Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Piesek z bajki

Wszystko i nic 馃お

Polecane posty

Go艣膰 Piesek z bajki
21 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Oooo i poszed艂. To za 14 godzin wpadniesz?聽馃

Nie,postaram si臋 zagl膮da膰,ale pracowa膰 musz臋 馃槉

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Autor ma racj臋 .Gdzie si臋 nie obejrz臋 tam zak艂amane ryje kt贸re chc膮 si臋 podlizac tam gdzie akurat si臋 op艂aca.Poryty ten system.Slabszych psychicznie lub takich kt贸rzy nie chc膮 konkurowa膰 si臋 wykorzystuje na pot臋g臋.Ze tacy sumienia nie maj膮...Stwierdzam,偶e ma艂o teraz porz膮dnych ludzi 馃槥

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Piesek z bajki
45 minut temu, Go艣膰 Bravo napisa艂:

W euforii opowiadania mo偶na da膰 si臋 ponie艣膰 i wyolbrzymia膰 opowie艣ci. Ludzie niepewni siebie, zal臋knieni,dodaj膮 sobie w ten spos贸b聽 warto艣ci. S膮 s艂uchani. Mo偶e i chcieliby powiedzie膰 tak prosto z serca dobrze o drugim ale kto by ich wtedy s艂ucha艂?

Prosz臋 bardzo. Pogodnych my艣li.

Tak,masz racj臋, pogl膮dy na r贸偶ne oblicza tej samej sprawy mog膮 byc r贸偶ne,jak i celowo koloryzowane,jednak uwa偶am 偶e tym koloryzowaniem rzeczy oczywistych mo偶na zrazi膰 do siebie inne osoby.Wiadomo 偶e ka偶dy potrzebuje uwagi innych, ch臋膰 dostosowania ,akceptacji itp.ale czy nie powinno by膰 tak, 偶e w 艣rodowisku w kt贸rym chcemy aby uwa偶ano nas za koleg贸w, kole偶anki, przyjaci贸艂, powinni艣my by膰 szczerzy 馃takim sposobem zyskamy wiecej.聽

Osobi艣cie wol臋 s艂ucha膰 jak jest , ni偶 dowiadywa膰 si臋 jak by艂o.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Autor ma racj臋 .Gdzie si臋 nie obejrz臋 tam zak艂amane ryje kt贸re chc膮 si臋 podlizac tam gdzie akurat si臋 op艂aca.Poryty ten system.Slabszych psychicznie lub takich kt贸rzy nie chc膮 konkurowa膰 si臋 wykorzystuje na pot臋g臋.Ze tacy sumienia nie maj膮...Stwierdzam,偶e ma艂o teraz porz膮dnych ludzi 馃槥

to prawda, ludzie zn臋caj膮 si臋 bez powodu

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Piesek z bajki
8 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Niestety i ty masz racj臋, niestety dlatego 偶e bycie szczerym i otwartym w tych czasach jest "dziwne" i trudno jest przekona膰 innych.馃槖

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰
27 minut temu, Go艣膰 Piesek z bajki napisa艂:

Nie,postaram si臋 zagl膮da膰,ale pracowa膰 musz臋 馃槉

Oooo to bomba bo ja ju偶 si臋 zaj臋艂am prac膮. W takim b膮d藕 razie te偶 b臋d臋 luka膰.聽Wo艂aj na przerwie to kaw臋 przynos臋. Lubisz?聽馃

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Oooo to bomba bo ja ju偶 si臋 zaj臋艂am prac膮. W takim b膮d藕 razie te偶 b臋d臋 luka膰.聽Wo艂aj na przerwie to kaw臋 przynos臋. Lubisz?聽馃

pracuj nad tym聽偶eby z tego co musi pracowac sta膰 si臋 takim kt贸ry mo偶e pracowa膰 馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Piesek z bajki
37 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Oczywi艣cie,jak wi臋kszo艣膰 , wzoruj臋 si臋 na reklamie zapachu kawy z rana wyci膮gaj膮cego mnie z 艂贸偶ka 馃槈馃榿

Co robisz gdy akurat nie piszesz?

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Piesek z bajki
34 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

pracuj nad tym聽偶eby z tego co musi pracowac sta膰 si臋 takim kt贸ry mo偶e pracowa膰 馃檪

Innymi s艂owy, b膮d藕 okr臋tem ,sterem,i kapitanem w艂asnego losu, co艣 w tym jest 馃槉

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰

Jestem Pani膮 do tow.Mam czas馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Bravo
3 godziny temu, Go艣膰 Piesek z bajki napisa艂:

czy nie powinno by膰 tak, 偶e w 艣rodowisku w kt贸rym chcemy aby uwa偶ano nas za koleg贸w, kole偶anki, przyjaci贸艂, powinni艣my by膰 szczerz锘縴

Szczero艣膰 jest przereklamowana. Powinni艣my by膰 dla siebie mili.聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰