Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie w 10 lat starszej mężatce

Polecane posty

Gość Gość
8 minut temu, Bezedury napisał:

Dajcie spokój już z tym - jesteśmy dorośli i wiemy o co tak naprawdę chodzi 😂

Te gadanie o miłości, zakochaniu 🙄

 

To ,że ty myślisz k.u.t.a.s.e.m,a nie mózgiem ,a kobieta to kawał mięsa dla ciebie ,nie oznacza,że wszyscy mężczyźni są tacy jak ty . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

masz dzieci? ona je akceptuje?

Mam dwoje dzieci, tak,ona nie ma z tym problemu. Jest bardzo ciepła kobieta,w momencie gdy była żona utrudniała mi kontakty ,namawiała abym się nie poddawał i zabiegał o nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trafiłeś na fajną babkę bo po tym co ja widziałem i tu można przeczytać to kobity raczej z pazurami podchodzą do dzieci z poprzednich związków swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochać się w starszej można. Sam mam żoną 5 lat starszą 🙂 i jesteśmy małżeństwem od 4 lat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 godzinę temu, Bezedury napisał:

Za stara na życie z nią. Na przygodny seks to całkiem dobrze - taka mama Stiflera.

Nie zakochany a napalony - nie myl pojęć

1 godzinę temu, Bezedury napisał:

Mogę się mylić ale pierwsze małżeństwo zawarte za "gówniarza" to tak bywa.

Żonę też mam starszą ale nie aż tak.

 

 

Pędzisz. Jeszcze nie napisał ile mają lat, Ty już, że za stara.

Chyba Ci się żona za wczas 'posypała'

Kobiety też tylko do 30 stki uważasz za atrakcyjne.

Mężczyzno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
6 minut temu, Bezedury napisał:

To trafiłeś na fajną babkę bo po tym co ja widziałem i tu można przeczytać to kobity raczej z pazurami podchodzą do dzieci z poprzednich związków swoich partnerów.

Pisałem już ,że jest nie tylko piękna ,ale również mądra . Puste opakowanie ,choćby najpiękniejsze,nie jest wiele warte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat to pikuś. Małżeństwem jesteście za krótko żebyś mógł się poważnie wypowiadać. Tak naprawdę wszystkie żale i złości wychodzą po minimum 10 latach - wtedy przychodzi najpoważniejszy kryzys i albo jest pogodzenie się z sytuacją bądź naprawa relacji ewentualnie rozwód. Tak po relacjach swoich i znajomych mogę uogólnić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pędzisz. Jeszcze nie napisał ile mają lat, Ty już, że za stara.

Chyba Ci się żona za wczas 'posypała'

Kobiety też tylko do 30 stki uważasz za atrakcyjne.

Mężczyzno!"

 

Mylisz 2 różne tematy i o dwóch różnych sprawach traktujące

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Tim napisał:

Wariatka w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo pogodna , uśmiechnięta, uprawia sport ,ma mnóstwo energii. Lubi się wygłupiać . Dzieci nie mamy wspólnych , z poprzednich związków tak . Jej są dorosłe. Słowa baba nawet nie skomentuje ,bo nie warto . To kobieta 100 %, kwintesencja kobiecości. Piękna , zgrabna,zmysłowa .

Tylko dla ciebie bo jesteś zakochany a dla kogo innego podstarzala fladra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dajcie spokój. Przeciez ten bezedury to typowy troglodyta janusz pijaczek seksoholik, nie majacy pojęcia o prawdziwej miłości  i myśli, że każdy facet tak ma (czy tam prawie każdy) - tylko nażrec sie, nachlać i poru.chać. Jak powiedzieć takiemu coś o zgraniu się emocjonalnym, o wspólnych pasjach/hobby itd. (nie mówiąc o wyższych uczuciach) to pewnie puknie sie w ten prymitywny łeb. Rzygać się chce jak sie czyta jego komentarze. Jego żona to tez pewnie tak typowa grażynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tylko dla ciebie bo jesteś zakochany a dla kogo innego podstarzala fladra

Cóż, cały czas o tym delikatnie piszę.

Też lubię starsze babki ale nie odlatuje przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tam
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tylko dla ciebie bo jesteś zakochany a dla kogo innego podstarzala fladra

Nieźle musisz być sfrustrowana/by. Wyrazy współczucia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, Bezedury napisał:

"Pędzisz. Jeszcze nie napisał ile mają lat, Ty już, że za stara.

Chyba Ci się żona za wczas 'posypała'

Kobiety też tylko do 30 stki uważasz za atrakcyjne.

Mężczyzno!"

 

Mylisz 2 różne tematy i o dwóch różnych sprawach traktujące

 

Powiązane ze sobą.Jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, jeden jest o tworzeniu związku z opcją posiadania potomka, drugi o zaspokajaniu potrzeb ludzi, którzy już nie powinni się rozmnażać ze względu na wiek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, jeden jest o tworzeniu związku z opcją posiadania potomka, drugi o zaspokajaniu potrzeb ludzi, którzy już nie powinni się rozmnażać ze względu na wiek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za bzdura z tymi 10-cioma latami? Pierwsze słyszę. 5 lat to wystarczajaco długo.(i tak pewnie znają się x lat dłużej) Różowe okulary opadają po najdłużej 2 latach. Po 2, 3 latach zaczynają sie powazniejsze kryzysy i wiele związków się wtedy sypie.

A ludzie dziś rozstają się nawet z byle powodu , mimo, że jest w miarę dobrze. To, że nawet ktoś rozstanie się po 10 latach to wcale nie znaczy, ze było źle. Przez te 10 lat mógł być bardzo szcześliwy. Ale zawsze można przegrać z ruytyną albo poznać kogoś innego. Bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość Tim napisał:

Pisałem już ,że jest nie tylko piękna ,ale również mądra . Puste opakowanie ,choćby najpiękniejsze,nie jest wiele warte .

jesteś jeszcze bardzo młody widzę i nie znasz priorytetów ,wygląd ,sex czy sexapil to nie są wystarczające fundamenty dla trwałości związku uwierz mi.Widać mało znasz życie ja jestem rocznik 79 to już coś o życiu wiem.Z takim podejściem to jeszcze z pięć rozwodów zaliczysz .Liczy sie wnętrze, intelekt ,charakter ,osobowość ,priorytety itp.Piękno oczywiście ok ale niech to będzie piękno ,,wewnętrzne'' .Kobiety szybciej sie starzeją i co wtedy? zamienisz na nowszy model? Nie odpisuj .Ja tylko uprzedzam.Fajnie ze uprawia sporty ,ja i moje dzieci też uprawiamy -kolarstwo górskie a zimą narty  Acha i mam nadzieję ze jest zdrowa psychicznie bo ,,wariatka '' to tak trochę głupio brzmi.Pozdrawiam.

Ps u nas na studiach pewna pani Monika tez używa słowa ,,baba '' i nie ma w tym nic zdrożnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Tylko dla ciebie bo jesteś zakochany a dla kogo innego podstarzala fladra

ale stare dziady z młodszymi o 12-15 lat kobietami, to już ci nie przeszkadzają, nie ?  😄 

faceci sa tak ograniczeni i homocentryczni, ze aż sie rzygać chce. nie potrafią zrozumieć, ze ktoś może mieć inny gust i preferencje, inne spojrzenie na cos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
5 minut temu, PNINA napisał:

Powiązane ze sobą.Jednak.

Zależy w jakim wieku, może być babcią co za 10 lat nocnik wynosić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Tylko dla ciebie bo jesteś zakochany a dla kogo innego podstarzala fladra

nie mów tak nie wiesz ile ma lat .Ja tez mam juz 40 i co ? wcale nie czuję się na tyle nie można tak.Nawet jesli on ma 30  a ona 42 czy więcej to co w tym złego?Mój ojciec jest 8 lat starszy od mamy i żyją super tylko on jest jej pierwszym i ona jego pierwszym .Są sobie wierni bo nie patrzą na wygląd o pożądanie tylko cenia wartosci moralne i intelektualne..Jak juz raz ktos sie rozwiedzie to dalej to juz norma tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 10 latach nie napisałem bez powodu. Nie tylko ja miałem kryzys po tym czasie ale masz rację. Znam więcej par, które kryzys przeżywały zaraz po ślubie (rok czy dwa) i się rozwiodły niż par wieloletnich, które po kryzysach jednak są dalej ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

miało być ,,jego pierwszą''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ale stare dziady z młodszymi o 12-15 lat kobietami, to już ci nie przeszkadzają, nie ?  😄 

faceci sa tak ograniczeni i homocentryczni, ze aż sie rzygać chce. nie potrafią zrozumieć, ze ktoś może mieć inny gust i preferencje, inne spojrzenie na cos. 

Stare dziady tylko się kompromitują z wywalonym jęzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Bezedury napisał:

O 10 latach nie napisałem bez powodu. Nie tylko ja miałem kryzys po tym czasie ale masz rację. Znam więcej par, które kryzys przeżywały zaraz po ślubie (rok czy dwa) i się rozwiodły niż par wieloletnich, które po kryzysach jednak są dalej ze sobą.

bo trzeba sie kierować wartosciami moralnymi a nie ze uroda i sexapil to za mało.To nie jest trwały fundament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zasadniczo chciałam się dowiedzieć tylko czyezczyzms jest zdolny do zakochania się w starszej kobiecie. I czy nie czuje jakichś hamulców przed okazaniem jej tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
2 minuty temu, Gość parassolka napisał:

bo trzeba sie kierować wartosciami moralnymi a nie ze uroda i sexapil to za mało.To nie jest trwały fundament.

Normalnych ludzi idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to za bzdura z tymi 10-cioma latami? Pierwsze słyszę. 5 lat to wystarczajaco długo.(i tak pewnie znają się x lat dłużej) Różowe okulary opadają po najdłużej 2 latach. Po 2, 3 latach zaczynają sie powazniejsze kryzysy i wiele związków się wtedy sypie.

A ludzie dziś rozstają się nawet z byle powodu , mimo, że jest w miarę dobrze. To, że nawet ktoś rozstanie się po 10 latach to wcale nie znaczy, ze było źle. Przez te 10 lat mógł być bardzo szcześliwy. Ale zawsze można przegrać z ruytyną albo poznać kogoś innego. Bywa. 

mowa o różnicy wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
10 minut temu, Gość parassolka napisał:

jesteś jeszcze bardzo młody widzę i nie znasz priorytetów ,wygląd ,sex czy sexapil to nie są wystarczające fundamenty dla trwałości związku uwierz mi.Widać mało znasz życie ja jestem rocznik 79 to już coś o życiu wiem.Z takim podejściem to jeszcze z pięć rozwodów zaliczysz .Liczy sie wnętrze, intelekt ,charakter ,osobowość ,priorytety itp.Piękno oczywiście ok ale niech to będzie piękno ,,wewnętrzne'' .Kobiety szybciej sie starzeją i co wtedy? zamienisz na nowszy model? Nie odpisuj .Ja tylko uprzedzam.Fajnie ze uprawia sporty ,ja i moje dzieci też uprawiamy -kolarstwo górskie a zimą narty  Acha i mam nadzieję ze jest zdrowa psychicznie bo ,,wariatka '' to tak trochę głupio brzmi.Pozdrawiam.

Ps u nas na studiach pewna pani Monika tez używa słowa ,,baba '' i nie ma w tym nic zdrożnego 

Jestem rok młodszy od Ciebie,poza tym....poczytaj wszystko co napisałem. Skupiles się na jednym wpisie ,na dodatek zinterpretowałes go słabo  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość Tim napisał:

Jestem rok młodszy od Ciebie,poza tym....poczytaj wszystko co napisałem. Skupiles się na jednym wpisie ,na dodatek zinterpretowałes go słabo  . 

doskonale wiem jak go zinterpretowałam ,mam ważniejsze zajęcia .Pozdrawiam Wojciechu życzę szczęcia ! Dbaj o nią bo ma stany przedzawałowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×