Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy same jadąc autobusem miejskim nie ustąpiłybyście kobiecie w widocznej ciąży? Pytam, bo mam taką sytuację codziennie, jeszcze się nie zdarzyło by mi ktoś zrobił miejsce, a autobus szarpie i jeździ często agresywnie. Normalne?

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No jak to dlaczego? Przecież to oczywiste: jesteśmy bezwartościowymi bezplodniaczkami i zazdrościmy ciónrz 🤣

ja jestem w ciazy ale nienawidze roszczeniowych ciezarnych wiec nie tylko wy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No jak to dlaczego? Przecież to oczywiste: jesteśmy bezwartościowymi bezplodniaczkami i zazdrościmy ciónrz 🤣

ty moze im ciąż nie zazdrościsz, za to bezwartościowa ewidentnie jesteś, co nie raz udowodniłaś. twoim znaczkiem rozpozawczym jest ta uchachana morda w emotikonie, płacząca nad twoją głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

wiesz, moze ludziom nie chce sie juz waszych rzygowin na ciezarne czytac. pocieszajce jest to ze karma wraca.

Ktoś ci trzyma twarz na siłę przed monitorem i każe czytać? nie męcz się, idź na inny temat. Pocieszaj się czytam tam chcesz, mnie to wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

wiesz, moze ludziom nie chce sie juz waszych rzygowin na ciezarne czytac. pocieszajce jest to ze karma wraca.

I nikt tu nie rzyga na ciężarne, sama byłam w ciąży, wiem że jest różnie. Są ciężarne normalne i ciężarne księżniczki, które myślą że świat się zatrzymał, bo one będą mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, brokentiger87 napisał:

 😄

myślisz ze jak edytowałaś swój post to ten poprzedni, o tym zeby użytkownik P, cytuję KOPNĄŁ CIĘŻARNE W BRZUCH, zniknął? mylisz sie, zgnilizno. nic nie zginęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I nikt tu nie rzyga na ciężarne, sama byłam w ciąży, wiem że jest różnie. Są ciężarne normalne i ciężarne księżniczki, które myślą że świat się zatrzymał, bo one będą mieć dziecko

Czyli odpowiadając na pytanie autorki, ty jak widzisz kobietę w ewidentnej ciąży i jestes pewna ze to nie otyłość, to nie ustępujesz, dopóki nie poprosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja jestem w ciazy ale nienawidze roszczeniowych ciezarnych wiec nie tylko wy 🙂 

nikogo nie interesują twoje antypatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

XD o czym mówisz XD

ty dobrze wiesz o czym mówię, post został zgłoszony nie tylko do moderacji kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ustapilabym z uśmiechem 🙂 lubię ludzi i lubię być miła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ty dobrze wiesz o czym mówię, post został zgłoszony nie tylko do moderacji kafeterii. 

ale który XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Uzytkowniczka Brokentiger napisała do użytkownika Przemek, by, cytuję, kopnął ciężarne w brzuch.

Myślę, że to najlepiej oddaje poziom zarówno jej, jak i reszty komentatorek. To jest właśnie trafny opis waszego poziomu i charakteru. tak myślałam. Brak mi tylko słów jak mozna coś takiego w ogóle pomyśleć, a co dopiero napisać. Plujcie sobie dalej, ja wychodzę. Stres źle szkodzi mi na rozwijającą się we mnie córkę, którą bardzo kocham. Troche mi tylko przykro że w takim świecie będzie zyła.

Też to widziałam, a potem edytowała ten post, żeby nie było śladu. Myślę że moderacja ma wgląd w historię wpisów, dobrze by było gdyby ją zbanowali z kafe w ogóle, bo ona już tak od lat zaśmieca, dobrze ją kojarzę. A co do Ciebie i dziecka, powodzenia, zdrowia i masz nauczkę żeby tutaj zrozumienia nie szukać, bo tutaj panuje tylko rynsztok. Mówiła Ci to jakaś w drugim poście, to że ten temat tak się potoczy było P-E-W-N-E. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Przemek 29l napisał:

TO TRZEBA BYŁO JEJ NIE ROBIĆ ALE 500+ ZA DARMO CHCIAŁAĆ 

JESTEŚCIE KURRWAMI !!!!!!!!!!

500 zł to ja co kilka dni na kosmetyki wydaję, nie jest to dla mnie żadna kwota i na pewno ten ochłap od państwa nie był dla mnie żadną motywacją dla powiększania rodziny. To, że dla ciebie 500 zł to bajońska suma, nie znaczy, że każdy jest ofermą i dziadem i utrzymuje sie z zasiłków, które są dla niego być albo nie być 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Czy same jadąc autobusem miejskim nie ustąpiłybyście kobiecie w widocznej ciąży? [...]

Zależy od okoliczności i mojej sytuacji. Jeśli akurat potrzebuję siedzieć, nie ustąpię. Każdy ma swoje problemy. Nie mam też w zwyczaju rozglądać się po ludziach w autobusie, czy może akurat ktoś chciałby usiąść. Zazwyczaj jestem zamyślona, skupiona na własnych sprawach, i mam do tego prawo.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

[...] Pytam, bo mam taką sytuację codziennie, jeszcze się nie zdarzyło by mi ktoś zrobił miejsce [...]

Pytaj, ale ludzi w autobusie, by Ci ustąpili miejsca, a ktoś na pewno to zrobi. Prośba nie ujmuje. Będąc w ciąży jesteś w sytuacji uprzywilejowanej, ale bycie roszczeniowym i oczekiwanie, by każdy od razu Cię zauważał i nadskakiwał jest nie na miejscu. Nie rób z siebie ofiary.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

[...] praktycznie co rano stoję i trzymam się barierki, przy siedzeniu gdzie jakimś cudem udaje mi się zanelżć miesjce dla mojego 3,5 letniego syna (nie moge go wziac na kolana bo juz jest niewygodnie w takim miesiacu ciazy) [...]

Dziecko jest dobrym obserwatorem, więc uważaj, by nie nabrało złych nawyków. Ci zdrowi młodzi nie ustępujący miejsca ciężarnym - ani nikomu w potrzebie - być może też kiedyś byli takimi dziećmi, zajmującymi miejsca w środkach komunikacji publicznej należne innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

500 zł to ja co kilka dni na kosmetyki wydaję, nie jest to dla mnie żadna kwota i na pewno ten ochłap od państwa nie był dla mnie żadną motywacją dla powiększania rodziny. To, że dla ciebie 500 zł to bajońska suma, nie znaczy, że każdy jest ofermą i dziadem i utrzymuje sie z zasiłków, które są dla niego być albo nie być 😄

😄 no plebs tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym ustapila bez problemu, ale nigdy w zyciu nie narzekalabym ze ktos mi nie ustapil, to nie jest obowiazek. Zawsze mozna poprosic, a nie czekac bezczynnie. Kultura dziala w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Użytkownik brokentiger 87 zamieścił wpis, w którym nawołuje użytkownika Przemek do "kopania ciężarnych po brzuchu". Szybciutko usunęła post, żeby nie było znaku, ale przy jednym z jej wpisów zauwazycie wpis ":D" to właśnie ten wpis. Potem udaje razem z tym patusem ze nie było takiej sytuacji, ale ona była i mam z tego screeny. Dziwi mnie, że moderacja nie zajmuje się wyrywaniem chwastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja bym ustapila bez problemu, ale nigdy w zyciu nie narzekalabym ze ktos mi nie ustapil, to nie jest obowiazek. Zawsze mozna poprosic, a nie czekac bezczynnie. Kultura dziala w dwie strony.

No i eureka! Temat był o tym czy WY byście ustapiły, tymczasem mało kto się do tego odnióśł, jak zwykle zrobiła sie rzygalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhrt

ja bym chętnie ustępowała miejsca, ale mimo 30 lat na karku mam spore problemy  z kręgosłupem... bujający i szarpiacy tramwaj czy autobus nie pomagają mi, więc czasem mi głupio, ale siedzę i nie ustępuję miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Użytkownik brokentiger 87 zamieścił wpis, w którym nawołuje użytkownika Przemek do "kopania ciężarnych po brzuchu". Szybciutko usunęła post, żeby nie było znaku, ale przy jednym z jej wpisów zauwazycie wpis ":D" to właśnie ten wpis. Potem udaje razem z tym patusem ze nie było takiej sytuacji, ale ona była i mam z tego screeny. Dziwi mnie, że moderacja nie zajmuje się wyrywaniem chwastów

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Użytkownik brokentiger 87 zamieścił wpis, w którym nawołuje użytkownika Przemek do "kopania ciężarnych po brzuchu". Szybciutko usunęła post, żeby nie było znaku, ale przy jednym z jej wpisów zauwazycie wpis ":D" to właśnie ten wpis. Potem udaje razem z tym patusem ze nie było takiej sytuacji, ale ona była i mam z tego screeny. Dziwi mnie, że moderacja nie zajmuje się wyrywaniem chwastów

tak było, potwierdzam, żenujący poziom chamstwa, ale na kafeterii widzialam juz podobne wpisy, o kopaniu ciezarnych, o zyczeniach by dziecko zmarlo, o pastwieniu sie nad chorymi i starymi ludzmi, moderacja reagowala tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Czyli odpowiadając na pytanie autorki, ty jak widzisz kobietę w ewidentnej ciąży i jestes pewna ze to nie otyłość, to nie ustępujesz, dopóki nie poprosi?

dokładnie tak, sama tego nie oczekiwałam, więc nie zakładam z góry że taka ciężarna życzy sobie usiąść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gfhrt napisał:

ja bym chętnie ustępowała miejsca, ale mimo 30 lat na karku mam spore problemy  z kręgosłupem... bujający i szarpiacy tramwaj czy autobus nie pomagają mi, więc czasem mi głupio, ale siedzę i nie ustępuję miejsca....

obawiam się, że nie unikniesz potępienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gfhrt napisał:

ja bym chętnie ustępowała miejsca, ale mimo 30 lat na karku mam spore problemy  z kręgosłupem... bujający i szarpiacy tramwaj czy autobus nie pomagają mi, więc czasem mi głupio, ale siedzę i nie ustępuję miejsca....

no ale jak to tak, zaraz powinnas zakladac watki na kafe ze ludzie nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

😘

Serio, potrafiłaś wypuscic z gęby coś podobnego, zeby koleś KOPAŁ CIĘZARNE PO BRZUCHU? Jestem w SZOKU jacy ludzie tu piszą, kto tu siedzi, Boże...to smutne a jednoczesnie straszne, wyobrazam sobie jak sie musialy poczuc kobiety oczekujace dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Przemek 29l napisał:

Tak kolejna bogata maciora mitomanka na kafe a jakby te 500 +  zabrali to byś pierwsza srała sie na forum o to

tak się wydaje patologii, ktorej jesteś przedstawicielem. Nie bede wyprowadzac cie z błędu, jestes tylko biednym przegrywem, z ktorego co dnia ciśnie bekę cała kafeteria. Nie dosc, ze masz bardzo niską inteligencje, to twoja matka cie krzywdziła, czy cos takiego pisales, ty nie mozesz byc normalny, ale  na ciebie nie mozna sie gniwac. na ludzi uposledzonych nie powinnismy sie gniewac, oni i tak są nieszczesliwi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jezzuu nawet jak tak pisala co kogo to obchodzi, watek jest nie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Serio, potrafiłaś wypuscic z gęby coś podobnego, zeby koleś KOPAŁ CIĘZARNE PO BRZUCHU? Jestem w SZOKU jacy ludzie tu piszą, kto tu siedzi, Boże...to smutne a jednoczesnie straszne, wyobrazam sobie jak sie musialy poczuc kobiety oczekujace dziecka

przestańcie o tym gadać, przecież im tylko o to chodzi, żebyście się oburzały, a oni się cieszą. olejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Przemek 29l napisał:

Tak kolejna bogata maciora mitomanka na kafe a jakby te 500 +  zabrali to byś pierwsza srała sie na forum o to

zdziwie cie, ale 500zl dla mnie tez nie jest niczym wielkim, nie oceniaj wszystkich swoja miara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×