz widze swoj blad i zaplatanie. 

Gdzie w Czechach jestes/bylas? Napiszesz troche szczegolow? 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Mkk napisał:

Tak, wyszedl tak jak sie spodziewalam 😞

Przykro mi bardzo 😔 Trzymaj się kochana. Jakiś plan na dalsze działania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, M333 napisał:

Batidora-troche mi glupio! Nie udzielam sie ale zagladam tu regularnie. Teraz mialam chwile przerwy bo chcialam sie wyciszyc! Ja robilam juz bete dwa razy i jest ładny przyrost:) Mam nadzieje ze juz wkrotce kazda z Was tego doczeka!!!

Mam nadzieje ze przełamałam ta złą passe na forum!!

Gratulacje!! To który tydzień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×