Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
To moj sekret

Pocałunek z kolegą oraz przyjacielem ?!

Polecane posty

Cześć jak możecie zobaczyć całowałam się z kolegą i przyjacielem a więc zacznę od początku. Pocałowałam się z przyjacielem w lipcu tego roku na obozie fajnie było złapał mnie za rękę ja mu zasłoniłam oczy i tak wyszło po pocałunku czułam się normalnie natomiast on cały czas o tym gadał . Minęło pare miesięcy i w grudniu przyjechał do mnie mój kolega wiecie wygłupy i wgl ale w pewnym momencie wiecie usiadłam na nim było śmiesznie ale nagle przybliżył się do mnie i pocałował w sumie to były szybkie dwa buziaki minął tydzień a ja dalej pamiętam ten pocałunek chociaż go nie kocham chciała bym to powtórzyć . Wracając do przyjaciela on wczoraj pisał mi że mnie uwielbia i nie wiem co zrobić czy znowu się pocałować z kolegą czy brać się za przyjaciela i z nim się pocałować . Jak myślicie ?? 

Gość Drago...M

Macał cię? Krocze i cy¢ki? Zrobiłaś się mokra?

Gość Aśka
23 godziny temu, To moj sekret napisał:

Cześć jak możecie zobaczyć całowałam się z kolegą i przyjacielem a więc zacznę od początku. Pocałowałam się z przyjacielem w lipcu tego roku na obozie fajnie było złapał mnie za rękę ja mu zasłoniłam oczy i tak wyszło po pocałunku czułam się normalnie natomiast on cały czas o tym gadał . Minęło pare miesięcy i w grudniu przyjechał do mnie mój kolega wiecie wygłupy i wgl ale w pewnym momencie wiecie usiadłam na nim było śmiesznie ale nagle przybliżył się do mnie i pocałował w sumie to były szybkie dwa buziaki minął tydzień a ja dalej pamiętam ten pocałunek chociaż go nie kocham chciała bym to powtórzyć . Wracając do przyjaciela on wczoraj pisał mi że mnie uwielbia i nie wiem co zrobić czy znowu się pocałować z kolegą czy brać się za przyjaciela i z nim się pocałować . Jak myślicie ?? 

Pocałunek to koniec świata. Skoro nic nie czujes do przyjaciela i pocałunek nic w tobie nie wzbudził to po co z nim zaczynać. Porozmawiajcie szczerze bo skoro to Twój przyjaciel to Ci na nim zależy. I nie warto mu mieszać w głowie jak chcesz z nim mieć kontakt i to przyjacielski. A z kolegą to niewiem jak Cię kręci to próbuj z nim.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się