Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1122

Zawsze jak wstaje rano jestem przerażony

Polecane posty

Gość 1122

Jak zawsze rano wstaje dopada mnie szok i przerażenie bo uświadamiam sobie jaka jest rzeczywistość. Czyli taka że nagle zostawiła mnie miłość mojego życia (kilka miesięcy temu) i to tak naprawdę bez żadnego powodu a teraz co rano uświadamiam sobie że jest naprawdę aż tak źle i że nie dość że nigdy nie uda mi się zrobić nic by wróciła to pewnie zawszę już będę sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość 1122 napisał:

Jak zawsze rano wstaje dopada mnie szok i przerażenie bo uświadamiam sobie jaka jest rzeczywistość. Czyli taka że nagle zostawiła mnie miłość mojego życia (kilka miesięcy temu) i to tak naprawdę bez żadnego powodu a teraz co rano uświadamiam sobie że jest naprawdę aż tak źle i że nie dość że nigdy nie uda mi się zrobić nic by wróciła to pewnie zawszę już będę sam

No i? Bycie samemu niesie za sobą dużo pozytywów. Wystarczy przestać płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość 1122 napisał:

Jak zawsze rano wstaje dopada mnie szok i przerażenie bo uświadamiam sobie jaka jest rzeczywistość. Czyli taka że nagle zostawiła mnie miłość mojego życia (kilka miesięcy temu) i to tak naprawdę bez żadnego powodu a teraz co rano uświadamiam sobie że jest naprawdę aż tak źle i że nie dość że nigdy nie uda mi się zrobić nic by wróciła to pewnie zawszę już będę sam

No i? Bycie samemu niesie za sobą dużo pozytywów. Wystarczy przestać płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×