Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwna79

40 latka meżatka

Polecane posty

Gość Dziwna79

Poznalam w listopadzie faceta, na wyjezdzie firmowym ala integracyjnym

 Dzieli nas 600 km. Ja mam męża on ma żonę. Cos mnie do niego strasznue ciągnęło..

 Jakbym miala znow 16 lat. Oststniego wieczoru spedzilismy na plazy gadajac pijac mnostwo czasu.. Zaprosil mnie do swojego pokoju weszlam... w momencie wytrzeźwiałam i ucieklam... mija juz 2 miesiac nie moge przestac o nim myslec. Jestesmy w kontakcie biznesowym... ale rozmwy sa dwuznaczne.

Mimo ze nic miedzy nami nie zaszlo nie calowalismy die nawet... ja do tej pory jak o nim mysle to mam gesia skórkę...

 Kurcze nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Czemu to pisze... ciekawi mnie zdanie facetow... Co on moze myslec.... w ostatniej rozmowie zyczyl mi zebysmy sie szybko spotkali..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
2 minuty temu, Gość Dziwna79 napisał:

Poznalam w listopadzie faceta, na wyjezdzie firmowym ala integracyjnym

 Dzieli nas 600 km. Ja mam męża on ma żonę. Cos mnie do niego strasznue ciągnęło..

 Jakbym miala znow 16 lat. Oststniego wieczoru spedzilismy na plazy gadajac pijac mnostwo czasu.. Zaprosil mnie do swojego pokoju weszlam... w momencie wytrzeźwiałam i ucieklam... mija juz 2 miesiac nie moge przestac o nim myslec. Jestesmy w kontakcie biznesowym... ale rozmwy sa dwuznaczne.

Mimo ze nic miedzy nami nie zaszlo nie calowalismy die nawet... ja do tej pory jak o nim mysle to mam gesia skórkę...

 Kurcze nie wiem co robic...

W lispopadzie na plazy?czy ty czytasz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

To nie bylo w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wejdz na watek - Wychodzenie z romansu!

Przeczytaj i 3x sie zastanów nim cokolwiek zaczniesz.

O ile masz dobre małzenstwo. Jak chcesz sie rozstac, to brnij w ten romans dalej. 

Ale moja rada - nie warto. Dlaczego? Wszystko znajdziesz w ww wàtku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Czytalam ten wątek. Moje malzenstwo od kilku lat to fikcja... dla mojego meza liczy sie porzadek pranie sprzatanie... jego gfy na komorce papiwrosy i piwo.. mnie w tym nie ma... Tamten facet zobaczyl we mnie kogos kogo dawno nikt nie widzial 600 km nas dzieli to bardzo duzo...Gdyby nie ta odległość...Ale nie moge przestać sobie wyobrazac co by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcesz się z nim kochać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcesz się z nim kochac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg

chcesz mu dac doopy i tyle, jestes ... i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy chcesz żeby On Cię zerznął?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy chcesz żeby On Cię zerznął?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Czytalam ten wątek. Moje malzenstwo od kilku lat to fikcja... dla mojego meza liczy sie porzadek pranie sprzatanie... jego gfy na komorce papiwrosy i piwo.. mnie w tym nie ma... Tamten facet zobaczyl we mnie kogos kogo dawno nikt nie widzial 600 km nas dzieli to bardzo duzo...Gdyby nie ta odległość...Ale nie moge przestać sobie wyobrazac co by bylo...

No to jesli jestes gotowa na emocjonalny rolercoster, to sie do niego odezwij. 

Na pewno bedzie chetny. Dla facetow kazda nowa kobieta to rodzaj urozmaicenia. 

Ale nie licz, ze zostawi dla Ciebie zone.

Na poczatku jest fajnie ale pozniej tylko równia pochyła.

Rob jak uwazasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
15 minut temu, Gość Dziwna79 napisał:

Czytalam ten wątek. Moje malzenstwo od kilku lat to fikcja... dla mojego meza liczy sie porzadek pranie sprzatanie... jego gfy na komorce papiwrosy i piwo.. mnie w tym nie ma... Tamten facet zobaczyl we mnie kogos kogo dawno nikt nie widzial 600 km nas dzieli to bardzo duzo...Gdyby nie ta odległość...Ale nie moge przestać sobie wyobrazac co by bylo...

Skoro to się liczy, to mam nadzieję, że to robi😂 Co cię jeszcze trzyma przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwek

Jemu się chce zarooooochac na boku, a Ty mu chcesz nadstawic szpareeeee zdradziecka krooooowo żeby Cie zalał swoim seedsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takise

Dziwna, podaruj sobie odrobinę luxusu. W myśl zasady lepiej grzeszyć i żałować....
Małżeństwo to coś więcej niż pranie, gotowanie itp.
Stany zakochania czy oczarowania szybko mijają. Czas pokaże co będzie. Żyje się raz 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus

jak masz jego fotkę to strzel pamięciówe, ulży ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej nic nie ma:)
11 minut temu, Gość Takise napisał:

Dziwna, podaruj sobie odrobinę luxusu. W myśl zasady lepiej grzeszyć i żałować....
Małżeństwo to coś więcej niż pranie, gotowanie itp.
Stany zakochania czy oczarowania szybko mijają. Czas pokaże co będzie. Żyje się raz 🙂

 

Już wszystko pokazał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

 

Kurcze to tak łatwo brzmi

..Musze w sobie znalezc poklady odwagi i skoczyć w to co przynosi nowy rok 2020... a dla tych co sa ciekawi mezowi juz co najmniej kilkanascie razy mówiłam jak nie on... to znajdzie sie ktos kto przytuli... i ... :)) Jestem raczej silną kobieta i naprawe już nie szukam kogos ala mąż... w moim przypadku malzenstwo wogole sie nie sprawdzilo...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takise

Dziwna, oprócz przyjemności w życiu są też konsekwencje więc i o tym pamiętaj. Skoro dzieli Was 600km  możesz pisać z nim maile i zobaczysz co ma do zaoferowania. Czy chcecie tylko przygody czy czegoś więcej. Słowa mają dużą moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

To się najpierw rozwiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Slowa pisane maja to do siebie zE MozE je ktos niepowolany przeczytac... ze mozna je analizowac czytajac po kilka razy... sama nie wiem czy jestem gotowa mu wprost napisac co mysle..Co pisze tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takise

To zależy czego Ty pragniesz...romansu czy przygody. Każdy rozdział może być piękny. Byleby był wspólny. 
Napisz z innego adresu...jako np: rozmarzona 🙂 I nie pisz wprost ale dobieraj starannie słowa, fantazjuj... baw się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skora87

Sami koniobijcy piszą, też byłem w takim układzie,gdzie kochanki facet się dowiedział iż syoiamy razem, koniec końcem wyszło że oboje płaczemy w poduszkę wieczorami a jak by było gdybym odszedł? O to jest pytanie, dzieci główna rolę u mnie grają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Takise dobry pomysl... tylko co jesli on jest kobieciarzem i nie skapnie się  kto do niego pisze...heheh to beda jaja....

.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Ja mam za małe  dzieci 11 i 9 zeby im rozpier... rodzinę... ale z mezem zyjemy jak obcy ludzie sex raz na kilka miesiecy.... masakara jakas... zero rozmow zreszta pisalam wyzej... a trn poznany potencjalny przyszly K taki wygadany, rozrywkowy milo bylo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takise

Możesz się zapytać czy nie zechciałby pisać z Tobą? 🙂 I wtedy będzie wiedział...
Wiesz, piszą tu chłopaki i mają trochę racji, że jak jest możliwość skoku w bok to facet skorzysta...
Lecz wg mnie przyjemność może działać w obie strony...
Zobaczysz czy będzie Love Story 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madix76

Mam podobnie ale jestem z drugiej strony, moje małżeństwo to fikcja, nie sypiam z żoną, łączy nas wyłącznie syn,

poznałem przez internet kilka kobiet i żadna z nich to nie była lub nie jest przygoda, to raczej nadzieja na zmianę.

Nie słuchaj więc tych którzy jedną ręką piszą a drugą trzymają w spodniach, nie zagwarantuję że on ma podobnie jak ja i czy chodzi mu wyłącznie o sex.. może po prostu spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madix76

Mam podobnie ale jestem z drugiej strony, moje małżeństwo to fikcja, nie sypiam z żoną, łączy nas wyłącznie syn,

poznałem przez internet kilka kobiet i żadna z nich to nie była lub nie jest przygoda, to raczej nadzieja na zmianę.

Nie słuchaj więc tych którzy jedną ręką piszą a drugą trzymają w spodniach, nie zagwarantuję że on ma podobnie jak ja i czy chodzi mu wyłącznie o sex.. może po prostu spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna79

Ale co mam napisac... cos w stylu hej  to ja a oto mój sen o Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takise

Mam znajomą, która miała dwójkę dzieci i zamieniła kanapowca na fajnego męzczynę.  Są szczęsliwi.  Kanapowiec też znalazł sobie nową żonę. I wszystko zakończyło się happy endem 🙂  
Nie poznasz kogoś jak z nim nie zamieszkasz...
Życie to sztuka wyboru...
Dobrej nocy i marzeń o nim..:)


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×