Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Poetka

Przez co zostaliście przez kogoś odrzuceni?

Polecane posty

Nigdy nie zostałam odrzucona ale bywałam porzucona...

Gdy się mocno angażowałam, dawałam z siebie wszystko faceci najwyraźniej uznają, że już nie ma o co walczyć.

Niestety, ale jak facet zauważy zbyt duże zaangażowanie ze strony kobiety to się wycofuje. Chyba by zatrzymać przy sobie faceta trzeba być 24 h "zimną s%ką". Mój problem polega na ty, że jak tak nie potrafię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka
1 minutę temu, Poetka napisał:

Też myślę, że ten facet o którym piszesz musiał mieć jakieś problemy ze sobą. A z tym pokazywaniem, że zależy to z jednej strony tak jest, z drugiej niektórych to wręcz zniechęca, bo odbierają to jako gierkę.

Nie no, takie przesadne udawanie nie jest dobre, z tym się zgadzam. Ale ja pokazywałam za bardzo, że mi zalezy kiedyś, wręcz to zakrawało o desperację i za szybko się angażowałam, zakochiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega został odrzucony przez swoją partnerkę z powodu jego rodziców. Oni byli prostymi ludźmi. Natomiast jej rodzice to inteligenci. Ojciec był jakimś dyrektorem. Dziewczyna powiedziała mu, że ich rodzice do siebie nie pasują, ,że się z sobą nie dogadają, i że z tego powodu nie widziała z nim przyszłości. Zerwała z nim dla chłopaka, którego rodzice pochodzili z wyższych sfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×