Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy same jadąc autobusem miejskim nie ustąpiłybyście kobiecie w widocznej ciąży? Pytam, bo mam taką sytuację codziennie, jeszcze się nie zdarzyło by mi ktoś zrobił miejsce, a autobus szarpie i jeździ często agresywnie. Normalne?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Przemek 29l napisał:

Haha pewnie poroniły z wrażenia

szkoda że ciebie stara nie poroniła...naprawde wielka szkoda, ale ponoc słabo cie traktuje, wiec chociaz tyle

 

1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

Przemek sam lepiej wie, czy ktoś coś do niego mówił, więc poluzuj majty, 500plusowa lady

przemek nie potrafi samodzielnie sklecić zdania w jezyku ojczystym, nie umie tez dodac 4 do 2 wiec o czym ty chrzanisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

przestańcie o tym gadać, przecież im tylko o to chodzi, żebyście się oburzały, a oni się cieszą. olejcie

wiesz jednak ze jest to szokujące, żeby nie powiedziec, zbieram szczene z podłogi, ze ktos w ogóle mogl cos takiego poyslec a co dopiero napisac na forum publicznym. serio jestem w ciezkim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

zdziwie cie, ale 500zl dla mnie tez nie jest niczym wielkim, nie oceniaj wszystkich swoja miara. 

dla przemusia ta kasa to jest 30 dni chlania i brania, nie doceniasz patologii polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

szkoda że ciebie stara nie poroniła...naprawde wielka szkoda, ale ponoc słabo cie traktuje, wiec chociaz tyle

 

przemek nie potrafi samodzielnie sklecić zdania w jezyku ojczystym, nie umie tez dodac 4 do 2 wiec o czym ty chrzanisz

😮 mowa nienawiści

faktycznie Przemek ma swój styl, ale czy nie każdy zasługuje na drugą szansę? może to w gruncie rzeczy dobre chłopaczysko, tylko nikt nie okazał mus serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhrt
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

no ale jak to tak, zaraz powinnas zakladac watki na kafe ze ludzie nie widza

Może zacznę sobie przypominać taką odznakę o chorym kręgosłupie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powtarzam: użytkownik brokentiger87 napisał odnosząc się do Przemek29: "kopnij ciężarne w brzuch" - jawne nawoływanie do agresji wobec czyichś dzieci, słowne ataki na matki oczekujące dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Przemek 29l napisał:

Pracujesz jako prostytutka?

nie, ale twoja matka juz tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wiesz jednak ze jest to szokujące, żeby nie powiedziec, zbieram szczene z podłogi, ze ktos w ogóle mogl cos takiego poyslec a co dopiero napisac na forum publicznym. serio jestem w ciezkim szoku

no i o to im właśnie chodzi, żeby szokować. Najlepsza metoda - olać. Im bardziej się tu będziecie oburzać, tym bardziej będą się podniecać po drugiej stronie kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Powtarzam: użytkownik brokentiger87 napisał odnosząc się do Przemek29: "kopnij ciężarne w brzuch" - jawne nawoływanie do agresji wobec czyichś dzieci, słowne ataki na matki oczekujące dzieci. 

Załóż o tym osobny temat, więcej osób to zobaczy niż jak będziesz pisać w kółko to samo tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nie możecie po prostu ignorować tych wypłoszów i wypierdów intelektualnych takich jak ta z tygryem w avatarze albo ten poyeb co wciąż zdycha a nadal zdechnąć nie może? przeceiz tego przemysława stąd juz moderacja setki razy wywalała a ten świr nadal zakłada wątki, dlaczego ten człowiek nie jest w placówce leczniczej, dlaczego nie przyjmuje leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Przemek 29l napisał:

Pracujesz jako prostytutka?

mowilam, nie oceniaj wszystkich swoja miara. niektorzy maja specjalistyczne zawody nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A nie możecie po prostu ignorować tych wypłoszów i wypierdów intelektualnych takich jak ta z tygryem w avatarze albo ten poyeb co wciąż zdycha a nadal zdechnąć nie może? przeceiz tego przemysława stąd juz moderacja setki razy wywalała a ten świr nadal zakłada wątki, dlaczego ten człowiek nie jest w placówce leczniczej, dlaczego nie przyjmuje leków?

te co im odpisują nie są wcale lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

mowilam, nie oceniaj wszystkich swoja miara. niektorzy maja specjalistyczne zawody nieudaczniku

tak, na pewno przemuś ma zawód: zasrywacz kafeterii . I co, tumanie? zbanowali ci konto, prawda? 🙂 więc piszesz z gościa, ale do tego tez sie można dobrać, wiec nie ciesz sie, przegrywie parszywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezeli zauwaze to zawsze ustapie, ale zdarza mi sie nie zwracac uwagi na innych pasazerow wiec o ile ktos nie zwroci mojej uwagi to moge zwyczajnie nie wiedziec, ze stoi obok mnie ciezarna. Zwyczajnie popros i na pewno kto ustapi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość nik napisał:

te co im odpisują nie są wcale lepsze

no to co mają robić, jak temat zszedł na obrażanie ciężarnych. zaczęła to ta z tym tygrysem, masakra, pomysl sobie ze takich ludzi codziennie mijasz na ulicy, strach pomyslec co maja w glowie. Yesuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Przemek 29l napisał:

Wasze specjalistyczne zawody to sranie BACHORAMI

och, płaczę w poduszkę 🙂 przejęłam się halunami jakiegoś pijusa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Przemek 29l napisał:

Wasze specjalistyczne zawody to sranie BACHORAMI

nie oceniaj wszystkich swoja miara 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Przemek 29l napisał:

Wasze specjalistyczne zawody to sranie BACHORAMI

powtórzę, bo widzę że nie dotarło: To tobie sie tak wydaje. ja mam jedno dziecko, kiedys bede miala drugie, kwotą pięćset złotych moge sie podcierac, bo mam kasy jak lodu (kilka mieszkan na wynajem, ogromne dochody mojej i meza firmy) i naprawde ta jałmużna 500plus nie robi na mnie najmniejszego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

no to co mają robić, jak temat zszedł na obrażanie ciężarnych. zaczęła to ta z tym tygrysem, masakra, pomysl sobie ze takich ludzi codziennie mijasz na ulicy, strach pomyslec co maja w glowie. Yesuuu

Nie reagować na jej zaczepki, bo ty się oburzasz a ona się podnieca po swojej stronie kabla. Po co jej dajesz czego chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

no to co mają robić, jak temat zszedł na obrażanie ciężarnych. zaczęła to ta z tym tygrysem, masakra, pomysl sobie ze takich ludzi codziennie mijasz na ulicy, strach pomyslec co maja w glowie. Yesuuu

🤭ja wyglądam niewinnie 

co złego to nie ja, wiadomo

elo ciężaróweczki

elo Przemo

idę dalej brykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnio

Dziewczyno, mi ze złamaną ręką nikt miejsca nie ustąpił, nawet do kasownika blokowali drogę, facet z gipsem do połowy uda stał a paniusie z telefonem lub rączki smarowały kremem. Z zakupami też nie usiądziesz. Kiedyś po chirugu szczękowym wracałam wyjąc z bólu to tylko stare, grube baby (w formie bo takie toboły miały i biegły jak sprinterki do autobusu), miały pretensje że młoda siedzi.

Mimo młodego wieku choruję na nadciśnienie, niewydolność serca (mdleje po około 10 minutach stania), mam kolana do operacji, tętniaka i niesprawną rękę - nikt mi nie ustąpi miejsca. Kiedyś zemdlałam w poczekalni w szpitalu i nawet pogotowie miało to gdzieś tylko jeden mężczyzna pomógł. Nie to, że chorzy siedzieli tylko rodziny pacjentów zajmują miejsca bo matka na kontrolę musi przyjść z rodzicami, mężem i 2ką dzieci a idzie tylko na RTG lub zmianę opatrunku. Po co?!

A ciężarnym często robią tak po złości. Mają zakodowane "myśli, że jak w ciąży to wszystko jej się należy, a guzik!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie reagować na jej zaczepki, bo ty się oburzasz a ona się podnieca po swojej stronie kabla. Po co jej dajesz czego chce? 

nie sądzę że ona się tym podnieca, bo gdyby tak było, dalej by pisała, tymczasem cicho siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dla takich ludzi jak przemuś i broken, 500 zł to jest MAJUNTEK. oni za 20 zł  na alkohol byliby w stanie popieścić kogoś siekierą tak żeby go ledwie poskładali, a wy sie dziwicie że 500 zł tak bardzo przeslania im mózgi, ze życzą ciężąrnym, zeby ktos je skopał po brzuchu? Jesli ktos zyje w ubóstwie a do tego jest wychowany w patologii to bedzie pisał takie rzeczy. wszystko przez to ze kiedys ktos nie nalozyl gumy na uja i takie coś sie urodziło jak tygryek czy przemo. ich rodzice...będą płonąć (za głupotę)

W PUNKT, cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dla takich ludzi jak przemuś i broken, 500 zł to jest MAJUNTEK. oni za 20 zł  na alkohol byliby w stanie popieścić kogoś siekierą tak żeby go ledwie poskładali, a wy sie dziwicie że 500 zł tak bardzo przeslania im mózgi, ze życzą ciężąrnym, zeby ktos je skopał po brzuchu? Jesli ktos zyje w ubóstwie a do tego jest wychowany w patologii to bedzie pisał takie rzeczy. wszystko przez to ze kiedys ktos nie nalozyl gumy na uja i takie coś sie urodziło jak tygryek czy przemo. ich rodzice...będą płonąć (za głupotę)

to dopiero było obraźliwe, to zgłosiłam, a Wy mi zgłaszacie "😄" gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dla takich ludzi jak przemuś i broken, 500 zł to jest MAJUNTEK. oni za 20 zł  na alkohol byliby w stanie popieścić kogoś siekierą tak żeby go ledwie poskładali, a wy sie dziwicie że 500 zł tak bardzo przeslania im mózgi, ze życzą ciężąrnym, zeby ktos je skopał po brzuchu? Jesli ktos zyje w ubóstwie a do tego jest wychowany w patologii to bedzie pisał takie rzeczy. wszystko przez to ze kiedys ktos nie nalozyl gumy na uja i takie coś sie urodziło jak tygryek czy przemo. ich rodzice...będą płonąć (za głupotę)

HAHAHAHHAHA dokladnie ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość onnnio napisał:

Dziewczyno, mi ze złamaną ręką nikt miejsca nie ustąpił, nawet do kasownika blokowali drogę, facet z gipsem do połowy uda stał a paniusie z telefonem lub rączki smarowały kremem. Z zakupami też nie usiądziesz. Kiedyś po chirugu szczękowym wracałam wyjąc z bólu to tylko stare, grube baby (w formie bo takie toboły miały i biegły jak sprinterki do autobusu), miały pretensje że młoda siedzi.

Mimo młodego wieku choruję na nadciśnienie, niewydolność serca (mdleje po około 10 minutach stania), mam kolana do operacji, tętniaka i niesprawną rękę - nikt mi nie ustąpi miejsca. Kiedyś zemdlałam w poczekalni w szpitalu i nawet pogotowie miało to gdzieś tylko jeden mężczyzna pomógł. Nie to, że chorzy siedzieli tylko rodziny pacjentów zajmują miejsca bo matka na kontrolę musi przyjść z rodzicami, mężem i 2ką dzieci a idzie tylko na RTG lub zmianę opatrunku. Po co?!

A ciężarnym często robią tak po złości. Mają zakodowane "myśli, że jak w ciąży to wszystko jej się należy, a guzik!".

Masz rację, to jest robione po złości. A ja nie będę ich prosić, bo wiem, że tylko na to czekają. Ona jedna z drugą widzi o co chodzi, ale specjalnie Ci nie ustąpi bo jak już wcześniej pisałam, czeka aż się przed nią płaszczyć będziesz i żebrać o coś, co kulturalny i dobrze wychowany człowiek dałby Ci bez Twojego proszenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik
2 minuty temu, Gość onnnio napisał:

Dziewczyno, mi ze złamaną ręką nikt miejsca nie ustąpił, nawet do kasownika blokowali drogę, facet z gipsem do połowy uda stał a paniusie z telefonem lub rączki smarowały kremem. Z zakupami też nie usiądziesz. Kiedyś po chirugu szczękowym wracałam wyjąc z bólu to tylko stare, grube baby (w formie bo takie toboły miały i biegły jak sprinterki do autobusu), miały pretensje że młoda siedzi.

Mimo młodego wieku choruję na nadciśnienie, niewydolność serca (mdleje po około 10 minutach stania), mam kolana do operacji, tętniaka i niesprawną rękę - nikt mi nie ustąpi miejsca. Kiedyś zemdlałam w poczekalni w szpitalu i nawet pogotowie miało to gdzieś tylko jeden mężczyzna pomógł. Nie to, że chorzy siedzieli tylko rodziny pacjentów zajmują miejsca bo matka na kontrolę musi przyjść z rodzicami, mężem i 2ką dzieci a idzie tylko na RTG lub zmianę opatrunku. Po co?!

A ciężarnym często robią tak po złości. Mają zakodowane "myśli, że jak w ciąży to wszystko jej się należy, a guzik!".

A ty wolisz zemdleć niż poprosić o ustąpienie miejsca xD no coraz ciekawiej się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

you are offensive abusive 😞

od dziś nie jeżdżę autobusami, bo kafe udowadnia, że wbrew pozornej niemożliwości, w autobusie zmieści się niejedna pasywno-agresywna ciężarówka, która Cię obsmaruje na kafe za brak głowicy usg w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

HAHAHAHHAHA dokladnie ❤️❤️❤️❤️❤️

🙂 Thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwi

Kwestia wychowania ja ustępuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×