Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy same jadąc autobusem miejskim nie ustąpiłybyście kobiecie w widocznej ciąży? Pytam, bo mam taką sytuację codziennie, jeszcze się nie zdarzyło by mi ktoś zrobił miejsce, a autobus szarpie i jeździ często agresywnie. Normalne?

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podobno to faceci są tacy i owacy😂 jak czytam taki temat to aż żal, że jestem kobietą😂 no, ale cóż, nie od dziś wiadomo, że kobiety to wredne i złośliwe su... wystarczy trochę anonimowości i wychodzi szydło z worka, byle tylko miały nad czymś kontrolę, byle tylko pokazać, co to one nie są, nie widzą biedne, że ich stanowisko to zwykły brak kultury. Tylko w towarzystwie zgrywają takie empatyczne stworzenia😂 szczerze mówiąc nigdy w męskich dyskusjach nie widziałam tylu wyzwisk, chamstwa i patrzenia jakby tu komuś dokopać i go zgnoić. 

 

I kto to mówi? Przecież to ty jesteś nadwornym zgniłkiem babskim forum kafeteria.pl, twój znak rozpoznawczy to płaczące z głupolśmiechu buźki i głupolskie odzywki rodem z piaskownicy. A ego u ciebie nieadwkwatne do ilorazu inteligencji 😛 przyganiał kocioł garnkowi, bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dlaczego odwracasz kota ogonem? kobiety ciężarne autobusami jezdzily, jeżdżą i jezdzic będą i mają prawo czuc zal ze nikt im miejsca nie ustąpi. drążenie dlaczego nie jezdzi autem jest odwracaniem uwagi od sedna tego wątku. temat nie jest o tym jakiego autorka i inne kobiety maja mezow ale dlaczego ludzie w komunikacji są tak zapatrzeni w siebie

Ponieważ ludzie w komunikacji dbają przede wszystkim o swoje własne bezpieczeństwo i nie zamierzają ryzykować własnym zdrowiem dla jakiejś obcej kobiety. Ciąża to nie choroba i jest się w niej na swoje własne życzenie. Ciężarna to nie ktoś ze złamana noga, stary czy inaczej doświadczony przez los nad kim można się ulitowac. Ciężarna jest w tym stanie, w którym jest bo tak chciała. Niech więc ponosi konsekwencje swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie życzę sobie sprowadzania ludzi, którzy mają czelnośc mieć własne życie, być zmęczeni, zajęci sobą i głowa nie chodzi im jak peryskop celem wypatrzenia autorki do równania z napastnikami.

temat zahacza o odpowiedzialność i wychodzi na to, że najbardziej winny jest jej mąż, ltóry pozwala na niedgoności dla ponoć ukochanej osoby.

jeśli on nie czuje za nią odpowiedzialności to co się dziwić przypadkowej zbiorowości?

A skąd ty wiesz że on jezdzi tym autem do pracy? autorka tego nie napisala, tylko jakas inna co sie chlasta odnosnie ustepowania miejsca. Tak zrozumiałam. i skad ta pewnosc ze autorka w ogole jezdzi samochodem? jak juz mowilam, my mamy autp ale uzywamy w weekendy tylko i wylacznie. w tygodniu nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

I kto to mówi? Przecież to ty jesteś nadwornym zgniłkiem babskim forum kafeteria.pl, twój znak rozpoznawczy to płaczące z głupolśmiechu buźki i głupolskie odzywki rodem z piaskownicy. A ego u ciebie nieadwkwatne do ilorazu inteligencji 😛 przyganiał kocioł garnkowi, bejbe

wiesz że te emotikony są ogólnodostępne i każdy może ich używać, nawet ty? masz kilka, skopiuj sobie -------> 🤣🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ponieważ ludzie w komunikacji dbają przede wszystkim o swoje własne bezpieczeństwo i nie zamierzają ryzykować własnym zdrowiem dla jakiejś obcej kobiety. Ciąża to nie choroba i jest się w niej na swoje własne życzenie. Ciężarna to nie ktoś ze złamana noga, stary czy inaczej doświadczony przez los nad kim można się ulitowac. Ciężarna jest w tym stanie, w którym jest bo tak chciała. Niech więc ponosi konsekwencje swoich czynów.

Ile masz lat?

A wiesz o tym, że jeszcze 30-40 lat temu, ba, nawet nie tak dawno, ustepowanie ciężarnym było tak samo logiczne i oczywiste jak ustępowanie komus na wózku, bezn nogi lub osobie starszej? To teraz niedawno sie jakas znieczulica zrobiła. twoja wypowiedz jeszcze kilka lat temu zostalaby uznana jednoglosnie za chamską. to teraz cos sie ludziom z głowami porobiło, a najbardziej tym urodzonym po 1985, sam burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

wiesz że te emotikony są ogólnodostępne i każdy może ich używać, nawet ty? masz kilka, skopiuj sobie -------> 🤣🤣😂

nie zmienia to faktu, że zostałaś już wele razy zdemaskowana i to trafnie, a teraz sobie zmyślaj ile wlezie, żałosny przegrywie babski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ile masz lat?

A wiesz o tym, że jeszcze 30-40 lat temu, ba, nawet nie tak dawno, ustepowanie ciężarnym było tak samo logiczne i oczywiste jak ustępowanie komus na wózku, bezn nogi lub osobie starszej? To teraz niedawno sie jakas znieczulica zrobiła. twoja wypowiedz jeszcze kilka lat temu zostalaby uznana jednoglosnie za chamską. to teraz cos sie ludziom z głowami porobiło, a najbardziej tym urodzonym po 1985, sam burak

No sorry, ale nie współczuję ciezarnym i naprawdę nie zamierzam w jakikolwiek sposób im ułatwiać życia. Określ sobie moja postawę jak chcesz. Zwisa mi to i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie zmienia to faktu, że zostałaś już wele razy zdemaskowana i to trafnie, a teraz sobie zmyślaj ile wlezie, żałosny przegrywie babski 🙂

dawkuj sobie internet, bo jakiegoś nadciśnienia jeszcze dostaniesz, dbaj o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

A skąd ty wiesz że on jezdzi tym autem do pracy? autorka tego nie napisala, tylko jakas inna co sie chlasta odnosnie ustepowania miejsca. Tak zrozumiałam. i skad ta pewnosc ze autorka w ogole jezdzi samochodem? jak juz mowilam, my mamy autp ale uzywamy w weekendy tylko i wylacznie. w tygodniu nie ma sensu

kafeteria, co sie dziwic 🙂 teraz sie bezdzietne wybielą, mówiac "ciezarne moga jezdzic autem/hulajnogą/na rowerze/na furmance" i w swoim sumieniujuz są czyste. ale tylko w swoim. ludzie na poziomie, z kulturą, mają inne zdanie w temacie. Ale to ze to dzis mniejszosc, juz ustalislisy. zeby poczuc sie lepiej beda teraz rozkminiac czemu autorka nie jezdzi autem. a moze nie moze? a moze nie ma prawa ajzdy bo boi sie jezdzic, nie lubi, nie czuje sie fajnie za kierownica? ja tak mam i dlatego nie przemawia do mnie argument by jezdzic autem zeby pani z kafeterii miala spokoj z ewentualnym ustepowaniem miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie zmienia to faktu, że zostałaś już wele razy zdemaskowana i to trafnie, a teraz sobie zmyślaj ile wlezie, żałosny przegrywie babski 🙂

hahahaha co to znaczy zdemaskować kogoś na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

dawkuj sobie internet, bo jakiegoś nadciśnienia jeszcze dostaniesz, dbaj o swoje zdrowie

I kto to mówi - powtórzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

hahahaha co to znaczy zdemaskować kogoś na kafeterii?

zdemaskować? odsyłam do słownika języka polskiego. Głaszczę po główce ..biedna jesteś, taka nie za mądra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

kafeteria, co sie dziwic 🙂 teraz sie bezdzietne wybielą, mówiac "ciezarne moga jezdzic autem/hulajnogą/na rowerze/na furmance" i w swoim sumieniujuz są czyste. ale tylko w swoim. ludzie na poziomie, z kulturą, mają inne zdanie w temacie. Ale to ze to dzis mniejszosc, juz ustalislisy. zeby poczuc sie lepiej beda teraz rozkminiac czemu autorka nie jezdzi autem. a moze nie moze? a moze nie ma prawa ajzdy bo boi sie jezdzic, nie lubi, nie czuje sie fajnie za kierownica? ja tak mam i dlatego nie przemawia do mnie argument by jezdzic autem zeby pani z kafeterii miala spokoj z ewentualnym ustepowaniem miejsca

ty i te twoje pasywno-agresywne uśmieszki to szczyt kultury na kafeterii. z twoim roszczeniowym podejściem do życia lepiej siedź w domu, zrobisz ludzkości przysługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No sorry, ale nie współczuję ciezarnym i naprawdę nie zamierzam w jakikolwiek sposób im ułatwiać życia. Określ sobie moja postawę jak chcesz. Zwisa mi to i powiewa.

Ależ proszę Cię bardzo. Święte prawo człowieka, być chamem. Czy ktoś Ci zabrania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Poetka napisał:

Ustąpiłabym. Ostatnio ustąpiłam jakiemuś dziadkowki to przeszedł dalej, nawet się nie zastanawiał. Chwilę potem wsiadła baba z torbami i wybrała sobie to miejsce, myślę ok, nie tak miało być, ale niech siedzi. I na kolejnym przystanku weszła jakaś staruszka o kulach i stanęła obok tej z siatami, a tamta jak gdyby nigdy nic. Dlatego właśnie nie znoszę ustępować. Kobiecie w ciąży, komuś o kulach czy komuś starszemu ustąpisz to przysiądzie to miejsce jakaś baba z siatami.

Ale przynajmniej ustępujesz, jako jedna z nielicznych tutaj, których nie dotknęła znieczulica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

kafeteria, co sie dziwic 🙂 teraz sie bezdzietne wybielą, mówiac "ciezarne moga jezdzic autem/hulajnogą/na rowerze/na furmance" i w swoim sumieniujuz są czyste. ale tylko w swoim. ludzie na poziomie, z kulturą, mają inne zdanie w temacie. Ale to ze to dzis mniejszosc, juz ustalislisy. zeby poczuc sie lepiej beda teraz rozkminiac czemu autorka nie jezdzi autem. a moze nie moze? a moze nie ma prawa ajzdy bo boi sie jezdzic, nie lubi, nie czuje sie fajnie za kierownica? ja tak mam i dlatego nie przemawia do mnie argument by jezdzic autem zeby pani z kafeterii miala spokoj z ewentualnym ustepowaniem miejsca

Możesz co najwyżej powywnetrzac się na forum. Nie zmieni to jednak faktu, że wygoda ciężarnych w komunikacji miejskiej wielu osobom zwyczajnie wisi i powiewa i one nie będą tych miejsc ustępować. Mam centralnie w dupie czy jakąś zaciazona baba stoi czy siedzi w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ależ proszę Cię bardzo. Święte prawo człowieka, być chamem. Czy ktoś Ci zabrania? 

Do czasu kiedy za kilka lat sama nie zajdzie w ciążę i nie zobaczy, jak to jest jechać wtedy z bydłem w bydłowozie, gdzie nikt Ci nie pomoże w razie co, teraz kozaczy bo ma mleko pod nosem, ale jak dorośnie i coś zrozumie, będzie wiedziała jak to jest. Oby musiała jezdzić komunikacją i karma do niej wróciła. Inaczej się toto nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale przynajmniej ustępujesz, jako jedna z nielicznych tutaj, których nie dotknęła znieczulica 🙂

strasznie jesteś znieczulona jeżeli uważasz że każdy ma ci czytać w myślach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

I kto to mówi? Przecież to ty jesteś nadwornym zgniłkiem babskim forum kafeteria.pl, twój znak rozpoznawczy to płaczące z głupolśmiechu buźki i głupolskie odzywki rodem z piaskownicy. A ego u ciebie nieadwkwatne do ilorazu inteligencji 😛 przyganiał kocioł garnkowi, bejbe

Cieszę się, że to mój znak rozpoznawczy😛 emotki są po to by z nich korzystać, niestety jestem tak ograniczona, że to robię. Ale dla równowagi posiadam odrobinę kultury osobistej i nie udaję w busie, że nie widzę kobiety w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Możesz co najwyżej powywnetrzac się na forum. Nie zmieni to jednak faktu, że wygoda ciężarnych w komunikacji miejskiej wielu osobom zwyczajnie wisi i powiewa i one nie będą tych miejsc ustępować. Mam centralnie w dupie czy jakąś zaciazona baba stoi czy siedzi w autobusie.

bo ty złą dziewczyną jesteś. I śmieciem. Więc ciebie i tak niewiele obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

strasznie jesteś znieczulona jeżeli uważasz że każdy ma ci czytać w myślach 🙂

a ty strasznie ułomna skoro staje koło Ciebie kobita w ciąży a ty potrzebujesz specjalnej prosby by dzwignac dooppe z siedzenia 😄 ułomna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się, że to mój znak rozpoznawczy😛 emotki są po to by z nich korzystać, niestety jestem tak ograniczona, że to robię. Ale dla równowagi posiadam odrobinę kultury osobistej i nie udaję w busie, że nie widzę kobiety w ciąży. 

Miło słyszeć! Niestety większośc kafeterianek przyznała się że widzi doskonale ale nie ustepuje dla zasady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

bo ty złą dziewczyną jesteś. I śmieciem. Więc ciebie i tak niewiele obejdzie.

strasznie smutne trzeba mieć życie, żeby obcych ludzi w internecie wyzywać od śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Do czasu kiedy za kilka lat sama nie zajdzie w ciążę i nie zobaczy, jak to jest jechać wtedy z bydłem w bydłowozie, gdzie nikt Ci nie pomoże w razie co, teraz kozaczy bo ma mleko pod nosem, ale jak dorośnie i coś zrozumie, będzie wiedziała jak to jest. Oby musiała jezdzić komunikacją i karma do niej wróciła. Inaczej się toto nie nauczy

Chciałabyś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

nie zmienia to faktu, że zostałaś już wele razy zdemaskowana i to trafnie, a teraz sobie zmyślaj ile wlezie, żałosny przegrywie babski 🙂

Dla jasności to ktoś inny proponował ci skopiowanie emotek, widzę na horyzoncie jakieś urojenia😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

strasznie smutne trzeba mieć życie, żeby obcych ludzi w internecie wyzywać od śmieci

Stwierdzam fakty. Twoje wypowiedzi robią Ci czarny PR, wychodzi z nich taki maluczki, wredny człowieczek. Oby najmniej takich na naszej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się, że to mój znak rozpoznawczy😛 emotki są po to by z nich korzystać, niestety jestem tak ograniczona, że to robię. Ale dla równowagi posiadam odrobinę kultury osobistej i nie udaję w busie, że nie widzę kobiety w ciąży. 

Ja też nie udaje, że nie widzę. Po prostu nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a ty strasznie ułomna skoro staje koło Ciebie kobita w ciąży a ty potrzebujesz specjalnej prosby by dzwignac dooppe z siedzenia 😄 ułomna babo

źle to o tobie świadczy jeżeli z braku argumentów zaczynasz wyzywać obcych ludzi. Poćwicz przed lustrem opanowanie w sytuacjach stresowych, przyda ci się ta umiejętność w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chciałabyś

 

no moze racja, nie chcialabym zebys byla w ciazy. Bardzo nie chcialabym by takie trefne i wybrakowane geny poszly dalej w swiat, plus to ze dziecka zwyczajnie zal. Taka matke miec, jezuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, tak. Najlepsze sa wasze rady, ze autorka powinna poprosic. Ja juz to proszenie sie znam. Niedawno bylam w ciazy i nawet w 9 miesiacu ciazy w kolejkach dla uprzywilejowanych ludzie na mnie wjezdzali jak chcialam zeby mnie przepuscili. Tyle co ja uslyszalam przez cala ciaze tekstow ze chyba chodze robic zakupy dla frajdy i ze jak mi sie nudzi to powinnam sobie znalezc jakies zajecie to moje. Ku mojemu zdziwieniu tak chamsko zachowywali sie przewaznie faceci. Wiec gadajcie sobie, ze wystarczy poprosic bo to go@#$ prawda. Nasze spoleczenstwo jest tak chamskie i glupie, ze szkoda slow. A co do ludzi starszych, to mimo panujacego przekonania, ze sa klotliwi i rozczeniowi, to okazuje sie ze wlasnie przedstawiciele grupy wiekowej 60+ sa najbardziej uprzejmi. Autorami milych gestow, ktorych doswiadczylam bedac w ciazy byly przewaznie staruszki, ktore chcialy mi ustepowac miejsc w autobusie/tramwaju. Najwieksze chamidla to mlodzi ludzie, ktorych bawia madki i bombelki a pieski to najslodsze stworzonka na swiecie. Najgorszy typ czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×