Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kgg

Nie dziwie się ze teraz tyle rozwodów bo

Polecane posty

Gość Elvis
7 minut temu, Gość Kgf napisał:

Jakoś Radosław Majdan ożenił się z Rozenek z kobietą pod 40stke z dwójką dzieci i ją chciał, albo Scarlet Johanson ma 35 lat i nowego faceta rok starszego, dwukrotna dzieciaka rozwódka. Takich przykładów jest mnóstwo i jakoś ci faceci 20stek nie szukali. Jak ktoś jest egoistą i ma wymagania to jak kobieta się zestarzeje, osiwieje albo zostanie kaleką to facet odejdzie do innnej. Współczuję takich mężów egoistów. Na pewno wolna 20-latka bedzie chciała starego dziada po 40-stce i gołodupca

Jakbyś nie zauważyła to nie rozmawiamy tutaj o tym kto sobie znalazł kolejnego partnera w podobnym wieku tylko chodzi o skrajności- czy więcej jest starszych facetów z młodszymi babami, czy starszych bab z młodszymi facetami jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimek
11 minut temu, Gość Kgf napisał:

Jakoś Radosław Majdan ożenił się z Rozenek z kobietą pod 40stke z dwójką dzieci i ją chciał, albo Scarlet Johanson ma 35 lat i nowego faceta rok starszego, dwukrotna dzieciaka rozwódka. Takich przykładów jest mnóstwo i jakoś ci faceci 20stek nie szukali. Jak ktoś jest egoistą i ma wymagania to jak kobieta się zestarzeje, osiwieje albo zostanie kaleką to facet odejdzie do innnej. Współczuję takich mężów egoistów. Na pewno wolna 20-latka bedzie chciała starego dziada po 40-stce i gołodupca

Majdan zawsze powtarzał że mu zależy na tym żeby mieć w końcu swoje dziecko. Rozenkowa w końcu w ciążę zaszła po invitro ale gdyby lipa była i by się rozstali to następnej już szukalby młodszej, takiej w wieku rozpłodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khv

Z tego co ja widzę to większość par tworzą równolatkowie albo ludzie z mala różnica wieku ale kafe swoje a życie swoje. Może wyjdź na ulicę i zobacz jakie partnerki mają stare dziady czy ida za rękę z kobietą w swoim wieku czy z dziewczyną 20-letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bolek napisał:

Bo rola samca w przyrodzie to rozsiać jak najwięcej swoich genów, tak było od zawsze. Cywilizacja a przede wszystkim prawo to ukrucilo. Kowalski też chętnie szastał by plemnikami na lewo i prawo ale by musiał robić na 3 etaty i tak by na alimenty nie starczyło 🙂

Rolą samicy jest wybrać takiego samca do rozrodu, który zaopiekuje się nią i potomstwem, a nie zostawi na pożarcie tygrysowi szablastozębemu. Szastajacy plemnikami może tylko gwalcic albo zapladniac durniejsze samice, ktorych geny i tak lepiej żeby wyginęły. Żaden zysk. Poza poruc.haniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Skoro z niej sie smieja a nie z niego to z ludzmi jednak cos jest nie tak to jak przekrecenie kota ogonem 

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość .... napisał:

Ten polityk Janusz Korwin Mikke ma 8 dzieci z różnymi kobietami. On ma obecnie 78 lat, jego żona 32 a najmłodsze ich dziecko 6 lat. Czyli został jeszcze ojcem w wieku 72lat. 

Dziwię się jak ona może z nim się p...... Z takim starcem chyba dla kasy tylko. Już dlugo nie pożyje więc liczy na majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Że też zacytuję

"Rolą samicy jest wybrać takiego samca do rozrodu, który zaopiekuje się nią i potomstwem, a nie zostawi na pożarcie tygrysowi szablastozębemu""

Czyli myślisz, że to nie są jego dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiij
30 minut temu, Gość Kgf napisał:

Jakoś Radosław Majdan ożenił się z Rozenek z kobietą pod 40stke z dwójką dzieci i ją chciał, albo Scarlet Johanson ma 35 lat i nowego faceta rok starszego, dwukrotna dzieciaka rozwódka. Takich przykładów jest mnóstwo i jakoś ci faceci 20stek nie szukali. Jak ktoś jest egoistą i ma wymagania to jak kobieta się zestarzeje, osiwieje albo zostanie kaleką to facet odejdzie do innnej. Współczuję takich mężów egoistów. Na pewno wolna 20-latka bedzie chciała starego dziada po 40-stce i gołodupca

Ale widzisz te przykłady są zle co podajesz. Nie ma tu wymiany na młodszy, ale na inny model. Żadne z ich wcześniejszych małżeństw nie przetrwało i są następne nie wiadomo na jak długo. A akurat były mąż rozenkowej miał po niej partnerki wszystkie ponad 10 lat młodsze. Strasburger ma 72 lata i zapłodnił teraz jakąś 30stke. Apoloniusz Tajner ma 28latkę, Marek Kondrat też ma 30stke, praktycznie każdy znany facek z kasą ma młodszą a nie taką w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Oczywiście że to jest możliwe. Oglądałem program przyrodniczy i identycznie zachowują się szympansy, samiec alfa wygrał - pokrył samice, cieszy ryja i wypina pierś "on rządzi" a szympansica tup tup tup na inne drzewo - szybki numer z przegranym samcem i wróciła do boku alfa zanim ten skończył się cieszyć 🙂

😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwię się jak ona może z nim się p...... Z takim starcem chyba dla kasy tylko. Już dlugo nie pożyje więc liczy na majątek.

Bo myśląca i odpowiedzialna kobieta myśli o tym żeby znaleźć faceta który potrafi zapewnić przyszłość jej dzieciom. Korwin jest bogaty, zostawi im spadek i będzie ustawiona nie będzie musiała się martwić. Nie ma znaczenia że on jest stary. Jak rozkładasz nogi przed gołodupcem a on cie potem zostawi z 2 dzieci a nie będzie miał z czego alimentów płacić to ciekawe z czym zostaniesz. Z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
6 minut temu, Gość Iiiij napisał:

Ale widzisz te przykłady są zle co podajesz. Nie ma tu wymiany na młodszy, ale na inny model. Żadne z ich wcześniejszych małżeństw nie przetrwało i są następne nie wiadomo na jak długo. A akurat były mąż rozenkowej miał po niej partnerki wszystkie ponad 10 lat młodsze. Strasburger ma 72 lata i zapłodnił teraz jakąś 30stke. Apoloniusz Tajner ma 28latkę, Marek Kondrat też ma 30stke, praktycznie każdy znany facek z kasą ma młodszą a nie taką w swoim wieku

Dokładnie - ZNANY Z KASĄ - a wy sobie golodupce tutaj wmawiacie, żeby co może przez całe życie rodziny zakładać i partnerki na młodsze wymieniać. Nie widzisz różnicy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elooo
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Czyli myślisz, że to nie są jego dzieci??

Bez przesady, przecież te dzieci z twarzy to z niego skóra zdjęta. Wiem bo popieram Konferencje więc się interesuje korwinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Elooo napisał:

Bez przesady, przecież te dzieci z twarzy to z niego skóra zdjęta. Wiem bo popieram Konferencje więc się interesuje korwinem

Popierasz? 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Idę stąd, bo slabne psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfdsa
4 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Dokładnie - ZNANY Z KASĄ - a wy sobie golodupce tutaj wmawiacie, żeby co może przez całe życie rodziny zakładać i partnerki na młodsze wymieniać. Nie widzisz różnicy?? 

Nie chodzi o to z jakiego powodu młoda jest ze starym. Może chodzić nawet o kasę. Ze starą milionerką żaden młodszy oficjalnie nie chce być nawet za tą kasę. Zdarzają się takie przypadki ale 100 razy żadziej niż w przypadku mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfdsa
5 minut temu, Gość Elooo napisał:

Bez przesady, przecież te dzieci z twarzy to z niego skóra zdjęta. Wiem bo popieram Konferencje więc się interesuje korwinem

*Konfederacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
4 minuty temu, Bolek napisał:

Z 70 letnia milionerka  właśnie chce i pokazuje się np 40 latek, po to by to zobaczyły 20 latki i mógł je zaliczać, bo czekają aż on dostanie spadek i wybierze właśnie ją. Koło się zamyka.

Podaj jakiś konkretny przykład kogoś bo pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjbv

Jeszcze dochodzi do tego ze w pozniejszym wieku facetom nie staje, na pewno taki 40 latek bedzie roochał kobietę dzień i noc 20-letnią do śmierci. Korwin to niewiadomo czy to jego dzieci w ogóle a nie innego zapylacza. Jeszcze inna sprawa ze ciekawe co taki 40 latek widzi w takiej 20-latce oprócz wieku i urody bo raczej nie inteligencję i ze maja o czym rozmawiać. Według badań to małzenstwa z duża różnica wieku naj częściej się rozwodzą ciekawe dlaczego. On z nią dla urody i ciała ona z nim dla kasy i majatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
21 minut temu, Onkosfera napisał:

Popierasz? 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Idę stąd, bo slabne psychicznie

Haha, no tak, albo masz jedyne słuszne poglądy albo jesteś głupi i nie warto z tobą dyskutować... Typowe lewactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
11 minut temu, Gość Tjbv napisał:

 Korwin to niewiadomo czy to jego dzieci w ogóle a nie innego zapylacza. 

Jego bo identyko z wyglądu. On miał wcześniej inną żonę, ta obecna była jego kochanką. Zrobił jej pierwsze dziecko to z tamtą się rozwiódł i z obecną ożenił, więc to obrotny chłop jest w obydwie zamaczał a miał już wtedy 70siątke na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

70% rozwodów jest inicjowane przez kobiety bo to kobiety znajdują sobie nowych gachów albo chcą orżnąć faceta na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
9 minut temu, Gość ech napisał:

Haha, no tak, albo masz jedyne słuszne poglądy albo jesteś głupi i nie warto z tobą dyskutować... Typowe lewactwo.

I pewnie jest za PO i myśli że nie jest lewakiem, bo PO to przecie liberałyyyyy😅🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjbv

Jak miałam lat 20scia to poznawałam bardzo dizolacji facetów i zawsze się mężczyznom podobałam tylko ze miałam taki gust ze mi się zawsze dużo starsi faceci podobali a tacy mnie nie chcieli bo mówili że jestem za młoda itd. dwóch się mną starszych interesowało ale wprost mówili że chcą żeby ich kobieta była długo młoda i na tym im zależało najbardziej. Jeden zdradzał swoją kobietę bo był zajety. Miłości faceta nawet młody wiek nie gwarantuje bo znam kobiety które wyszły za mąż za starszych facetów o 10 lat i więcej a i tak były zdradzane i opuszczone. Moja sąsiadka 25 lat związała się z 40 latkiem który i tak ją później zdradzał a na sam koniec jak miał przeszło 50 lat to odszedł od niej do starszej kobiety pod swój wiek. Takze wiecie jacy faceci latają za młodymi babami. Znam też facetów którzy woleli starsze kobiety od siebie i rozwodki z dziećmi a nie szukali 20latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjbv

to tez prawda. Czytałam badania demograficzne ze o rozwód najczęściej wnoszą kobiety, facet nawet jak ma kochankę do doopczenia na boku to i tak od żony nie odejdzie za skarby świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor
2 minuty temu, Gość Tjbv napisał:

to tez prawda. Czytałam badania demograficzne ze o rozwód najczęściej wnoszą kobiety, facet nawet jak ma kochankę do doopczenia na boku to i tak od żony nie odejdzie za skarby świata. 

Nie odejdzie bo faceci nie lubią problemów i nie chce im się łazić po sądach. Już lepiej dobrze ukryć kochankę przed żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Haha, no tak, albo masz jedyne słuszne poglądy albo jesteś głupi i nie warto z tobą dyskutować... Typowe lewactwo.

Jesteś dla mnie zbyt wyrozumiały. Jestem skrajnie lewackie ścierwo, nazwij rzecz po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

 ludzie nie walczą o małżeństwo tylko łatwiej im się rozwieść i szukać następnego towaru. Człowiek jak rzecz łatwo wymienić jak coś szwankuje.

x

A dlaczego ja mam walczyć? To małżeństwo to jakies pole bitwy? Dosyc mam problemów w życiu żeby jeszcze w domu walczyć, dom ma być moją bezpieczna przystanią, ma mi tam byc dobrze, mam odczuwać spokój, a nie się z kimś żreć. Życie mamy tylko jedno, nie warto się męczyć w imię "co ludzie powiedzą" . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Tjbv napisał:

to tez prawda. Czytałam badania demograficzne ze o rozwód najczęściej wnoszą kobiety, facet nawet jak ma kochankę do doopczenia na boku to i tak od żony nie odejdzie za skarby świata. 

Nie odejdzie bo mu za wygodnie - wróci do domu to uprane, uprasowane i dzieci ogarnięte. Obiad tez będzie. A odejscie do  kochanki zbyt ryzykowne bo ta za chwilę może mieć kogoś innego i on zostanie na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
2 godziny temu, Gość Gfdsa napisał:

Nie chodzi o to z jakiego powodu młoda jest ze starym. Może chodzić nawet o kasę. Ze starą milionerką żaden młodszy oficjalnie nie chce być nawet za tą kasę. Zdarzają się takie przypadki ale 100 razy żadziej niż w przypadku mężczyzn

Co ty wiesz.... sprawdź z kim się buja 61 letnia Madonna, facet ma chyba 25 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dosc smutny ten temat ... 😛 tak sie zastanawiam, czym jest milosc, bezwarunkowej milosci chyba nie ma, przykre, jedynie zwierze kocha czlowieka bezwarunkowo 😛 mam 25 lat i jestem dziewica, mam cicha nadzieje, ze jak poznam fajnego mezczyzne  to na cale zycie, nie dla mnie takie wymienianie na kogos innego. Mam nadzieje, ze mlodosc i ladny wyglad to nie jedyna wartosc, ktora czyims zdaniem mam do zaoferowania... smutne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
6 godzin temu, Gość Figa napisał:

Co ty wiesz.... sprawdź z kim się buja 61 letnia Madonna, facet ma chyba 25 lat 

Z nią się buja każdy kto się chce na niej wybić. Musi zacisnąć zęby i roochać to próchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×