Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozostały same puszczalskie nie dziewice

Polecane posty

Gość gość

Jak tak można się kurrwić i nie zachować cnoty do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Przestań. Mało możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuu

Niech się puszczają, przynajmniej ktoś ma okazje poruhać te towary..... nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 029
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak tak można się kurrwić i nie zachować cnoty do ślubu

Rozumiem że ty jesteś atrakcyjny i przebierasz w kobietach ale trzymasz prawictwo do slubu?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po cholerę komu dziewica ???Nie dość że samemu trzeba się męczyć z taką to potem będzie pytała koleżanek przez lata jak to jest robić to nie tylko z jednym..a potem, jak pójdzie w obrót to... tylko wióry poleca !!Przestraszeni  faceci z małym lub małym doświadczeniem chcą dziewice bo taka nie porowna ich do byłego ogiera.bo nie ma porównania jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
Dnia 22.01.2020 o 23:50, Gość gość napisał:

Jak tak można się kurrwić i nie zachować cnoty do ślubu

Ja jestem za tym, żeby nie było dziewic. Jestem też za prostytucja, żeby kobieta mogła korzystać w pełni że swoich wdziekow, bo skoro jest sama i piękna, to po co to ma się marnować?  A facet z którym będzie potem? Nie szanowal siebie lub innych kobiet, więc nie zasługuje na nikogo lepszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
Dnia 22.01.2020 o 23:50, Gość gość napisał:

Jak tak można się kurrwić i nie zachować cnoty do ślubu

Oby tak było, że nie ma już dziewic. Nie warto być dziewica. Jestem za prostytucja, żeby samotna i piękna kobieta korzystała w pełni swoich wdziekow. A jej przyszły facet? Nie szanowal siebie lub innych kobiet, więc nie zasługuje na nikogo lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A po cholerę komu dziewica ???Nie dość że samemu trzeba się męczyć z taką to potem będzie pytała koleżanek przez lata jak to jest robić to nie tylko z jednym..a potem, jak pójdzie w obrót to... tylko wióry poleca !!Przestraszeni  faceci z małym lub małym doświadczeniem chcą dziewice bo taka nie porowna ich do byłego ogiera.bo nie ma porównania jeszcze.

Bla bla bla. Najlepiej wziąć sobie taką która już się wyszalała. Miała z 50 facetów i teraz na pewno wytrzyma przy jednym. Większe prawdopodobieństwo że kobieta zdradzi po wielu partnerach, niż dziewica. No ale na głupotę nie ma rady. Będą powtarzać slogany zamiast pomyśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff

kobiety wybaczają zdrady, to czmeu mezczyzni by nie mieli? tym nardziej ze mezowie czesto chca seksu w grupie, swingowania, zwiakzu otwartego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
20 minut temu, Gość Lolk napisał:

Bla bla bla. Najlepiej wziąć sobie taką która już się wyszalała. Miała z 50 facetów i teraz na pewno wytrzyma przy jednym. Większe prawdopodobieństwo że kobieta zdradzi po wielu partnerach, niż dziewica. No ale na głupotę nie ma rady. Będą powtarzać slogany zamiast pomyśleć. 

Dokładnie tak.  Bo jesli kobieta jest dziewicą to tak wybrała. Ma twardy kręgosłup moralny i zasady etyczne.  Najczesciej to romantyczki, czekajace na milosc, dla ktorych seks bez miłości jest obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Dokładnie tak.  Bo jesli kobieta jest dziewicą to tak wybrała. Ma twardy kręgosłup moralny i zasady etyczne.  Najczesciej to romantyczki, czekajace na milosc, dla ktorych seks bez miłości jest obrzydliwy.

👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak

Sam znam dziewice w wieku 30 i 29 lat i to są bardzo uczuciowe sympatyczne kobiety które nie chcą być tylko ot tak podymane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co odpisujecie kolejnemu zakompleksionemu koniotrzepkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Chłopak napisał:

Sam znam dziewice w wieku 30 i 29 lat i to są bardzo uczuciowe sympatyczne kobiety które nie chcą być tylko ot tak podymane

I tak będą ssać fi.uta który był w innych dup.ach. Na to tyle czekają by dostać resztki, jak psy przy pańskim stole, też mi powód do dumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pan i władca się znalazł.zal mi ludzi tak nieuświadomionych i nieświadomych prozy zycia.A bierzta sobie te dziewice i tych prawiczków i się później zastanawiajcie i pytajcie codziennie "czy ja na pewno Ci wystarczam?"Autor widać bardzo boi się że nie podoła żadnej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Chłopak napisał:

Sam znam dziewice w wieku 30 i 29 lat i to są bardzo uczuciowe sympatyczne kobiety które nie chcą być tylko ot tak podymane

Raczej żadna kobieta nie chce być tylko ot tak podymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kto by chciał obspermioną nie dziewice chyba jakiś ruuchacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pan i władca się znalazł.zal mi ludzi tak nieuświadomionych i nieświadomych prozy zycia.A bierzta sobie te dziewice i tych prawiczków i się później zastanawiajcie i pytajcie codziennie "czy ja na pewno Ci wystarczam?"Autor widać bardzo boi się że nie podoła żadnej kobiecie

Jesteś strasznie płytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta do ślubu, może mają młode baby czekać z seksem do 25 czy  27 roku życia, albo dłużej. Nawet dla higieny psychicznej seks jest potrzebny, dotyczy to też mężczyzn, a jest różnica czy do ślubu w wieku np 28 lat miał 3-4 partnerów, a dwucyfrową liczbę. Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem, rozsądkiem  i nie czyimś kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×