Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co uczyć się a później siedzieć w domu

Polecane posty

Gość Edit666
10 minut temu, Rescator555 napisał:

A w którym miejscu niby ubliżam? O twoich zmysleniach nie mam zamiaru dyskutować. Zresztą jak kończyłem studia, gdy kończyła je jakaś jedna trzecia tych ludzi co teraz, więc był jakiś poziom. A żeby się dostać, trzeba było zdać egzamin konkursowy i być lepszym od kilku kandydatów na jedno miejsce.

Teraz też się zdaje egzaminy. Nie jesteś wcale taki wyjątkowy jak ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

W sumie do prowadzenia statku tez wystarczy szkoła podstawowa. Praca dla robola wiec po co Rescator555 kończyłes studia?

Hahahaha. No nie rozśmieszaj mnie 😀😀😀😀😀. No ale śmiech to zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Teraz też się zdaje egzaminy. Nie jesteś wcale taki wyjątkowy jak ci się wydaje.

Na jakie kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Na jakie kierunki?

Sprawdź sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res co cie tak bawi? Prowadzenie statku to jest praca dla robola .Każdy ... może mieć taką pracę  wiec po co ci studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Na jakie kierunki?

Jak ja szłam na studia to było 10 osób na miejsce na mój kierunek. Więc już się chwal swoimi studiami bo to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Sprawdź sobie. 

A po co? Kupę mnie to obchodzi, że na jakieś tam nieliczne, najbardziej oblegane wydziały, organizuje się coś w rodzaju egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rescator555 dla ciebie każda nauczycielka to ...ka a ty jako marynarz to niby super wyksztalcony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Jak ja szłam na studia to było 10 osób na miejsce na mój kierunek. Więc już się chwal swoimi studiami bo to jest śmieszne.

Na jaki i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Rescator555 dla ciebie każda nauczycielka to ...ka a ty jako marynarz to niby super wyksztalcony?

O twoich zmysleniach nie mam zamiaru dyskutować. Owszem, jestem wykształcony, skończylem studia magisterskie, dzienne , plus sporo kursów uzupełniających. I to w czasach, gdy na jedno miejsce było paru kandydatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co sieć tak burzycie ? Taka jest prawda. Do stania przy garach i obsługi mopa nikt nie są potrzebne żadne studia. 

 

Czyli obowiazki domowe twojej zony to tylko stanie w garach i obsluga mopa ?

A reszte ty ogarniasz ? 😉

A moze byly to jedyne obowiazki twojej pracujacej matki ?

Czy sa to twoje obowiazki ?

Skad przeswiadczenie, ze to jedyne obowiazki kury domowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res wbij sobie do głowy ,ze zawód marynarz to nie jest elita i prestiż. Wiec juz się tak nie podniecaj swoim zawodem bo nie masz czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

W sumie do prowadzenia statku tez wystarczy szkoła podstawowa. 

Od razu widac, ze ty jeszcze tej podstawowki nie skonczyles, lub z wielkim bolem 😉 

Poziom wiedzy ogolnej az poraza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
9 minut temu, Rescator555 napisał:

A po co? Kupę mnie to obchodzi, że na jakieś tam nieliczne, najbardziej oblegane wydziały, organizuje się coś w rodzaju egzaminów.

To po co pytasz skoro to cię "Kupę obchodzi"? Masz jakiś problem ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Edit666 napisał:

To po co pytasz skoro to cię "Kupę obchodzi"? Masz jakiś problem ze sobą?

Pytam, żeby ciebie przyłapać na lgarstwie. Masz problem z sobą, że musisz zmyślać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Od razu widac, ze ty jeszcze tej podstawowki nie skonczyles, lub z wielkim bolem 😉 

Poziom wiedzy ogolnej az poraza 😄

Co tam widzi jakaś trolica, to jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Na jaki i kiedy?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Uważaj bo napiszę coś więcej o sobie na anonimowym forum. Jeszcze nie oszalalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
10 minut temu, Rescator555 napisał:

O twoich zmysleniach nie mam zamiaru dyskutować. Owszem, jestem wykształcony, skończylem studia magisterskie, dzienne , plus sporo kursów uzupełniających. I to w czasach, gdy na jedno miejsce było paru kandydatów. 

Jaki narcyzm 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rescator555 taka prawda. Byle kto moze zostać  marynarzem i tyrac fizycznie jak ty na statku. Niczym nie roznisz się od osoby która robi hamburgery w maku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Pytam, żeby ciebie przyłapać na lgarstwie.

Czyli masz problem ze sobą.

PS. Strasznie agresywny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Res wbij sobie do głowy ,ze zawód marynarz to nie jest elita i prestiż. Wiec juz się tak nie podniecaj swoim zawodem bo nie masz czym. 

Ty tez za bardzo nie masz czym sie podniecac w zwiazku ze swoja osoba 😛

Nie widac bys byl przedstawiciekem jakiegokolwiek prestiowego zawodu 😄

A zawod " marynarz " to ogolne pojecie. Marynarzem jest i kucharz okretowy i mechanik i pilot portowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze trochę i Res popłynie  w rejs szorowac poklad na statku 🙂 wtedy zniknie za 3 miesiące.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze jak jest temat o " kurach domowych" to każda pisze jakie to super studia skończyła,  zna języki obce itd. Zastanawiam się po co  kobieta uczy się kilka lat jak później tak siedzi w domu . Przecież to są stracone pieniądze podatników.  

Siedzę w domu bo pracuje z domu wykonując zlecenia przez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
17 minut temu, Rescator555 napisał:

O twoich zmysleniach nie mam zamiaru dyskutować. Owszem, jestem wykształcony, skończylem studia magisterskie, dzienne , plus sporo kursów uzupełniających. I to w czasach, gdy na jedno miejsce było paru kandydatów. 

Co tobie się tam wydaje na temat Twojego wykształcenia to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zgadzam sie z tym. Najbardziej smieszy mnie taka potrzydziestka, ktora w zyciu użytku z dyplomu nie zrobiła,a opowiada o pracy w swoim zawodzie lub o fachu jakby w tej dziedzinie nic sie nie zmienilo przez 10 lat... jedna moja znajoma zawsze zaznacza,ze skonczyla trudny kierunek-chemie. Co z tego jak siedzi w domu i nie wykorzystuje tej wiedzy.Co jej po tym papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety nie pracują bo mają słabe studia, są leniwe , boja się i stresuja praca, są złe zorganizowane, słabo zarabiają, mają niską samoocenę 

coś jeszcze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety nie pracują bo mają słabe studia, są leniwe , boja się i stresuja praca, są złe zorganizowane, słabo zarabiają, mają niską samoocenę 

coś jeszcze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam tu na myśli matek małych dzieci które 3 lata siedzą w domu.  Temat dotyczy kobiet które maja np 40 lat  , skończyły studia i nie pracują zawodowo. Po co uczyć się kilka lat i później to wszystko zmarnować, nie wykorzystać?  

Miałam znajoma, która skończyła szkole, po kilku latach policealna dwuletnia chyba a i tak nie pracowała ani jednego dnia. I nie ma dzieci ani faceta. Siedzi w domu. WTF?

a dziewczyna nie brzydka, nie głupia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Powiem wam, że z waszym podejściem to w ogóle nie ma sensu żyć. Lepiej się zabić od razu albo położyć i czekać aż śmierć nadejdzie bo i tak za kilkadziesiąt będziemy wąchać kwiatki od spodu i te wszystkie pseudo kariery będą g***o warte 😂😂😂 

Dokładnie! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Rescator555 napisał:

W wyuczonym zawodzie?

Zdawałam na studia ponad 20 lat temu, nikt nie mówił wtedy, że przygotowują do wykonywania zawodu, bo od tego były szkoły zawodowe. Głównym celem większości studiów jest poszerzenie horyzontów i poznanie dogłębnie jakiegoś zagadnienia. To, że po kierunku xyz można się zatrudnić w danym miejscu, to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×