Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arianna

Jak powinnam się zachować? Co myślicie o tym facecie?

Polecane posty

Gość Arianna
16 minut temu, Gość 98765 napisał:

Ale czego ty tu nie ogarniasz? Typ jest dziany, więc sobie może wymagać co chce, a i tak to dostanie, bo baby lecą na hajsy.

Moim zdaniem skoro pytał cię o dziewictwo, to jest to dla niego bardzo istotne, nie odpowiedziałaś wprost, więc jesteś spalona i tyle. On dziewicę znajdzie sobie szybko, nie jedna dziewica marzy o forsiastym.

Nie lecę na jego kasę! Jest mi ona obojętna!

Imponuje mi że to normalny facet, prawdopodobnie pierwszy naprawdę normalny, człowiek jakeigo spotkałam i z kótrym randkuję, facet wysokiej wartości. Kulturalny, miły pełen szacunku do ludzi - po prostu z kimś takim się pozkać to wręcz zaszczyt.

Ja jestem bardzo kulturalna i miła myślę że ze mną będzie mu dobrze bo jestem dobrym człowiekiem i będe go wspierać, pozatym nie wierzę żę w tym wieku znajdzie dziewicę, ja jestem zadbana i noramlna, pozatym chyba że bardzo zaniedbaną i z nadwagą to pewnie znajdzie.

To żę może być prawiczkiem - możliwe, ponieważ jeśli poświęcił życie karierze i podróżom, - a nie jest to "pies na baby" - to wierzę że jest prawiczkiem.

Mi to nie przeszkadza, wręcz imponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia
1 minutę temu, Gość Arianna napisał:

Nie lecę na jego kasę! Jest mi ona obojętna!

Imponuje mi że to normalny facet, prawdopodobnie pierwszy naprawdę normalny, człowiek jakeigo spotkałam i z kótrym randkuję, facet wysokiej wartości. Kulturalny, miły pełen szacunku do ludzi - po prostu z kimś takim się pozkać to wręcz zaszczyt.

Ja jestem bardzo kulturalna i miła myślę że ze mną będzie mu dobrze bo jestem dobrym człowiekiem i będe go wspierać, pozatym nie wierzę żę w tym wieku znajdzie dziewicę, ja jestem zadbana i noramlna, pozatym chyba że bardzo zaniedbaną i z nadwagą to pewnie znajdzie.

To żę może być prawiczkiem - możliwe, ponieważ jeśli poświęcił życie karierze i podróżom, - a nie jest to "pies na baby" - to wierzę że jest prawiczkiem.

Mi to nie przeszkadza, wręcz imponuje.

Tak, czyli aseksulany facet bo jeśli nie miał pociągu do kobiet w tym wieku, jest normalny? Miałaś biologię w szkole? Co ma poświęcenie do tego, noblisci, milionerzy maja czas na związki, kobiety, seks a on nie miał? I jeszcze dlaczego twierdzisz, że nie znajdzie, jeśli jest taki super to bez problemu znajdzie śliczna 20 letnia modelkę i wiek nie ma nic do rzeczy. W jakimś zamkniętym środowisku żyjesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna
2 minuty temu, Gość Kowno napisał:

Tiaa a potrzeby zaspokajal ręką xd szuka dziewicy to sam powinien być prawniczem - tak byłoby uczciwie. Inna sprawa jaka kobieta szuka 32 latka, który nie wie gdzie co się wkłada, techniki, dotyk.. Coś co wymaga lat praktyki. Chyba tylko taka, która leci na te jego kasę. 

Żartujesz 🙂 Co tu niby wymaga lat praktywki, a prawda jest taka że z każdym nowym partnerem trzeba się "oswajać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia
3 minuty temu, Argen napisał:

A czemu nie? Nie każdy facet jak mu się chce, to zaraz leci na panienki i je dmucha bo mu się chce 😄

I nadal nim jest jak jeszcze „nie moczył”

Ja za takiego podziękuję, fajnie jak się ma 17 lat a nie kiedy osobowość i potrzeby powinny być ukształtowane a "raczka" z pewnością o tym nie świadczy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna
7 minut temu, Gość Ewcia napisał:

Tak, czyli aseksulany facet bo jeśli nie miał pociągu do kobiet w tym wieku, jest normalny? Miałaś biologię w szkole? Co ma poświęcenie do tego, noblisci, milionerzy maja czas na związki, kobiety, seks a on nie miał? I jeszcze dlaczego twierdzisz, że nie znajdzie, jeśli jest taki super to bez problemu znajdzie śliczna 20 letnia modelkę i wiek nie ma nic do rzeczy. W jakimś zamkniętym środowisku żyjesz 

No to chyba lepiej tak niż jakby miał uprwiać seks z byle kim.

Co do czasu i jego braku - uwierz że są zawody tak pochłaniające umysłowo że nie ma się czasu na nic innego.

Ja co prawda w sumie miałam 15 facetów w łóżku, ale dziewictwo straciłam dopiero w wieku25 lat i wcześniej bez seksu jakoś żyłam, jest on przyjemny ale na pewno nie jest potrzebą nr 1 w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchacz
9 minut temu, Gość Ewcia napisał:

Ja za takiego podziękuję, fajnie jak się ma 17 lat a nie kiedy osobowość i potrzeby powinny być ukształtowane a "raczka" z pewnością o tym nie świadczy xd

Ale ty jesteś płytka intelektualnie. Jest to norma od stuleci, że ludzie, którzy skupiają się na swoim rozwoju robią to kosztem czegoś - najczęściej kosztem życia erotycznego i towarzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia
9 minut temu, Gość puchacz napisał:

Ale ty jesteś płytka intelektualnie. Jest to norma od stuleci, że ludzie, którzy skupiają się na swoim rozwoju robią to kosztem czegoś - najczęściej kosztem życia erotycznego i towarzyskiego.

Aha, czyli jeśli skupialam się na własnym rozwoju, a dodam że jestem adwokatem, czyli zdecydowanie tak, to nie mogłam automatycznie mieć życia towarzyskiego i erotycznego? Ale bzdura. Miałam czas na to i na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Arthur napisał:

Dziewczyny, ja wam to piszę na kafeterii od dawna.

Możecie udawać, że tego nie ma,  możecie bagatelizować zjawisko, ale prawda jest taka, że coraz więcej mężczyzn w Polsce, tych którzy myślą poważnie o rodzinie szukają dziewicy. To nie jest mój wymysł. Mam wielu znajomych, mam taki zawód, gdzie spotykam wielu ludzi i wiem, że coraz więcej mężczyzn chce porządnych kobiet, albo z niskim przebiegiem, albo dziewic.

To zjawisko nie pochodzi z Polski, ale z krajów takich jak USA i UK. Wystarczy prześledzić anglojęzyczne fora społecznościowe czy vlogi na YT by przekonać się, że istnieje rosnące zapotrzebowanie wśród mężczyzn na porządne kobiety i coraz więcej facetów zaczyna wymagać od kobiet umiarkowania w życiu erotycznym, zwłaszcza ci, którzy sami dobrze się prowadzili w życiu.

Coraz więcej zakompleksionych koniotrzepków a nie mężczyzn. I piszę to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia
19 minut temu, Gość Arianna napisał:

No to chyba lepiej tak niż jakby miał uprwiać seks z byle kim.

Co do czasu i jego braku - uwierz że są zawody tak pochłaniające umysłowo że nie ma się czasu na nic innego.

Ja co prawda w sumie miałam 15 facetów w łóżku, ale dziewictwo straciłam dopiero w wieku25 lat i wcześniej bez seksu jakoś żyłam, jest on przyjemny ale na pewno nie jest potrzebą nr 1 w życiu

Czyli Ty mi to będziesz tłumaczyła jak pochlaniajace są zawody, biorąc pod uwagę, że jestem adwokatem jak już wcześniej pisałam 🙂.. Co znaczy byle kim? Jesteś lepsza od innych kobiet, czyli byle kogo? I tak jak wspominałam, z facetem jest zdecydowanie coś nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koleś pyta się 28-latki czy jest dziewicą??????????????????? To jakiś zakompleksiony poyeb, uciekaj dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Prawda jest taka że dziewic szukają słabi w łóżku osobnicy ,żeby takowa dziewica właśnie porównania nie miała i myślała że jest w niebie i że on jest najlepszy.Strach i Glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość Arianna napisał:

No to chyba lepiej tak niż jakby miał uprwiać seks z byle kim.

Co do czasu i jego braku - uwierz że są zawody tak pochłaniające umysłowo że nie ma się czasu na nic innego.

Ja co prawda w sumie miałam 15 facetów w łóżku, ale dziewictwo straciłam dopiero w wieku25 lat i wcześniej bez seksu jakoś żyłam, jest on przyjemny ale na pewno nie jest potrzebą nr 1 w życiu

15 facetów??? to chyba żart i podszyw autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gibson
Przed chwilą, Gość MojaJa napisał:

Prawda jest taka że dziewic szukają słabi w łóżku osobnicy ,żeby takowa dziewica właśnie porównania nie miała i myślała że jest w niebie i że on jest najlepszy.Strach i Glupota

Niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario
1 godzinę temu, Gość yeti napisał:

Równie dobrze mógłbym napisać, że prostactwem jest szukanie zamożnego męża wśród kobiet.

Również szukam dziewicy, nie musi się to każdej podobać, mam takie wymagania i tyle. Każdy ma prawo je mieć i nie ma to z prostactwem nic wspólnego. Nie pasuje to cześć i tyle 🙂

Gorzej jak ta dziewica za kilka lat zacznie byc ciekawa jak to by bylo z innym i zacznie probowac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario
1 godzinę temu, Gość yeti napisał:

Równie dobrze mógłbym napisać, że prostactwem jest szukanie zamożnego męża wśród kobiet.

Również szukam dziewicy, nie musi się to każdej podobać, mam takie wymagania i tyle. Każdy ma prawo je mieć i nie ma to z prostactwem nic wspólnego. Nie pasuje to cześć i tyle 🙂

Gorzej jak ta dziewica za kilka lat zacznie byc ciekawa jak to by bylo z innym i zacznie probowac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha

Kazda dziewica predzej czy pozniej zaluje ze miala tylko jednego i nie zaznala jak to jest z innym. Juz zawsze bedzie sie zastanawiala : jakby go bylo... czy lepiej czy po prostu inaczej ...na szczescie zawsze moze fantazjowac o innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninj
19 minut temu, Gość Krycha napisał:

Kazda dziewica predzej czy pozniej zaluje ze miala tylko jednego i nie zaznala jak to jest z innym. Juz zawsze bedzie sie zastanawiala : jakby go bylo... czy lepiej czy po prostu inaczej ...na szczescie zawsze moze fantazjowac o innych 

Jako 18 latka poznałam chłopaka, wydawał mi się taki super, seks ok. Jak go porównuję do mojego obecnego męża, troszke starszego, który wie gdzie dotknąć, jak wejść, delikatny ale stanowczy. To jest taka przepaść, że nawet nie ma słów.. Dziękuję Bogu, że mam porównanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kppp
45 minut temu, Gość Krycha napisał:

Kazda dziewica predzej czy pozniej zaluje ze miala tylko jednego i nie zaznala jak to jest z innym. Juz zawsze bedzie sie zastanawiala : jakby go bylo... czy lepiej czy po prostu inaczej ...na szczescie zawsze moze fantazjowac o innych 

Tylko po co fantazjowac? To nie Arabia Saudyjska... Warto wcielac w życie marzenia i szukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Arthur napisał:

Dziewczyny, ja wam to piszę na kafeterii od dawna.

Możecie udawać, że tego nie ma,  możecie bagatelizować zjawisko, ale prawda jest taka, że coraz więcej mężczyzn w Polsce, tych którzy myślą poważnie o rodzinie szukają dziewicy. To nie jest mój wymysł. Mam wielu znajomych, mam taki zawód, gdzie spotykam wielu ludzi i wiem, że coraz więcej mężczyzn chce porządnych kobiet, albo z niskim przebiegiem, albo dziewic.

To zjawisko nie pochodzi z Polski, ale z krajów takich jak USA i UK. Wystarczy prześledzić anglojęzyczne fora społecznościowe czy vlogi na YT by przekonać się, że istnieje rosnące zapotrzebowanie wśród mężczyzn na porządne kobiety i coraz więcej facetów zaczyna wymagać od kobiet umiarkowania w życiu erotycznym, zwłaszcza ci, którzy sami dobrze się prowadzili w życiu.

Taaak? A koledzy to sami są prawiczkami? Nie sadze wiec niech nie będą hipokrytami! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwre
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Taaak? A koledzy to sami są prawiczkami? Nie sadze wiec niech nie będą hipokrytami! 

Prawiczek może być fajny ale dla 16 latki, która kocha bo tak... Każda kobieta woli doświadczonego, pewnego, który da rozkosz. Sądzę że u mężczyzn jest podobnie i dziewica tylko przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mwre napisał:

Prawiczek może być fajny ale dla 16 latki, która kocha bo tak... Każda kobieta woli doświadczonego, pewnego, który da rozkosz. Sądzę że u mężczyzn jest podobnie i dziewica tylko przeszkadza. 

True 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redt

Ja wolę doświadczonego niż prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scatttt

ile ludzi tyle opinii

i w zyciu bywa roznie, czasem ktos jest niesmialy, nie moze nikogo poznac, czasem wybradny i np po prostu faktycznie nie ma czasu i sily na zycie erotyczne i towarzyskie, bo w niektore zadowdy pochlanaija cie tak ze myslisz 24/24 o pracy, na pewno nienormalnym jest ocenianie czlowieka po tym ze jest prawiczkiem, te osoby sa zdecydowanie nienormalne niech kazdy zyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewicy to poszukują zakompleksione koniotrzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis ...eusz

Skoro pocalunek byl.na 7 randce to pewnie.jakis....eusz albo prawiczek.albo jakis nawiedzony bogobojny albo jedno I drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
17 godzin temu, Gość Arianna napisał:

Cześć!

Powiem krótko spotykam się z facetem - wczoraj była ósma randka. Nie bede opisywać całości ale ogolnie do tej pory było rewelacyjnie, az wczoraj coś swobodnie gadaliśmy o związkach i ona nagle wypalił czy jestem dziewicą, bo dla niego to ważne (mam 28 lat) Natomiast ja zbylam temat on nie nalegał na nic, po wszystkim zachowywał się jak zawsze, zawsze odwoził mnie do domu lub odprowadzał, a na nastepny dzień wysyłał sms czy dobrze spałam -  tym razem zrobił to samo,  ale ja czuje się jakoś dziwnie, wiem ze jego reakcje oznaczała że on zrozumiał ze nie jestem dziewicą. Czuje ze moge być u niego spalona, to najsensownieszy facet jakiego poznałam, bardzo ogarnięty i chciała bym z nim być.. tylko nie wiem po co o to pytał bo sam ma 32 lata !

Ja bym gościa odrzuciła za takie pytanie, a Ty chcesz być z cymbałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość scatttt napisał:

ile ludzi tyle opinii

i w zyciu bywa roznie, czasem ktos jest niesmialy, nie moze nikogo poznac, czasem wybradny i np po prostu faktycznie nie ma czasu i sily na zycie erotyczne i towarzyskie, bo w niektore zadowdy pochlanaija cie tak ze myslisz 24/24 o pracy, na pewno nienormalnym jest ocenianie czlowieka po tym ze jest prawiczkiem, te osoby sa zdecydowanie nienormalne niech kazdy zyje jak chce

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Doświadczony napisał:

A masz porównanie, że twierdzisz iż jest bardzo dobrze? To mało logiczne stwierdzenie. 

Nie musi mieć porównania, aby wiedzieć, że jest bardzo dobrze. Ja też nie mam porównania i wiem, że z żoną jest bosko. Nie pisz bzdur. Sam uwielbiam, że ja i moja byliśmy dla siebie pierwszymi. Duże przebiegi jakiś mi nie pasują. To jest prawdziwa wartość, obok tego, że jest nam że sobą bosko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjm
Przed chwilą, Souledge napisał:

Nie musi mieć porównania, aby wiedzieć, że jest bardzo dobrze. Ja też nie mam porównania i wiem, że z żoną jest bosko. Nie pisz bzdur. Sam uwielbiam, że ja i moja byliśmy dla siebie pierwszymi. Duże przebiegi jakiś mi nie pasują. To jest prawdziwa wartość, obok tego, że jest nam że sobą bosko. 

dokładnie nie duże przebiegi też odpychają i obrzydzają sam jestem prawiczkiem i wymagam tego co oferuje czyli tego żeby dziewczyna była dziewicą już kilka takich pogodziłam bo wiem że mi to nie pasuje i mam prawo mieć takie wymagania a ta pani adwokat na pewno jest nienormalna jak twierdzi że ma dar stawiania diagnoz metodą para psychologiczną bo przecież nie zna tego człowieka ani nie ma o tym pojęcia jak on myśli i funkcjonuje w co wierzy i kim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barry
Cytat

Dziewczyny, ja wam to piszę na kafeterii od dawna.

Możecie udawać, że tego nie ma,  możecie bagatelizować zjawisko, ale prawda jest taka, że coraz więcej mężczyzn w Polsce, tych którzy myślą poważnie o rodzinie szukają dziewicy. To nie jest mój wymysł. Mam wielu znajomych, mam taki zawód, gdzie spotykam wielu ludzi i wiem, że coraz więcej mężczyzn chce porządnych kobiet, albo z niskim przebiegiem, albo dziewic.

To zjawisko nie pochodzi z Polski, ale z krajów takich jak USA i UK. Wystarczy prześledzić anglojęzyczne fora społecznościowe czy vlogi na YT by przekonać się, że istnieje rosnące zapotrzebowanie wśród mężczyzn na porządne kobiety i coraz więcej facetów zaczyna wymagać od kobiet umiarkowania w życiu erotycznym, zwłaszcza ci, którzy sami dobrze się prowadzili w życiu.

Dokładnie! Dodam, że ten trend wziął się ze stanów zjednoczonych. Wielu mężczyzn miało dość rozwiązłych kobiet, na które ciągle trafiali, zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami, jak niewiele warte są takie relacje, potem założyli swoją małą społeczność w sieci, które zaczęła się rozrastać, potem podobne społeczności zaczęły się tworzyć w UK, Europie zachodniej a teraz także w Polsce.

Nie dajcie sobie panowie wmawiać, przez rozwiązłe kobiety, że jesteście cyt. "koniotrzepami", bo nie chcecie kobiet, które były rozwiązłe, a potem nagle zachciało im się założyć rodzinę i stabilizować. Prędzej czy później natura wychodzi na wierzch, a dzieci i rodzina idą na bok.

Dla porządnego faceta - porządna kobieta nie inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×