Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

23 godziny temu, katarzyna2502 napisał:

A co do badań to miałam ich mnóstwo, wzięłam je ze sobą do kliniki. 

Kasiu witaj! Trzymam kciuki, żeby się udało. Dobrze, ze odczekalas trochę, jak widać w tym czasie znaleźli metodę na twoje endo. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2019 o 21:58, Gość Jagoda_02 napisał:

 

W poniedziałek mam transfer, czy Wy mialyscie badany progesteron i estradiol przed samym transferem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M333

Ja nie mialam ale bylam w Czechach..a tam wiele rzeczy robia inaczej niz w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
2 godziny temu, Alo77 napisał:

W poniedziałek mam transfer, czy Wy mialyscie badany progesteron i estradiol przed samym transferem? 

Hej Alo77 ja nie mialam, ty tez jestes chyba w invimed wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moni napisał:

Kasiu witaj! Trzymam kciuki, żeby się udało. Dobrze, ze odczekalas trochę, jak widać w tym czasie znaleźli metodę na twoje endo. Pozdrawiam 😘

Dziękuje Moni 😘 miło, ze zagłada tu jeszcze ‚stary’ skład, z którym bardzo się zżyłam 🙂 

Czy ktoś wie co u Miski ? Myśle o niej często... 

Ja badałam estradiol i progesteron w dniu transferu, ale dla samej siebie, nikt mi nie kazał 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
2 godziny temu, Alo77 napisał:

W poniedziałek mam transfer, czy Wy mialyscie badany progesteron i estradiol przed samym transferem? 

Ja mialam zalecenie zrobic estriadiol i progesteron w 14 dc, transfer 3-dniowca w 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda80.k

Kasiu bardzo się cieszę że endo udalo się "naprawić" teraz tylko czekamy na szczęśliwe wiadomości. A ile masz teraz zarodków z tej procedury i czy robią na świeżych komórkach ?Pytam bo moja koleżanka jest już po dwóch nieudanych procedurach w Salve i myśli nad zmianą kliniki. Jeśli chodzi o mnie to nie będę już chyba podchodziła , nie mam więcej zarodków a nie mam już siły zaczynać całej procedury od nowa. Te 10 transferów już odcisnęło na mnie piętno. Cieszę się że mam córeczkę która się super rozwija i jest zdrowa. Oczywiście chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko ale i wiek już nie ten zaraz będę miała 40 lat. Też często myślę o Misce ale się nie odzywa a chyba nikt z dziewczyn nie wie co u niej i jej małego wojownika. Kasiu trzymam ogromne kciuki żeby jak najszybciej zabiło pod twoim sercem małe serduszko. Daj znać jak beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Mkk napisał:

Hej Alo77 ja nie mialam, ty tez jestes chyba w invimed wawa?

Transferem nam we Wrocławiu w invikcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Mkk napisał:

Hej Alo77 ja nie mialam, ty tez jestes chyba w invimed wawa?

Transferem nam we Wrocławiu w invikcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Ja mialam zalecenie zrobic estriadiol i progesteron w 14 dc, transfer 3-dniowca w 18 dc.

A możesz napisać jaki miałaś? Ja mialam badany w 16dc a transfer w 22dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
2 godziny temu, Alo77 napisał:

A możesz napisać jaki miałaś? Ja mialam badany w 16dc a transfer w 22dc.

14 dc -estradiol- 286,30 pg/mL    

15 dc- progesteron- 0,84 ng/ml

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Nadzieja76 napisał:

14 dc -estradiol- 286,30 pg/mL    

15 dc- progesteron- 0,84 ng/ml

 

Dzięki, przypomnij proszę w jakiej klinice podchodzisz i na jakim etapie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
24 minuty temu, Alo77 napisał:

Dzięki, przypomnij proszę w jakiej klinice podchodzisz i na jakim etapie jesteś. 

Invimed Katowice,  córka ma rok i 5 miesięcy, a teraz leci mi 11 tydzień ciązy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Invimed Katowice,  córka ma rok i 5 miesięcy, a teraz leci mi 11 tydzień ciązy. 

Jejku super. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Ja mialam zalecenie zrobic estriadiol i progesteron w 14 dc, transfer 3-dniowca w 18 dc.

Nadzieja jak się czujesz kochana? Kiedy masz prenatalne? Będziesz chciała poznać płeć? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Moni napisał:

Plastka co u Ciebie? Kiedy ruszacie? 😘

Pod koniec stycznia punkcja. W lutym mrozenie i badania genetyczne. 

O ile nic złego się nie podzieje. 

Co u Ciebie? Może już czas na zwolnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Alo77 napisał:

Jejku super. Gratulacje

 

12 godzin temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Invimed Katowice,  córka ma rok i 5 miesięcy, a teraz leci mi 11 tydzień ciązy. 

Możesz napisać jakieś rady przed i po transferze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość magda80.k napisał:

Kasiu bardzo się cieszę że endo udalo się "naprawić" teraz tylko czekamy na szczęśliwe wiadomości. A ile masz teraz zarodków z tej procedury i czy robią na świeżych komórkach ?Pytam bo moja koleżanka jest już po dwóch nieudanych procedurach w Salve i myśli nad zmianą kliniki. Jeśli chodzi o mnie to nie będę już chyba podchodziła , nie mam więcej zarodków a nie mam już siły zaczynać całej procedury od nowa. Te 10 transferów już odcisnęło na mnie piętno. Cieszę się że mam córeczkę która się super rozwija i jest zdrowa. Oczywiście chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko ale i wiek już nie ten zaraz będę miała 40 lat. Też często myślę o Misce ale się nie odzywa a chyba nikt z dziewczyn nie wie co u niej i jej małego wojownika. Kasiu trzymam ogromne kciuki żeby jak najszybciej zabiło pod twoim sercem małe serduszko. Daj znać jak beta.

Madzia ja miałam teraz ostatni transfer w Gyncentrum, ale przygotowywał mnie lekarz z Kriobanku bo oni nie potrafili mnie przygotować... zostawiłam tam mnóstwo pieniędzy, byłam na około 50 wizytach, brałam drogie wlewy - w niczym to nie pomogło. Jeżeli chodzi o Kriobank to proponują świeże komórki, jeśli teraz nie wyjdzie to będę się u nich decydować na procedurę 🙂  co do bety to zrobiłam wczoraj, ale pomylili mi badania zamiast bhcg zrobili progesteron, mieli mi zrobić bhcg i wysłać wczoraj wynik, ale niestety go nie wysłali i nawet nie wiem czy zrobili mi to badanie bo dziś niedziela to niczego się nie dowiem...

10 transferów to naprawdę dużo, ja mam 6 za sobą i czasem myśle, ze nie dam już więcej rady... Twój przykład pokazuje, ze warto próbować 🙂 ucałuj córeczkę od cioci Kasi 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda80.k

Kasiu będzie dobrze 👍. Rzeczywiście to Gyncentrum trochę niepoważnie podchodzi do pacjenta. Ale na pewno nie poddawaj się i walcz tak długo jak zdrowie i finanse pozwolą. Ucałuje mała i dla Ciebie też buziaczki i uściski.😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
12 godzin temu, Moni napisał:

Nadzieja jak się czujesz kochana? Kiedy masz prenatalne? Będziesz chciała poznać płeć? 😍

Hej Moni- ogolnie czuję sie dobrze, sennosci przechodzą, brzusio juz lekko widać. Teraz walczę z przeziębieniem, zaraziłam sie w swięta i teraz wszczyscy jesteśmy chorzy. Prenatalne mam 9 stycznia, chcę wiedzieć płec, ale mam przeczucie, ze będzie chlopak. Ciążę zdecydowalam znowu prowadzić u naszej doktor, jakoś ogarnę logistykę. U mnie najwazniejsze jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
2 godziny temu, Alo77 napisał:

 

Możesz napisać jakieś rady przed i po transferze. 

Alo77- hmmm, 6 transferów- stresowalam sie bardzo, bylam napieta jak struna. Przed 7 stwierdzilam, co ma byc to będzie, jedynie co to przestrzegalam diety- bez glutenu i bez laktozy, malo słodyczy, ogólnie chuchalam i dmuchalam na siebie...zaowocowało i jest córcia. Teraz, te ostatnie podejście, luz totalny, zero diety, dodatkowo muszę dźwigać małą. Więc,  widzisz reguły nie ma...jedynie to, ze bardzo wierzylam, i wiedzialam, ze mi sie uda. 

Życzę Tobie, zeby ta wiara w sukces, zaowocowała zdrową dzidzią😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Alo77- hmmm, 6 transferów- stresowalam sie bardzo, bylam napieta jak struna. Przed 7 stwierdzilam, co ma byc to będzie, jedynie co to przestrzegalam diety- bez glutenu i bez laktozy, malo słodyczy, ogólnie chuchalam i dmuchalam na siebie...zaowocowało i jest córcia. Teraz, te ostatnie podejście, luz totalny, zero diety, dodatkowo muszę dźwigać małą. Więc,  widzisz reguły nie ma...jedynie to, ze bardzo wierzylam, i wiedzialam, ze mi sie uda. 

Życzę Tobie, zeby ta wiara w sukces, zaowocowała zdrową dzidzią😄

Dziękuję, jestem nastawiona bardzo pozytywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 trzymam za Ciebie juz mocno 👍

Katarzyna 2502 jestes niesamowita. Wiem jakie problemy mialas z endo, udzwignelas to wyzwanie w piekny stylu. Jestes niezwykla wojowniczka. Jutro pewnie testujesz ponownie i zycze Ci samych najlepszosci. Masz jakies objawy? 

Nadzieja76 juz widac brzuszek--ale ten czas leci. Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 ja w Invicta wroclaw robilam w dniu transferu estradiol i progesteron sama dla siebie bez zalecenia. U mnie bylo to odpowiednio 3100 oraz PRG 15.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M333

Katarzyna -no to jutro testujemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, plastka-77 napisał:

Pod koniec stycznia punkcja. W lutym mrozenie i badania genetyczne. 

O ile nic złego się nie podzieje. 

Co u Ciebie? Może już czas na zwolnienie? 

To już za chwilę. Będzie wszystko ok. Tym razem musi być 🤞🤞

Tak, już czas. Jutro mam meeting i będę się powoli zbierać na macierzyńskie. Jeszcze jakiś urlop mam do wykorzystania, wiec myśle, ze pod koniec stycznia już oficjalnie. Całuję 😘 

Edytowano przez Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Nadzieja76 napisał:

Hej Moni- ogolnie czuję sie dobrze, sennosci przechodzą, brzusio juz lekko widać. Teraz walczę z przeziębieniem, zaraziłam sie w swięta i teraz wszczyscy jesteśmy chorzy. Prenatalne mam 9 stycznia, chcę wiedzieć płec, ale mam przeczucie, ze będzie chlopak. Ciążę zdecydowalam znowu prowadzić u naszej doktor, jakoś ogarnę logistykę. U mnie najwazniejsze jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, 

Oczywiście. Gdybym mogła tez bym u niej prowadziła. Daj znać jak będzie widać płeć 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Alo77 ja w Invicta wroclaw robilam w dniu transferu estradiol i progesteron sama dla siebie bez zalecenia. U mnie bylo to odpowiednio 3100 oraz PRG 15.1.

Ja właśnie dojechałem do Wrocławia, jutro mam być wcześniej bo mam wlew z atosibanu na skurcze. Może też sobie zrobię tak dla siebie prog i estradiol. Jakas taka spokojna jestem przed tym transferem, nie wiem czemu może dlatego że juz wiem co mnie czeka😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002
Dnia 27.12.2019 o 16:05, katarzyna2502 napisał:

Wiesz co ja bym się wstrzymała z badaniami, estradiol np robi się od 2-5 dnia cyklu, w innych dniach nie ma on sensu, panel tarczycowy możesz zrobić, badanie nasienia mogą chcieć, zeby u nich w klinice zrobić i od razu je zamrozić 🙂 ja polecam bardzo klinikę w Białymstoku Kriobank, moim zdaniem jest świetna, tam napewno będę podchodzić do kolejnej procedury 🙂 zajmuje się Tobą 1 lekarz, jeśli masz pytania to dr oddzwania i jak jedziesz na wizytę to między 2 a 5 dniem cyklu, dr jeszcze sprawdza jak się maja pecherzyki antralne w Twoich jajnikach, mówi jak jest czy jest szansa na Twoich komórkach, a jeśli nie to proponuje komórki dawczyni, 6 świeżych komórek 🙂 

Wiesz, mam trochę poczucie straty czasu dlatego tak naciskam na te badania. Może i niepotrzebnie.. Hmm Białystok... daleko przyznam szczerze. 

Dobra to estradiol odpuszczę, ale resztę to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×