Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dozgonny

dla Ciebie wszystko II

Polecane posty

Gość sylwia s
8 minut temu, dozgonny napisał:

Depresje mam też przez takie osoby jak ta Sylwia. Na każdym kroku poznaje ludzi, którzy udowadniają mi, że to nie ma sensu. 

ja bym sie juz dawno zabiła gdyby nie to ze mam dzieci i to że wierzę w Boga wiec nie atakuj mnie! bo nie wiesz co przeżywam!

Gość Gosc
15 minut temu, Gość sylwia s napisał:

nie pozwole niszczyc mojego zycia mam do tego prawo! Sam zacząłeś.Ja jak trujący bluszcz??? uzasadnij  albo przeproś ! nie życze sobie!

jprd co za debbiil

Gość sylwia s
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

jprd co za debbiil

kultury trochę! Nie życze sobie! Co ja mam wspólnego z czyjąś depresją? chore! Autor nawet sie nie przedstawił a obrzuca mnie błotem nie wiadomo jakim prawem.

1 godzinę temu, Gość Coś Ci napisze napisał:

Przykro mi. Też leczylam depresję teraz pisząc kolokwialnie nie mam na nią czasu. Kiedyś miłość dawała mi siłę, dziś wiem, że miłości nie ma. Smutno się zrobiło 

Jest, ale to skomplikowane i trudne do ogarnięcia zagadnienie. Bardzo indywidualne i pełne pułapek. 

Gość Coś Ci napisze

Ja już nigdy nie uwierzę w miłość. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zmykam 

4 minuty temu, Gość Coś Ci napisze napisał:

Ja już nigdy nie uwierzę w miłość. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zmykam 

Ja chcę wierzyć w to, że istnieje... choć chyba szybciej w lotto wygram niż przekonam się o trafności mojej teorii. Dużo tu o miłości pisałem, ale jak słusznie spostrzegła Mada z mojej strony to raczej była fantazja.... Zresztą to chyba najmniej jest mi teraz potrzebne... znaczy weryfikowanie teorii. Już bym wolał wygrać w lotto. 😄 
Nowy rok powiadasz idzie... dla mnie to bez znaczenia. Lata mijają i niewiele się zmienia. Czekam na jakiś przełom, który odmieni moje życie, a może nie tylko moje. Jeśli mogę cokolwiek i komukolwiek życzyć to tylko to mi przychodzi na myśl... to znaczy aby kolejny rok był przełomowy w naszym życiu. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zbliża się ciekawa data, 02.02.2020 🙂 

Gość Coś Ci napisze

Dla mnie ten rok na pewno będzie przełomowy🙂 Nowe mieszkanie, urządzanie się. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Niech Ci się wiedzie 

Eh... Siedzę sobie i przeglądam mapki google, a wiecie jak tam jest jak sfotografują człowieka to zamazują mu twarz. Nagle patrzę, a tam kobieta przypominająca moją znajomą no i masz.... siedzę i 15 minut zastanawiam się czy to Ona. Już chyba nigdy się nie pozbędę z głowy tego czegoś co każe mi we wszystkim doszukiwać się Jej obecności. Spostrzegłem swego czasu, że jak jakaś dziewczyna mi się spodoba to widzę w niej cząstkę Jej. Najdziwniejsze było to, że jak była w ciąży to akurat wtedy udałem się do pewnego sklepu i trafiłem na tak podobną dziewczynę do Niej, że aż mnie cofnęło i chciałem w pierwszej kolejności wyjść, ale byłem pewny, że to nie Ona, a musiałem dokonać pewnego zakupu. To był jedyny taki sklep w okolicy i nie miałem wyjścia. Mało tego, że była bardzo podobna to jeszcze na dodatek w ciąży. Dziwny zbieg okoliczności... Tak jak by los chciałby powiedzieć, czy też pokazać mi jak Ona ślicznie może wyglądać z tym wielkim brzuszkiem. Może to tylko moja psychika... Czasami wydaje mi się, że niektóre rzeczy czy też osoby postrzegamy tak jak chcemy postrzegać. Dlatego w związku wydaje mi się, że istotna jest więź psychiczna. To ona ukierunkowuje i nastawia nas na jedną osobę. Potem może być różnie, ale takie nastawienie sprawia, że mimo trudności i niepowodzeń chcemy walczyć, trwać i starać się o to by jutro było lepsze. To już tyle lat i nadal działa... nadal wodzę za potencjalną Nią wzrokiem. 

Gość Gość

Napisałeś że czekasz na przełom. Tym przełomem będzie inna kobieta jeśli na taką trafisz. Ja jestem z mężczyzną, który ma podobna historie do Twojej. Jesteśmy szczęśliwi. Moze to Ci pokaże jakieś światełko w tunelu. 

28 minut temu, Gość Gość napisał:

Napisałeś że czekasz na przełom. Tym przełomem będzie inna kobieta jeśli na taką trafisz. Ja jestem z mężczyzną, który ma podobna historie do Twojej. Jesteśmy szczęśliwi. Moze to Ci pokaże jakieś światełko w tunelu. 

Szczerze? Wolał bym już wygrać w lotto. 😄 

Gość Gość

Po prostu lubisz napawac się swoją beznadzieja. Dorabiasz teorie do czegoś co nie istnieje albo istnieje ale tylko w twojej głowie. Taki typ. Woli żyć odległą przeszłością niz spojrzeć na życie trzeźwo i przestać zgrywac bohatera taniego romansu. Kobieta ma dziecko z innym a ty nadal piszesz dyrdymaly i robisz z siebie niewolnika jakiejś niespełnionej miłości platonicznej. Taki się wyłania obraz z tego co tu piszesz.

16 minut temu, Gość Gość napisał:

Po prostu lubisz napawac się swoją beznadzieja. Dorabiasz teorie do czegoś co nie istnieje albo istnieje ale tylko w twojej głowie. Taki typ. Woli żyć odległą przeszłością niz spojrzeć na życie trzeźwo i przestać zgrywac bohatera taniego romansu. Kobieta ma dziecko z innym a ty nadal piszesz dyrdymaly i robisz z siebie niewolnika jakiejś niespełnionej miłości platonicznej. Taki się wyłania obraz z tego co tu piszesz.

Kurcze ciekaw jestem czy to Ty w kółko piszesz jedno i to samo. Ten tekst pojawił się na tym wątku już chyba z 5 razy, albo i więcej. 😄 Już mnie to nawet śmieszy, bo zastanawiam się kto będzie bardziej wytrwały w tym co robi. Ja czy Ty? 😄 
Nawet nie zapytasz dlaczego wolę wygrać w lotto. Mój stan psychiczny nie jest na tyle dobry bym mógł bez jakichkolwiek perturbacji nagle rozpocząć związek z kimkolwiek. Najpierw lepiej poukładać sobie wszystko w głowie. Obawiam się jednak, że to nie jest w zaistniałej sytuacji czymś co może nastąpić od tak.... Generalnie moim zdaniem ludzie popełniają błąd i często wiążą się z kimś gdy jeszcze nie uporali się z przeszłością. Niestety potem ktoś może na tym ucierpieć. Lepiej zrobiła by mi zatem wygrana na loterii niż nowa znajomość. Poza tym wydaje mi się, że kasa i tak by podziałała jak afrodyzjak. 😄  Taki żarcik... 😄 

Gość Gość

A rób co chcesz. Mi to zwisa. Pisze o tym co czytam a ty tego oczekujesz bo inaczej pisalbys pamiętnik zamykany na kłódkę.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A rób co chcesz. Mi to zwisa. Pisze o tym co czytam a ty tego oczekujesz bo inaczej pisalbys pamiętnik zamykany na kłódkę.

Wiesz gdybym oczekiwał takich tendencyjnych i stereotypowych tekstów, które zamiast coś wnieść w moje życie raczej mają za zadanie mi po prostu dopiec to by mnie tu nie było. Jedynie Asia i Mada pokazały coś innego. Można tutaj od czasu do czasu trafić na kogoś kto napisze coś konkretnego, co faktycznie wynika ze swego rodzaju głębszej analizy treści. Ponadto warto chyba podkreślić, że nie tylko analiza ma znaczenie, ale i nasze doświadczenia życiowe. No cóż, zdaję sobie sprawę z tego, że sam nie jestem wybitny i generalnie tendencyjny ze mnie facet. Wiem też, że świat jest jaki jest i pewne jego aspekty muszę zaakceptować. Miło jednak się człowiekowi robi gdy w tej szarości dnia powszedniego czasami posłucha mądrej osoby. Chciałbym cały czas otaczać się takimi osobami, które by wnosiły coś pozytywnego do mojego życia.... Tymczasem trafiam na tych co tylko potrafią wytykać palcem i moralizować. Jeszcze bym znosił to lepiej gdyby te wypowiedzi były indywidualne, przemyślane i ewidentnie różniły się od siebie... Niestety wszystkie są na jedno kopyto. To jak oglądanie w kółko tego samego serialu. Na początku irytuje, potem nudzi, a na końcu śmieszy i daje do myślenia. Najlepsze jeszcze jest to, że się mi zarzuca pewne rzeczy, które w pewien sposób tłumaczą zachowanie innych. Na zasadzie, sam tego chciałeś, to teraz masz. Gdybym jeszcze zachowywał się jak totalny prostak, to bym zrozumiał zachowanie niektórych osób. Może to jest też powodem i przyczyną słownej agresji na tym forum. Mianowicie chodzi mi o.... a z resztą, nie będę robił burzy w szklance wody. Podobno mądrzejszy przemilcza pewne zagadnienia. Może czas zmądrzeć na stare lata. 😄 

Uzmysłowiłem sobie dzisiaj, że marzyłem i chyba nadal marzę o wielkiej, romantycznej miłości, która zarazem wydaje się być nierealna, niemożliwa. Hmm...

Gość Coś Ci napisze

Też kiedyś wierzyłam i marzyłam o takiej miłości. Teraz potrzebuje tylko spokoju, książki i meczu siatkowki w tv. A Ty miłości tutaj na pewno nie znajdziesz w realu też będzie Ci ciężko, bo żyjesz wyobrażeniami, a nie rzeczywistością. 

29 minut temu, Gość Coś Ci napisze napisał:

Też kiedyś wierzyłam i marzyłam o takiej miłości. Teraz potrzebuje tylko spokoju, książki i meczu siatkowki w tv. A Ty miłości tutaj na pewno nie znajdziesz w realu też będzie Ci ciężko, bo żyjesz wyobrażeniami, a nie rzeczywistością. 

Dlatego nie szukam. Marzyc o czymś, a dążyć do realizacji marzeń to dwa różne zagadnienia. 

Gość Coś Ci napisze

Marzenia są po to żeby je spełniać. Po co marzyć skoro nie dąży się do spełnienia... Idę oglądać mecz. Trzymaj się i nie siedź tyle na kafe, bo szkoda czasu 

9 minut temu, Gość Coś Ci napisze napisał:

Marzenia są po to żeby je spełniać. Po co marzyć skoro nie dąży się do spełnienia... Idę oglądać mecz. Trzymaj się i nie siedź tyle na kafe, bo szkoda czasu 

Tylko w teorii. Nie da się wszystkiego w życiu osiągnąć. Nie lubię meczy. 

Gość Coś Ci napisze
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Tylko w teorii. Nie da się wszystkiego w życiu osiągnąć. Nie lubię meczy. 

No i całe szczęście, bo nie wszystko jest nam w życiu potrzebne. Czasami tylko nam się wydaję, że tego potrzebujemy.

Ja uwielbiam 😍

Gość gość
Dnia 1.01.2020 o 20:10, dozgonny napisał:

Kurcze ciekaw jestem czy to Ty w kółko piszesz jedno i to samo. Ten tekst pojawił się na tym wątku już chyba z 5 razy, albo i więcej. 😄 Już mnie to nawet śmieszy, bo zastanawiam się kto będzie bardziej wytrwały w tym co robi. Ja czy Ty? 😄 
Nawet nie zapytasz dlaczego wolę wygrać w lotto. Mój stan psychiczny nie jest na tyle dobry bym mógł bez jakichkolwiek perturbacji nagle rozpocząć związek z kimkolwiek. Najpierw lepiej poukładać sobie wszystko w głowie. Obawiam się jednak, że to nie jest w zaistniałej sytuacji czymś co może nastąpić od tak.... Generalnie moim zdaniem ludzie popełniają błąd i często wiążą się z kimś gdy jeszcze nie uporali się z przeszłością. Niestety potem ktoś może na tym ucierpieć. Lepiej zrobiła by mi zatem wygrana na loterii niż nowa znajomość. Poza tym wydaje mi się, że kasa i tak by podziałała jak afrodyzjak. 😄  Taki żarcik... 😄 

były tu i pisały osoby bardziej doświadczone zyciowo tj sylwia ale ty obrałeś sobie jako autorytet osoby typu magda czy asia. Nie jesteś obiektywny ,cóż głupim się ustępuje .Przykre ale prawdziwe.Dla mnie to sa watpliwe autorytety ale cóż twój wybór twój temat. Mądre bo ? bo ci pisza to co chcesz poczytać a co nie do końca tak wygląda?Lizodupów jest pełno .Wolisz kopać niewinne osoby to rób tak dalej ,tylko nie dziw sie potem ze siedzisz tu i jeczysz bo wszyscy się od ciebie odwracają.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

były tu i pisały osoby bardziej doświadczone zyciowo tj sylwia ale ty obrałeś sobie jako autorytet osoby typu magda czy asia. Nie jesteś obiektywny ,cóż głupim się ustępuje .Przykre ale prawdziwe.Dla mnie to sa watpliwe autorytety ale cóż twój wybór twój temat. Mądre bo ? bo ci pisza to co chcesz poczytać a co nie do końca tak wygląda?Lizodupów jest pełno .Wolisz kopać niewinne osoby to rób tak dalej ,tylko nie dziw sie potem ze siedzisz tu i jeczysz bo wszyscy się od ciebie odwracają.

Sylwia skończ się ośmieszać głupia.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sylwia skończ się ośmieszać głupia.

😄 

Dzisiaj przez przypadek znalazłam Jego profil na FB.... Łezka w oku mi się zakręciła, bo uwielbiam, jak się uśmiecha😍 ale nie chce mieć Go w znajomych. Zamknęłam tamten etap. 

Bo był fajny😏 przecież nikt nie zmusza Cię do odpisywania. Spokojnie  ten czas jest i tak jest wyjątkowo trudny. 

Czasami zastanawiam się o konsekwencjach mojego gadulstwa tutaj. Co było by gdyby Ona to przeczytała? Wiem, że to raczej nierealne, ale nie jest niemożliwe. Dlatego czasami wydaje mi się, że lepiej utopić słowa, które mogą kogoś zatruć. 

Nie wiem, co czuje i myśli Ona. Ja pomyślałam, że jesteś uczuciowym człowiekiem, a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Nie wierzę, że moglibyście się tu spotkać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się