Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja

Noworoczny prawiczek

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Ona napisał:

Przestańcie już stękac.  Idzcie do prostytutki skoro wam seksu brakuje. Oczerniacie kobiety jakie to złe są,  a potem sapiecie,  jacy to jestescie nieszczęśliwi.  Żałosne.

Nikt tu nikogo nie oczernia. Mowa o związkach facetów niedoświadczonych z kobietami z różnym bagażem (w postaci dzieci, byłych mężów, partnerów), które niestety niosą z sobą dość nieprzyjemne sytuacje, zwłaszcza dla tych prawiczków bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Przestańcie już stękac.  Idzcie do prostytutki skoro wam seksu brakuje. Oczerniacie kobiety jakie to złe są,  a potem sapiecie,  jacy to jestescie nieszczęśliwi.  Żałosne.

Próbowałem im to wytłumaczyć ale odradzam prostytutki a wolałbym wybrać taką z dwójką dzieci a nawet z trójką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

mądre słowa, mniej doświadczonemu lub wcale ktoś powinien pomóc, poduczyć a nie wytykać to że czegoś nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość On_ no name napisał:

Więc właśnie znaleźliśmy sedno sprawy "nie narzekać" od zawsze wiadomo że do tanga trzeba dwojga a jeśli jedna ze stron nie potrafi tańczyć to ten drugi powinien poprowadzić 😉

I żyli długo i szczęśliwie!!

Oo taak, to prawda💃🏾😉

 

Hmm, i dopóki śmierć ich nie rozłączy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_ no name
1 minutę temu, Ona_No_Name napisał:

Oo taak, to prawda💃🏾😉

 

I dopóki śmierć ich nie rozłączy 😏

Tak powinno być 🙂

Więc do pracy rodacy!! Takie noworoczne postanowienia.

Dziękuję za miłą rozmowe i życzę Szczęśliwego Nowego Roku i pamiętaj nie boimy się!! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do To ja

A czemu tak się stało że jesteś samotny? Nie miałeś nigdy dziewczyny nawet jako nastolatek, jakieś bliższe koleżanki, spacery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
2 godziny temu, Gość Do To ja napisał:

A czemu tak się stało że jesteś samotny? Nie miałeś nigdy dziewczyny nawet jako nastolatek, jakieś bliższe koleżanki, spacery ?

Tak po prostu wyszło. Nie, nie miałem nigdy dziewczyny, jakieś koleżanki miałem ale tylko na "cześć" w szkole. Nic mnie z żadną nie łączyło. No może poza dokuczaniem z ich strony. Byłem bowiem zawsze spokojny, cichy, nieśmiały, podchodziłem z biednej rodziny, dlatego stanowiłem łatwy cel do ataków dla bandy rozwydrzonych pannic i ich klasowych klakierów. W dodatku jestem bardzo nieatrakcyjny, wyglądam naprawdę źle. Po skończeniu szkoły już w ogóle nie miałem żadnego kontaktu z kobietami i tak upłynęło mi życie w samotności. Teraz jestem 35-cio letnim prawiczkiem. I pewnie już w tym stanie dotrwam do śmierci. Takie życie nie jest fajne, bo samotność (jeśli nie jest chwilowa) też nie jest fajna. Ale chyba już nie jestem w stanie czegoś zmienić w sobie. Gdy patrzę na rówieśników, widzę tę ogromną przepaść między mną a nimi. Oni mają już któreś tam dziewczyny z kolei, większość ma żony i dzieci, nawet niektórzy są po rozwodach i również kogoś mają. Ja natomiast nie potrafię poprowadzić normalnej rozmowy z kobietami, o flircie nie wspominając, tak bardzo już jestem wycofany. Muszę się pogodzić z samotnym życiem do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 godzin temu, Ona_No_Name napisał:

Nie generalizujmy, bo to samo możnaby powiedzieć o panach 🤭 xP A trudno poznać ? ... Może dlatego że ludzie w większości nastawieni są na branie a nie dawanie. A i też z drugiej strony, chyba boimy się dać tak naprawdę poznać na 100% i realnie, podczas gdy coraz bardziej przesiąkamy Internetem.

Ja chcę kochać i być kochanym, dawać i brać, dać się poznać w 100%, tylko chętnej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Ja chcę kochać i być kochanym, dawać i brać, dać się poznać w 100%, tylko chętnej nie ma.

Brawo, postawa godna pochwały. Tylko że zaraz przylezie tu ta psycholka mizo i zrobi z Ciebie podłego samca gorszego od zwierzęcia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Ja chcę kochać i być kochanym, dawać i brać, dać się poznać w 100%, tylko chętnej nie ma.

Brawo, postawa godna pochwały. Tylko że zaraz przylezie tu ta psycholka mizo i zrobi z Ciebie podłego samca gorszego od zwierzęcia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Ja chcę kochać i być kochanym, dawać i brać, dać się poznać w 100%, tylko chętnej nie ma.

Serio 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Ona_No_Name napisał:

Serio 😏

Czyżby była potencjalna zainteresowana. Pisz prawdę bo chłop potrzebuje zmian 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Ona_No_Name napisał:

Prawda, cała prawda i tylko prawda.

Bierze w ciemno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Ona_No_Name napisał:

noc taka czarna xD 🤭

Teraz nie możesz się wycofać, już zdecydował. Nie rób mu krzywdy a oddaj się w całości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość To ja napisał:

Tak po prostu wyszło. Nie, nie miałem nigdy dziewczyny, jakieś koleżanki miałem ale tylko na "cześć" w szkole. Nic mnie z żadną nie łączyło. No może poza dokuczaniem z ich strony. Byłem bowiem zawsze spokojny, cichy, nieśmiały, podchodziłem z biednej rodziny, dlatego stanowiłem łatwy cel do ataków dla bandy rozwydrzonych pannic i ich klasowych klakierów. W dodatku jestem bardzo nieatrakcyjny, wyglądam naprawdę źle. Po skończeniu szkoły już w ogóle nie miałem żadnego kontaktu z kobietami i tak upłynęło mi życie w samotności. Teraz jestem 35-cio letnim prawiczkiem. I pewnie już w tym stanie dotrwam do śmierci. Takie życie nie jest fajne, bo samotność (jeśli nie jest chwilowa) też nie jest fajna. Ale chyba już nie jestem w stanie czegoś zmienić w sobie. Gdy patrzę na rówieśników, widzę tę ogromną przepaść między mną a nimi. Oni mają już któreś tam dziewczyny z kolei, większość ma żony i dzieci, nawet niektórzy są po rozwodach i również kogoś mają. Ja natomiast nie potrafię poprowadzić normalnej rozmowy z kobietami, o flircie nie wspominając, tak bardzo już jestem wycofany. Muszę się pogodzić z samotnym życiem do końca.

Jeżeli jesteś nieatrakcyjny, to upływ czasu jest dla Ciebie wybawieniem. Piękni zeszpetnieja, a pasztety z młodości, z biegiem lat mogą tylko wyglądać lepiej. Gorzej z porytą (przez lata samotności) psyche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Teraz nie możesz się wycofać, już zdecydował. Nie rób mu krzywdy a oddaj się w całości 🙂

Swatka ? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×