Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chciałem dziś kicie zaprosić na randkę

Polecane posty

Gość Kiciusia

Ja do kiciusia podeszlam i zagadnelam go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

A kicius sie wykrecil lub wystraszyl ze musi teraz leciec. Ale potem juz nie przyszedl i zrobilo mi sie smutno bo z innymi rozmawia a ze mna ochoczo wita, czasem usmiecha i bywa jakby zazdrosny ale na randke nie zaprasza no i nie przyszedl a fajnie wtedy bylam ubrana i fajnie pachnialam uwodzicielskim kwiatem i tak chcialam zeby zlapal mnie za łapke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Tesknie za kitkiem, lubie patrzec na jego piekna skore, twarz, oczy, chetnie bym otrzymala od niego delikatnego romantycznego caluska i poczula jak trzesie sie ze strachu. To byloby ekscytujace drzacy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret

Na randkę? Najpierw to ty złap z nią jakiś kontakt, pogadaj trochę, wybadaj grunt, złap trochę luzu. Gacie pełne na sam jej widok, boi się gęby otworzyć a na randki będzie zapraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Na randkę? Najpierw to ty złap z nią jakiś kontakt, pogadaj trochę, wybadaj grunt, złap trochę luzu. Gacie pełne na sam jej widok, boi się gęby otworzyć a na randki będzie zapraszał.

To gdzie mam zagadać jak praktycznie nigdy nie ma okazji. Raz mi się uda a kolejna okazja niewiadomo. Ona juz straciła cierpliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

To gdzie mam zagadać jak praktycznie nigdy nie ma okazji. Raz mi się uda a kolejna okazja niewiadomo. Ona juz straciła cierpliwość 

Telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Telefon 

To nie to samo, nie będę jej widzi. Wtedy jest wszystko inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Powiedz: Dzien dobry...przeszkadzam? Chce zapytac poniewaz nie mamy okazji do bezposredniej rozmowy czy umowi sie pani ze mna? Wie pani o tym ze zalezy mi na pani...Jezeli nie to prosze mi wybaczyc smialosc

A kicia az podskoczy z radosci i powie: och...z przyjemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

To nie to samo, nie będę jej widzi. Wtedy jest wszystko inaczej

A co jest wtedy inaczej? 

To zawolaj ja do siebie pod byle pretekstem, ze ona zna sie na grafice i potrzebujesz rady etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Zapytaj: przyjmie pani ode mnie zaproszenie na kawe? Ona:?????

Ty: niezobowiazujace ...eee ..tzn. mi na pani zalezy ale chce pania lepiej poznac, nie chodzi mi o nic przelotnego lecz nie oczekuje od pani zobowiazan, wylacznosci. Zadurzylem sie...i chcialbym yyyy...eee...

A kicia: hmmm...ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteśmy na Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Jesteśmy na Ty

Powiedz: wiesz iz uwazam Cie za piekna kobiete, bylbym zaszczycony gdybys wybrala sie ze mna do restauracji wieczorem. Moglbym Ci polecic doskonale wegetarianskie danie, wiem, ze je bardzo lubisz. Kiciu zalezy mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

A kicia: mi tez, mi tez i rzucilaby Ci sie na szyje i poglaskala brode i policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A co jest wtedy inaczej? 

To zawolaj ja do siebie pod byle pretekstem, ze ona zna sie na grafice i potrzebujesz rady etc

Wszystko jest inaczej wiem jaka reakcja, jej zachowanie, uśmiech, rzeczy których nie widać przez telefon a w głosie nie rozpoznasz. Poza tym poważnych rozmów się nie prowadzi przez telefon, a to jest poważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zna się na grafice ta kicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A co jest wtedy inaczej? 

To zawolaj ja do siebie pod byle pretekstem, ze ona zna sie na grafice i potrzebujesz rady etc

Wszystko jest inaczej wiem jaka reakcja, jej zachowanie, uśmiech, rzeczy których nie widać przez telefon a w głosie nie rozpoznasz. Poza tym poważnych rozmów się nie prowadzi przez telefon, a to jest poważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie, chodzi o to że mi dawała zielone światło i w ogóle a mnie strach zezarl i nie zagadałem, teraz ona pewnie myśli że dlatego bo nie chce. A to nie tak. 

W jaki sposób dawała ci zielone światło? Co wtedy robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nieźle wysysa z was energie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zna się na grafice ta kicia?

Nie będę się bawił w podchody najpierw trzeba wyjaśnić bo oboje czujemy ból i tu nie ma miejsca do żartów teraz i wyglupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Powiedz: kiciu wyjdziesz za mnie, ech co ja gadam, wyjdziesz ze mna na kolacje? Wiesz boje sie Ciebie, jak mam tu wejsc to az sie caly trzese, wszystko mi sie miesza, nie czulem sie nigdy tak. To zainteresowanie jest obustronne, prawda? Wpatrujesz sie we mnie, czujesz cos do mnie rowniez, powiedz? 

A kicia: moj ciasteczek, masz racje, cos w tym jest...moze wyjde za Ciebie, a moze najpierw z Toba dzis o 20.00 przyjedz na moj street. Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

W jaki sposób dawała ci zielone światło? Co wtedy robiła?

Różne rzeczy tak ewidentne że uposledzony by się zorientował. Nie będę pisać szczegółów. 

Zagadam jak tylko się zobaczymy. Już nie patrzę na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Nie będę się bawił w podchody najpierw trzeba wyjaśnić bo oboje czujemy ból i tu nie ma miejsca do żartów teraz i wyglupow

 

Wszystko jest inaczej wiem jaka reakcja, jej zachowanie, uśmiech, rzeczy których nie widać przez telefon a w głosie nie rozpoznasz. Poza tym poważnych rozmów się nie prowadzi przez telefon, a to jest poważne 

Moze i tak. Lecz jak nie ma okazji to powaznych rozmow nie prowadzi sie przy audytorium tylko tete a tete. W Twoim przypadku to jedyna opcja chyba ze jakos ja zwabisz na rozmowe vis a vis. Prost z serca powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Moze i tak. Lecz jak nie ma okazji to powaznych rozmow nie prowadzi sie przy audytorium tylko tete a tete. W Twoim przypadku to jedyna opcja chyba ze jakos ja zwabisz na rozmowe vis a vis. Prost z serca powiedz

Myślałem by wyjść na zewnątrz ale pewnie będą nas widzieli inni a i jej to może przeszkadzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Myślałem by wyjść na zewnątrz ale pewnie będą nas widzieli inni a i jej to może przeszkadzać 

Mysle ze zapytaj czy moze zajrzec do Ciebie poniewaz masz wazna sprawe i postaraj sie zeby nikogo nie bylo. Wtedy zapytaj czy moglibyscie wyjsc na lunch, kolacje poniewaz zalezy Ci i czujesz ze to wzajemne. A kicia wtedy spojrzy Ci gleboko w oczy i powie: cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mysle ze zapytaj czy moze zajrzec do Ciebie poniewaz masz wazna sprawe i postaraj sie zeby nikogo nie bylo. Wtedy zapytaj czy moglibyscie wyjsc na lunch, kolacje poniewaz zalezy Ci i czujesz ze to wzajemne. A kicia wtedy spojrzy Ci gleboko w oczy i powie: cudownie

Tak powiem że mi zależy po tym jak od miesiecy do niej nie mówię nic poza cześć. To mądra kobieta i zaraz mi czymś odpali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Tak powiem że mi zależy po tym jak od miesiecy do niej nie mówię nic poza cześć. To mądra kobieta i zaraz mi czymś odpali. 

A czym? 

Jak jej zalezy to nie odpali.

To powiedz: chcialbym Cie uwiesc....a ona: i wykorzystac? A ty: zalezy mi

A ona wtedy: mi tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

To jak jest madra i zalezy jej to nie odpali. Logiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie są rozmowy do miejsca pracy. Sam coś wymyślę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

To nie są rozmowy do miejsca pracy. Sam coś wymyślę 

Zdecydowanie nie sa i sa nieodpowiednie ale jak chcesz ja uwiesx nie uwodzac jej? Musi byc w tym jakis flirt chyba ze chcesz latke kolega i zostac best friend. To oczywiste ze musisz ja uwodzic ale chyba nie masz z tym stresu bo podobno nie jestes jej przelozonym? Chyba ze jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×