Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuternoga

Prawda jest taka, że tylko mało atrakcyjni ludzie są samotni

Polecane posty

Gość gość

samo to Darku, że jak tu niby bywasz to panny sie toba interesują dla twojej kasy to juz świadczy o tym jakimi szlaufami sie otaczasz i gdzie bywasz. A potem zdziwienie , ze nie wyszło. z twoim charakterem to nie spodziewam się zebyś w Polsce startował do panien na poziomie i nie wygladajacych jak  wywłoki. No bo niby o czym byś z nimi gadał, o swoim moczu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bosz znowu te polskie buraki i ich wielkie życie za oceanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
Przed chwilą, Gość gość napisał:

hehehe, Darek, kanadyjski król życia:classic_laugh:

W Kanadzie jestem zwyczajnym przedstawicielem klasy średniej. Domek, samochód, stałe dochody i karta kredytowa. Nie żyję od wypłaty do wypłaty, stać mnie na podróże, fajne ciuchy i zachcianki.

Ale w Polsce? W Polsce rzeczywiście jestem królem życia! Jak przyjeżdżam tutaj, to wszyscy mnie traktują jak wielkiego wyrgrywa 😄 i to mnie strasznie śmieszy. A zwłaszcze p0leczki, które chcą mnie złowić i widzą we mnie księcia, który je zabierze do Kanady :DD Niedoczekanie głupie pindy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja brzydki nie jestem, ale nigdzie nie wychodzę oprócz swojego sportu. Nie mam znajomych. Tak, jak ktoś tu napisał. Nauczyłem się ich nie mieć, bo przez lata gnębili mnie koledzy a jak nie to rówieśnicy krzywo patrzeli bo byłem od nauczycieli. Kobiety na portalach mają mnie gdzieś. Właśnie napisała do mnie Francuzka po francusku i z pomocą tłumacza jej odpisałem. 🙂 ale i tak nic z tego nie będzie chociaż byłaby chętna nauczyć się polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Darek napisał:

W Kanadzie jestem zwyczajnym przedstawicielem klasy średniej. Domek, samochód, stałe dochody i karta kredytowa. Nie żyję od wypłaty do wypłaty, stać mnie na podróże, fajne ciuchy i zachcianki.

Ale w Polsce? W Polsce rzeczywiście jestem królem życia! Jak przyjeżdżam tutaj, to wszyscy mnie traktują jak wielkiego wyrgrywa 😄 i to mnie strasznie śmieszy. A zwłaszcze p0leczki, które chcą mnie złowić i widzą we mnie księcia, który je zabierze do Kanady :DD Niedoczekanie głupie pindy.

ale chłopaka to byś zabrał , co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Darek napisał:

W Kanadzie jestem zwyczajnym przedstawicielem klasy średniej. Domek, samochód, stałe dochody i karta kredytowa. Nie żyję od wypłaty do wypłaty, stać mnie na podróże, fajne ciuchy i zachcianki.

Ale w Polsce? W Polsce rzeczywiście jestem królem życia! Jak przyjeżdżam tutaj, to wszyscy mnie traktują jak wielkiego wyrgrywa 😄 i to mnie strasznie śmieszy. A zwłaszcze p0leczki, które chcą mnie złowić i widzą we mnie księcia, który je zabierze do Kanady :DD Niedoczekanie głupie pindy.

jak się pochodzi ze wsi, to takie rzeczy imponuja,Ale polska to nie tylko zabździane wsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość penicilin napisał:

Wolę pisać na kafe niż gnić na instagramie. Myślisz, że tu same przegrywy takie jak ty piszą? Cóż mierzysz innych swoją miarą.

Skoro dla ciebie oknem na świat jest kafe albo insta, to chyba nie ja jestem przegrywem, psychologu za 5 groszy 😄  To ty zacząłeś pisać o przegrywach jako pierwszy, a nie ja, więc sprawdź co to jest projekcja  w Wikipedii 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
2 minuty temu, Gość gość napisał:

jak się pochodzi ze wsi, to takie rzeczy imponuja,Ale polska to nie tylko zabździane wsie

Serio? Bo Warszawa to największa wiocha na jakiej kiedykolwiek byłem 😄 Wy mówicie na to miasto europejskie... k#rwa, JPRDL 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Darek napisał:

W Kanadzie jestem zwyczajnym przedstawicielem klasy średniej. Domek, samochód, stałe dochody i karta kredytowa. Nie żyję od wypłaty do wypłaty, stać mnie na podróże, fajne ciuchy i zachcianki.

Ale w Polsce? W Polsce rzeczywiście jestem królem życia! Jak przyjeżdżam tutaj, to wszyscy mnie traktują jak wielkiego wyrgrywa 😄 i to mnie strasznie śmieszy. A zwłaszcze p0leczki, które chcą mnie złowić i widzą we mnie księcia, który je zabierze do Kanady :DD Niedoczekanie głupie pindy.

Widać z jakiego rynsztoka wypełzłeś i do jakiego wracasz, że robisz furorę średnim poziomem życia, śmieszny chłopaczku. Wiadomo w Polsce ludzie nie mają domków z ogródkiem, samochodów stałych dochodów i kart kredytowych, no kosmos nieosiągalny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganon
9 minut temu, Gość gość napisał:

samo to Darku, że jak tu niby bywasz to panny sie toba interesują dla twojej kasy to juz świadczy o tym jakimi szlaufami sie otaczasz i gdzie bywasz. A potem zdziwienie , ze nie wyszło. z twoim charakterem to nie spodziewam się zebyś w Polsce startował do panien na poziomie i nie wygladajacych jak  wywłoki. No bo niby o czym byś z nimi gadał, o swoim moczu 😄

Nie gadaj bo każda baba widzi w facecie tylko pieniądze. Takie już jesteście z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Darek napisał:

Serio? Bo Warszawa to największa wiocha na jakiej kiedykolwiek byłem 😄 Wy mówicie na to miasto europejskie... k#rwa, JPRDL 😄

nikt nie mówi, ze to piekne miasto, ale mówi, ze samochód , domek - równiez bez kredytu i jakaś pensja to bywa i u nas do osiągnięcia dla wielu, skoro komuś u ciebie w rodzinnych stonach to tak imponuje, to musisz pochodzić z jakiejś biedy, również mentalnej. dla mnie te 3 rzeczy nie są powodoem by sie wydawać za Kanadyjczyka, to tez mam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ganon napisał:

Nie gadaj bo każda baba widzi w facecie tylko pieniądze. Takie już jesteście z natury.

on nie ma takich pieniędzy  żeby fajnej kobiecie cchiało się z nim gadać, na niego poleci jakas bieda, patologia, albo nawet i miła dziewczyna ze wsi, ale tylko wtedy jak będzie się chiała wyrwać od dojenia krów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
3 minuty temu, Gość gość napisał:

on nie ma takich pieniędzy  żeby fajnej kobiecie cchiało się z nim gadać.

Oj zdziwiłabyś się. Udowodniłbym ci jak bardzo się mylisz, ale trzeba mieć najpierw komu coś udowadniać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daruś to przedstawiciel polactwa na dorobku, który poczuł się panem, bo dostał kilka dolarów i uległ strategiom motywacyjnym, żeby grzecznie pracował i płacił podatki. Już laka własne gniazdo i opluwa własny kraj, ciekawe po co tutaj wracasz ? Własną matkę też opluwasz na powitanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Darek napisał:

Oj zdziwiłabyś się. Udowodniłbym ci jak bardzo się mylisz, ale trzeba mieć najpierw komu coś udowadniać 😄

czytam ciebie i dziwiłabym się gdyby jakas była tak głupia ze chciałaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooster

Niestety ale nawet taki cham jak Dareczek ma większe branie u kobiet niż normalny, porządny facet, co podchodzi do was z szacunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Daruś to przedstawiciel polactwa na dorobku, który poczuł się panem, bo dostał kilka dolarów i uległ strategiom motywacyjnym, żeby grzecznie pracował i płacił podatki. Już laka własne gniazdo i opluwa własny kraj, ciekawe po co tutaj wracasz ? Własną matkę też opluwasz na powitanie ?

pewnie tak, bo pewnie głupia stara też sie cieszy, ze sie synuś dorabia, a przecież takimi to on gardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Rooster napisał:

Niestety ale nawet taki cham jak Dareczek ma większe branie u kobiet niż normalny, porządny facet, co podchodzi do was z szacunkiem...

nie jęcz pipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kariera na gaspajpie.....co to jest ta gaspajpa?Gadpajpa to gaspajpa.5 dolców od metra.A co oni tam koparek nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooster
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie jęcz pipko

O właśnie o tym piszę. Pewnie jak zacznę być chamem jak Darek to zmienicie o mnie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość ganon napisał:

Nie gadaj bo każda baba widzi w facecie tylko pieniądze. Takie już jesteście z natury.

Serio ? Ludzie wiążą się w pary z ludźmi na swoim poziomie, również finansowym. Faceci nie utrzymują kobiet i nie chcieli by ich utrzymywać. Faceci też naciągają samotne kobiety na kasę i to ogromną, mało to oszustów matrymonialnych ? Więc nie mów mi, że nie lecicie na kasę, bo śmieszny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Darek napisał:

Tylko p0lki opluwam.Za waszą karaluchowatą mentalność.

Twoja stara? Hue hue. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Darek napisał:

Tylko p0lki opluwam.Za waszą karaluchowatą mentalność.

jeden polski karaluch wypchnął ciebie na świat przez swoja pipke, zresztą tatusiowi jego karaluchowatość nie przeszkadzała w seksie. Naprawdę myslisz ze pochodzac od jednego z polskich karaluchów nie masz zrypanego charakteru , co udowadniasz kazdym wpisem. Złe geny po matce wyłażą i do tego jak widać prymityw wyniesiony z domu. Swietne jej stawiasz świadectwo synku, świetne. I znowu ten żal że żadna ciebie nie chiała....hehe, takie to cudne zycie w Kanadzie, ze musisz tu siedzieć i pisać jak bardzo dalej boli ciebie odrzucenie.

No to weź już nie udawaj i szczerze napisz, co tam ci w życiu nie wychodzi ze tak te żale pielęgnujesz i musisz z siebie je co jakiś czas wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Rooster napisał:

O właśnie o tym piszę. Pewnie jak zacznę być chamem jak Darek to zmienicie o mnie zdanie...

nie, po prostu z nieatrakcyjnego nijakiego bedziesz nieatrakcyjnym chamem. Efekt ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
1 godzinę temu, Gość kuternoga napisał:

ale aspołecznosc tez bierze sie z tego, ze dana osoba nie ma powodzenia, wiec automatycznie traci ochote na ludzi, bo skoro nikt jej nie chce to ona tez ma powoli wys.r.ane na ludzi

Dokladnie, cale zycie jestem osamotniona .zero kolezanek ,zero znajomych, zero przyjaciol ,zero faceta ,kazdy ma mnie w dupie.Wiec zaczelam robic to samo i tez miec innych w dupie.W czasie swiat ,nikomu nie skladam zyczen, skoro caly rok nikt o mnie nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajor Mokrodolski
5 minut temu, Gość gość napisał:

Serio ? Ludzie wiążą się w pary z ludźmi na swoim poziomie, również finansowym. Faceci nie utrzymują kobiet i nie chcieli by ich utrzymywać. Faceci też naciągają samotne kobiety na kasę i to ogromną, mało to oszustów matrymonialnych ? Więc nie mów mi, że nie lecicie na kasę, bo śmieszny jesteś.

Buahahahahahaha!!!! Aleś mnie rozbawiła 😄😄😄😄😄😄

Baby zawsze lecą na facetów wyżej w hierarchii społecznej od nich.

Baba mieszkająca z mamusią i tatusiem leci na faceta z autem i mieszkaniem.

Baba wynajmująca kawalerkę z najniższą krajową leci na faceta z domem i dobrą pracą

tak było i jest. Nie pierdziel mi tu, że szukacie facetów na swoim poziomie bo się rosołkiem udławię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ela napisał:

Dokladnie, cale zycie jestem osamotniona .zero kolezanek ,zero znajomych, zero przyjaciol ,zero faceta ,kazdy ma mnie w dupie.Wiec zaczelam robic to samo i tez miec innych w dupie.W czasie swiat ,nikomu nie skladam zyczen, skoro caly rok nikt o mnie nie pamieta.

i zamiast wyjść do ludzi to robisz coś, czego nikt nie zauważa i tak. Skoro dla nikogo nic nie znaczysz to to że nie składasz życzeń itp nikogo nie obchodzi. Może tak coś bardziej konstruktywnego zrób ze swoim zyciem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

nie, po prostu z nieatrakcyjnego nijakiego bedziesz nieatrakcyjnym chamem. Efekt ten sam

Każdemu Januszowi odbija palma gdy trochę lepiej mu się wieść zacznie. Myśli że zamienił się w księcia więc może gardzic wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Darek napisał:

Tylko p0lki opluwam.Za waszą karaluchowatą mentalność.

Twoja matka i babcie też są polkami, bystrzaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kajor Mokrodolski napisał:

Buahahahahahaha!!!! Aleś mnie rozbawiła 😄😄😄😄😄😄

Baby zawsze lecą na facetów wyżej w hierarchii społecznej od nich.

Baba mieszkająca z mamusią i tatusiem leci na faceta z autem i mieszkaniem.

Baba wynajmująca kawalerkę z najniższą krajową leci na faceta z domem i dobrą pracą

tak było i jest. Nie pierdziel mi tu, że szukacie facetów na swoim poziomie bo się rosołkiem udławię 😄

ok , a na co mam lecieć kiedy mam swoje mieszkanie  bez kredytu, auto, domek na wsi i dobrą prace? Na ciebie, czy tego ciecia z Kanady? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×