Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedosyt

Dziewczyny, lubicie jak facet ma na koszulce bądź bluzie duży napis ARMANI albo CALVIN KLEIN ?

Polecane posty

Gość rap gram
5 minut temu, Gość gość napisał:

A czy ktoś z was kupuje ubrania w ciucholandach? Tam można wyszperać markowe ciuchy za pięć złotych.

nie, ale szanuje ludzi ktorzy kupuja w takich miejscach, nie mam zamiaru oceniac nikogo po ubraniach (chyba, ze ktos robi mega wioche, nic mnie tak nie ro.z.pierdala jak jakiś patol naj3bany w 3 doopy, przeklinający co 2 slowo i idący z koszulka polski walczacej , booze.. rece opadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg

ja tam wole na sportowo, bardziej mnie kręcą ubrania typu nike, under armour itp , niż te smieszne armani ... to samo u kobiet, lubie jak jest fajnie elegancko na sporoto ubrana niz odpicowana jak g0wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość ...... napisał:

Ale to nie chodzi o tandetny wzór tylko o to że cię stać na oryginalne Gucci właśnie. A dwa, dla niektórych 3 koła to jak dla ciebie 3 stówki, więc nie czuje że wyrzuca pieniądze w błoto. Nie każdy pracuje za 5 koła/mies jak ty😁 auto też służy tylko do przemieszczania się ale jeden jeździ 5letnim oplem, a drugi AMG 2020r.😁

Ja wiem że on nie czuje że wydaje 3 tysiące na bluzę która może mieć za 100 złotych ale większość naprawdę zarabiających wielkie pieniądze woli wydać na coś innego. Chodzi o nowobogackich wieśniaków. Jak zwykle na kafe odezwali się same milionery i panienki bogaczki które noszą torby lv 🤣 naprawdę myślicie że ktoś uwierzy w to że zwykła przeciętna kobieta ma kilka torebek za 10 tysięcy? Przecież wiadomo że to podróby. No chyba że bezmozgi biorą kredyty aby się okazać w co wątpię mimo wszystko. Jesteście zabawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
16 minut temu, Gość autor tematu napisał:

posłuchaj szczurze y3bany...

gardzisz 5k na miesiac? jestem pewien ze tyle nie zarabiasz i pewnie nigdy nie bedziesz tyle zarabiac, 5k u nas w kraju to bardzo dobra pensje i malo kto tyle ma, wiec stul dziub p3nisie

i kolejna sprawa, 5 letni opel przez ciebie przedstawiony jako bieda.. ty obszczymurze, 5 letni opel kosztuje z 40k , jezeli dla ciebie to tandeta to widac, ze albo jestes syneczkiem/curosia tatusia ktora w zyciu nie pracowala i wszystko ma za free, albo zwykle szczur, szczoch, robiacy za 2k , nie majacy niczego ale w necie udaje ze jest kozak, zal mi ciebie

 

 

Hehe nie trafiłeś. Starszy programista Java w Krakowie- 13,5 k /mies😁  Ale nie frustruj się - marzenia się spełniają i może Tobie będzie dane zarobić te 5 k w fabryce pod którą będziesz podjeżdzał 5letnim oplem za 40k hehe🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość rap gram napisał:

nie, ale szanuje ludzi ktorzy kupuja w takich miejscach, nie mam zamiaru oceniac nikogo po ubraniach (chyba, ze ktos robi mega wioche, nic mnie tak nie ro.z.pierdala jak jakiś patol naj3bany w 3 doopy, przeklinający co 2 slowo i idący z koszulka polski walczacej , booze.. rece opadają)

A po czym oceniasz? A poważnie, w ciucholandach są często ubrania z metkami, więc trudno się pokapować że akurat mam na sobie fajne levisy. Poza tym tak, ja nie noszę nic z nadrukami. Zwykle jednolite, jednokolorowe i piękne w swojej prostocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
24 minuty temu, Gość autor tematu napisał:

posłuchaj szczurze y3bany...

gardzisz 5k na miesiac? jestem pewien ze tyle nie zarabiasz i pewnie nigdy nie bedziesz tyle zarabiac, 5k u nas w kraju to bardzo dobra pensje i malo kto tyle ma, wiec stul dziub p3nisie

i kolejna sprawa, 5 letni opel przez ciebie przedstawiony jako bieda.. ty obszczymurze, 5 letni opel kosztuje z 40k , jezeli dla ciebie to tandeta to widac, ze albo jestes syneczkiem/curosia tatusia ktora w zyciu nie pracowala i wszystko ma za free, albo zwykle szczur, szczoch, robiacy za 2k , nie majacy niczego ale w necie udaje ze jest kozak, zal mi ciebie

 

 

Hehe nie trafiłeś. Starszy programista Java w Krakowie- 13,5 k /mies😁  Ale nie frustruj się - marzenia się spełniają i może Tobie będzie dane zarobić te 5 k w fabryce pod którą będziesz podjeżdzał 5letnim oplem za 40k hehe🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg
2 minuty temu, Gość ...... napisał:

Hehe nie trafiłeś. Starszy programista Java w Krakowie- 13,5 k /mies😁  Ale nie frustruj się - marzenia się spełniają i może Tobie będzie dane zarobić te 5 k w fabryce pod którą będziesz podjeżdzał 5letnim oplem za 40k hehe🤣😂

tak tak, tu na kafe kazdy moze byc kim chce, to teraz ja- trener personalny, 35k/ miesiecznie, i nowa c klasa , chcesz pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
25 minut temu, Gość autor tematu napisał:

ale zay3balo od ciebie dzi.wka ... jestes zwykla sciera i taka prawda

Poprostu imponuje mi zaradność i przedsiębiorczość u faceta, a tacy są zazwyczaj przy kasie. Nie każda chce spędzić życie u boku nieudacznika życiowego czy innego robola kopiącego dołki szpadlem za pół darmo, czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To świadczy o biedzie umysłowej kupuje jakościowo ciuchy w cenie 60-100 zł za sztukę a jakościowo i wyglądem są lepsze od tych wymienionych za które płaci się 300. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu
Przed chwilą, Gość Monia napisał:

Poprostu imponuje mi zaradność i przedsiębiorczość u faceta, a tacy są zazwyczaj przy kasie. Nie każda chce spędzić życie u boku nieudacznika życiowego czy innego robola kopiącego dołki szpadlem za pół darmo, czaisz?

to to jaki człowiek jest juz nie jest istotne? tylko fakt , ze ma kase? ten gosc "od łopaty' jak to powiedzialas, to te 3k też moze zarobic i mozesz byc z nim o miliard razy bardziej szczesliwa niz z bogaczem, ktory bedzie mial wy.s.rane na ciebie bo bardziej go jara hajs.., czaisz pi.sdo??  

nawet bym sie nie zastanawiał nad kobieta, ktora np pracuje w sklepie odzieżowym za 2k, ale jest ładna sympatyczna i fajnie mi sie z nią rozmawia a na drugim biegunie jakas smieszna bizneswoman, ktora nawet i 100k miesiecznie zarabia ale jest słaba z wygladu i ma okropny charakter

po prostu jestes dzi.wka, chcialabys bogatego faceta, zeby miec wygodne zycie, nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Płacenie za markę to głupota. I tak wszystko jest robione w Chinach, więc wydawanie kasy za znaczek to snobizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Monia napisał:

Poprostu imponuje mi zaradność i przedsiębiorczość u faceta, a tacy są zazwyczaj przy kasie. Nie każda chce spędzić życie u boku nieudacznika życiowego czy innego robola kopiącego dołki szpadlem za pół darmo, czaisz?

To naucz się pisać poprawnie bo ja wątpię że jakiś facet z łbem na karku będzie chciał na ciebie wydawac swoje pieniądze...Chyba że ci się trafi właśnie taki nowobogacki wsiok z guczom pardon guczim na okalajacym jego wyrzezbione na snobistycznej siłowni mięśnie obcislej koszuli w której wygląda jak kiełbasa we flaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

Calvin klein, Hilfiger czy Armani  to są tanie ciuchy, bluzy kosztują 500-800zł i sory  to nie są luksusowe ubrania. na zachodzie to mają beke z ludzi którzy noszą coś takiego i od razu wiedzą że to ktoś z bidy typu polska czy ukraina. Tak samo laska z torbą Guess to nie jest oznaka bogactwa, no chyba że na osiedlu z płyty. Jak już chodzi o ten napis to luksusowe dla faceta to np. Balmain, Givenchy, Gucci wiadomo...bluzy po 3tys wzwyż. To są luksusowe marki. I oczywiście nie podróby! No i jeszcze do tego jakby jeździł Porsche Panamerą....ach....

To jest chore tyle płacic za ubranie bo koszt produkcji tego syfu to co najwyżej 100 zł, 3000 za jakąś szmate to trzeba być chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu

o albo ok, nawet mozesz miec miliardera, ale umowmy sie, ze ten gosc NAWET ZLOTOWKI by w ciebie nie wkladal? nic by nie stawiał ci, nie mialabys prawa nawet do jednego grosza z jego konta, to co.. nadal bys chciala z nim byc 😉 przeciez ci imponuje zaradnosc.., no to ok, dokladasz sie na rowno do rachunkow, jezdzisz swoim gratem a w restauracji placisz za siebie, prezentow tez nie dostajesz, wchodzisz w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość autor tematu napisał:

to to jaki człowiek jest juz nie jest istotne? tylko fakt , ze ma kase? ten gosc "od łopaty' jak to powiedzialas, to te 3k też moze zarobic i mozesz byc z nim o miliard razy bardziej szczesliwa niz z bogaczem, ktory bedzie mial wy.s.rane na ciebie bo bardziej go jara hajs.., czaisz pi.sdo??  

nawet bym sie nie zastanawiał nad kobieta, ktora np pracuje w sklepie odzieżowym za 2k, ale jest ładna sympatyczna i fajnie mi sie z nią rozmawia a na drugim biegunie jakas smieszna bizneswoman, ktora nawet i 100k miesiecznie zarabia ale jest słaba z wygladu i ma okropny charakter

po prostu jestes dzi.wka, chcialabys bogatego faceta, zeby miec wygodne zycie, nic wiecej...

Zrozum arystostulejo że na chlejusa bez najmniejszych ambicji którego jedynym życiowym problemem jest brak seksu nie poleci nawet sklepowa z biedronki. No chyba że wyglądasz jak adonis co jest bardzo wątpliwe przy twoim trybie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 minut temu, Gość autor tematu napisał:

to to jaki człowiek jest juz nie jest istotne? tylko fakt , ze ma kase? ten gosc "od łopaty' jak to powiedzialas, to te 3k też moze zarobic i mozesz byc z nim o miliard razy bardziej szczesliwa niz z bogaczem, ktory bedzie mial wy.s.rane na ciebie bo bardziej go jara hajs.., czaisz pi.sdo??  

nawet bym sie nie zastanawiał nad kobieta, ktora np pracuje w sklepie odzieżowym za 2k, ale jest ładna sympatyczna i fajnie mi sie z nią rozmawia a na drugim biegunie jakas smieszna bizneswoman, ktora nawet i 100k miesiecznie zarabia ale jest słaba z wygladu i ma okropny charakter

po prostu jestes dzi.wka, chcialabys bogatego faceta, zeby miec wygodne zycie, nic wiecej...

No dokładnie, ale pustaczki tego nie zrozumieją. One nie znają pojęcia "miłość", nie wiedzą, co to uczucie. Dla nich liczą się tylko korzyści, które będą mieć ze związku. Są po prostu wyrachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ronin napisał:

Znam faceta, co ma 3 hotele, każdy po ok 170 mln... Nosi tanie rzeczy, zwykle, jeździ jakimś suvem leciwym dosyć, typu Mazda... Jak zobaczysz badania kto w większości kupuje drogie ciuchy to są to Janusze z bidy zarabiający z 6 tys lub Grażyny typu mam salon make UP, x5 w leasingu i torbę z Korsa. 

6 tys to bida? Hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No dokładnie, ale pustaczki tego nie zrozumieją. One nie znają pojęcia "miłość", nie wiedzą, co to uczucie. Dla nich liczą się tylko korzyści, które będą mieć ze związku. Są po prostu wyrachowane.

Każdy w związku czerpie korzyści naiwny dzieciaku. Chcecie rùchac na okrągło? To też są korzyści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu

ten ronin to jakis cwel, pewnie biedak albo bogacz z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
8 minut temu, Gość autor tematu napisał:

to to jaki człowiek jest juz nie jest istotne? tylko fakt , ze ma kase? ten gosc "od łopaty' jak to powiedzialas, to te 3k też moze zarobic i mozesz byc z nim o miliard razy bardziej szczesliwa niz z bogaczem, ktory bedzie mial wy.s.rane na ciebie bo bardziej go jara hajs.., czaisz pi.sdo??  

nawet bym sie nie zastanawiał nad kobieta, ktora np pracuje w sklepie odzieżowym za 2k, ale jest ładna sympatyczna i fajnie mi sie z nią rozmawia a na drugim biegunie jakas smieszna bizneswoman, ktora nawet i 100k miesiecznie zarabia ale jest słaba z wygladu i ma okropny charakter

po prostu jestes dzi.wka, chcialabys bogatego faceta, zeby miec wygodne zycie, nic wiecej...

Pewnie, że wolisz tą dziewczynę ze sklepu odzieżowego za 2k bo tylko na taką cię stać. Ta bizneswoman za 100tys nawet by na ciebie nie splunęła bo nie miałbyś jej nic do zaoferowania. A co do tego, że kobieta może być szczęśliwa z gościem "od łopaty" to ja znam taki przykład z życia. Baba ma z nim 2 dzieci i ledwo koniec z końcem wiązała a teraz jedno dziecko na glejaka zachorowało i musi żebrać po ludziach żeby mieć na leczenie. Tak się kończy miłość z przegrywem który nic nie może zapewnić kobiecie. Życie to nie komedia romantyczna, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chcecie rùchac na okrągło?

Nie.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To też są korzyści. 

Nie. Tam gdzie jest miłość, pojawia się i seks. To naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerg
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy w związku czerpie korzyści naiwny dzieciaku. Chcecie rùchac na okrągło? To też są korzyści. 

a kobieta nie ma z tego korzysci? zawsze myslalem, ze seks jest przyjemnoscia obustronna, aha sory, ze 35 lat zylem w niewiedzy...

ja kobiety ktore znam bardzo czesto walą jakimis podtekstami seksualnymi, lubia to robic i ciesza sie z faktu, ze maja seks.. moze ty znasz jakies aseksualne blaziska, ktore "daja" tylko z przymusu, no to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu
2 minuty temu, Gość Monia napisał:

Pewnie, że wolisz tą dziewczynę ze sklepu odzieżowego za 2k bo tylko na taką cię stać. Ta bizneswoman za 100tys nawet by na ciebie nie splunęła bo nie miałbyś jej nic do zaoferowania. A co do tego, że kobieta może być szczęśliwa z gościem "od łopaty" to ja znam taki przykład z życia. Baba ma z nim 2 dzieci i ledwo koniec z końcem wiązała a teraz jedno dziecko na glejaka zachorowało i musi żebrać po ludziach żeby mieć na leczenie. Tak się kończy miłość z przegrywem który nic nie może zapewnić kobiecie. Życie to nie komedia romantyczna, niestety

to niech ta baba sama z@pi3rdala do pracy i zarabia miliony a nie na facecie chce żerowac, nie ma nic gorszego jak scierwa, ktore tylko na faceta kase chca poleciec

ps. ta przyslowiowa bizneswoman o ktorej mowa, moglaby mi tylko loda zrobic.. i to jakby mi zaplacila 😉 w zyciu bym nie polecial na laske, ktora nie podoba mi sie z wygladu, wiec powtarzam, wolalbym milion razy bardziej ladna ze sklepu niz bogaczke ktora jest nieatrakcyjna, dziekuej dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc7
9 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No dokładnie, ale pustaczki tego nie zrozumieją. One nie znają pojęcia "miłość", nie wiedzą, co to uczucie. Dla nich liczą się tylko korzyści, które będą mieć ze związku. Są po prostu wyrachowane.

Nie wszystkie kobiety. Ja mam 3700 netto moja kobieta tyle samo jest piękna faceci ja podrywaja i nie wzięła bogatego tylko mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gosc7 napisał:

Nie wszystkie kobiety. Ja mam 3700 netto moja kobieta tyle samo jest piękna faceci ja podrywaja i nie wzięła bogatego tylko mnie 🙂

Nie piszę o wszystkich, tylko o pustaczkach z kafe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gregerg napisał:

a kobieta nie ma z tego korzysci? zawsze myslalem, ze seks jest przyjemnoscia obustronna, aha sory, ze 35 lat zylem w niewiedzy...

ja kobiety ktore znam bardzo czesto walą jakimis podtekstami seksualnymi, lubia to robic i ciesza sie z faktu, ze maja seks.. moze ty znasz jakies aseksualne blaziska, ktore "daja" tylko z przymusu, no to sory

Z kim mają? Z facetami twojego pokroju? To ma być ta przyjemność? Stać cię na rodzinę? Nie? To nie zakładasz rodziny. Jacy wy naiwni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemens

trzeba też nadmienić jedną bardzo ważną rzecz, naprawdę bogaci goscie w 99% przypadkach wybierają TYLKO mega atrakcyjne kobiety, więc tutejsze blaziska z kafe moga sobie jedynie pomarzyc o takim typie w guccim z panamerą haha 😉 bo wiadomo, ze tutaj zadna super seks bomba nie przesiaduje, raczej blaziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie piszę o wszystkich, tylko o pustaczkach z kafe 🙂

Z twoich codziennych wywodów wynika że każda kobieta która nie chce brzydala z gownianym charakterem i biedą jest prutaczka 🤣 a nie daj już Boże jak jakaś wspomni o materialnych sprawach to już w ogóle na stos z nią bo jest pusta jak bęben. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Monia napisał:

 Baba ma z nim 2 dzieci i ledwo koniec z końcem wiązała a teraz jedno dziecko na glejaka zachorowało i musi żebrać po ludziach żeby mieć na leczenie.

w Polsce sluzba zdrowia jest darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość klemens napisał:

trzeba też nadmienić jedną bardzo ważną rzecz, naprawdę bogaci goscie w 99% przypadkach wybierają TYLKO mega atrakcyjne kobiety, więc tutejsze blaziska z kafe moga sobie jedynie pomarzyc o takim typie w guccim z panamerą haha 😉 bo wiadomo, ze tutaj zadna super seks bomba nie przesiaduje, raczej blaziska

Mega bogaty gość to cukierberg i musk. Rzeczywiście laski mają nieziemskie haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×